Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Б.С. Скважина Аквабазис

Jenifer

Рекомендовані повідомлення

3 години тому, anabioz сказав:

Каким боком к скважинам налоговый, гражданский кодекс и "відомчі акти"?

Знову за рибу гроші. Ви вже ж розкланялися.

Водний кодекс України (дозвіл спецводокористування), Податковий кодекс (рентна плата за воду), Цивільний кодекс (реєстрація свердловин), Мінекологія (облік водокористування) і т.д.

За ПКУ, наприклад, рентна плата за воду не сплачується «фізиками», які використовують воду виключно для задоволення власних питних і санітарно-гігієнічних потреб, але якщо «фізики» заробляють, наприклад, комірне – повинні платити. У нас якраз в роботі оформлення дозвільного пакету для приватного таунхауса. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 хвилин тому, МАМАЙ сказав:

Знову за рибу гроші. Ви вже ж розкланялися.

Водний кодекс України (дозвіл спецводокористування), Податковий кодекс (рентна плата за воду), Цивільний кодекс (реєстрація свердловин), Мінекологія (облік водокористування) і т.д.

За ПКУ, наприклад, рентна плата за воду не сплачується «фізиками», які використовують воду виключно для задоволення власних питних і санітарно-гігієнічних потреб, але якщо «фізики» заробляють, наприклад, комірне – повинні платити. У нас якраз в роботі оформлення дозвільного пакету для приватного таунхауса. 

Пока Вы будете манипулировать и обманывать, до тех пор я буду указывать на это. 

Тогда указывайте уже и хозяйственный кодекс, только я не пойму, КАКОЕ это отношение имеет к скважине для личных целей? Все ваши таунхаузы, "комірне" и заработок. 

P. S. Сожалею жителям таунхауза, которых Вы развели на проект. 

Змінено користувачем anabioz
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 хвилину тому, anabioz сказав:

... я буду указывать...

Як казав мій університетський викладач: "Єжелі што - так нічєго, а что касаєтся напрімєр - так совєршєнно буквально"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 30.01.2022 в 10:29, МАМАЙ сказал:

Мені немає за що виправдовувавтися. Не пересмикуйте. Це робота над помилками опонента. 

 

Т.е. то что вы обманули нас сказав что этого будет достаточно, сказав что больше в нашей местости воды нет - это наши ошибки? Наша ошибка только в одном что мы связались с вами! 

 

В 30.01.2022 в 11:42, anabioz сказал:

И подтверждением этого есть соседские скважины, которые без проблем выдают 3м3/час + (по словам автора жалобы). Тогда что, другие технологии были, труба не такая ровная была, фильтры не фильтрующие, песок не такой, вода не мокрая?

Насколько я понял, речь не о насосе, деньгах, установке и гарантии, а о том, что скважина сделана плохо и выдает крайне мало воды. На тот момент заказчик был не опытный, доверился профессионалам и согласился на такой объем, на договор, на акт и прием скважины. Но оказалось, что ему "подрассказали", что больше воды быть не может.

Всесказано верно!

В 30.01.2022 в 12:39, XL.pro сказал:
В 30.01.2022 в 20:11, МАМАЙ сказал:

 

 

 

В 30.01.2022 в 11:42, anabioz сказал:

Именно Ваши тезисы являются манипулятивными и вводят людей в заблуждение.

 

точно так же как и тогда. ВСЕ ДОЛЖНЫ ВИДЕТЬ как АКВАБАЗИС манипулирует в нужную ему сторону!

 

В 30.01.2022 в 20:11, МАМАЙ сказал:

«Чим більше Ви виправдовуєтесь, тим гірша ситуація..... Якщо Вам незрозумілий зміст тексту, то я виокремлю ключові моменти, щоб Ви перестали "жонглювати законодавством" та приписувати мені маніпуляції».)))

 

))))))))))) да , конечно!

В 31.01.2022 в 12:48, Kirill_Dnepr сказал:

Все бурят, у всех есть, а знакомый прошел на 70 метров, а вот у него под участком -  крепкий красивый монолит :)

 

У вашего соседа у соседа воды 3 куба есть? А у меня есть! Т.е. вода есть и много!! Вы не внимательно читали!

 

В 31.01.2022 в 13:44, Kirill_Dnepr сказал:

Вопрос решается просто - емкостью для накопления воды с автонаполнением при заполнении колодца, поплавки стоят три копейки.

 

Хочу вас понять, т.е. при наличии достаточного количества воды на глубине +-90 м, я должен за 2.5к зелени получать то что получаю в колодце? При этому обустраивать накопительные емкости и тд? К слову, все это я сделал!

 

В 31.01.2022 в 14:02, Сергей_84 сказал:

PS Або вирішив би її шляхом установки накопичувальної ємкості та додаткового насосу.  Це явно дешевше, ніж бурити нову свердловину( а можливо навіть добурюватись до 120 м+) . По факту це ще й найбільш комфортний варіант водопостачання (якщо примінити насоси з частотним приводом) і з резервуванням .

Сергей, вы так говорите потому что вы понимаете в этом. А представьте людей которые вы этом не понимают, как мы. Я у многих спрашивал в свое время я что делать!

 

Кстати, заселились мы в дом ровно в 2014 году, как раз после этого мы и начали писать Мамаю по поводу скважины... 

В 31.01.2022 в 14:53, XL.pro сказал:

Можно устанавливать разные емкости с насосами и поплавками (если есть куда!!!), др...ся и извращаться как угодно, но жить с таким дебетом то еще "удовольствие".

Мы уходим не туда, я прекрасно бы все понимал и жил если бы воды действительно не было бы, но вода ооказывается есть и в большом количестве!

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 31.01.2022 в 17:30, Kirill_Dnepr сказал:

При покупке участка надо всегда четко узнавать три момента: где и есть ли вода, качество земли и потенциальная затопляемость сверху, все остальное газ, свет, следующие факторы.

Кирилл, вы внимательно читали тему?:)) 40 м от моей скважины скважина соседки у которой 3 куба воды... )) глубина 93 м! У моей скважины глубина 96 м и воды 0.6 куба! Вас бы это устроило? Я уверен что вы знаете что такое сообщающиеся сосуды!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 01.02.2022 в 08:53, МАМАЙ сказал:

Що б двічі не вставати. Чекаю оприлюднення точної локації свердловини (2021), її достовірні паспортні данні, модель насосу та точку його монтажу (відстань від денної поверхні до з’єднання гідравлічної частини з двигуном насоса). Звичайно з можливістю перевірки достовірності інфи.

 

Я  еще раз задам вопрос, если у соседки на расстоянии указанном вами выше (Не зайвою була б інформація по іншим свердловинам розташованих в колі з координатами полюсів: північ 50°07'08.52" 30°36'17.57", південь 50°06'58.53" 30°36'08.47")  м в скважине на глубине 93 метра 3 куба воды, что тогда?

Вы признаете тот факт что вы сделали свою работу не качественно?

 

Еще мне очень не нравится тот факт что вы очень много врете!

В частности меня очень задевает тот факт что вы обманываете насчет монтажа, ваш сотрудник привез насос, оголовок (которые до этого я в жизни не видел) и даже если бы и хотел купить то не купил потому что просто не знал какие они существуют!  Все это привезли вы и смонтировали вы! Зачто и взяли деньги!

 

Змінено користувачем Miracle
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Отдельное спасибо anabioz вам. Написали бы мы в прошлый раз на форуме, может проблема решилась еще тогда!

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. Кто заказывает у Аквабазис должен понимать, что при маленьком дебете вам 
а. распишут по НОРМАМ (со всеми выкладками) что 1 кран на дом (0.65м3) это норма, и вы скорее всего согласитесь, так как будет считать их мнение авторитетное. Кстати, из этого темы видно что и это все подменённые понятия!
б. предложат сделать независимую экспертизу за ваш счет, которая, предполагаю, по нормам тоже определит что проблем нет.
Все это было изложенно сразу после того как нам пробурили скважину.
2. Относительно фразы что я создавал впечатление неплатежеспособного! Это полный бред! Фантазия самого МАМАЯ который со мной и не встречался. У меня очень много людей делали с форума (натяжные потолки, теплые полы и разводка труб, окна, декоративную штукатурку, гипсовую штукатурку, матрасы, цп полы, кухня, заземление, шторы и тд) можем поискать и поспрашивать о впечатлениях и то как прошло сотрудничество. Можете даже спросить у сергея_84, выпрашивал я что-то подешевле, показывал я то что не могу или не хочу оплачивать его работу и материалы, просил искать дешевые альтернативы? Если он предлагал альтернативы то САМ ТАК КАК ОН СПЕЦИАЛИСТ, при этом  всегда аргументировал. Например, он спрашивал нужна вам ставить везде медные трубы или к ГА горячей воды подойдут и зеленые, вторые дешевле, а разницы никакой. Я за красотой в топочной не гнался, выбирал что дешевле, но не в ущерб качеству. 
3. Относительно того что я говорил бурить ДО НАЧАЛА БУЧАКА. До бучака договоренность бурить была, но в значении что не до следующего водоносного слоя который на 120 м. (опять же , все из ваших слов, так как на тот момент мы ничего в этом не понимали)
4. Утверждать о том что мы просили бурить до того момента пока не будет 1 кран воды (0.65 м3 или близко) это полная ложь.
а. потому что на тот момент мы имели колодец с 3 кольцами воды (колодец и сейчас стоит), какой смысл вкладывать 2500 долларов имея тоже самое что и в колодце?!
б. представьте себе заказчика который такое просит?!! я вот не представляю насколько мне надо было быть продвинутым что бы говорить терминами в которых я не понимал. Просто представим я попросил - "сделайте мне что бы лилось как в 1 кране", или может я попросил "сделать мне минимум 0.65 м3" ? Да большинство кто прочитает эту тему точно так же даже не представят себе что можно задавать такие требования! А почему 1 кран а не 5, а почему 0.65 а не 6м3???  Очередная фантазия МАМАЯ! Меня вот удивляет, зачем так придумывать??? Вы вот говорите красивым украинским языком, на аватаре козак с чубом, а обманываете как сапожник! Неужели вам важнее деньги чем репутация? Ладно со скважиной, там сумма большая, но обманывать тут в мелочах зачем?!

5. после того как вы опустили трубы и воды не оказалось вы достать их уже не могли. по этому и включили режим "это норма по НОРМАМ" и "дальше может быть такой же дебет". А все по тому что достать трубы вы бы уже не смогли!

6. ПО поводу шеф монтажа. Я до сих пор не понимаюа о чем говорит МАМАЙ. Если его ребята приехали с насосом, с обратным клапаном (моя была только труба и трос) , кого мне надо было еще приглашать. Да и пусть мамай озвучит оплаченную сумму за их работу. Очередная фантазия МАМАЯ что бы меня показать в негативном цвете.
 

Змінено користувачем Miracle
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

58 минут назад, Miracle сказал:

6. ПО поводу шеф монтажа. Я до сих пор не понимаюа о чем говорит МАМАЙ. Если его ребята приехали с насосом, с обратным клапаном (моя была только труба и трос) , кого мне надо было еще приглашать. Да и пусть мамай озвучит оплаченную сумму за их работу. Очередная фантазия МАМАЯ что бы меня показать в негативном цвете.
 

Стосовно шеф-монтажа дещо уточню, бо як я бачу , ви неправильно розумієте термін.

Шеф-монтаж,-це коли приїжджає спеціаліст, відповідальний за певний обєкт ,стосовно якого здійснюються дії по монтажу, і здійснює нагляд за чиїмось монтажем, перевіряє правильність, підказує, вказує на те, як потрібно і в результаті підверджує правильність монтажу. Такий собі технагляд за монтажем.

По суті в вашому випадку обєкт- це свердловина.

Це не тотожне монтажу, аж ніяк. По факту від Мамая мав бути хтось, хто тикав би пальцями і вказував як треба і не треба робити, щоб все було правильно і безпечно для експлуатації свердловини.

Як там було по факту, вже й не згадаю...

Змінено користувачем Сергей_84
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

57 хвилин тому, Miracle сказав:

 на аватаре козак с чубом

6. ПО поводу шеф монтажа. Я до сих пор не понимаюа о чем говорит МАМАЙ. Если его ребята приехали с насосом, с обратным клапаном (моя была только труба и трос) , кого мне надо было еще приглашать. Да и пусть мамай озвучит оплаченную сумму за их работу. Очередная фантазия МАМАЯ что бы меня показать в негативном цвете.
 

Це добре, що Ви вийшли з анабіозу.)))

Не переходьте на особистість. На аватарі мій портрет.

Ми працюємо тільки за договором. Якщо у Вас була злочинна змова з монтажниками – це Ваші проблеми. В нашому договорі є і такий пункт. Або пред'явіть договір, або це злочинна змова, або Ви наклепник.

03.05.2012 ми закінчили свердловину 14.05.2012 Ви розрахувалися по тарифу до 50 м. Потім Ви 3,5 місяця збирали гроші на монтаж. 23.08.2012 Ви розрахувалися тільки за шеф-монтаж.

Шеф-монтаж – це спостереження та організаційно-технічне керівництво за монтажем обладнання при виконанні монтажних робіт спеціалістами замовника.

 

Це з'ясування відносин стали нудним. Не повторюйтеся. 

Товариство чекає оприлюднення точної локації свердловини (2021), її достовірні паспортні данні, модель насосу та точку його монтажу (відстань від денної поверхні до з’єднання гідравлічної частини з двигуном насоса). Звичайно з можливістю перевірки достовірності інфи.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Miracle сказал:

 

Сергей, вы так говорите потому что вы понимаете в этом. А представьте людей которые вы этом не понимают, как мы. Я у многих спрашивал в свое время я что делать!

Ех, Стас. Якби ви зателефонували і сказали: сил більше немає, зробіть щось, то за невелику стопку з американськими президентами у вас би уже все було б чудово всі ці роки і на свердловині в 0.6 куба.

10 років тому я був досить скромним і типу економив кошти замовника, тому  і не запропонував дорожчі рішення по водопостачанню(хоча чув від вас про  цей пи...ць з 0.6 кубами) або просто залишив їх на час після вселення і появи вами розуміння, що все погано.. Зараз би я це все пояснив  на 2 день нашого спілкування, бо за 10 років я зрозумів,що  економити кошти  замовнику, орієнтуючись на власний гаманець чи світогляд, невдячна справа.

Змінено користувачем Сергей_84
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, МАМАЙ сказал:

Не переходьте на особистість. На аватарі мій портрет.

 

Это был комплимент. Но вам виднее. 

 

1 минуту назад, МАМАЙ сказал:

Ми працюємо тільки за договором. Якщо у Вас була злочинна змова з монтажниками – це Ваші проблеми. В нашому договорі є і такий пункт. Або пред'явіть договір, або це злочинна змова, або Ви наклепник.

т.е если монтировали ваши ребята - значит сговор был у меня с ними??? у вас паранойя!!!

3 минуты назад, МАМАЙ сказал:

Потім Ви 3,5 місяця збирали гроші на монтаж. 23.08.2012 Ви розрахувалися тільки за шеф-монтаж.

покажите пожалуйста документы! у вас все должно быть в документах.

лично я не понимаю или вы так искусно врете, или просто путаете! Я вам уже выше писал что я работал с многими людьми с форума и ни с одним ни на 1 день у меня не было опозданий в оплате или задолженности!!!! Вы думаете вы исключение? 

6 минут назад, МАМАЙ сказал:

Товариство чекає оприлюднення точної локації свердловини (2021), її достовірні паспортні данні, модель насосу та точку його монтажу (відстань від денної поверхні до з’єднання гідравлічної частини з двигуном насоса). Звичайно з можливістю перевірки достовірності інфи.

А я жду простого от вас ответа! Что вы потом скажете если все что я сказал относительно этого правда?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Сергей_84 сказал:

10 років тому я був досить скромним і типу економив кошти замовника, тому  і не запропонував дорожчі рішення по водопостачанню(хоча чув від вас про  цей пи...ць з 0.6 кубами) або просто залишив їх на час після вселення і появи вами розуміння, що все погано.. Зараз би я це все пояснив  на 2 день нашого спілкування, бо за 10 років я зрозумів,що  економити кошти  замовнику, орієнтуючись на власний гаманець чи світогляд, невдячна справа.

Сергей это опыт! Все мы ошибаемся! У меня сейчас в топочной нет места, я не преставляю куда можно было бы поставить еще дополнительную ёмкость, разве что на чердак! )))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Miracle сказал:

Сергей это опыт! Все мы ошибаемся! У меня сейчас в топочной нет места, я не преставляю куда можно было бы поставить еще дополнительную ёмкость, разве что на чердак! )))

У вас в топочній на момент моєї памяті, можна було б припаркувати невеликий автомобільчик.

Глянув фото...легко)))

Хоча я розумію, що там, як і у всіх, появилась купа всіляких речей в режимі:нехай тут полежить.

PS просто залишу посилання на фото топочної , куди дійсно більше нічого не влізе(хоча замовник туди ще й водопідготовку сам змонтував пізніше)

photos.app.goo.gl/TBxTfGVekVpzYTB27

Змінено користувачем Сергей_84
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Сергей_84 сказал:

Хоча я розумію, що там, як і у всіх, появилась купа всіляких речей в режимі:нехай тут полежить.

сейчас вы бы ее не узнали.

 

Сергей, пожалуйста, скажите , вы работали приблизительно в одно и тоже время, сложилось ли у вас хоть малейшее сомнение в том что я могу не заплатить, что я хочу все подешевле и неоправданной экономии? Я вам заплатил за ваши труды и материалы хоть с какой то задержкой? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Miracle сказал:

сейчас вы бы ее не узнали.

 

Сергей, пожалуйста, скажите , вы работали приблизительно в одно и тоже время, сложилось ли у вас хоть малейшее сомнение в том что я могу не заплатить, что я хочу все подешевле и неоправданной экономии? Я вам заплатил за ваши труды и материалы хоть с какой то задержкой? 

Ні все гуд, все вчасно і безпроблемно.  З людьми, стосовно яких у мене виникають сумніви , я прощаюся ще до початку співпраці. Тому за 16 років  лише одна неоплата в 300 грн))

Ви ніколи не справляли враження людини, що обдурить, не оплатить, кине.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Сергей_84 сказал:

Ви ніколи не справляли враження людини, що обдурить, не оплатить, кине.

Спасибо за ответ. 

Еще один миф МАМАЯ развеян. Если мало, подключу и других с кем я сотрудничал с форума. 

Змінено користувачем Miracle
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 29.01.2022 в 15:01, МАМАЙ сказал:

6) 1)    Ви отримали свердловину за більшою ціною, ніж спроможні були на той час заплатити. 

2)    Саме через фінансові обмеження Ви могли дозволити собі тільки  свердловину недосконалого типу, фільтрувальна ділянка якої занурена у водоносний шар на мінімально можливу глибину. Цей тип повністю відповідає вимогам як вітчизняної, так і міжнародної бурової справи.  

3)    Добовий дебіт зданої свердловини втричі перевищував встановлений вимогами закону необхідний дебіт для Ваших умов.

4)    За 10 років експлуатації дебіт свердловини не зменшився.

Обгрунтуйте косяк. Тільки без помилок та галюцинацій.  Інакше виходить як у відомого кіноперсонажа: «Подудішь, кагда на параходе попливьошь».

Я не могу вас читать без улыбки!!! 

Я получил скважину с дебетом как мой колодец который у меня был на участке к тому времени! ЗАЧЕМ? Если бы мне надо было столько воды я бы не вкладывал $2500 долларов в скважину!

Еще раз повторюсь для тех кто будет думать бурить скважину с АКВАБАЗИС , почитайте п3, и радуйтесь. Если у вас скаважина будет давать воды в 1/3 напораобычного крана ( это на весь дом) или 0.22 м3, то виноваты вы а не МАМАЙ который плохо пробурил скважину там где воды 3м3 (в 10 раз больше)!!!

П4. Я вас ни разу не упрекнул тем фактом что воды в скважине стало меньше, но по-моему это единственное чем вы можете гордиться, по этому вы так часто об этом и пишите!

 

КОСЯК ВАШ Я ВАМ УЖЕ 100 раз сказал! ВЫ обманули нас заставив поверить что воды в нашей местности нет, и что по нормам воды у нас с головой!!! 

(кто не понимает о чем написал мамай, и назвал это нормой - прикрутите ВХОДНОЙ КРАН с водой на дом или квартиру в 2/3 и проживет так недельку).

 

 

Змінено користувачем Miracle
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шкода... Шкода, що нам так і не вдалося послухати начальника транспортного цеху.

 

Прохання до модераторів пости в темі «Б.С. Скважина Аквабазис» починаючи з поста Miracle від 18 грудня 2021 р. та до кінця, перемістити як такі, що не відповідають оголошеній темі: або в тему ✓«Скважинный насос не дает нужного давления (96м)» форума «Скважины, канализация, септики, бассейны»  або  в форум ✓ «Отрицательные отзывы форумчан», або ✓на ваш розсуд. 

Очевидно, що розміщення Miracle офтопу в Б.С. не має наміру з’ясувати істину. Від відповіді на технічні запитання, з чого потрібно було б починати не срач, а аналіз:

·      точка локації свердловини, 

·      паспортні її данні, 

·      модель насосу та 

·      глибина його монтажу

Miracle навмисно ухиляється.

Його дописи, які не відповідають дійсності, можуть сприйматися ✓ як необізнаність забудовника, ✓ як маніпуляція, ✓ як упереджена брехня. Чим більше час затримки інфи по свердловині та насосу, тим менше аргументів за необізнаність, тим більше за брехню. 

Змінено користувачем InSAn
видалення перс.даних
  • Дізлайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну да, нормально. Давайте удалим негатив, оставим только белое и пушистое.

тут как бы все по теме.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 годин тому, Zvezdetz сказав:

Miracle а у вас, году этак в 2010м не было автомобиля Нива ?

В 1977 р я почав їздити на батьківській ВАЗ-21011, яку в 1995 р. продав і купив Mitsubishi. 69 конячок проти 125. Виходить, що потрібно було в 1995 писати на АвтоВАЗ, щоб повертали гроші, навіть ціною того, що б про мене подумали, що я мозаїчний психопат. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 03.02.2022 в 08:50, МАМАЙ сказал:

Шкода... Шкода, що нам так і не вдалося послухати начальника транспортного цеху.

 

Прохання до модераторів пости в темі «Б.С. Скважина Аквабазис» починаючи з поста Miracle від 18 грудня 2021 р. та до кінця, перемістити як такі, що не відповідають оголошеній темі: або в тему ✓«Скважинный насос не дает нужного давления (96м)» форума «Скважины, канализация, септики, бассейны»  або  в форум ✓ «Отрицательные отзывы форумчан», або ✓на ваш розсуд. 

Очевидно, що розміщення Miracle офтопу в Б.С. не має наміру з’ясувати істину. Від відповіді на технічні запитання, з чого потрібно було б починати не срач, а аналіз:

·      точка локації свердловини, 

·      паспортні її данні, 

·      модель насосу та 

·      глибина його монтажу

Miracle навмисно ухиляється.

Його дописи, які не відповідають дійсності, можуть сприйматися ✓ як необізнаність забудовника, ✓ як маніпуляція, ✓ як упереджена брехня. Чим більше час затримки інфи по свердловині та насосу, тим менше аргументів за необізнаність, тим більше за брехню. 

Вашей наглости нет предела. Вы сами подтвердили, что скважина выдает 0,6м3/час, попытались это оправдать ссылками на законодательство, но для неопытного и наивного клиента это бы сошло. Но тут форум и вся манипуляция вылезла наружу. 

Я, в свою очередь, прошу не удалять модераторов сообщения в этой ветке, так как МАМАЙ, владелец и директор компании АКВА-БАЗИС, сознательно (или из-за отсутствия соответствующих знаний) манипулирует и обманывает своих реальных и потенциальных клиентов, вводит их в заблуждение ссылками на законодательство, которое не относится к скважинам для частного владения.

P.S. Я посмотрю какую песню Вы запоете, когда автор жалобы выложит паспорт своей новой скважины, а там неприятный для Вас, сюрприз в виде 2-3 м3/час. 

Готовы вернуть деньги за Вашу плохо выполненную работу и обман?

  

В 03.02.2022 в 10:37, МАМАЙ сказал:

В 1977 р я почав їздити на батьківській ВАЗ-21011, яку в 1995 р. продав і купив Mitsubishi. 69 конячок проти 125. Виходить, що потрібно було в 1995 писати на АвтоВАЗ, щоб повертали гроші, навіть ціною того, що б про мене подумали, що я мозаїчний психопат. 

Ох, а Вы еще тот манипулятор.

В Вашем ВАЗе ведь было не 23 "конячки"? Не в три раза меньше, как в скважине Miracle, случайно?

Змінено користувачем InSAn
видалення перс.даних
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  

20.12.2021 в 21:09, МАМАЙ сказав:

Надзвичайно Вам вдячний за відгук. Таку рекламу і за гроші не купиш )))

 

И что случилось с Вашим мнением ???? Зачем же удалять такую рекламу?

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Narval сказав:

Ну да, нормально. Давайте удалим негатив, оставим только белое и пушистое.

тут как бы все по теме.

Виконання правил форуму інтерпретують не я і не Ви, а модератори. Їм слово.

Махновцям важко це зрозумити: але є своє місце і для пухнастого, і для негативу, і, будете сміятися, для реклами. 

На форумі не багато людей. Серед них частина, яка тільки пише тільки своє не читаючи відповіді. Сам грішний. Як в совдепівському анекдоті:

Приносить чукча до редакції свій роман, але редактор після прочитання відмовляється опублікувати цей шедевр:
- Вам би треба класику почитати - Пушкіна, Тургенєва, Толстого...
На що чукча відповідає:
- Чукча не читач, однако! Чукча – письменник… 

Чекаю:

·      точка локації свердловини, 

·      паспортні її данні, 

·      модель насосу та 

·      глибина його монтажу

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...