Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Бетонна огорожа.

viksel

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня.Задумав обгородитись наглухо,думаю про бетонний паркан,секційний...Де у Львові його можна взяти у провіреного виробника?Гугл видає багато інформації але хотілось би якоїсь рекомендації,може вже хтось собі робив і може когось порадити.Буду вдячний за поради.Паркан типу такого як на фото.Що скажете?

betonnie-zabori-evrozabori-ograzhdeniya-visokoe-kachestvo-do-213028b.jpg.f7f0ae5153fc2a33a6503baebe60ab69.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...
Доброго дня.Задумав обгородитись наглухо,думаю про бетонний паркан,секційний...Де у Львові його можна взяти у провіреного виробника?Гугл видає багато інформації але хотілось би якоїсь рекомендації,може вже хтось собі робив і може когось порадити.Буду вдячний за поради.Паркан типу такого як на фото.Що скажете?

 

Я брав в кінці Кульпарківськоі навпроти Гелікону.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я брав в кінці Кульпарківськоі навпроти Гелікону
Трохи розкажу за паркан,я також брав на Кульпарківській біля Гелікону,паркан вже стоїть пару місяців.....єдине що добре в тому паркані то ціна і вага,якщо хтось хоче монтувати сам то підшукайте ще якнайменше трьох помічників і купіть завчасно уколи Диклоберл:D.Якість того паркану спочатку була ще прийнятна а свіжа партія була вже майже жахлива(ставив 100 метрів)деякі стовпчики підрізав то побачив два прутки 5 мм дроту при тому що начальник їхній говорив за чотири прутки.Але то все лірика,хотів дешево-получай,паркан поки стоїть як дальше буде не знаю може дасть Бог до того часу поки він почне сипатись то я і хату вже продам.Тепер думаю скільки то на 200 метрів квадратних треба фарби якої купити щоб помалювати з двох сторін,...вийде 400 квадратів/250 грам одноразово=100 літрів:o..то ше приблизно 7-8 тисяч на фарбу.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...