Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Кофе, какао, горячий шоколад, чай

RSV

Рекомендовані повідомлення

до речі, згадалося приємне...

колись давно наш форумчанин Ігор Лонг продавав "прострочене" грузинське вино "Кікабідзе", я тоді декілька ящиків купив. Неймовірне задоволення!!!

Дуже швидко закінчилося, хотів ще закупити - а нема... :(

Тепер тримаю одну збережену пляшечку у підвалі до особливого дня... :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можливо ви і не продаєте прострочку та можете дозволити собі передруковувати кінцеву дату споживання.

Вибачте якщо образив вас та покупка простроченого вина не означає що все прострочене краще свіжого.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

до речі, згадалося приємне...

колись давно наш форумчанин Ігор Лонг продавав "прострочене" грузинське вино "Кікабідзе", я тоді декілька ящиків купив. Неймовірне задоволення!!!

Дуже швидко закінчилося, хотів ще закупити - а нема... :(

Тепер тримаю одну збережену пляшечку у підвалі до особливого дня... :)

Должна Вас огорчить : вино портится. Еще и как (со временем). Так что та пляшечка скорее всего ... :(

Rs Тоже брала здесь пиво с небольшой просрочкой (продавец предупреждал) - выпили по-быстрому :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можливо ви і не продаєте прострочку та можете дозволити собі передруковувати кінцеву дату споживання.

Вибачте якщо образив вас та покупка простроченого вина не означає що все прострочене краще свіжого.

Слухайте, Ви мене дивуєте все більше і більше!!! Що саме прострочене я вам продав, чи хоча б мав намір продати??? Вам треба все розжовувати?

Я таким не займаюся, та й в принципі продаж продуктів харчування - це не мій вид бізнесу. Якби займався, то на Ваше запитання "чи є з більшим терміном придатності?" одразу відповів би, що є, і просто переклеїв би дату. ЛОГІЧНО?

Кави у мене залишилося 4 упаковки з терміном придатності до 06.2020, вартість її 190 грн/упаковка. З Вашої логіки, мені потрібно вже зараз замислитися над покупкою дороговартісного обладнання для перебивання дат? :lol:

Спочатку ви мене публічно звинуватили, що я продаю прострочку, зараз вже пишете, що можливо і не продаю та можу дозволити собі передруковувати кінцеву дату споживання. Відповідно, це я розцінюю, як публічне звинувачення мене у непорядності та те, що ви паплюжите моє ім"я, на авторитет якого я працюю все своє життя.

Саме образливе те, що людина, в вашій особі, зареєстрована на цьому форумі майже 3 роки, маючи статус "новачок", необгрунтовано звинувачує людину в моїй особі, яка зареєстрована майже 11 років, та має статус "старожила". На відміну від вас, мені є що втрачати

Ну і раз вам потрібно все розжовувати, давайте ще поміркуємо і по-вашому, такий собі по-етапний хід думок :

- ви - збочинець!

- ні?

- але ж ви можете собі це дозволити... Значить ви - збочинець!

 

Вибачення з вашої сторони прийматися не будуть, оскільки в їх щирість я вже не повірю.

Проте буде чесно та справедливо з вашої сторони компенсувати витрачений мною час на відбілювання своєї репутації, у відповідь на ваші неправдиві звинувачення у моїй непорядності.

Давайте так, якщо ви не боягуз, та маєте почуття власної гідності:

до кінця тижня знаходите хоч когось, кому я навмисно напарив прострочку - я вам купую 10 ящиків коньяку Прикарпатський 4*,

якщо ж ні - ви мені хоча б один. Або ж обіцяю/обіцяєте видалити з цього форуму свій профіль та більше не реєструватися

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

При виясненні подробиць, мені не сподівався термін дії кави і я попросив знайти більш свіжу.

Те що відповів продавець мабуть варто знати всім хто купує в нього щоб знали що купують , який термін дії його товару і звідки він береться. Автор, завчасно вибачте алепродавати просрочку не є правильно.

 

моя мать в 90-х хранила кофе лет 5. так как жизнь была суровой. я его пил, прекрасное кофе.

 

Добавлено через 1 минуту

Должна Вас огорчить : вино портится. Еще и как (со временем). Так что та пляшечка скорее всего ... :(

r:

 

одно уксусом стает. недавно открыли 2 бутылки шампанского более 10 лет-не рискнули пить..

у деда красное стояло год 6-7, я пил потом его запасы. чудесное. какой-то каменный осадок правда был..

 

Добавлено через 1 минуту

Слухайте, Ви мене дивуєте все більше і більше!!!

 

классический случай не правда ли?) когда тебе два дня голову проморочат и пропадут и того хуже еще и в спину плюнут:)

будете знать ,как правду говорить ))

 

Добавлено через 1 минуту

При виясненні подробиць, мені не сподівався термін дії кави і я попросив знайти більш свіжу.

Те що відповів продавець мабуть варто знати всім хто купує в нього щоб знали що купують , який термін дії його товару і звідки він береться. Автор, завчасно вибачте алепродавати просрочку не є правильно.

 

круто вы перекрутили:lol:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

... Автор, завчасно вибачте але продавати просрочку не є правильно.

Можливо ви і не продаєте прострочку та можете дозволити собі передруковувати кінцеву дату споживання...

...Вибачення з вашої сторони прийматися не будуть, оскільки в їх щирість я вже не повірю.

Проте буде чесно та справедливо з вашої сторони компенсувати витрачений мною час на відбілювання своєї репутації, у відповідь на ваші неправдиві звинувачення у моїй непорядності.

Давайте так, якщо ви не боягуз, та маєте почуття власної гідності:

до кінця тижня знаходите хоч когось, кому я навмисно напарив прострочку - я вам купую 10 ящиків коньяку Прикарпатський 4*,

якщо ж ні - ви мені хоча б один. Або ж обіцяю/обіцяєте видалити з цього форуму свій профіль та більше не реєструватися

Ніби ж і мною запропонована ставка 1:10 має бути дуже цікава для опонента...

Якщо ж жаба задавила, або своє ім"я людина, що мене намагалася зганьбити, навіть у ящик коньяку не цінить, то чому ж іще не видалили свій профіль із форуму? Треба ж достойно виходити із ситуації, та надалі робити висновки.

Знаю ж, що читаєте, раз в особисті пишете...

Розумію, перше ваше повідомлення у моїй темці далося легше.

Чи відповідати за свої слова, Vitalii86 , "не ваш коньок"?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А, это вы репетируете ... (с) Иван Васильевич

 

 

 

Святославе, хочу подякувати за смачні какао та шоколад. Встигли кожного виду спробувати.

 

 

До речі - до кінця зазначеного терміну споживання ще достатньо часу. За +- рік маємо вправитись )

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ніби ж і мною запропонована ставка 1:10 має бути дуже цікава для опонента...

Якщо ж жаба задавила, або своє ім"я людина, що мене намагалася зганьбити, навіть у ящик коньяку не цінить, то чому ж іще не видалили свій профіль із форуму? Треба ж достойно виходити із ситуації, та надалі робити висновки.

Знаю ж, що читаєте, раз в особисті пишете...

Розумію, перше ваше повідомлення у моїй темці далося легше.

Чи відповідати за свої слова, Vitalii86 , "не ваш коньок"?

Давайте краще вина від мене візьміть доброго😄1:10,або можу вам організувати Atikus з дутіфрі🍾Мир🤝дружба🤘злагода🙏

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

От вы тут и шумиху спорную подняли)) лучше давайте вернемся к корню темы)) :beer:

 

Что еще осталось на сегодня? :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

корень темы уже не интересен, возможно, скоро коньяк на продажу появится :D

 

Добавлено через 16 минут

Шоколад и какао в фасовке по 1 кг осталось где-то по 1-2 шт, по 0,2 кг ещё есть.

Кофе в зёрнах в фасовке по 0,5 кг осталось по 2 шт средней и тёмной обжарки.

Кофе мелкого помола в фасовке по 0,25 кг осталось по 1 шт светлой и тёмной обжарки.

Немного чая осталось, чёрный и зелёный (выложу ниже)...

И ВСЁ, больше не будет :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чай китайский зелёный среднелистовой

упаковка 200 грамм

60 грн/уп

Осталось 1-2 шт каждого

11.1.thumb.jpg.de5caaa1537e8776fd115544814bc4ae.jpg

11.2.jpg.383b63cb3798504bdf82eb0500185711.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кофе молотый

Эфиопский Арабика 70% + Йеменский Мокко 30%

упаковка 250 грамм

100 грн/уп

Осталось 1 шт светлой обжарки и 1 шт тёмной

1029125584_4(1)-.thumb.JPG.f500edba8e7c67c8af90b73628cf6855.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чай китайский зелёный среднелистовой

упаковка 200 грамм

60 грн/уп

Осталось 1-2 шт каждого

 

Чай Китайський, від короновіруса😄рекомендовано від RSV.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

200 грамм - 50 грн, 1 кг - 235 грн

погоду заказать нельзя, но можно заказать себе настроение...

чашечка горячего шоколада - делай настроение себе сам! :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Как это я вкусняшки пропустил, если ещё есть взял бы пачку какао, и пачку шоколада. территориально рядом с вами на М. святошин.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

карантин...

сидим дома, пьём горячий шоколад...

...улучшаем настроение - убиваем вирус :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
карантин...

сидим дома, пьём горячий шоколад...

...улучшаем настроение - убиваем вирус :)

 

Добрый, дома не особо сидит ся, - работаем, но на работе не употребляю, а кофе, чай, - в самый раз))) меняюсь на градусы😉

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы во мне человека хотите убить? :D

У меня ещё запас Хортицы, купленный 5-6 лет назад, не закончился...

По какому курсу обмен? :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...