Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Механізм для soft close кришки Kolo

vasyas

Рекомендовані повідомлення

Є кришка для унітаза KOLO із механізмом Soft Close. Артикул кришки K10112. Механізм Soft Close перестав працювати - якась проблема із петлями. Де б купити петлі поміняти?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є кришка для унітаза KOLO із механізмом Soft Close. Артикул кришки K10112. Механізм Soft Close перестав працювати - якась проблема із петлями. Де б купити петлі поміняти?

Возможно ослабело крепление крышки к механизму шарнира. Возьмите шестигранник (не помню какого размера, возьмите набор, подберете). Опустите крышку, С задней стороны каждой петли есть винт. Ослабьте их шестигранником. Плотно вставьте петли в соответсвующие крепления на крышке. Затяните крепежные винты.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Відкручував, перевіряв.

 

На жаль, там петлі там плотно тримаються у кришці. Проблема в самій петлі. Вона не держить і вільно провертається (.

 

Саму петлю розкрутити не вийшло, тож шукаю заміну (

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Відкручував, перевіряв.

 

На жаль, там петлі там плотно тримаються у кришці. Проблема в самій петлі. Вона не держить і вільно провертається (.

 

Саму петлю розкрутити не вийшло, тож шукаю заміну (

 

готуйтеся очікувати 2-2,5міс і до вартості приблизно 50% вартості кришки. а взагалі є спеціальний довідник по запчастинах kolo, артикул і вартість. це у вас кришка до серії ego, унітаз яйцеподібної форми

 

(ссылка устарела) - до 40є по прайсу. арт 99106, але краще уточніть в продавця.

 

Добавлено через 16 минут

готуйтеся очікувати 2-2,5міс і до вартості приблизно 50% вартості кришки. а взагалі є спеціальний довідник по запчастинах kolo, артикул і вартість. це у вас кришка до серії ego, унітаз яйцеподібної форми

 

(ссылка устарела) - до 40є по прайсу. арт 99106, але краще уточніть в продавця.

 

якщо не вдасться знайти, напишете в ПП я попитаю у своїх людей, але це як крайній випадок.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

готуйтеся очікувати 2-2,5міс і до вартості приблизно 50% вартості кришки. а взагалі є спеціальний довідник по запчастинах kolo, артикул і вартість. це у вас кришка до серії ego, унітаз яйцеподібної форми

 

www.lazienkiabc.pl/Zawiasy-do-deski-sedesowej-wolnoopadajacej-Kolo-EGO-99106-43275.html - до 40є по прайсу. арт 99106, але краще уточніть в продавця.

 

Добавлено через 16 минут

 

 

якщо не вдасться знайти, напишете в ПП я попитаю у своїх людей, але це як крайній випадок.

 

 

Lember, не можу написати вам у ПП - форум думає, що я спамер )

 

Не вийшло у мене знайти такі механізми - допоможіть, будь ласка.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Lember, не можу написати вам у ПП - форум думає, що я спамер )

 

Не вийшло у мене знайти такі механізми - допоможіть, будь ласка.

 

в якому місті розташовані? з понеділка виясню наявність.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...

сейчас столкнулась с похожей проблемой. не работает "софт клоуз", вернее только крышка. само сиденье пока опускается плавно.

скажите, как Вы разрешили ситуацию? и сколько времени Вам прослужила крышка?

звонили в сервис Коло в Киеве - внятного ответа не дали. сказали, что комплектующие к такой модели уже мало где можно найти, нужно заказывать в Польше, но не факт, что они будут в наличии. типа, звоните нам время от времени, узнавайте. как таковой, заказ не приняли.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сейчас столкнулась с похожей проблемой. не работает "софт клоуз", вернее только крышка. само сиденье пока опускается плавно.

скажите, как Вы разрешили ситуацию? и сколько времени Вам прослужила крышка?

звонили в сервис Коло в Киеве - внятного ответа не дали. сказали, что комплектующие к такой модели уже мало где можно найти, нужно заказывать в Польше, но не факт, что они будут в наличии. типа, звоните нам время от времени, узнавайте. как таковой, заказ не приняли.

 

Нє, ніяк не вирішилося.

Було два однакових унітази, перекрутив петлі із того, що менше використовуються на той, що більше використовується.

 

На польських сайтах типу allegro наче знаходив був, але під замовлення, і якісь там ще були проблеми із доставкою, тож так і не купив.

 

Сервіс Коло теж не допоміг - обіцяли привезти, але все відкладалося, півроку їм поподзвонив та й плюнув )

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нє, ніяк не вирішилося.

Було два однакових унітази, перекрутив петлі із того, що менше використовуються на той, що більше використовується.

 

На польських сайтах типу allegro наче знаходив був, але під замовлення, і якісь там ще були проблеми із доставкою, тож так і не купив.

 

Сервіс Коло теж не допоміг - обіцяли привезти, але все відкладалося, півроку їм поподзвонив та й плюнув )

 

спасибо за ответ!

а долго у Вас проработала крышка без поломок? у меня 2 года - мне кажется мало. сервис Коло тоже "порадовал" -даже не принял заказ на новые петли, типа очень старая модель, вряд ли есть в наличии, ищите сами в Польше, а мы Вам их заменим.

в интернете искала способы ремонта, народ даже что-то там пытался ремонтировать и вроде как успешно, но мы пока не рисковали

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

спасибо за ответ!

а долго у Вас проработала крышка без поломок? у меня 2 года - мне кажется мало. сервис Коло тоже "порадовал" -даже не принял заказ на новые петли, типа очень старая модель, вряд ли есть в наличии, ищите сами в Польше, а мы Вам их заменим.

в интернете искала способы ремонта, народ даже что-то там пытался ремонтировать и вроде как успешно, но мы пока не рисковали

 

Десь два роки і проробив.

А скиньте плз, де описано, як їх ремонтувати. Я б спробував, можливо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Десь два роки і проробив.

А скиньте плз, де описано, як їх ремонтувати. Я б спробував, можливо.

 

Пока нашла только такое описание ремонта

www.santechniki.com/viewtopic.php?t=23409

 

Может быть Вы поймете что там к чему. Если получится починить - напишите.

Искала информацию в интернете - практически везде пишут, что микролифт ремонту не подлежит, только замена.

И в сервисе вообще не предложили ни диагностику, ни ремонт.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...

В общем та же самая проблема через 1-1.5 года микролифт который на крышке умер. Вот прошло уже 3 года как я без него, так вот стоимость если через сервисный центр от 1200-1500 грн за ремкомплект.

В общем в сервисе ремонта нет. Только заказываь новый. Он идет в комплетке с крепежами + 2 микролифта один для крышки второй для сидушки.

Вот вся информация: код артикль 99106

Вот я нашел на польском сайте самую приятную цену onninen.pl/pl-PL/ego-zawiasy-do-deski-ego-k10112-99106000-kolo,HCL169 www.budujesz.pl/kolo-zawiasy-do-deski-wolnoopadajacej-ego-99106-000-136639/

А вообще конечно цена для микролифта как то не очень приятная и сильно кусается :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...