Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Cerdisa. Кто завозит в Украину?

YK

Рекомендовані повідомлення

Cerdisa итальянская фабрика. Итальянцы не делают ограничений по возможности привезти в Украину. На нашем киевском складе есть несколько коллекций плитки.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А вот нет, с цердизой как раз сложно :) Никто не хочет продавать, мотивируя тем, что есть у кого-то "иксклюзив".
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну как бы ответ часто звучит так, что цена будет зависеть от того, какую цену даст тот самый завозчик) плюс остальные звенья накидают)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
ну как бы ответ часто звучит так, что цена будет зависеть от того, какую цену даст тот самый завозчик) плюс остальные звенья накидают)

 

привезти можуть 2-3 дилери. мені потрібно кількість в м2 і артикул. чим більша кількість тим більша ймовірність що зможу вам допомогти. наявність на фабриці і терміни виконання теж тільки після кількості і арт.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну как бы ответ часто звучит так, что цена будет зависеть от того, какую цену даст тот самый завозчик) плюс остальные звенья накидают)

 

А не пробовали в Агромате узнать, так как, судя по позициям представленным в интернет-магазине, они торгуют Риккетти и Чизой shop.agromat.ua/index.php?categoryID=1002707, а значит и Чердизу под заказ могут возить, так как все они входят в один холдинг Риккетти Груп. Может Агромат и есть тот таинстванный завозчик-монополист...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А не пробовали в Агромате узнать, так как, судя по позициям представленным в интернет-магазине, они торгуют Риккетти и Чизой shop.agromat.ua/index.php?categoryID=1002707, а значит и Чердизу под заказ могут возить, так как все они входят в один холдинг Риккетти Груп. Может Агромат и есть тот таинстванный завозчик-монополист...

 

Агромат далеко не все возить сам, багато перекупляє. По Cisa Cerdisa Ricchetti я не впевнений, але те що він не ексклюзивний постачальник це 100%. Я ще мінімум 2-х постачальників знаю. Тим більше останніх пів року в Агромата є фінансові проблеми, особливо по оплатах на фабрики.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...