Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

З чого зробити паркан? Гіперпрес, клінкер, бетонні блоки.

-electron-

Рекомендовані повідомлення

Суть теми в назві.

Обираю з чого зробити паркан. В нас роблять з гіперпресу. Але цегла місцевих виробників викликає подив, кольори якісь тмяні. Фагот не хочу брати, та і ціна там 20 грн за штуку.

Клінкер Керамея Граніт з посипкою +-15 грн в залежності від кольору.

Є ще варіант з бетонними блоками. Там ціну дають 50 грн за штуку, але розмір 390*190

От фото варіанту

fence_1.jpg

Хтось може дати відгук за цей матеріал? А то в нас я тільки в одного його бачив. Не буду ж в гості до незнайомої людини з розпитуванням йти. Раз є форум.:beer:

Довжина паркана трішки менше 25 метрів (сусід заліз своїм стовпчиком до мене, на межі не край стовпчика стоїть, а середина).

Висоту ще думаємо, робити як всі 2 метри не хочеться. Може 1,6-1,8 зробимо.

Зберегти

Зберегти

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У соседей стоит аналогичное на фото года три, цвет не выгорел ,осыпаний кирпича не наблюдаю.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Суть теми в назві.

Обираю з чого зробити паркан. В нас роблять з гіперпресу. Але цегла місцевих виробників викликає подив, кольори якісь тмяні. Фагот не хочу брати, та і ціна там 20 грн за штуку.

Клінкер Керамея Граніт з посипкою +-15 грн в залежності від кольору.

Є ще варіант з бетонними блоками. Там ціну дають 50 грн за штуку, але розмір 390*190

От фото варіанту

fence_1.jpg

Хтось може дати відгук за цей матеріал? А то в нас я тільки в одного його бачив. Не буду ж в гості до незнайомої людини з розпитуванням йти. Раз є форум.:beer:

Довжина паркана трішки менше 25 метрів (сусід заліз своїм стовпчиком до мене, на межі не край стовпчика стоїть, а середина).

Висоту ще думаємо, робити як всі 2 метри не хочеться. Може 1,6-1,8 зробимо.

Зберегти

Зберегти

Клинкер. Из того, что у вас предлагается - по-моему это лучший вариант. У нас много делают из деревянного бруса, но оно и понятно - лесопилки.. А отлитые формы из бетона - уже оскому набили, честно говоря. Но фото интересный вариат, но я бы предпочел потемнее. Чистое имхо)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Клинкер. Из того, что у вас предлагается - по-моему это лучший вариант. У нас много делают из деревянного бруса, но оно и понятно - лесопилки.. А отлитые формы из бетона - уже оскому набили, честно говоря. Но фото интересный вариат, но я бы предпочел потемнее. Чистое имхо)

 

На фото якраз з бетону. Вібролиття здасться. Кольори є різні. Розмір 190 390 140. Всередині пустоти. Чимось шлакоблок нагадує.

Так звані європаркани мені не подобаються. Тим більш на фасад.

Дерево не хочу його регулярно лакувати треба.

Невже ніхто з тих хто паркани робить не може сказати чи варті ці блоки уваги?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

маю подібну головну біль. Хочу не дорогу але "добротну" огорожу. Наразі схиляюся до шлакоблоків, через їхню ціну. Бетонних наразі не здибав, є всякі пустотілі, що потрібно заливати бетоном, але вони вже з фінішним покриттям. Думав шлакоблок можна зсередини поштукатурити/обложити різними каменями/плитками, а якщо нормальна геометрія і зовнішній вигляд то і взагалі під розшивку зробити.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

маю подібну головну біль. Хочу не дорогу але "добротну" огорожу. Наразі схиляюся до шлакоблоків, через їхню ціну. Бетонних наразі не здибав, є всякі пустотілі, що потрібно заливати бетоном, але вони вже з фінішним покриттям. Думав шлакоблок можна зсередини поштукатурити/обложити різними каменями/плитками, а якщо нормальна геометрія і зовнішній вигляд то і взагалі під розшивку зробити.

 

Штукатурка і камені дорожче вийдуть. Ніж з клінкера гіперпреса і тд.

 

Тому шукаю щось щоб за один захід зробити.

Є ще варіант з гальки паркан зробити але ціна там скоріш за все не гуманна.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а хіба гіперпреси і т.д. не пустотілі і відповідно потрбно їх заповнювати бетоном?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а хіба гіперпреси і т.д. не пустотілі і відповідно потрбно їх заповнювати бетоном?

 

Гіперпресована цегла не пусотіла.

Те що на фото пусотіле.

Але бетон дешевше за штукатурку і камінь зверху.

Хоча не думаю що пустоти там треба заливати.

А ті хто паркани будують не мають бажання досвідом поділитись.:(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

порівнювали вартість різних варіантів? для мене наразі шлакоблок виходить найоптимальнішим, є красивіші блоки але значно дорожчі, якщо порівняти то 12грн проти 50грн, при тих самих розмірах. Не прораховував, але думаю що навіть штукатурка не буде настільки дорога. Ну і якщо адекватний сусід, зможе зі свого боку облагородити як йому заманеться.

Я наразі зупинився на акуратному шлакоблоці під розшивку.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

порівнювали вартість різних варіантів? для мене наразі шлакоблок виходить найоптимальнішим, є красивіші блоки але значно дорожчі, якщо порівняти то 12грн проти 50грн, при тих самих розмірах. Не прораховував, але думаю що навіть штукатурка не буде настільки дорога. Ну і якщо адекватний сусід, зможе зі свого боку облагородити як йому заманеться.

Я наразі зупинився на акуратному шлакоблоці під розшивку.

 

Я фасадний паркан обираю.

Сусіда ніхто не бачив. Тому там буде металопрофіль. Прозорий паркан хотів би як мінімум біля винограду. Щоб не затіняти. Але мав проблеми з сусідкою від якої поставив сітку. Там південна сторона тому затіняти свою ділянку не хотів. Поки ставив ствпчики лив стрічку ставив сітку її нічого не цікавило (щоб грошима не скидатись ) а щойно я закінчив то прийшла запитати де межа проходить чому МП не поставив .:-o а потім взагалі почала гнати що я паркан поставив відгороджуюсь.

Так що збоку тільки глухий паркан. І дерево не підходить. Як його від сусіда обробляти?

А от що спереду? ????

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сусідка родичка/знайома? яка її справа що робиться якщо вона не бере фінансову участь.

Я ще раніше приглядався до габіонів, якраз десь рік тому появилась реклама в місті. Як для фасаду може бути, ніби і "монолітна", і можна каміння цікаві підібрати, правда не прораховував вартість.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Я фасадний паркан обираю.

Сусіда ніхто не бачив. Тому там буде металопрофіль. Прозорий паркан хотів би як мінімум біля винограду. Щоб не затіняти. Але мав проблеми з сусідкою від якої поставив сітку. Там південна сторона тому затіняти свою ділянку не хотів. Поки ставив ствпчики лив стрічку ставив сітку її нічого не цікавило (щоб грошима не скидатись ) а щойно я закінчив то прийшла запитати де межа проходить чому МП не поставив .:-o а потім взагалі почала гнати що я паркан поставив відгороджуюсь.

Так що збоку тільки глухий паркан. І дерево не підходить. Як його від сусіда обробляти?

А от що спереду? ????

ПРозорий паркан - то мається на увазі саме сітка=рабіца? Чи є ще якісь варианти? Я чомусь уявив склошифер - але він же крихкий, що його і на навіси не дуже варто..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ПРозорий паркан - то мається на увазі саме сітка=рабіца? Чи є ще якісь варианти? Я чомусь уявив склошифер - але він же крихкий, що його і на навіси не дуже варто..

Так сітка. Щоб не затінювати свій же виноград. Там паркан з заходу, значиться години з 5 буде тінь від нього.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

-electron- як успіхи? в мене огорожа в далеких планах, тому не спішу, але наразі з того що мені потрібно - шлако/піско блоки наразі в фаворі. Питання вибору ще відкрите.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

-electron- як успіхи? в мене огорожа в далеких планах, тому не спішу, але наразі з того що мені потрібно - шлако/піско блоки наразі в фаворі. Питання вибору ще відкрите.

Так я ближче до осені хочу робити паркан. Може в середині літа. Зараз дуже зручно без нього матеріали прямо до входу підвозити. Ж-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 роки потому...
Так я ближче до осені хочу робити паркан. Може в середині літа. Зараз дуже зручно без нього матеріали прямо до входу підвозити. Ж-)

 

 

Завершили паркан? Фото не поділитесь?

Зараз для себе обираю варіанти огорожі, тому теж знаходжусь у пошуках оптимального варіанту

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Завершили паркан? Фото не поділитесь?

Зараз для себе обираю варіанти огорожі, тому теж знаходжусь у пошуках оптимального варіанту

 

Стовпчики з гіперпресу. На фундаменті 2 ряди гіперпресу. На ребрі. Нижній ряд прямокутники. Верхній скруглені. То все має зашитись металопрофілем. Але профіль буду брати разом з профілем воріт, щоб не було різнотону.

Фундамент нічим не закривав. Клінкер кусається. Повністю закласти цеглою не хочу. Навіщо ці монументальні паркани. Як варіант розглядаю зашивку металевим штахетником.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...