Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

G&S Club

Sheridan

Рекомендовані повідомлення

Ні, я говорю тільки про вільне (живе, чисте) січення конвективних решіток (простіше кажучи, розмір дирки, як ніби нічого більше не ставитиметься туди). Вільне поперечне січення конвективної камери - інше поняття, яке говорить про відстані між топкою та стінками облицювання, зокрема про площу перерізу (січення) повітря поперек камери

Шеридан, все правильно, я о чем и говорю... Меня радует, что мы с вами вещи понимаем правильно

У першому файлі я показав камін у перерізі, вид зверху. Так от, синє штрихування відповідає загальному вільному поперечному січенню конвективної камери.

Да, все верно именно так, но дальше сложно понять вашу мысль, прошу за прощения за откровенность

У другому файлі є два рисунки: перший відповідає вільному січенню, другий - решітці, де вільне січення таке ж, як на першому рисунку.

Сотрите, может я просто уточну:

де вільне січення таке ж, як на першому рисунку. о каком свободном сечении вы говорите? На первов рисунке ,т.е. где топка в разрезе?

 

Дальше....

Просто вы сослались на:

зокрема інтерполяція табличного значення дає вже 1800см.кв. площі решіток для 9кВт конвективної потужності топки на 16кВт номіналу, але ми вже знаємо, як правильно рахувати!

Вы эту таблицу имели ввиду, говоря о табличном значении 9 квт и 1800 см2? Или нет?

joxi.ru/GrqgeV0uQzKOJ2

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы эту таблицу имели ввиду, говоря о табличном значении 9 квт и 1800 см2? Или нет?

Ні, я говорив про таблицю, яку ви мене запитали:

Кроме того, а как вы прокомментирует пункт 7.2.3.2 обратите внимание на таблицу 7.6 ?

От я і прокоментував: перемножив 9кВт на приблизні 200 см.кв./кВт для нашої швидкості руху повітря 0,88м/с: 9[кВт]*200[см.кв./кВт]=1800см.кв.

 

Якщо бути більш акуратним, то:

м/с -- см.кв./кВт

0,75 -- 240

0,88 -- 208,8

1,0 -- 180

Для визначення проміжного значення була використана інтерполяція за прямою:

(x-0,75)/(1-0,75)=(y-240)/(180-240)

(x-0,75)*(-60)=(y-240)*0.25

-60x+45=0.25y-60

0.25y=-60x+105

y=-240x+420

y=-240*0.88+420

y=208.8 см.кв./кВт

208,8[см.кв./кВт]*9[кВт]=1879,2см.кв. Але кому це потрібно? :) Тож надалі, якщо можна, я не буду таким прискіпливим через абсурдність такої точності обчислень.

 

 

Добавлено через 5 минут

Сотрите, может я просто уточну:

де вільне січення таке ж, як на першому рисунку. о каком свободном сечении вы говорите? На первов рисунке ,т.е. где топка в разрезе?

Ні, там,підписано рис.1 і вказано вільне січення конвективної решітки, тобто так, ніби ми не планували туди більше нічого ставити. А там, де підписано рис.2 - решітка, але вільне січення таке ж, як у рис.1.

Я зараз посиджу і спробую схематично все наваяти на одній картинці, ОК?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сподіваюсь, тепер ми розібрались з термінами:

 

Ну, так все правильно, это же очевидные вещи.

Просто ваши предыдущие рисунки фронтальной части топки и коментарии к ним непонятны были

Я честно говоря не понял смыла сказанного к этому рисунку. Я его процытировал и выделил в предыдущем посте

Я понимаю ваш ход мыслей, но тут есть один недочет.

Давайте потом уже поговорим на досуге. А то уже третья страница пошла :o

Хотя интересная беседа была.

Надо модераторам предложить, чтоб в отдельную тему выбросили, или даже убрали как ненужный хлам, а то похоже это кроме нас двоих этот диалог интереса не представлял :)

1E882F141F864DB59002CDB3E1540F03.thumb.png.eecbce3534eae591cafc905e4d7eaf0b.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хотя интересная беседа была.

Надо модераторам предложить, чтоб в отдельную тему выбросили, или даже убрали как ненужный хлам, а то похоже это кроме нас двоих этот диалог интереса не представлял

Сподіваюсь, Ви отримали свої відповіді та задоволені розмовою. Модератор, чи могли б Ви почистити гілку до #106 включно?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

От пользователя АФ, температура в конвекционном кожухе "чугунки" будет выше, чем у футерованой топки(при близких площадях пов. теплосъёма). Следовательно, сечения конвекционных отверстий должны быть больше. ИМХО, понимания этого, и чтения рекомендаций производителя топки, достаточно "самодельщику" средней руки. Но почитать ваши посты, тож интересно:). Начинаешь проникаться примитивностью процессов ядерного синтеза в сравнении с движением воздушных потоков, вкруг железной банки:lol:. Шютка...
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Рассматриваю покупку топки С700 с водяным контуром

gns-kaminy.com.ua/topki/topka_s_vodjanum_kontyrom_c700x520w#.WJ1wnG-LSM8

Очень мало информации.

Как утроена система водяного контура?

Где какой патрубок?

Чем ваша топка хуже /лучше Ромотоп Heat G2 50.70.01?

Цена одинакова.

Позвонил вам в офис (068) 699 31 15, отправили на дилера в Харькове. Там начинают парить Ромотоп.

Хочу поддержать украинского производителя при одинаковой цене.

Готов рассмотреть вариант установки "под ключ"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

От пользователя АФ, температура в конвекционном кожухе "чугунки" будет выше, чем у футерованой топки(при близких площадях пов. теплосъёма).

 

Откуда такая инфа?

 

Тепло дают дрова сгорающие в топке.

Любая топка в номинале выходит на некий режим отдачи тепла через стекло и боковые стенки. Это можно сравнить с падением вниз, ускорение 9,8м/с, но скорость звуковой барьер не преодолевает:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Рассматриваю покупку топки С700 с водяным контуром

gns-kaminy.com.ua/topki/topka...w#.WJ1wnG-LSM8

Очень мало информации.

Дякую за зацікавленість! Ми намагаємось документувати топки у міру наших можливостей і намагатимемось краще.

 

Как утроена система водяного контура?

Розріз топки у додатку.

 

Где какой патрубок?

Ці дані доступні у технічній документації на вказаній Вами сторінці та на корпоративному сайті gavrylivsons.com.ua

 

Чем ваша топка хуже /лучше Ромотоп Heat G2 50.70.01?

Цена одинакова.

Позвонил вам в офис (068) 699 31 15, отправили на дилера в Харькове. Там начинают парить Ромотоп.

Хочу поддержать украинского производителя при одинаковой цене.

На жаль, я обмежений в можливості таких порівнянь, тим паче у профільній гілці. Якщо у Вас будуть питання по нашому продукту - я радо відповім.

C700x520W-slice.thumb.PNG.6e0dee4f78e00a184caaf9550b1a6bb2.PNG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ми намагаємось документувати топки у міру наших можливостей і намагатимемось краще.

Эта конструкция топки уже прошла обкатку?

Нужны данные для проекта по отоплению. Дайте насколько возможно подробнее.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Эта конструкция топки уже прошла обкатку?

Так, ця конструкція не є унікальною, ми використовуємо її вже тривалий час, вносячи корективи (глибина та форма дна, вузол регулятора, форма та кількість дефлекторів та ін.).

 

Нужны данные для проекта по отоплению. Дайте насколько возможно подробнее.

Основна інформація знаходиться тут: gavrylivsons.com.ua/cw-series/

До потрібної Вам топки технічна інформація знаходиться тут.

Для проекту цього має бути достатньо. Якщо Вам потрібна буде додаткова інформація, повідомте.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Шановний Sheridan.

порекомендуйте щось з Вашого асортименту, що могло б підійти в моїй ситуації:

 

Маю нестандартний переріз димоходу 175х140 в несучій внутрішній стіні будинку з рядової цегли м100. Висота цього димоходу 9метрів, шви в середині каналу затерті добре.

Як вважаєте, потягне такий канал якусь із Ваших топок?

Маю велике бажання підтримати український продукт.

Камін потрібен лише для задоволення, опалення реалізоване піролізним котлом з теплоаккумулятором - радіаторами і теплими полами.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шановний Sheridan.

порекомендуйте щось з Вашого асортименту, що могло б підійти в моїй ситуації:

 

Маю нестандартний переріз димоходу 175х140 в несучій внутрішній стіні будинку з рядової цегли м100. Висота цього димоходу 9метрів, шви в середині каналу затерті добре.

Як вважаєте, потягне такий канал якусь із Ваших топок?

Маю велике бажання підтримати український продукт.

Камін потрібен лише для задоволення, опалення реалізоване піролізним котлом з теплоаккумулятором - радіаторами і теплими полами.

 

Дякую за довіру та увагу до національного продукту!

Важливим є питання матеріалу цегли: димохід підійде тільки у випадку, якщо цегла повнотіла. Якщо ні - слід обов'язково провести гільзування.

Ваш димохід має аналог січення D170см. Чи є у Вас план приміщення для каміна? Який бюджет для топки Ви передбачаєте?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за довіру та увагу до національного продукту!

Важливим є питання матеріалу цегли: димохід підійде тільки у випадку, якщо цегла повнотіла. Якщо ні - слід обов'язково провести гільзування.

Ваш димохід має аналог січення D170см. Чи є у Вас план приміщення для каміна? Який бюджет для топки Ви передбачаєте?

 

Дякую за відповідь. Димохід складений з повнотілої звичайної цегли, до того ж не найкращої якості... тому я теж замислююся щодо гільзи, але це теж призведе до додаткового зменшення перерізу. Думаю, максимально можна запхати овал 165*130, нажаль...

Бюджет на саму топку планую в діапазоні 800-1300 євро. Планчик приміщення докину ввечері.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня ось і планчик.

Доброго дня, opevniy!

Судячи з січення димоходу та розмірів приміщення, я б радив Вам розглянути топку С600х425.

У якості опції можна взяти або конвективний колектор (тепломодуль), або акумуляційний насипний модуль (акумодуль).

Додатковою опцією можна обрати ще подвійне скло, і тоді рішення буде дуже навіть європейським і Ви все-одно поміститесь у бажаний бюджет.

Чи Ви вже визначились з матеріалом облицювання?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня, opevniy!

Судячи з січення димоходу та розмірів приміщення, я б радив Вам розглянути топку С600х425.

У якості опції можна взяти або конвективний колектор (тепломодуль), або акумуляційний насипний модуль (акумодуль).

Додатковою опцією можна обрати ще подвійне скло, і тоді рішення буде дуже навіть європейським і Ви все-одно поміститесь у бажаний бюджет.

Чи Ви вже визначились з матеріалом облицювання?

 

Sheridan, дякую, я теж дивився в сторону цієї топки, але ж вихідний патрубок на ній D200 відповідно до даних Вашого сайту. Лицювати топку планую простим прямокутним коробом з Катеринославської цегли білого кольору "Сніжна королева" ще міркую щодо товщини лицювання (в них є стандартний, половинка і ще шириною 100 мм). Вище топки димохід якимись ізоляційними плитами з штукатуркою під колір стін. Якось так...

 

То ж, С600 буде працювати з моїм димоходом? D200 не = D170 + якщо загільзую буде десь D160.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То ж, С600 буде працювати з моїм димоходом? D200 не = D170 + якщо загільзую буде десь D160.

Так. Ми використовуємо для С-серії уніфіковані виходи, оскільки так вдається суттєво скоротити асортимент модулів. Тим не менше, топки меншої потужності, на яких встановлені ці модулі, часом не потребують такого значного виходу. Таким чином, від модуля слід буде перейти редукцією до діаметру димоходу, але не менше D160мм.

Лицювати топку планую простим прямокутним коробом з Катеринославської цегли білого кольору "Сніжна королева" ще міркую щодо товщини лицювання (в них є стандартний, половинка і ще шириною 100 мм). Вище топки димохід якимись ізоляційними плитами з штукатуркою під колір стін. Якось так...

Катеринославська цегла дуже фактурна і якісна, але я не знаю як вона поводитиме себе у ролі облицювання. Якщо у Вас буде бажання - розберемо це питання детальніше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так. Ми використовуємо для С-серії уніфіковані виходи, оскільки так вдається суттєво скоротити асортимент модулів. Тим не менше, топки меншої потужності, на яких встановлені ці модулі, часом не потребують такого значного виходу. Таким чином, від модуля слід буде перейти редукцією до діаметру димоходу, але не менше D160мм.

 

Катеринославська цегла дуже фактурна і якісна, але я не знаю як вона поводитиме себе у ролі облицювання. Якщо у Вас буде бажання - розберемо це питання детальніше.

 

Дякую,

Наше спілкування нагадало мені старий радянський анекдот.

Бабуся питає пічника: "Синку, скільки коштуватиме змурувати грубу?"

- 1500 євро - впевнено відповідає пічник

- А за 1000 євро можна?

 

- Можна, тільки буде трохи диміти...

:-P

 

Тепер планую, подивитися на Ваш виріб в оригіналі.

Сподіваюся, с600 завжди є в магазині на В.Василевської в Києві.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шановний Sheridan, підкажіть, який режим роботи Вашого магазину в Києві? На сайті наче вказано до 20:00, сьогодні близько 19:15 заїжджав, було зачинено.

По Суботах працюють?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шановний Sheridan, підкажіть, який режим роботи Вашого магазину в Києві? На сайті наче вказано до 20:00, сьогодні близько 19:15 заїжджав, було зачинено.

По Суботах працюють?

Так, я зідзвонився з представництвом: графік вірний, до 20:00, але представництво на даний час не встигає нарощувати штат, тому інколи роз'їжджаються по об'єктах чи складах. В суботу працюють до 20:00 у штатному режимі, про Вас попереджені, тому там цілий день хтось буде. Тим не менше, 100% успіху забезпечить телефонування на один з номерів представництва.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
При строительстве каминного портала печник промахнулся с размером отверстия под выход горячего воздуха, теперь не могу найти такого размера решетку. Может кто подскажет где взять ее с размером 700*110мм.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не могу определится с выбором топки dovre 2175( контробандисты привозят за 1100 euro) и g& s c600(26000) , понимаю что. одна стальная другая чугунная, но мне важно что обе гарят красиво и по мощности подходят а если верить тому что написано про конструкцию c600 то у нее наворотов даже больше , правда в начале начитавшись про навороты стальных топок кратки и невысоких цен(опять же у контрабандистов) думал брать себе lucy 12,но пообщавшись с продавцами(которые продают много брендов и те же кратки) пришел к выводу что если брать кратки то дешего итолько чугунную и не ожидать чего то через мерного так навороты(типа вторичного дожыга и герметичность) не совсем работают,даже не нашел не одного видео с адекватным контролем горения стальных краток , а пишут 80% кпд.

В общем много текста.Dovre уверен что стоит своих денег g&s с600по заявленному функци оналу тем более но смущает в c600 что на ваших же характеристиках пишут емиссия СО -0.25 % и кпд80 , а у dovre 2175 СО-0,06 и кпд 75,9% и вообще подругим производителям нормальным считается CO не больше 0,1 %. Обясните может это разные CO или на сайтах g&s ошибки

Змінено користувачем Zheb
немного ошибся
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

При строительстве каминного портала печник промахнулся с размером отверстия под выход горячего воздуха, теперь не могу найти такого размера решетку. Может кто подскажет где взять ее с размером 700*110мм.

 

Доброго дня, AlexII!

З чого у Вас портал? Можете викласти фото проблеми?

Є два шляхи:

1) виправити отвір під розмір існуючих решіток

2) виготовити свою, кастомну, решітку

Але перед тим, як щось вирішувати, добре було б дізнатись деталі.

 

Добавлено через 1 час 5 минут

не могу определится с выбором топки dovre 2175( контробандисты привозят за 1100 euro) и g& s c600(26000) , понимаю что. одна стальная другая чугунная, но мне важно что обе гарят красиво и по мощности подходят а если верить тому что написано про конструкцию c600 то у нее наворотов даже больше , правда в начале начитавшись про навороты стальных топок кратки и невысоких цен(опять же у контрабандистов) думал брать себе lucy 12,но пообщавшись с продавцами(которые продают много брендов и те же кратки) пришел к выводу что если брать кратки то дешего итолько чугунную и не ожидать чего то через мерного так навороты(типа вторичного дожыга и герметичность) не совсем работают,даже не нашел не одного видео с адекватным контролем горения стальных краток , а пишут 80% кпд.

В общем много текста.Dovre уверен что стоит своих денег g&s с600по заявленному функци оналу тем более но смущает в c600 что на ваших же характеристиках пишут емиссия СО -0.25 % и кпд80 , а у dovre 2175 СО-0,06 и кпд 75,9% и вообще подругим производителям нормальным считается CO не меньше 0,1 %. Обясните может это разные CO или на сайтах g&s ошибки

 

Доброго дня, Zheb!

Перед усім дякую за зацікавленість продукцією G&S! Нам важлива Ваша увага і зацікавленість.

Щодо Вашої дилеми, то Вам слід задуматись над легальністю продукції:

1) нелегальний продукт не має гарантії (тобто, має, але на території країни офіційного продажу, тобто у Вашому випадку - немає);

2) нелегальний продукт немає супорту, який є у офіційних представників. Орієнтуйтесь на тих продавців, які знають про продукт трішки більше проспектів: це суттєво зменшить шанси стати в ряд безпорадних хом'ячків з дорогою топкою;

3) чим дорожчий продукт - тим більші ризики. Перевезення по нашим дорогам, повторна збірка нелегальних топок виправдовує себе тільки на гранично дешевій продукції. Але на гранично дешевій - виправдовує!:)

 

Щодо емісії, то я не зрозумів запитання. Будьте ласкаві, повторіть своє запитання з приведенням величин емісій СО тільки у відсотках, або тільки у абсолютних величинах.

 

Щодо ефективності, то вона складається з кількох факторів, зокрема температурного ККД.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На сайте довре написано так "CO-Emission (13% O2): 0.06 %

В описании с600 так эмиссия СО 0.25

Kratki также как довре дают в процентах.., так сколько у g&s в процентах?

Просто я считаю этот параметр очень важным так как по моэму это показатель чистого горения (если конечно производитель умышленно не подмешивает кучу воздуха в конце чтобы разбавить дым).Sheridan обясните пожалуста хочу разобратся и успокоится, уж больно нравиться что в C-серии глубокое шамотированное дно камеры(дает чистое сгорание и по рекламме нужно чистить от золы раз в 1-2 недели), у довре к сожалению такого нет

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • usanin_n змінив заголовок на G&S Club

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...