Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

китайский клон Хорманновского пульта HS 2 BS

bampo

Рекомендовані повідомлення

10 часов назад, Humanite сказал:

у якої телефон дзвонить по блютузу?

в телефоне есть блютуз к вашему сведению.. И кроме этого телефон умеет звонить....  и так и так можно открыть ворота :)

Я сам приму решение без вас,  что мне делать :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Diver сказав:

в телефоне есть блютуз к вашему сведению.. И кроме этого телефон умеет звонить....  и так и так можно открыть ворота :)

Я сам приму решение без вас,  что мне делать :)

В телефоні навіть GPS буває. І шо до того? Просто не треба писати дурню, а потім намагатися викрутитись, при цьому перекладаючи дурість зі своєї голови на голову співрозмовника. А стосовно того, що ви самі приймете, то хто ж проти? Лише за правилами ресурсу, а згідно них, реклама, навіть дурнувата, повинна розміщуватись виключно в розділі для реклами.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 16.08.2021 в 11:15, Humanite сказал:

В телефоні навіть GPS буває.

А зачем вы перекручиваете? 

Там есть блютуз и дозвон, и так и так открывает шлагбаум. Яоб этом так и написал, "выкручиваться" тут пытаетесь вы :) При чем тут ваш GPS?? 

Можете продолжать :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Diver сказав:

А зачем вы перекручиваете? 

Там есть блютуз и дозвон, и так и так открывает шлагбаум. Яоб этом так и написал, "выкручиваться" тут пытаетесь вы :) При чем тут ваш GPS?? 

Можете продолжать :)

Нагадаю; На минулому тижні хтось писав 

Цитата

С пультами можно конечно играть в лотерею, повезет, не повезет, поламается или нет... А можно за пульты на связке ключей просто забыть и открывать ворота с телефона. Всеравно телефон всегда при вас. А еще бывают вариаты когда с телефона открывать ворота-калитку-включать свет во дворе...

И не обязательно звонить, можно с андроид - блютуз программа с кнопками.. В общем - альтернатива брелкам вседа может быть.

Ну а згодом почалося - то дзвонити, то ще щось.

А от сусіду, дійсно, отакий фахіваць поставив GSM модуль на дорхановські ворота і дійсно кілька разів ворота відкривалися "самі", коли вдома нікого не було. Прийшлося йому робити відмикання ключем та додати кілька пультів замість "дуже крутої фішки" з телефону.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мне напоминать не стоит, я хорошо помню, что я писал. Вот у вас или с памятью чтото  не так, или с чем то другим. Ваши рассказы о соседе постоянно разые :)) вы их посточянно фантазируете и выдаете новые  и новые, то собака, то вы ему выключаптель....

Обьясняю для тех кто читает: грамотные установщики ворот, будь то дорхан или прочие - знаю, что в автоматике есть автозакрытие ворот. И при установке gsm  модуля, этот режим активируется(на плате автоматики пемемычка есть или микропереключатель) и тогда при звонке на ворота - они открываются, машина проезжает, ик-датчик на проеме ворот видят что в проеме никого нет и через 20 сек ворота сами закрываются... Ворота в итоге не могут оставаться открытыми как вы пишите в своих "рассказах"

А вы готовьте теперь новый рассказ, а то про собаку и выключатель вы поняли - всем понятно что это ваши фантазии. :)

Жду от вас нового рассказа :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 15.08.2021 в 09:05, Diver сказал:

А так как там и звонить можно и ворота за 2 сек не отрываются(а у некоторых ворота 7 метров и меееедлненно открываются) то подьезжая на машине на свою улица за  20-30 сек - говорите своему смартфону "ОТКРОЙ ВОРОТА" и смарт звонит и когда вы уже перед воротами - они открыты. Поспорьте еще и с этим

адекватный хозяин открывает-закрывает ворота, визуально контролируя процесс(объяснять нАда?), и нафиг мне лапать телефон и что-то в него говорить, если достаточно нажать кнопку пульта лежащего рядом? С телефона, я управляю светом вокруг дома, светом в доме, шторами, пылесосом и пр., стоит агаровский хаб, даже пульты кондея и телика туда завел, но это не всегда удобно, посему есть параллельные альтернативы.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, bampo сказал:

нафиг мне лапать телефон и что-то в него говорить, если достаточно нажать кнопку пульта лежащего рядом?

лично вам оно не нужно, я не спорю. У вас не три брелка на ключах, у вас не нужно открывать удаленно кому то ворота, помех на радиочастоте нету, вы уже твердо привыкли к брелкам и т.д. И даже если бы вы захотели - то у вас уже есть куда подключать ворота, у вас готовое решение есть - хаб.

Вы же открываете ворота находясь дома? 

Возможно со временем именно так и поступите, тыкнули в телефоне кнопку и ворота открыли. Думаю телефон по дому вы чаще носите чем брелок.

Останется в пользовании и брелок и возможность с телефона открыть. 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Diver сказав:

лично вам оно не нужно, я не спорю. У вас не три брелка на ключах, у вас не нужно открывать удаленно кому то ворота, помех на радиочастоте нету, вы уже твердо привыкли к брелкам и т.д. И даже если бы вы захотели - то у вас уже есть куда подключать ворота, у вас готовое решение есть - хаб.

Вы же открываете ворота находясь дома? 

Возможно со временем именно так и поступите, тыкнули в телефоне кнопку и ворота открыли. Думаю телефон по дому вы чаще носите чем брелок.

Останется в пользовании и брелок и возможность с телефона открыть. 

Ну купіть цей непотреб! Мені конче потрібні гроші. А потрібно воно вам - не потрібно то вже ваш головний біль. Мені аби отримати гроші!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, Diver сказав:

А вы готовьте теперь новый рассказ, а то про собаку и выключатель вы поняли - всем понятно что это ваши фантазии. :)

Зісно. Лише кілька разів дзвонив сусідові перед тим, як він викинув непотреб з сімкою. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 годин тому, Humanite сказав:

Зісно. Лише кілька разів дзвонив сусідові перед тим, як він викинув непотреб з сімкою. 

Ну, справедливості для, зауважу що по роботі продукції дайвера запитань не було. 

Для того щоб ворота відкрилися, треба подати команду. Модуль сам по собі команду не дасть. А команду він може дати тільки якщо надійде дзвінок від дозволеного абонента. 

Виключенням є деякі моделі модулів, представлених на ринку, у яких є функція прийому і опрацювання дзвінка від усіх номерів. Принаймні, таке бачив на rtu5024, думаю що і на решті моделей є таке налаштування. А спамери зараз реально задовбують. 

Щодо блютуз від дайвера - не знаю, не пробували. Ставили блютуз від came. Зручно тим, що не треба нічого додатково натискати на телефоні, апросто достатньо раз налаштувати додаток, і при потраплянні у зону дії сигналу ворота самі відкриваються. Зона дії, до речі, регулюється. Щоб не спрацьовувало коли гуляєте по дворі. 

Більш імовірним є відкриття самовільне воріт, радіосигнал котрих на частоті 433 МГц. Ця частота дууууууже завантажена (бездротові камери, датчики тощо). І, є варіант коли сигнал від пульта глушиться, а буває і так що проходить команда на відкриття. У нас був шлагбаум на володимирській, там де пожежна частина, який сам відкривався коли проїжджав тролейбус (якраз тільки нові тролі з'яаилися). Поки не прибрали приймач взагалі - проблема існувала. Зараз, якщо спостерігається така ситуація із приймачем на 433 частоті - ставимо 868. Він трохи дорожчий, але працює краще. 

Що обрати - пульт чи модуль? На мою думку, пульт повинен бути обов'язково. Модуль, для побутового використання, тільки як додатковий пристрій. Адже бувають ситуації, коли треба відкрити ворота дистанційно. У мене, принаймні, так було буквально пару днів тому, коли я заїжджав на профілактику воріт без участі замовника. 

Зараз ми відійшли від класичних гсм-модулів, а пропонуємо клієнтам розробку наших земляків, киян: WiFi модуль (є і WiFi + GSM), плюс додаток "пропускатор". Дуже прикольна штука, велика кількість налаштувань і широкі можливості адміністрування. Для побутового використання додаток безкоштовний. Є пропозиції і для скуд великих об'єктів. 

Ого скільки надряпав, ще і рекламу впихнув. Але, сподіваюся, що поклав кінець суперечці. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, muvic сказав:

Ну, справедливості для, зауважу що по роботі продукції дайвера запитань не було. 

Я жодним чином не обмовився що пристрій від дайвера. Я казав що сусідові впарили якусь саморобку з GSM модулем, який декілька разів відкривав ворота і вівчарка йшла на вулицю (вдень і вночі собака вільно бігає двором). Викинув цю "дуже корисну річ" і більше не буває помилкових спрацюваннь. Тому ставити цю "дуже корисну річ" собі не буду. А от поміняти 433 мГц радіоканал на захищений 868 бісекюр вважаю за доцільне. Тому і шукаю недорогий двоканальний приймач.

Те, що ви ідійшли від  GSM модулів, як на мене, найкраща їх реклама.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Знову ж таки читаєте через рядок. Ми відійшли від класичних модулів. Бо з'явилися варіанти з вайфай. 

Мінусом GSM є те що зараз майже всі оператори вимагають щомісячну оплату. Щоправда, картка діє навіть без оплат, головне раз на рік поповнити та/або провести платну операцію. 

Тому модуль має право на життя. У побутовому використанні зв'язка "пульт+модуль", у промисловому або багатоквартирному - "кнопка + модуль". 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 часа назад, Humanite сказал:

Я жодним чином не обмовився що пристрій від дайвера. Я казав що сусідові впарили якусь саморобку з GSM модулем, який декілька разів відкривав ворота і вівчарка йшла на вулицю (вдень і вночі собака вільно бігає двором). Викинув цю "дуже корисну річ" і більше не буває помилкових спрацюваннь. Тому ставити цю "дуже корисну річ" собі не буду. А от поміняти 433 мГц радіоканал на захищений 868 бісекюр вважаю за доцільне. Тому і шукаю недорогий двоканальний приймач.

Те, що ви ідійшли від  GSM модулів, як на мене, найкраща їх реклама.

Есть GSM модуля фирмы PAL (Израиль). Управление через приложение и с пультов, каждый пульт пишется в облако и защищен от клонирования. Со статистикой и возможностью разных сценариев работы. Цена примерно 300 дол.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...