Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

як правильно продавати будинок, ставлення до покупця

tobias

Рекомендовані повідомлення

А кто Вам сказал, что их нет? Может Вы просто про них не знаете?

Мабуть не знаю. Оцінюю об’яви на 3-х великих сайтах нерухомості. Позитивних змін порівняно з 2006-2012рр практично нема. Нудна подача інформації.

На сайтах агенств з’явились віртуальні тури. Відеоролики теж трапляються, але їх мало.

З лютого лише пару десятків в одній АН. Спокійний голос дівчини за кадром, легка музика.

НМСД ще б трошки драйву, експериментів з подачею відео, різними голосами за кадром реальних ріелторів.

Поки що не вміють робити шоу, щоб ролик викликав емоції, бажання його запостити в соцмережу, поділитись зі знайомими.

 

Тон на ринку, нові тенденції з’являються у росіян, українці їх лише копіюють.

Росіяни в свою чергу переймають те, що стало модно в ЄС та США 1-3 роки тому.

 

 

:beer:

 

Добавлено через 20 минут

Як знімають ролики за кордоном

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наведу приклад українського АН.

Їх ролики вже краще на російські з віллами в Іспанії. Але ще є куди рости ;)

 

 

 

 

Які ще АН України використовують youtube для продажів і реклами?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Про що люди часто мріють?

Літати як птахи.

Висновок - людей зацікавить відео будинку або ділянки, яке зняли за допомогою квадрокоптера. Принаймі запам’ятається.

 

Можна зняти навіть коротке відео району міста, в якому розташована квартира або будинок.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Услуги риэлтора нужны, другой вопрос как найти профессионала ?

....

 

Многие продавцы так же не понимают за что платить риэлтору, хотя на мой взгляд услуги брокера должен оплачивать только продавец.

 

Снова догмы? А аргументация?

Продавцы как и риэлторы разные.

Я сам активно рекламирую свои объекты, несу материальные и временные затраты и мои контактные данные доступны на профильных сайтах по недвижимости. Но покупатель не хочет тратить время на поиск собственника и приходит с риэлтором, значит он сам и должен оплачивать риэлтору в т.ч. и за экономию своего времени.

Безусловно, я как продавец, готов выплатить риэлтору бонус за успешную сделку, но бонус, а не комиссию.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Однобоко поставив питання в темі. Адже в угоді крім покупця фігурують ще 1-3 сторони, насамперед продавець.

Що можуть сказати продавці про українських покупців нерухомості?

Цікавою також є думка ріелторів про покупців та продавців :D

 

Ще якось можу зрозуміти мотивацію спекулянтів землею, нерухомістю в 2000-2008рр. Купували з метою дорожче продати.

Для чого люди купують ділянки землі в Україні "щоб було"? Є такі, що не збираються будувати на землі, яку купили і ділянки на багато років "зникають" з ринку.

Така ситуація нагадує відомий вислів "собака на сене".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ще якось можу зрозуміти мотивацію спекулянтів землею, нерухомістю в 2000-2008рр. Купували з метою дорожче продати.

Для чого люди купують ділянки землі в Україні "щоб було"? Є такі, що не збираються будувати на землі, яку купили і ділянки на багато років "зникають" з ринку.

Така ситуація нагадує відомий вислів "собака на сене".

А Ви не вважаєте, що 2015 це приблизно 1999 - 2000 ?

От же самий час купувати :)

Нерухомість - це те ж актив (яу і акції, або інші фінансові інструменти), і як вона падала, так вона буде ще більше рости в ціні. Хвилі в нашему житті є двигун.

На мій погляд: краще мати нерухомість, яку зараз не купують по ціні яку я хочу, ніж депозит в проблемному банку, якій у мене купють по ціні яку я не хочу.

О то такий афоризм, чи аферізм :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А Ви не вважаєте, що 2015 це приблизно 1999 - 2000 ?

От же самий час купувати :)

А Ви не вважаєте, що 2015 приблизно 1915? :D

В 14 році розпочалась світова війна, через 3 роки в РІ буде нова революція...

Головні питання:

- грабувати будуть?

- приватну власність знову скасують?

хвилі, цикли, прошиті дати...:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А Ви не вважаєте, що 2015 це приблизно 1999 - 2000 ?

От же самий час купувати :)

Нерухомість - це те ж актив (яу і акції, або інші фінансові інструменти), і як вона падала, так вона буде ще більше рости в ціні. Хвилі в нашему житті є двигун.

На мій погляд: краще мати нерухомість, яку зараз не купують по ціні яку я хочу, ніж депозит в проблемному банку, якій у мене купють по ціні яку я не хочу.

О то такий афоризм, чи аферізм :D

 

События на востоке показали всем, какой актив в нашей стрвне- недвижимость.Не дай бог, что,в чемодане не увезешь.Новые риски в данном активе открылись.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

События на востоке показали всем, какой актив в нашей стрвне- недвижимость.Не дай бог, что,в чемодане не увезешь.Новые риски в данном активе открылись.

Головні ризики для Київської області та міста Києва виникли в 1986(1975). :D

не зникли :pardon:

Якщо вартість будинку, квартири 5-10% капіталу людини, то це не так вже і багато.

Чим більші статки, тим менший відсоток складає вартість такого "активу" як нерухомість. ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

www.campa.in.ua/

Будівельні компанії починають активно використовувати відеорекламу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

 

swisstown.net/

генії маркетнигу! ролик - супер

 

gal2_140_orig.jpg

Инфраструктура «Швейцарской деревни» тесно связана с инфраструктурой села Нижняя Дубечня.

На карте, при нажатии мыши на указатели, Вы можете увидеть фотографии указанных объектов.

Инженерные коммуникации:

1. Централизованное электроснабжение

2. Канализация - система полного цикла очистки.

3. Водоснабжение – на каждом участке своя артезианская скважина.

4. Газ – на стадии разработки.

www.derevnya.kiev.ua/

правильне місце

 

Звичайно використання бренду "Швейцарія" спірне для Київської області, але це однозначно гарне рішення ;)

Українські девелопери мають перейняти досвід австрійців в просувані котеджних містечок, кварталів, міст і сіл.

 

Хочете знати як насправді виглядає швейцарське село?

obermutten1.jpg

 

(%D1%81%D1%81%D1%8B%D0%BB%D0%BA%D0%B0%20%D0%BD%D0%B0%20%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5%20%D1%83%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%B5%D0%BB%D0%B0)

 

https://www.facebook.com/obermutten

Змінено користувачем tobias
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В продовження посту вище є тема на форумі Маленькая Швейцария в 35-ти км от Киева
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 7 місяців потому...

Панове продавці, ріелтори!

Скажіть будь ласка, важко зняти 5 хилин відео на телефон про будинок, вулицю, район, в якому будинок(квартира) знаходиться. В 21 столітті живемо! Де інтерактив?

Не потрібно витрачати сотні доларів на 3D тури, зніміть маленьке приватне відео :beer:

Це займе 3-5 дублів і півгодини-годину Вашого дорогоцінного часу. Але покупцю буде приємно побачити аматорське відео, оцінити стан доріг, зелених насаджень, сусідніх будинків поруч з будинком, який Ви продаєте.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Панове продавці, ріелтори!

Скажіть будь ласка, важко зняти 5 хилин відео на телефон про будинок, вулицю, район, в якому будинок(квартира) знаходиться. В 21 столітті живемо! Де інтерактив?

Не потрібно витрачати сотні доларів на 3D тури, зніміть маленьке приватне відео :beer:

Це займе 3-5 дублів і півгодини-годину Вашого дорогоцінного часу. Але покупцю буде приємно побачити аматорське відео, оцінити стан доріг, зелених насаджень, сусідніх будинків поруч з будинком, який Ви продаєте.

 

Брокеры боятся что местность будет опознана, и продажа объекта состоится без их участия )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...