Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

[п] Bosch ps20, Київ

t-bird

Рекомендовані повідомлення

лежить без діла от такий девайс:

www.ebay.com/itm/NEW-BOSCH-12V-MAX-Cordless-Lithium-Pocket-Drill-Driver-1-4-Hex-PS20-Bare-Tool-/121544236161

практично новий.

+ рідна сумка + американська зарядка. можу перепаяти на 220. можливо навіть американські документи є:) аккумулятори не віддам.

хотілка 1000 грн або 2 колодязьних кільця 100см з доставкою на Осокорки:)

або піщаник тонкий, або бут не крупний.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

лежить без діла от такий девайс:

www.ebay.com/itm/NEW-BOSCH-12V-MAX-Cordless-Lithium-Pocket-Drill-Driver-1-4-Hex-PS20-Bare-Tool-/121544236161

практично новий.

+ рідна сумка + американська зарядка. можу перепаяти на 220. можливо навіть американські документи є:) аккумулятори не віддам.

хотілка 1000 грн або 2 колодязьних кільця 100см з доставкою на Осокорки:)

або піщаник тонкий, або бут не крупний.

тоесть тушку только продаете?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тушка+зарядка+сумка. можу апгрейднуть зарядку або дати транс (за додаткове щось)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дорого чи нікому не треба?

 

Без аккумов не интересно, с аккумами будет видимо дороже. За 1000 с аккумуляторами..... вот это было бы дело

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Без аккумов не интересно, с аккумами будет видимо дороже

дуже правильна логіка. можу запропонувати 1,3А аккум один за... хай буде 350 грн додатково. Але зарядок 10-15 в його історії уже було.

 

Добавлено через 2 минуты

А зачем он нужен без аккумов?

якщо задаєте таке питання - значить нічого з лінійки 12В боша у вас нема:)

 

Добавлено через 2 минуты

з двома аккумами - рівно в 2 рази дорожче + доставка.

www.ebay.com/itm/Bosch-PS20-2A-12V-Li-Ion-1-4-Cordless-Drill-Driver-/171721688401?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item27fb690551

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

з двома аккумами - рівно в 2 рази дорожче + доставка.

www.ebay.com/itm/Bosch-PS20-2A-12V-Li-Ion-1-4-Cordless-Drill-Driver-/171721688401?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item27fb690551

 

По этой ссылке Seller не возит в Украину. С того что я видел акум инструмент с ebayy в украину это 80-100 уе за доставку. Не выгодно ни разу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По этой ссылке Seller не возит в Украину. С того что я видел акум инструмент с ebayy в украину это 80-100 уе за доставку. Не выгодно ни разу.

 

так отож :beer:

літій взагалі індивідуальним порядком відправляють. на форумі є кілька людей, котрі можуть привезти (власне, цей інструмент саме від них. купив кілька розпарованих наборів і зібрав що потрібно. лишнє - за борт)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
  • 7 місяців потому...
  • 3 тижні потому...
Какай цена тушки с АКБ и зарядкой на 220в?

1350 грн. або 1250 і перепаяєте самі (транзистор кошерний дам). Опис по перепайці є на mastercity. Переглянув ваш сайт - думаю, проблем з паяльником не виникне. Після перепайки зарядка гріється, але 3 аккума послідовно заряджає без проблем.

аккум на 1,3А. Вигляд у аккума не новий уже, але до роботи претензії нема.

сотню 4" шурупа (чи скільки там Бош гарантує) на швидкість вкручувати не пробував:)

рідна сумка в комплекті.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1350 грн. або 1250 і перепаяєте самі (транзистор кошерний дам). Опис по перепайці є на mastercity. Переглянув ваш сайт - думаю, проблем з паяльником не виникне. Після перепайки зарядка гріється, але 3 аккума послідовно заряджає без проблем.

аккум на 1,3А. Вигляд у аккума не новий уже, але до роботи претензії нема.

сотню 4" шурупа (чи скільки там Бош гарантує) на швидкість вкручувати не пробував:)

рідна сумка в комплекті.

 

если полежит до субботи то подьеду, по видео очень уж хорошо. Если подойдет заберу!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1350 грн. або 1250 і перепаяєте самі (транзистор кошерний дам). Опис по перепайці є на mastercity. Переглянув ваш сайт - думаю, проблем з паяльником не виникне. Після перепайки зарядка гріється, але 3 аккума послідовно заряджає без проблем.

аккум на 1,3А. Вигляд у аккума не новий уже, але до роботи претензії нема.

сотню 4" шурупа (чи скільки там Бош гарантує) на швидкість вкручувати не пробував:)

рідна сумка в комплекті.

 

выберу пожалуй - 1250 - и перепаяю сам :)

Жду реквизиты для оплаты в личку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...