Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Посоветуйте травматолога

Ksenia_K

Рекомендовані повідомлення

Ищу травматолога в Киеве, который применяет в лечении артритов препараты гиалуроновой кислоты. Проблема суставов очень распространенная у людей пожилого возраста, обычное лечение дает такой себе эффект и гробит ЖКТ. Возможно, кто-то знаком с таким специалистом. Если найду, поделюсь здесь информацией.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поделитесь, пожалуйста, если найдете диагноста хорошего.

 

Лучезапятный замучал.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Могу смело рекомендовать своего друга Новикова Владимира Владимировича

koleno.com.ua/informaciaovashemdoktore.html

Кому надо, дам контакты в ЛС

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На скільки пригадую із висновків старої травми, препарати на основі гіалронової кислоти є "протезами" синовіальної рідини. Їх використання не є лікуванням а "протезуванням" - замінна терапія. При припиненні інєкцій єфект пропадає.

Хронічні процеси цим способом ви не вилікуєте а просто частково знімете симптоми. Проте, я не лікар... В чернівцях толкова клініка є по цих питаннях. Якщо проблема гостра - туди Вам дорога.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо за информацию, надеялась, что зайдете в тему, Crash m.d.

Согласна с porterlv, что лечение, о котором я хочу узнать, может носить симптоматический характер. То, что я узнала о применяемых препаратах гиалуроновой кислоты, дает надежду и на лечебный эффект. Речь идет об артрите суставов пальцев рук у пожилого человека, снятие болевого симптома, отека и увеличение подвижности было бы прекрасным результатом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...