Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Другий поверх,чи можна?

Roma_Z

Рекомендовані повідомлення

Будинок 80м2 , фундамент хз з чого,глибина 80см, стіни з дранки обкладені цеглою. Є бажання побудувати другий поверх на дві кімнати. Тобто не на всі 80м2 2й поверх, а розмістити їх по середині першого поверху. Будувати хочу з легких матеріалів,ОСБ плит+пінопласт. Як визначити чи витримають стіни і фундамент навантаження????

 

П.С. Якщо не той розділ,то перенесіть. Дякую

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

стіни з дранки

 

я такого еще не встречал :). как правило дранку использовали для устройства глиняной штукатурки(мазанки) по деревянным стенам, как правило каркасный щит. так что лучше разберитесь с конструкцией стены.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я їх називаю "дранка", суть така , дерев'яні стовпи з верху до низу,з одної і другої сторони забиті дранкою і закидані глиною.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я їх називаю "дранка", суть така , дерев'яні стовпи з верху до низу,з одної і другої сторони забиті дранкою і закидані глиною.

 

по суте если разобраться, то чем ваша стена отличается от классического каркасника и что вам мешает сделать мансарду или вы хотите полноценный 2 этаж

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я такого еще не встречал . как правило дранку использовали для устройства глиняной штукатурки(мазанки) по деревянным стенам, как правило каркасный щит. так что лучше разберитесь с конструкцией стены.

 

Делали так после войны. Такой дом был у моей бабушки.

 

Добавлено через 3 минуты

Будинок 80м2 , фундамент хз з чого,глибина 80см, стіни з дранки обкладені цеглою. Є бажання побудувати другий поверх на дві кімнати. Тобто не на всі 80м2 2й поверх, а розмістити їх по середині першого поверху. Будувати хочу з легких матеріалів,ОСБ плит+пінопласт. Як визначити чи витримають стіни і фундамент навантаження????

 

ТС, посмотрите эту публикацию:

gidproekt.com/nadstrojka-doma-ili-pristrojka-k-domu-chto-luchshe-rekonstruirovat-dom-ili-stroit-novyj.html

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

фундамент хз з чого,глибина 80см

от це й потрібно вияснити одразу, в цьому і відповідь на ваше питання. Ваш будинок й так обкладено вже цеглою, й мабуть, що значно пізніше, ніж звели зовнішні стіни,що додатково збільшило навантаження на нього.

Потрібно провести аналіз :

ГРУНТІВ

ФУНДАМЕНТІВ

КАРКАСУ СТІН

а так, на словах, вам ніхто не скаже, як то кажуть на обум, пальцем в небо.

Окрім того глибина залягання в 80 см вашого фундаменту вже не відповідає глибині промерзання, адже ви не живете в Криму,

думаю ризикованих нюансів по вашому будинку - візок та мішочок =), тобто надбудовувати я думаю ризиковано, хіба що маючи на руках комплексне технічне обстеження, котре вам буде коштувати не так мало, адже воно значно відрізняється від простих "обмірних креслень" і зазвичай безліч цих обстежень, що я бачу по практиці, не є "комплексними й глибокими", а просто є обмірними.

В любому випадку нема нічого неможливого, нещодавно в Києві робив дуже схоже завдання, але з прибудовою і надбудовою. На фото - до, і проектований варіант - після...Але замовник вибрав трішки інший варіант мого ескізу, з надбудовою і скатним дахом

IMG_0036.thumb.jpg.3d3555e8c0e2dd3cd10cc0e2b8a6a788.jpg

739707455_unnamed(1).thumb.jpg.e475405b623300c29c49a5987c808f5f.jpg

unnamed.thumb.jpg.1f67215009f298a7158820d91e6cce73.jpg

1528508487_unnamed(2).thumb.jpg.536928410eddd3a5378b8bab7b588f4e.jpg

Змінено користувачем apxitektop.s
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чтобы Вам не говорили без комплексного технического обследования ничего строить НЕЛЬЗЯ! чтобы потом не было мучительно больно,,,
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

...как там второй этаж поживает?

На самом деле можно построить и третий этаж! главное не опираться на существующие стены! Разберите полы, отройтесь под новые фундаменты, разместите на них колонны пропустив их через существующее перекрытие, и на них обоприте второй этаж!

Для более толкового совета нужен план вашего существующего дома, как минимум, ну и хотелка...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ніяк, зараз утеплюю перший поверх. Другий просто планую на наступні роки + буду ще дві кімнати добудовувати. Нннннада стартовий капітал.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як визначити чи витримають стіни і фундамент навантаження????

 

Обычно нанимают опытного эксперта.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...