Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

5 Кв і не меньше

mishache

Рекомендовані повідомлення

Зараз в мене з братом на два будинки один прилад обліку електроенергії. Будинки будував у 80 –х роках батько (проводка 1,5 мідь). Зараз бажаю мати окремий прилад обліку. Звернувся до МЕМ де мені повідомили про приблизну суму 14000 грн. та потужність 5 кв. Листом з Обленерго мені повідомили , що відповідно до ДБН 2.5-23:2010 таб. 3.1 з врахуванням додатку Д, мені підключать не меньше 5 кв. В мене макс. потребляє це бойлер 1,5 кв.

Ну не бажаю я платити «дибільному» монополісту. Люди добрі підкажіть куди звернутись щоб підключили хоча б до 2-3 кв. НКРЕ, МІНРЕГІОНБУД ??

Я навіть судитись згоден тільки знати де з їх сторони порушення. Я особисто вважаю, що мене позбавили права вибору як споживала.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В дурку зверніться. Куди вже менше 5 кВт. Порохотяг і чайник одночасно вмикати ніколи не плануєте7 Чи пралку і мікрохвильовку?

 

 

 

Повішайте контрольний лічильник і плаитіть своє через брата. А заодно дружина зможе феном користуватись при включеному бойлері.

  • Лайк 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А що в дурці допоможуть ?? особистий досвід.??

Якщо в мене немає ел. чайників та мікров., фен це 1 раз на тиждень на 2 хв. Автомати С16 зараз стоять і вистачає (не вимикаються, не гріються.). В місять мій будинок напалює 200 - 250 кв. Ну куди мені 5 кв.??

 

Добавлено через 1 минуту

Згоден на 3 Кв але не на 5 Кв.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А що в дурці допоможуть ?? особистий досвід.??

Якщо в мене немає ел. чайників та мікров., фен це 1 раз на тиждень на 2 хв. Автомати С16 зараз стоять і вистачає (не вимикаються, не гріються.). В місять мій будинок напалює 200 - 250 кв. Ну куди мені 5 кв.??

 

Добавлено через 1 минуту

Згоден на 3 Кв але не на 5 Кв.

 

Автомат с16 пропускает длительную мощность 4 кВт , и кратковременно 5 кВт спокойно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Згоден. Приклад з лічильником газу, купили ми його в Чернігівгаз багато рокув тому. Зараз нам кажуть що він потужний і треба міняти знову за мій кошт. Боюсь через пару років електромережі теж видумають податок за потужність.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Згоден на 3 Кв але не на 5 Кв.

В Облэнерго есть понятие "стандартное подключение". По умолчанию всем дают 5 кВт. Если хотите другое - будуте платить больше как за нестандартное. Оно Вам надо?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підпадає під ваш випадок, ні?

 

4.5.7. У випадку якщо за однією адресою відбувається виділ частки майна (приміщення) співвласників із спільної сумісної власності, внаслідок чого кожен із співвласників набуває права власності на окрему частку такого майна, перерозподіл потужності між власниками не потребує розробки та видачі технічних умов, якщо не збільшується величина сумарної приєднаної потужності об’єкта архітектури та/або не змінюється категорія надійності електропостачання електроустановки.

У цьому випадку роботи, що забезпечують перерозподіл потужності та облік електричної енергії, здійснюються ОСР після внесення кожним із власників (співвласників) плати за монтаж (демонтаж) додаткових елементів мережі та встановлення окремих вузлів обліку.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо в мене немає ел. чайників та мікров., фен це 1 раз на тиждень на 2 хв.

А Вы подумайте о том. что закипание литра в электрочайнике обходится в разы дешевле литра в газовом. Мультиварка варит тоже намного дешевле, чем кастрюля на газ плите,... и поймете что 5кВт это действительно минимум для современного дома.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Самый дешевый электрочайник 150грн, мультиварка 650грн, гарантия по 1 году (не факт, что за эту цену проживут дольше), итого это 800 грн в год, мне этой суммы хватает на год всего использования газа (кроме отопления): это и гвс и вся готовка (10 кубов\мес) на 4 человека. А если часто свет выключают, то и чаю не попить что ли? Можно ещё посоветовать сделать видео-наблюдение и сигнализацию вместо собаки, но не у всех есть что воровать и далеко не все новое лучше старого

 

Добавлено через 7 минут

ЗЫ Чтоб не думали голодранец: есть и электрочайник (пользуюсь раз в год, только для того, чтобы быстрее нагреть) и мультиварка (раз в неделю для каши) и микроволновка (для попкорна ребенку) и все остальное, а электрики напалюем ещё меньше ТС (всего 150 кВт), не знаю откуда у него 250

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

(не факт, что за эту цену проживут дольше)

у меня электройчайник работает уже 10+ лет и мультиварка 3+. Главное правильную воду использовать

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а у вас є документи на право власності на саме ваш будинок? за однією адресою не може бути дві незалежні один від одної офіційні точки обліку.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мне этой суммы хватает на год всего использования газа (кроме отопления): это и гвс и вся готовка (10 кубов\мес) на 4 человека.

 

 

10 кубов в месяц на 4 человека на ГВС? :D фантастика.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 кубов в месяц на 4 человека на ГВС? :D фантастика.

Я хз, але мну 7-10 на ГВС + приготування їжі вистачає на 2 дорослих + 2 кіндера. Пересічна родина, нічого особливого...

 

* Щоправда мікроохвильовка і електрочайник використовуються постійно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

фантастика

Та не, реально, я и сам не знал (жена заполняет книжки), просто для интереса полез смотреть сколько уходит в обычной квартире на отопление, чтобы потом сравнить с утепленным домом, оказалось 100 кубов в холодный месяц, теперь думаю надо ещё хату доутеплить :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я хз, але мну 7-10 на ГВС + приготування їжі вистачає на 2 дорослих + 2 кіндера. Пересічна родина, нічого особливого...

 

Якщо припустити, що ви приймаєте душ двічі на добу кожен, а діти по 1 разу, виходить 6 "заходів". Нехай ви дуже швидкі і вкладаєтесь у 5 хвилин. Це 30 хв. роботи котла на ГВС на добу. На місяць = 15 годин.

 

У вас котел споживає 0.7 куба на годину для ГВС? Їжу ми навіть не рахуємо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я хз, але мну 7-10 на ГВС + приготування їжі вистачає на 2 дорослих + 2 кіндера. Пересічна родина, нічого особливого...

 

* Щоправда мікроохвильовка і електрочайник використовуються постійно.

 

В мене вся сім'я- я,жінка і такса...ГВС вже декілька років "безплатне",бойлер нагрівається від спалювача тирси що горить цілий рік,харчуємся два рази на добу...літом за місяць в мене 23-25 кубів газу!!Може в мене яка утєчка?:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

душ двічі на добу кожен

Та не, мы не такие грязные, та и микрофлору нельзя слишком часто смывать, раз в день с головой, я правда бывает ещё и сачкую, может вы ихтиандры просто?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мы не такие грязные

 

Я тоже не грязный, но активная зарядка утром и вечером заставляет смывать результаты тренировок на коже)

 

микрофлору нельзя слишком часто смывать

 

Вы тоже верите в этот бред с микрофлорой? :D

 

Но при раз в день тоже не особо сходится, хотя уже немного ближе) Но ведь еще еда)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І ми суттєво менше вимазуємось, особливо зимою.

 

Тай митись по різному можна. Заліз в душ, начився, виключив воду. Намилився, помився, змився і пішов. Що води що газу майже нічого :)

Я літом взагалі зимною миюсь. Мені так прикольно.

 

 

madmancfmenu_open.gif з нашою водою і моєю шкірою я би здох миющись щодня з милом. :(

 

Усе має бути в міру. Підмити дупу це одне, а двіччі на день з милом митись повністю - уже зовсім інше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тай митись по різному можна. Заліз в душ, начився, виключив воду. Намилився, помився, змився і пішов. Що води що газу майже нічого

 

Я теж так миюсь. А ось дружина трохи інакше)) Ще й миття голови кілька разів на тиждень, то взагалі))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

активная зарядка утром и вечером заставляет смывать результаты тренировок

Я наверное уже чуть постарел, меня только предчувствие секса заставляет, а это либо два раза в день, либо раз через три :) Из зарядки осталась только ходьба и потуги в качании пресса (это чтобы окончательно не сдохнуть), а больше пока работа не дает

Вы тоже верите в этот бред с микрофлорой?

Свято верю! Ничем шкуру не тру, не мажу и все нормально, а жене надо пять раз помыть одной мочалкой, потом другой, потом ноги потереть, потом пять видов кремов и масок нанести, а результат один и тот-же :)

У вас котел споживає 0.7 куба на годину для ГВС?

Залез посмотреть, котлу наверное лет 10 proskurov.org.ua/produktsiya/gazovye-kotly/parapetnye/aogv-13 написано максимальный расход газа 1,5м3/час, а там 7 положений, ГВС у нас на 3-4, выходит должно быть как раз 0,75м3/час

 

Пардон электрикам за оффтоп, отпишитесь от темы на всякий случай ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підпадає під ваш випадок, ні?

 

по логіці - підпадає, але по факту - якщо б було 5-10 кВт в договорі - можна було б спробувати і поділити пополам, а так - поставлять автомат на 6А, а за ним відразу обмежувач напруги на 0,65 кВт і все, починай спочатку)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...