Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Вибір матеріалу підвіконня

Hajdamaka

Рекомендовані повідомлення

В будинку на кількох вікнах хочу зробити широкі підвіконня, на яких можна сидіти, а під ними будуть полички. Радіаторів немає, опалення тепла підлога. Хочу щоб вийшло щось такого типу

Podokonnik_diwan11.jpg

97.jpg

 

Питання, з чого робити підвіконня? Зрозуміло, ПВХ не підійде. Штучний камінь дорогувато, бо хочеться продовжити поличку на всю стіну. Дерево знаю складне в догляді, але поки виглядає єдиним варіантом, можливо я ще щось забула?.. МДФ, ДСП мабуть не витримають перепаду температур і довго не прослужать? Якщо дерево - на що звернути увагу?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Еще вариант - керамогранитная плитка.

 

а на яку основу? пінополістирол-бетон-плитка? чи гіпсокартон-плитка?..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Какая глубина подоконника? До 60 см рекомендуем влаго- и термостойкие Верзалит или Топалит...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я так розумію це щось типу вдосконаленого ламінованого дсп? Основна проблема в тому, що я хочу щоб підвіконня переходило в поличку протяжністю на всю стіну, а замовляти всю конструкцію з матеріалу для підвіконня виходить дуже дорого і не раціонально.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тогда сразу к мебельщикам - они подберут ДСП для полочек (подоконника) и все состыкуют...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Красивая идея.

В принципе - ничего сложного и выполнимо из дерева.

Подешевле - сосна, подороже - дуб.

Каркас можно изготовить из клеенного бруса, а столешницы (подоконные доски) из массива или из шпонированной фанеры.

Выкладывайте размеры - будем считать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а холодно небуде? підігріву ж підвіконня небуде. а від скла буде "тягнути" холодом....

 

може підвіконня зробити наприклад з підігрівом і зверху плитка вликих розмірів (на глибину підвіконня) :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...