Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Каминные топки Nordflam помогите выбрать

stwol

Рекомендовані повідомлення

Шановні форумчани прошу поради є ідея поставти камін у кімнаті пл 17кв.м.висота кімнати 2.80.замість кахельної кухні .Читаючи форум зрозумів що для такого приміщення потрібні топки з подачею повітря ззовні.Можливість подачі повітря в мене є так як під кімнатою знаходиться підвальне приміщення Мій вибір зупинився на моделях La Braise LD CDP або Nordflam Gorda CDP хочу почути думку спеціалістів або порекомендуйте інші моделі. Змінено користувачем stwol
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если не хотите эту комнату превратить в сауну - оставляйте кахельную кухню..
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шановні форумчани прошу поради є ідея поставти камін у кімнаті пл 17кв.м.висота кімнати 2.80.замість кахельної кухні .Читаючи форум зрозумів що для такого приміщення потрібні топки з подачею повітря ззовні.Можливість подачі повітря в мене є так як під кімнатою знаходиться підвальне приміщення Мій вибір зупинився на моделях La Braise LD CDP або Nordflam Gorda CDP хочу почути думку спеціалістів або порекомендуйте інші моделі.

 

Если с конструкцией камина пересекаются соседние комнаты либо 2 этаж. можно как минимум +-60% тепла распределить по другим комнатам. при чем на 2 этаж тепло с камеры подымается с не слабым давлением

kamin_razrez.jpg?rand=4738594

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кахельную кухню уже разобрал.Второго етажа нет а смежные комнаты есть так что тепло распределить нет проблем .Жду совета по выбору модели каминной топки.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это не решит проблему - порядка 30% мощности топки уйдет в помещение где она стоит, только через стекло ИК излучением. Сколько там мощность вашей топки?? Погуглите сколько нужно квт для отопления 17 квадратов площади.. Короче - если по нормальному, то полный бред, что с разводкой, что без. Оставляйте идею вставить обратно какую то теплоемкую печь на место кухни, будет больше толку, комфорта так точно, а то вам счас продавцы насуветуют..

 

p/s Здесь не модель топки нужно обсуждать в этой ветке, а элементарную физику за 7 класс средней школы.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если не хотите эту комнату превратить в сауну - оставляйте кахельную кухню..

 

А какой метраж должен быть помещения что бы не получилась сауна? Или вы про то что нужно отводить тепло а у ТС не получится сделать это рационально так как нету второго этажа?

 

Хочу понять для себя, у меня зал 28 квадратов + на второй этаж хочу развести.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
Шановні форумчани прошу поради є ідея поставти камін у кімнаті пл 17кв.м.висота кімнати 2.80.замість кахельної кухні .Читаючи форум зрозумів що для такого приміщення потрібні топки з подачею повітря ззовні.Можливість подачі повітря в мене є так як під кімнатою знаходиться підвальне приміщення Мій вибір зупинився на моделях La Braise LD CDP або Nordflam Gorda CDP хочу почути думку спеціалістів або порекомендуйте інші моделі.

 

Насправді досить дивною у вас була "альтернативна" топка...

Вона ж БЕЗ подачі повітря ззовні для горіння...

 

Буду продовжувати.так як камін наша з дружиною мрія Вибір зупинився на топці La Braise LD CDP.

 

Ну якщо вже вибір зроблено, то можете почитати тут - www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=123511...

Перші сторінки (там де огляд топок і все таке інше), можна проглянути швиденько...;)

Ну а далі - всі мої помилки викладено і розібрано в тому числі і спеціалістами...

 

УДАЧІ!!!:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 7 місяців потому...

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...