Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

как определить , прогрунтована ли стена

vv..

Рекомендовані повідомлення

имеются идеальные с геометрической точки зрения стены. Шпаклевали до меня , найти работников не представляется возможным . Буду клеить обои и необходимо знать грунтовать или они уже погрунтованы , ведь если переборщить то тоже нехорошо .
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

хлюпнути водою.... якщо одразу зявляться пятна, то не грунтована. якщо вода потече вних і поступово нерівномірно будуть зявлятись пятна, то значить грунтована.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 місяці потому...
Снял штукатурку на одной стене. Как правильно погрунтовать стену из силикатного кирпича перед нанесением штукатурки кнауф НР старт ?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

имеются идеальные с геометрической точки зрения стены. Шпаклевали до меня , найти работников не представляется возможным . Буду клеить обои и необходимо знать грунтовать или они уже погрунтованы , ведь если переборщить то тоже нехорошо .

 

А почему "нехорошо" переборщить?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тому що плівка на поверхні утворюється.

 

Під гіпсові штукатурки наноситься спеціальна грунтовка Кнауф Грундірміттель в пропорції 1:3. Яка площа?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Під гіпсові штукатурки наноситься спеціальна грунтовка Кнауф Грундірміттель в пропорції 1:3. Яка площа?

__________________

Не хочу спорить с людьми занимающимися каждый день этой работой , но мне интересно почему эти люди высказывают мнение : Там надо грунтовать , там нет ( так как грунтовка дает пленку ) и.т.д. , ведь на любой грунтовке написано : Повышает адгезию ( прилипание )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Уважніше читати треба...:)

Де написано, що не треба грунтувати?

Грунтувати обовязково треба, але так щоб НЕ "переборщити", бо утвориться плівка, а значить адгезія погіршиться.

 

Шкода, що на каністрах не пишуть про наслідки багаторазового грунтування. Недавно у мене замовник проявив бажання самостійно пофарбувати стелю, а порад навіть слухати не став. Коли я побачив, то склалося враження, що шпаклівка вкрита глянцевим лаком. Виявляється в епіцентрі порадили тричі погрунтува, щоб фарба повільніше сохла.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тому що плівка на поверхні утворюється.

 

Під гіпсові штукатурки наноситься спеціальна грунтовка Кнауф Грундірміттель в пропорції 1:3. Яка площа?

 

Дело в том , что я действительно видел после грунтования Церезит С16 на стенах в комнате плёнку. Но я думал, что так и надо - рабочим виднее...

Так а что в этом плохого - в плёнке на поверхности стены? Как это влияет на дальнейшие процессы: шпаклёвку , поклейку обоев?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так а что в этом плохого - в плёнке на поверхности стены? Как это влияет на дальнейшие процессы: шпаклёвку , поклейку обоев?

До плівки адгезія погана. При висиханні матеріали просто починають відскакувати. Це легко перевірити - намажте або пофарбуйте кусок поліетилену, а після висихання побачите як просто усе відстане.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До плівки адгезія погана. При висиханні матеріали просто починають відскакувати. Це легко перевірити - намажте або пофарбуйте кусок поліетилену, а після висихання побачите як просто усе відстане.

 

Гочик. Вы как "в воду смотрите". Вот именно это у меня и произошло... Может посмотрите мою тему и что-то порекомендуете? Она здесь www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=171374

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...