Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Выбор электрогенератора

zgnatyuk

Рекомендовані повідомлення

В 29.07.2022 в 18:34, igorjk сказал:

Пля, піпєц, ну який бренд може собі дозволити торгівельний майданчик?  Невже в цей лохотрон знаходяться віруючі?

Ви не повірите, але можете собі теж створити власний "бренд". І це може бути зовсім пристойна машинка. У Китаї багато нормальних фабрик, які виробляють продукцію кількох брендів, і, під замовлення, можуть зібрати будь-який мікс або клон (як кому треба), зрозуміло, при певному обсягу контракту. Ніяких проблем. Крім однієї :) Під замовлення можуть зробити дуже дешево і повне фуфло, і за нормальні гроші якісний продукт, все залежить від замовника. На жаль, більшість вибирає максимальну маржу, зрозуміло, при мінімальній якості. Це тільки тому, що умови гарантії на такі прилади містять безліч різноманітних умов, і звинуватити покупця, що він сам винен у відмові, зовсім нескладно. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Китай он такой-на какую сумму закажешь, такое качество и сделают.

Помните мультик, про шкуры и шапки?

 

youtu.be/TQhNNgzTEJ4

Змінено користувачем Dendnepr
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, Vladdi сказал:

Ви не повірите, але можете собі теж створити власний "бренд". 

Ну чого ж не повірю? Я знаю що таке епіцентровський "експерт".  Тому і написав про отой "бренд" 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 минуты назад, igorjk сказал:

Ну чого ж не повірю? Я знаю що таке епіцентровський "експерт".  Тому і написав про отой "бренд" 

японский матари лучше

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Dalet сказал:

японский матари лучше

Ну куди їм тягатись з німецькими Könner&Söhnen. Особливо коли запчастин до них немає в наявності. Вони ж не ламаються, правда? 

Змінено користувачем igorjk
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, igorjk сказал:

Ну куди їм тягатись з німецькими Könner&Söhnen

ну да, куди там, матарі, довелося фотошопити самим))) дядьку японця нагнули на сайт)))

до речі, а Кенер лейби теж зрізав з китайських моторів і клеїв свої? бо я щось пропустив цей момент у Кенера

Змінено користувачем Dalet
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, igorjk сказал:

Особливо коли запчастин до них немає в наявності. Вони ж не ламаються, правда? 

А про які такі запчастини річ? Як воно все, мля однакове, взаємозамінне. Різниця тільки в жлобстві імпортера, наскільки продавить ціною китайця, таке і отримає кінцевий споживач. 

А спасає все японська а-ля наліпка)))

 

Ну і про ламаються і правда чи ні. Ламаються. Так як і всі, але трохи менше ніж всі. А матарі я манав, якщо і візьму в роботу то за двійний тариф 

Змінено користувачем Dalet
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, Dalet сказал:

матарі я манав, якщо і візьму в роботу то за двійний тариф 

Правильно, навіщо брати в роботу  чуже гівно, коли своїм склад забитий. 🤪 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 минут назад, igorjk сказал:

Правильно, навіщо брати в роботу  чуже гівно, коли своїм склад забитий. 🤪 

Ну я маю вибір!)

А піпл нехай ведеться на чим побільше циферки в назві і країни якогось походження.

Дивно. Але в нас поважають тих хто більше бреше(м,яко кажучи)

Screenshot_2022-08-04-07-46-52-505_com.android.browser.jpg

Screenshot_2022-08-04-07-46-34-255_com.android.browser.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, Dalet сказал:

Ну я маю вибір!)

А піпл нехай ведеться на чим побільше циферки в назві і країни якогось походження.

Дивно. Але в нас поважають тих хто більше бреше(м,яко кажучи)

Screenshot_2022-08-04-07-46-52-505_com.android.browser.jpg

Screenshot_2022-08-04-07-46-34-255_com.android.browser.jpg

Дивно читати таке від людини яка впарює піплу тахих самих китайців. А от чим же вони краші тих самих матарі умовчує. 

Доречі, облазив сьогодні з десяток станцій, з 7, до 320 кВт, в жодній не знайшов шильдика "мейд ін джапан". А от своїх ніхто не клеїть, на відміну від вас. 

Ну і щодо кількості циферок - пора***те їх на своєму товарі, будете здивовані. А іще більше здивуєтесь, коли дізнаєтесь що я тут завсім нічого і нікому не впарюю, навідміну від вас. Просто не маю з цього зиску. А розповідаю лише про те, що перещупав власними руками. 

От сьогодня запустили дгу (30 кВт) яка відпрацювала 10 000 годин без зупинки, за виключенням ТО.  В ній замінили  лише паливний насос, і все. Може ви теж похвалитесь подібним? 

 

Змінено користувачем igorjk
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, igorjk сказал:

Дивно читати таке від людини яка впарює піплу тахих самих китайців.

китайців! замітьте, не японців же, як ваше! Ви не знайтдете на цьому світі ні одну людину яка купила в мене не знаючи що купує. Тому розслабтеся!)
 

 

2 часа назад, igorjk сказал:

Доречі, облазив сьогодні з десяток станцій, з 7, до 320 кВт, в жодній не знайшов шильдика "мейд ін джапан". А от своїх ніхто не клеїть, на відміну від вас. 


А от про японців варто продовжити.

image.png.79fc43dcee64e6c513d0d0fb82f8d623.png

так хто кому що впарює?
 

2 часа назад, igorjk сказал:

Ну і щодо кількості циферок - пора***те їх на своєму товарі, будете здивовані. А іще більше здивуєтесь, коли дізнаєтесь що я тут завсім нічого і нікому не впарюю, навідміну від вас. Просто не маю з цього зиску. А розповідаю лише про те, що перещупав власними руками. 

дядьку, щупайте якісніше....

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Dalet сказал:

китайців! замітьте, не японців же, як ваше! Ви не знайтдете на цьому світі ні одну людину яка купила в мене не знаючи що купує. Тому розслабтеся!)
 

 


А от про японців варто продовжити.

image.png.79fc43dcee64e6c513d0d0fb82f8d623.png

так хто кому що впарює?
 

дядьку, щупайте якісніше....

 

Я тут спеціально для вас знайшов, зовсім не напрягаючись. Можу іще Хюндії показати. Щось я не бачу нічого про Китай.  Чи може ви пишете що торгуєте китайцями? Так що не варто казки розказувати. 

 

 

Screenshot_20220804-205921.jpg

Змінено користувачем igorjk
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, igorjk сказал:

тут спеціально для вас знайшов, зовсім не напрягаючись. Можу іще Хюндії показати. Щось я не бачу нічого про Китай.  Чи може ви пишете що торгуєте китайцями? Так що не варто казки розказувати

Ви мені закидали , от у мене на сайті і шукайте. Ок? 

А я покащав що пише ваш роботодавець

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дак є що сказати про японські корні? Чи крім сам дурак іншого нема?

Змінено користувачем Dalet
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 минут назад, Dalet сказал:

Дак є що сказати про японські корні? Чи крім сам дурак іншого нема?

Кажіть ви, бо я щось не пам'ятаю що десь писав про японців. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, igorjk сказал:

Кажіть ви, бо я щось не пам'ятаю що десь писав про японців. 

Рука лицо

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Потерял нить диалога. Все гавно? :)

Если честно - задрали вы какашками кидаться друг в друга. 

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Dendnepr сказал:

 

Если честно - задрали вы какашками кидаться друг в друга. 

Ну, как бы для форума это плюс. 

2 часа назад, Dendnepr сказал:

Потерял нить диалога. Все гавно? :)

Да, 99% рынка Украины так и есть. Народ просит подешевле , вот и получает обертку с окисла золота. Да еще и намалеванную на Дегтяревской с помощью обычного фотошопа. Тоже касается и других псевдо брендов, но там хоть или не очень врут, или имеют продажи не только в Украине

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 часов назад, Dendnepr сказал:

Потерял нить диалога. Все гавно? :)

Не совсем так. Есть станции европейские, есть китайские и есть "подделка под Китай" (© Dalet
Они, понятно, в разных ценовых группах.
Если говорить о самой востребованной группе 5-7 кВт с электростартом, то на сегодня с европейскими совсем грустно. SDMO нет даже на заводе во Франции, сроки поставки неопределённые. Итальянский Genmac завозят крайне нерегулярно, ценник в районе 2600 евро. Иногда проскакивает японский Elemax - за новые станции хотят порядка $2400.
В основном, сейчас покупают породистых китайцев - Hyundai, K&S. Ценник $1000-1500 в зависимости от мощности и комплектации. Нормальные рабочие лошадки, свою цену вполне оправдывают. Ждать от них европейской надёжности или моторесурса не приходится, но в трудную минуту выручают. 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, engeneer сказал:

Ждать от них европейской надёжности или моторесурса не приходится, но в трудную минуту выручают. 

На вооружении в качестве "в трудную минуту выручают" таки Матари 5500 куплен в 2010г.

из косяков - два раза менял краник подачи топлива!!! подтекал, знаете ли! Один раз жОстко подвёл :) залил 95ый и месяца три/четыре не запускал... закукожило карбюратор и всё что там есть... намудохался капэць! С тех пор только 92ой и полёт нормальный! Расход примерно 1,3, бак 20+ (не помню точно). В совсем трудную минуту от него день работал тепловой насос воздух-вода и отапливал тёплыми полами 140м2! Весной 2013го когда снег навалил трое суток светы не было - отработал как бджилка!

Змінено користувачем tansss
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, tansss сказал:

Один раз жОстко подвёл :) залил 95ый и месяца три/четыре не запускал... закукожило карбюратор и всё что там есть... намудохался капэць! С тех пор только 92ой и полёт нормальный!

До будь якого з генераторів необхілно підходити пару разів на місяць. Тим більше до бензинових, в карбюраторах яких паливо випаровується, а присадки залишаються. От і матимете проблему. Так що це зовсім  не вина генератора або  його виробника, а просто поганий догляд. Можуть бути  іще проблеми з підклинюваннями двигуна, це у генераторів які довгий час стоять простонеба, і не заводяться. В одному з таких довелося міняти двигун. В ньому навіть стінки циліндра заіржавіли. 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

56 минут назад, igorjk сказал:

До будь якого з генераторів необхілно підходити пару разів на місяць. Тим більше до бензинових, в карбюраторах яких паливо випаровується, а присадки залишаються. От і матимете проблему.

 

Основное правило эксплуатации лодочных моторов - перед длительной неэксплуатацией (до следующих выходных, например) - опустошить карбюратор. Просто перекрыть краник топлива на работающем моторе. Топливо с карбюратора выработается и мотор заглохнет. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, igorjk сказал:

До будь якого з генераторів необхілно підходити пару разів на місяць. Тим більше до бензинових, в карбюраторах яких паливо випаровується, а присадки залишаються. От і матимете проблему. Так що це зовсім  не вина генератора або  його виробника, а просто поганий догляд. Можуть бути  іще проблеми з підклинюваннями двигуна, це у генераторів які довгий час стоять простонеба, і не заводяться. В одному з таких довелося міняти двигун. В ньому навіть стінки циліндра заіржавіли. 

 

Хонда в ремонтах практично не буває! 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, tansss сказал:

На вооружении в качестве "в трудную минуту выручают" таки Матари 5500 куплен в 2010г.

из косяков - два раза менял краник подачи топлива!!! подтекал, знаете ли! Один раз жОстко подвёл :) залил 95ый и месяца три/четыре не запускал... закукожило карбюратор и всё что там есть... намудохался капэць! С тех пор только 92ой и полёт нормальный! Расход примерно 1,3, бак 20+ (не помню точно). В совсем трудную минуту от него день работал тепловой насос воздух-вода и отапливал тёплыми полами 140м2! Весной 2013го когда снег навалил трое суток светы не было - отработал как бджилка!

Вопрос не в том. Все китаци страдают качеством  

 

Вопрос в другом. Вы когда его купили, вы купили китайца или японца. 

Если вы понимали что это китаец, если вам его преподнесли какткитаца то вопросрв нет, все нормально и честно. И вы знаете что ждать.

Но когда вам парят матари что это японец.... Вот это вопрос. Мало того. Если бы хоть контора такая существовала .

А так ребята зацепились с китайским заводом, чуть поработали, потом решили спрыгнуть, имя оставили, уж очень японское))). Спионерили сайт у японца, японец компрессоры продавал, перефотошопили, и вуаля. А доме еще с Украины зарегили (регистрант украинец)))

И так вас дурят. 

Повторюсь. К качеству самих генераторов у меня нет притензий если на нем написано - маде ин чина. 

Притензия только - к накуя @здеть что Япония

По Кенеру. Хрень прдобная. Люди очень обижаются конда я обьясняю им что к германии это никакого отношения не имеет. А продаю я этот кенер только по одной причине - за свои деньги вменяемое качество. И Хюндай туда же, как и кенер

Спасибо за внимание! Надеюсь не начнут опяь  меня пугать инстанциями, как было в 14м

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

38 минут назад, Dendnepr сказал:

Просто перекрыть краник топлива на работающем моторе. Топливо с карбюратора выработается и мотор заглохнет. 

Это меня ожидает когда выработаю остатки 92го :) С ним этой проблемы нет!

Уже обращал внимание форумчан на правила аренды бензотехники в прокате - СТРОГО ПРЕДУПРЕЖДАЮТ - ОНЛИ 92ой! Как думаете - почему?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...