Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Плоды можжевельника сушеные

Aknot

Рекомендовані повідомлення

Эти ягоды можжевельника съедобны(имеют три косточки).

Можно использовать в качестве пряности при приготовлении дичи, жирной свинины и баранины, а также при копчении мяса и рыбы.Можно просто кушать. Добавляют также в квашенную капусту и т.д. Кому интересно можете почитать на просторах интернета. Сейчас не об этом...

 

Не буду лукавить я его в основном пью... В виде джина! Какось давненько, на очередной Новый год, прикупил для пробы джин Beefeater. И проникся я большущим "уважением" к данному напитку. :D Но, жизнь изменилась и покупать я его уже не мог. А джина хотелось. И начались эксперименты.

При должной сноровке джин получается отменным! Перегоняю 2 раза. Отделяя хвосты и головы. Потом хорошенько фильтрую самогон угольной колонной. Третий раз уже перегоняю используя джин-корзину. Для приготовления 3 л джина использую до 150 г ягодок. Можно меньше. Просто выявил опытным путем что 50 г на литр для меня самое оно! Вкус и аромат будут очень яркими и насыщенными!

 

Цена ягодок: 22грн - 100г. При покупке от 500 гр.- 20 грн

2061384728_.jpg.6fbe1033277a1bca19bc1cbe4232050e.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подтверждаю.

Волшебное зелье ! (я про ягодки).

Прием внутрь чисто ягодок улучшает пищеварительный тракт, повышает иммунитет, угнетает стафилококк.

Вообще поднимает тонус и все остальное.

 

Причем, никакой химии, и на шару.

 

-------------

Ну, а джин Beefeater - это отдельная песня. :beer:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мой товарищ делает реальный джин, не самогон, сразу вспомнил настоящий джин,

а не фуфло с Новуса с гадким привкусом и запахом автомобильной вонючки "йолка".

А где ягодки берёте?

Дичь всегда готовлю с ними, придают особый вкус.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мой товарищ делает реальный джин, не самогон,

А где ягодки берёте?

Дык и выходит реальный джин. При определенных стараниях никакого запаха самогона нет. Но, как ни крути это метод дистиляции или как у нас принято говорить - самогон. Я тоже не люблю свой напиток называть словом самогон. Предпочитаю использовать слово ПРОДУКТ. :-)

Часто делаю зерновой продукт. Делал из пшеничной муки, ячменной, кукурузной. Джин, ну настоящий, должен быть именно из зернового материала. Но мне зерновой, именно в джине не понравился. Дает свою органолептику: запахи, привкусы. Как по мне лишние они.

Очень уважаю кукурузный продукт. Ну оччень вкусно... с хлебушком, да с горчичкой и кусочком сала.... м-м-м-м....

Отвлекся...

Ягодки собраны в Ивано-франковской области в экологически чистой зоне, в одном из горных районов в лесной местности.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в Калуше? :)

я собираю на охоте, даже дома растет, привез с охоты несколько кустиков и теперь приятное с полезным.

А по самогону то да, как ни крути но самогон, а у приятеля высокая колонна с шестью датчиками и в результате получает ректификат,

затем уже из него творит настойки, джин или водку.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Отправил вопрос в личку....

Ответил в ЛС.

 

По вопросу покупки, оплаты.

Можно так

Нажмите купить с ОЛХ доставкой. Они приедут к вам Новой почтой. Оплатите после осмотра.

Возможны и другие варианты.

Спасибо.

 

И совет по поводу приготовления джина.

Если нет джин-корзины можно использовать марлевый мешочек подвешенный в перегонном кубе.

Ягодки советую хотя бы растолочь. Я не парюсь и перемалываю на мясорубку с не самыми крупными дырками. Марлю в таком случае нужно сложить в несколько слоев.

Могу много рассказать, если интересно - спрашивайте.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ответил в ЛС.

 

По вопросу покупки, оплаты.

Можно так

Нажмите купить с ОЛХ доставкой. Они приедут к вам Новой почтой. Оплатите после осмотра.

Возможны и другие варианты.

Спасибо.

 

Перешел по ссылке - данное объявление больше не доступно.... кончились ягоды?

По какому рецепту Вы делаете кукурузный продукт, я как то попробовал по классическому рецепту..., муторно кашу часами вываривать, одного раза оказалось достаточно, хотя продукт был вкусный. Знакомый делал на кодзи - не понравился продукт ни мне ни ему...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Перешел по ссылке - данное объявление больше не доступно.... кончились ягоды?

По какому рецепту Вы делаете кукурузный продукт, я как то попробовал по классическому рецепту..., муторно кашу часами вываривать, одного раза оказалось достаточно, хотя продукт был вкусный. Знакомый делал на кодзи - не понравился продукт ни мне ни ему...

Ягідки ще не закінчилися. Ще трошки є. :-) Просто людина купила і об'ява деактивувалася сама собою. Зараз зроблю. Ось.

По кукурузці. Що тільки не пробував. Ісолод проращував і молов і варив з солодом власним.

Мороки ну дуже багато. І до того ж потрібні ємності та і пригар теж дуже можливий.

Спробував на ферментах і забув усе як страшний сон.

Вся річ у тому що вся суть процесу полягає у тому щоб з крохмалу зробити цукор. Скажімо так: ланцюжок молекули крохмалу дещо довший ніж потрібно і не влазить дріжджам до рота. :-) Для цього методом ферментації (будь то солодом, кодзі, чи ферментами А+Г, чи в травному тракті людини під дією амілаз) потрібно "порубати" (перетворити) цепочку крохмала до цукрів.

Я беру кукурудзу (яке зерно не важливо, головне кількість крохмалу і дрібність помолу) і мелю на звичайному домашньому ДКУ(крупорушка, млин) але стараюся дуже мілко. В ідеалі мука. Потім засипаю цю муку в ємність. Заливаю окропом (кипятком) і добавляю розріджуючий фермент А (Альфаамілаза). Фермент розріджує крохмаловмісну сировину, знижується в'язкість сусла шляхом гідролізації молекул крохмалю.

В результаті мука+фермент А+ окріп+ електродриль з розмішуючою насадкою. Це є підготовка до введення ферменту Г(глюкоамілази). Гарно розмішали. Ні комків ні згустків не буде. Далі вкидую електронний градусник в сусло і активно його укутую. Потрібно щоб наша мука розварилася(запарилася такби мовити). На виносному датчику термометра контролюю температуру, періодично перемішуючи, так як сусло вичахає нерівномірно. Коли температура сусла падає нижче 60 градусів то вводжу фермент Г(глюкоамілази). Тим же дрилем з насадкою все гарненько перемішую і знову укутую. Як правило воно в мене стоїть всю ніч.(мінімум десь 2-2,5 години)

Вранці Знову перемішую і роблю пробу йодом. Капелька в сусло, якщо не темніє то все ОК. Крохмал перейшов в цукри. Далі чекаємо зниження температури сусла до 36 градусів для введенні дріжджів. Вибір дріжджів на ваш смак: сухі, мокрі, спиртові, спеціальні турбо дріжджі. Від цього теж залежить результат. Але як правило зернова брага бродить бурно і активно через те що дріжджам окрім цукру у бразі є вдосталь поживних речовин.

Незнав чи казати, але буду з вами відвертим, хоча можливо мене хтось захоче спалити після цього на вогнищі, але я вводжу в брагу на етапі введення дріжджів невелику кількість інвертованого цукру (підвищує вихід і як на мене то майже не впливає на органолептику продукту на виході). Хоча це вже не зовсім чесний зерновий продукт.

Тепер про вихід.

В ідеалі (підкреслюю в ІДЕАЛІ, бо все залежить що за зерно і скільки в ньому крохмалу) з 4 кг муки у мене після двох дробних перегонок виходить:

180 мл. - "голови" - 85 % спирт;

2 літри - питний продукт - 60% спирта;

0,85 литра - "хвостики".

По перегонці є нюанси. Зерновва брага дуже піниться і можить пригоріти.

Дякую за увагу. Що не зрозуміло - питайте. З чимось не згодні - вислухаю з радістю!

 

Може тему створити десь в хоббі?...

 

Бутилочки з ферментами давні. Сайт який вказаний на пляшках не існує. Це просто для демонстрації.

IMG_20190524_141718.thumb.jpg.8d2c20ac51046c70075ca33105f87b5b.jpg

Змінено користувачем Aknot
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ягідки ще не закінчилися. Ще трошки є. :-) Просто людина купила і об'ява деактивувалася сама собою. Зараз зроблю. Ось.

По кукурузці.

Дякую за увагу. Що не зрозуміло - питайте. З чимось не згодні - вислухаю з радістю!

Бутилочки з ферментами давні. Сайт який вказаний на пляшках не існує. Це просто для демонстрації.

 

Спасибо, все предельно ясно, кроме одного пункта, сколько воды необходимо на 4 кг муки?, а так попробую, давно хотел на ферментах, но не встречал нормального рецепта, все с кипячением. Думаю, чтобы не пригорала брага, можно почистить бентонитом, сахарку чистит отменно).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо, все предельно ясно, кроме одного пункта, сколько воды необходимо на 4 кг муки?, а так попробую, давно хотел на ферментах, но не встречал нормального рецепта, все с кипячением. Думаю, чтобы не пригорала брага, можно почистить бентонитом, сахарку чистит отменно).

Для того щоб вибродилось всього потрібно літрів 18.

А спочатку, при ферментації добавляю літрів 9.

Пробував робити з каші. але не варив а попереднь запарював. Вона тоді виходить як варена, а потім вже ферментував. Головне дістати весь крохмаль, а чи будете ви варити чи ще щось робити то на швидкість не впливає.

 

Щоб не пригорала... Коли брага вибродиться вона сама розшарується (взимку ще краще виставивши на вулицю). Можна потім тупо злити верх він не пригорить до тена. А низ я заливаю в ємність по типу барботера (трубка до низу ємності буду називати її ПАРОГЕНЕРАТОР) -e1527010824582.jpg В цій ємності, за рахунок парів, відбувається кипіння. Таким чином, наливаючи у перегонний куб звичайної води, а у ПАРОГЕНЕРАТОР кашу, я не переживаю за пригар і можу переганяти навіть дуже густу , кашообразну брагу.

Тут є ще нюанс з потужністю тена. У мене перегонний куб ємністю 30 літрів, парогенератор 15 літрів. Потужності тена в 2 кВт вистачає.

З приводу бентонтоніта... Теж колись грався. Дійсно допомагає. Висаджує дріжджі і менший запах . Але в результаті просто роблю першій перегон на максимально можливій швидкості (тече як з крана). Так менше за часом дріжджі варяться. Другий перегон дуже повільно з розділенням на фракції (голова, тіло, хвости). Для другого (повільного) перегону грався кількістю тенів у кубі. В результаті спаяв простенький регулятор потужності тена. Ним можу регулювати швидкість вигону.

І головне це фільтрація на вугільній колонні (не стосується зернових браг). Фільтрація на вугільній колонні вбиває всю смакоароматику і робить продукт з характерним водочним присмаком.

ХУХ... Дякую за увагу.

Змінено користувачем Aknot
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за увагу. Ягідки закінчилися.

Якщо будуть бажаючі прикупити то привезу ще.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за увагу. Ягідки закінчилися.

Якщо будуть бажаючі прикупити то привезу ще.

Нажаль рідні всі свої запаси розпродали. Кажуть що хіба що з нового сезону. :-( Отаке.... Прохав попитати по сусідах. Поки що тиша...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...
  • 2 тижні потому...

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...