Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Откатные ворота с нуля (Киев)

КиевАльп

Рекомендовані повідомлення

Поперёк улицы на Нивках надо установить откатные ворота с калиткой.

Копать, сварка, бетон, монтаж.

Ширина улицы 8 м. Ворота 4*2. Столбы метал. Фурнитура. Обшивка профлистом в цвете с двух сторон. Автоматика сталь, магнитные концевики. На калитке магнитный замок.

Электричество для подключения подведём.

Предложения желательно высылать СМС или E-mail

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 метрів - загальна ширина вулиці.

Як я розумію, сюди входить 4 метри воріт та 4 метри для відкату? Для відкату потрібно мінімум 5.7 м.

Це якщо консольні робити. Чи є місце для відкату воріт далі, ніж 8 метрів вулиці?

 

Що таке "автоматика сталь"? Китайське чудо" ротеллі"? Виходячи з магнітних вимикачів кінцевих положень - так, щось китайське.

Сміливе рішення, чесно кажучи. Хоча, кількість користувачів не вказана, можливо там одне авто катається.

Хвіртка вбудована?якщо так, то треба робити контактну групу для замка.

Додаткові роботи по бетонуванню та розведенню дротів у отворі теж потрібні?

Як буде керуватися автоматика?

Та ще кілька запитань, які треба з'ясовувати до моменту видачі цифр. Є свої нюанси у перекритті проїзду з кількома користувачами.

Я б, звісно, ці питання поставив і в смс, якби був вказаний номер телефону :-)

Найкраще - напишіть електронну адресу, куди Вам зможуть присилати комерційні пропозиції.

Шкода, звісно, що не зможу приймати участь у тендері, бо не працюю з китайським гуа...м, та колегам відповіді на запитання вище теж стануть у нагоді.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прошу заинтересованных в выполнении работы форумчан задавать конкретные вопросы по теме, а не заниматься словоблудием.

Место для отката ворот есть.

Калитка рядом.

Дорогу перекрываем без проблем.

Проезд до 100 машин в день.

Ворота должны открываться по GSM и пульты( 50шт).

По Автоматике - хотелось бы не пластиковые и сулиминовые ролики и др. ( люди "в теме" понимают)

Змінено користувачем КиевАльп
дополнительная информация
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щодо "словоблудия"

...

Предложения желательно высылать СМС или E-mail

Згідно з наданим обсягом інформації - стукати у рейку. Бо ні номеру для смс, ні адреси електронної пошти я не бачу.

 

По Автоматике - хотелось бы не пластиковые и сулиминовые ролики и др. ( люди "в теме" понимают)

Тобто Ви у нас "в темі"? Ню-ню. Чомусь вважав, що за 8 років у воротній темі я здобув досвід. І можу порадити те, що буде дійсно працювати. У оптимальній комплектації для кожного конкретного об'єкту.

І по перекриттю проїздів громадських місць у тому числі. Які моменти треба обов'язково передбачити. Щоб уникнути проблем у майбутньому.

Та нічого. Ви "в темі", самі все знаєте. Дуже правильний підпис був у Вратаря. Про "крупных специалистов".

За цим розшаркуюся ніжкою, адьйос.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Угомонитесь "muvic", я всего лишь хочу поставить ворота, а вы уже пересрали только что начатую тему.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...