Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Неглубокая скважина лучше глубокой.

ivanovsergey

Рекомендовані повідомлення

Решил пробурить скважину, а когда начал узнавать у соседей, то на уровне 10-12 м. (так называемая подшкурная вода) вода чистая и хорошего качества, а на уровне 18 м. и 27 м. вода пахнет сероводородом, и никакая прокачка не помагает. Какой выход может быть?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Решил пробурить скважину, а когда начал узнавать у соседей, то на уровне 10-12 м. (так называемая подшкурная вода) вода чистая и хорошего качества, а на уровне 18 м. и 27 м. вода пахнет сероводородом, и никакая прокачка не помагает. Какой выход может быть?

 

Совсем не так, подшкурная вода на первый взгляд такая, но нужно делать анализ полноценный. Нитраты, возможно дебит малый и т. д.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Совсем не так, подшкурная вода на первый взгляд такая, но нужно делать анализ полноценный. Нитраты, возможно дебит малый и т. д.

 

ну а септик кто-то выроет через забор и будете пить не воду

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Решил пробурить скважину, а когда начал узнавать у соседей, то на уровне 10-12 м. (так называемая подшкурная вода) вода чистая и хорошего качества, а на уровне 18 м. и 27 м. вода пахнет сероводородом, и никакая прокачка не помагает. Какой выход может быть?

 

один знакомый милионер:D,сделал скважину15м,отвезли в лабораторию-вода клас,нет давайте еще бурить бабло есть,пробурили 60м ну все тут уже борджьоми:lol:,через неделю все фильтра накрылись медным тазом,и как сказали в лаборатории еще чучуть,и тоже было-бы с почками:unknown:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну а септик кто-то выроет через забор и будете пить не воду

 

Вот вот я отом же.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Какой выход может быть?

✔ Порівняти аналізи води різних водоносів: як гідрогеохімічні (на вміст хімелементів і мінералів), так і бактеріологічні (на вміст не самих дружніх для людини нижчих організмів).

Дійсно, є місця де ґрунтові води мають кращу якість в порівнянні з водами більш глибокого залягання, водами підземними. Але такі умови - вийняток з правил. Виводити з вийнятку "закон" для всіх та на всі часи - некоректно.

Ґрунтові води можуть бути питної якості поза межами районів аграрної діяльності, або поза межами щільної забудови.

 

✔ Зпрогнозувати динаміку забруднення водоносного шару на короткочасну перспективу (~ років на 10-15).

Відсутність центральної каналізації суттєво пожвавить процес забруднення ґрунтових вод. Чи, перепрошую, у всіх змонтовані локальні очисні споруди (ЛОС) біологічної очистки стічних вод і ніхто у вашому районі не сере під себе?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все ваши рассуждения понятны, да я и сам так же думаю, НО - что делать так никто и не сказал... глубже бурить и пить воду с запахом тухлых яиц не самая приятная перспектива...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

пить воду с запахом тухлых яиц не самая приятная перспектива...

Активированный уголь убивает запах сероводорода. Если финансы не поют романсы, бурите глубже и ставьте нормальную водоочистку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все ваши рассуждения понятны, да я и сам так же думаю, НО - что делать так никто и не сказал... глубже бурить и пить воду с запахом тухлых яиц не самая приятная перспектива...

 

сероводород может присутствовать и на 10 метрах и на 140-ка, не есть самая большая проблема для водоподготовки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...