Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

І знову фундамент

Дима 113

Рекомендовані повідомлення

Друзі допоможіть з фундаментом-

Значить будинок з газоблоку,поли на грунті,перекриття по деревяним балкам,покрівля бітумна черепиця.Загальна площа 158м2(проект Дом в Фуксиях)1,5поверхи.Довжина стрічки фундаменту 60метрів.Територіально 20 км від м.Чернігів.Блок 375 мм.Планова глибина залягання 1 метер.Грунт на цьому рівні глинистий з вкрапленням білого піску.Ділянка на горбку десь на метер вище дороги.Питання-

1.Яка мінімальна ширина стрічки для такого грунту і будинку.

2.Я запланував подошву 30*60 і стовп 100*35см арматура згідно норм(але так хочетьця з економити)чи можна підкопати грунт по 12,5 см в бік і залити все за один раз.

3.Зовнішню стіну фундаменту збираюсь утеплити ЕПП 50мм чи можна його замінити на простий пінопласт тут якраз мета не зекономити а просто розміри листів 1,2м не хочу різати.

IMG_20150315_160847.thumb.jpg.5daf506f93238c08690b847144a2b3a1.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1) если задаться допустимым свесом в 1/4 ширины газоблока, то минимальная ширина фундаментной ленты может быть 300 мм;

2) ниасилил:), чертежик или схемка прояснили бы ситуацию;

3) у пенопласта незамкнутые поры, поэтому он может набирать влагу из грунта (в отличии от ЭППС, который водонепроницаем). Добавим к этому попеременное замерзание/оттаивание - в результате разрушение пенопласта за пару-тройку лет.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Схема така.Арматура 12мм у підошві, 6штук по 10 мм у стовпі повздовжньої а поперек 8мм кільця через 30см.

404450457_.png.6217ef4f0cd029ac139c8ee4f4c26994.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Схема така.Арматура 12мм у підошві, 6штук по 10 мм у стовпі повздовжньої а поперек 8мм кільця через 30см.

 

По підошві зверніть увагу на робочий напрям армування, 1-й шар арматури6523189c2aa9.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На схемі поперечна є просто не писав про неї 8мм через 50см Але питання чи потрібен такий фундамент для такого будинку.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На схемі поперечна є просто не писав про неї 8мм через 50см Але питання чи потрібен такий фундамент для такого будинку.

 

Поперечна робоча в данному випадку. 10 або 12 А40, А500

Не можу выдповысти, бо для себе я робив геологію та виконував розрахунку згідно з характеристиками.

Як для перестраховки беріть тиск під підошвою 1 кг на см в квадраті, або 10 тон на той же квадрат тільки метровий.

При цьому розрізі що ви показали продольна арматура конструктивна

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Друзі допоможіть з фундаментом-

Значить будинок з газоблоку,поли на грунті,перекриття по деревяним балкам,покрівля бітумна черепиця.Загальна площа 158м2(проект Дом в Фуксиях)1,5поверхи.Довжина стрічки фундаменту 60метрів.Територіально 20 км від м.Чернігів.Блок 375 мм.Планова глибина залягання 1 метер.Грунт на цьому рівні глинистий з вкрапленням білого піску.Ділянка на горбку десь на метер вище дороги.Питання-

1.Яка мінімальна ширина стрічки для такого грунту і будинку.

2.Я запланував подошву 30*60 і стовп 100*35см арматура згідно норм(але так хочетьця з економити)чи можна підкопати грунт по 12,5 см в бік і залити все за один раз.

3.Зовнішню стіну фундаменту збираюсь утеплити ЕПП 50мм чи можна його замінити на простий пінопласт тут якраз мета не зекономити а просто розміри листів 1,2м не хочу різати.

 

Щоб заощадити на фундаменті та спати спокійно, люди і роблять геологію. Можливо в вашому випадку підширення і не потрібне, а достатньо ширини 400мм. Але без аналізу грунту, ми цього не дізнаємось. З приводу навантаження в 10т на м, це вже ближче до цегляного 2-х поверхового будинку, в вашому випадку там вага 6-7т на м, для цього як мінімум потрібні плани будинку та фасади, щоб зрозуміти схему розподілу навантажень

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як я писав вище грунт у мене глинистий з вкрапленнями піску,пошаривши по нету зрозумів що це суглинок а це 1 кг\см значить надіятися на зменшення фундамету не варто отже питання в тому як залити подошву з стовпом за один раз і як закріпити арматуру в цих шарах.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як я писав вище грунт у мене глинистий з вкрапленнями піску,пошаривши по нету зрозумів що це суглинок а це 1 кг\см

 

думаю, что больше подходит по описанию на супесь, а 1 кг на см кв вам посоветовали как вариант на худший грунт

 

у вас в проекте видимо монолитное перекрытие, а что будет по факту не известно, соответственно может отличаться ширина ленты.

 

отже питання в тому як залити подошву з стовпом за один раз і як закріпити арматуру в цих шарах.

 

вы можете заливать в несколько этапов. армирование выполнить пространственным каркасом + ограничители для защитного слоя

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так у проекты перекриття бетонне а будуть деревяны балки.Заливати хочу якраз за один раз.тож цікавить як звязати арматуру підошви та каркас стовпа.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так у проекты перекриття бетонне а будуть деревяны балки.Заливати хочу якраз за один раз.тож цікавить як звязати арматуру підошви та каркас стовпа.

 

если у вас будет перекрытие деревянное, то можно пересчитать фундамент, возможно сделать 400 мм, заливать прямо в траншею, для средних стены сделать уширение в основании

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якшо підрахувати площу опори наприклад 60*0,4=24квадрати=240тон-50тонстін-10тон перекриття-15тон даху-15тон сніг+вітер-25тон корисного навантаження-60 тон фундаменту-50тон запасу=15 тон запасу може всетаки залити 40 см і не морочитись з підкопом.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хлопці підкажіть чи можна залити фундамент такої форми верх 35, низ 50см висота розширення 30 см і як правильно заармувати.

3362149_.png.573cb302e76ec6232bd561679e55e189.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хлопці підкажіть чи можна залити фундамент такої форми верх 35, низ 50см висота розширення 30 см і як правильно заармувати.

 

Вы, в землю лить будете или в опалубку? В земле просто выкопать уширение нужной формы, а опалубку соответственно собрать. Поперечные стержни нижней сетки должны быть на 3-4 см короче ширины подошвы фундамента. Т.е. все что нужно по Вашему эскизу добавить, это поперечные стержни арматуры нижнего ряда.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хлопці підкажіть чи можна залити фундамент такої форми верх 35, низ 50см висота розширення 30 см і як правильно заармувати.

можно так зробити

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З фундаментом визначився а от як тепер його заармувати коли технічно арматара поперечна ширша за канаву .Можна завязати 3 нижні вздовж поперечинами на 6 см меншими за ширину а потім на них поставити ось так чи так

1431031494_.png.019271e4c75add630397773a32a48067.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З фундаментом визначився а от як тепер його заармувати коли технічно арматара поперечна ширша за канаву .Можна завязати 3 нижні вздовж поперечинами на 6 см меншими за ширину а потім на них поставити ось так чи так

 

Второй вариант. Сначала нижнюю сетку укладываете на фиксаторы защитного слоя, а затем каркас. В каркас внизу добавьте два стержня по углам.

 

Вот так это делаем мы. Обратите внимание на соединение каркасов на углах и буквой Т, необходимо правильно поставить стержни связи углов.

Змінено користувачем Сергей НСТ
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шось важко зрозуміти для чого мені 5 штук повздовжніх арматур в низу може тоді краще так

1950805776_.png.8a98be7ab22ddfb89c77ee781bae6448.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шось важко зрозуміти для чого мені 5 штук повздовжніх арматур в низу може тоді краще так

 

Вы, расчет по предельным состояниям сделали? Отлично! Ставьте достаточное количество ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В плані в мене подошва 50 на 30 з армуванням чотирьма 12-тими арматурами без армування стовпа, тож якось не хочетьця вставляти зайву арматуру бо зараз це не дешеве задоволення.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ось мій фундамент у проекті все інше я придумав начитавшись нету.В проекті будинок з керамоблоку і з монолітним перекриттям а в мене газоблок і дерево.

862732853_.png.f7621c3ad7d5f7b5b1beb0e05a79e82e.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дима 113, а вы не пробовали выполнить согласно проекта.

 

Шото я сильно сомневаюсь что кто то в проекте чёйто там считал!!! Принтанули типовик и усё! (проект то архоновский)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...