Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Допомога в виборі компанії для будівництва

Auror

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня.

Планую будувати сіп дім.

Наразі у фінал вийшло 2 компанії (НЕ РЕКЛАМА)

 

екопан та сіпбуд

 

цінові пропозиції та умови договорів +/- рівні

може хтось може дати позитивні чи негативні відгуки?

дуже дякую усім заздалегідь за поради)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наразі у фінал вийшло 2 компанії

Мы работали с панелями Бауэнхаус - понравилось качество панелей и пенопласта в частности (не реклама)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мы работали с панелями Бауэнхаус - понравилось качество панелей и пенопласта в частности (не реклама)

 

дякую звісно, але питання було "трішки" інше :crazy:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

потому что захотелось сип)

 

 

захотелось построить неликвидный, шумный дом за деньги нормального?

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

захотелось построить неликвидный, шумный дом за деньги нормального?

 

підкажіть будь ласка, у вас якісь проблеми з самоствердженням? чи просто не вистачає спілкування в житті? чи керівник, дружина, теща запилили так, що є потреба зірватись на оточуючих в інтернеті?

 

якщо так, знайдіть собі профільний форум для "не зовсім здорових людей" та пишіть там...

 

заздалегідь вдячний за поразуміння

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

підкажіть будь ласка, у вас якісь проблеми з самоствердженням? чи просто не вистачає спілкування в житті? чи керівник, дружина, теща запилили так, що є потреба зірватись на оточуючих в інтернеті?

 

 

вы хотите про это поговорить? :D

 

 

 

якщо так, знайдіть собі профільний форум для "не зовсім здорових людей" та пишіть там...

 

заздалегідь вдячний за поразуміння

 

 

цель моего посыла - задуматься над своим выбором пока есть такая возможность. а не "зриватись на оточуючих".

 

 

так что если по теме, то:

- это раздел для описания строек, и писать в т.ч. задавать вопросы тут может любой человек, если по делу. я задал вопрос по делу.

- вы написали вопрос, но это не мешает другим спросить про обоснование такого вопроса. вы не обязаны на него отвечать безусловно.

- ваши ответы, как и мои вопросы могут влиять (заставлять задуматься) не только вас, а и других людей которые это читают, вам же хватило ума осознать что это интернет, так что и это осознаете рано или поздно.

 

 

и нада говорить что мне делать и я не скажу куда вам ити. заметьте я не обзывал строящих СИП дома и не ставил диагнозы. но вас почему-то потянуло.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2loader

 

я так розумію, що позиція "треба замислитись, поки не запізно" напряму витікає з позиції "я найрозумніший, я знаю краще за всіх" :lol:

тому, для початку, прошу надати якусь довідку, що підтверджує вас статус, як особи, що за всіх в світі знає кому що краще.... Ж-)

 

якщо довідки не має і в цій темі по суті написати не виходить - прошу не провокувати на детальний аналіз усіх вчинків, що ви робили в своєму житті з порадами "як треба було..."

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2loader

 

я так розумію, що позиція "треба замислитись, поки не запізно" напряму витікає з позиції "я найрозумніший, я знаю краще за всіх" :lol:

тому, для початку, прошу надати якусь довідку, що підтверджує вас статус, як особи, що за всіх в світі знає кому що краще.... Ж-)

 

якщо довідки не має і в цій темі по суті написати не виходить - прошу не провокувати на детальний аналіз усіх вчинків, що ви робили в своєму житті з порадами "як треба було..."

 

 

вы пытаетесь перехитрить сами себя. я вам не давал советов. вообще. никаких. не в силах прочитать написаное?

 

 

я спросил вашу аргументацию. что вас смущает аж так что сразу рвет на диагнозы и справки?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вы пытаетесь перехитрить сами себя. я вам не давал советов. вообще. никаких. не в силах прочитать написаное?

 

 

я спросил вашу аргументацию. что вас смущает аж так что сразу рвет на диагнозы и справки?

 

може ви думки формулювати не вмієте? бажали спитати одне, а написали геть інше...ой халепа... то ж взагалі не зрозуміти що пан лапоче... Ж-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

може ви думки формулювати не вмієте? бажали спитати одне, а написали геть інше...ой халепа... то ж взагалі не зрозуміти що пан лапоче... Ж-)

 

Може й так, але доки ви не продемонструєте повідомлення, де я вам щось рекомендував, доти я буду також вже трохи переходити на особистості та вважати вас СІП макакою, ображеною жінкою, тестем та продавцями газобетону

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

маю певний досвід в будівництві каркасних будинків - теж мінусую за сіп. Але тема не про це.

З обох компаній в першої лише є ліцензія дабі і квед на будівництво. в Другої ні того ні того. Ну і уставний фонд першої в 1000 разів вищий від уставного фонду другої.

Це якщо між ними вибирати.

з.і. дозволів на виконання робіт підвищенної небезпеки - немає в обох.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Може й так, але доки ви не продемонструєте повідомлення, де я вам щось рекомендував, доти я буду також вже трохи переходити на особистості та вважати вас СІП макакою, ображеною жінкою, тестем та продавцями газобетону

 

що й треба було довести!

вам на голову впала сіп панель та "щось там пошкодила"?

у вас якісь особисті претензії до людей, що мають відмінну від вашої, думку?

 

з чого ви вирішили, що в мене є якісь претензії до будь-якої технології будівництва? я десь писав щось проти газобетону чи срубу чи каркасу чи цегли чи ще чогось? ні... отже справа не в мені

справа в вашому хворобливому сприйнятті сіп-технології

я вам дуже наполегливо раджу звернутись за медичною допомогою, можливо ще не запізно....

 

Добавлено через 2 минуты

маю певний досвід в будівництві каркасних будинків - теж мінусую за сіп. Але тема не про це.

З обох компаній в першої лише є ліцензія дабі і квед на будівництво. в Другої ні того ні того. Ну і уставний фонд першої в 1000 разів вищий від уставного фонду другої.

Це якщо між ними вибирати.

з.і. дозволів на виконання робіт підвищенної небезпеки - немає в обох.

 

доброго ранку

я дивився статутні капітали... у другої компанії є материнська, що зареєстрована давно, має великий статутний та ліцензії

 

але то таке, вибір вже зроблено

 

а чому ви мінусуєте сіп?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"-"

 

1. низька капітальність будівлі

2. невеликий строк експлуатації (низька остаточна вартість)

3. екологічність бажає кращого

4. комфорт акустичний - що в середині так і зовнішні шуми; відчуття життя в "барабані" (додаткові вкладення).

5. низька енергоємнисть конструкції

6. потрібно заздалегідь знати де буде що висіти.

7. додаткові затрати по протипожарній безпеці (додатк вкладення)

8. потрібна приточно витяжна вентиляція (додаткові вкладення)

 

 

"+"

1. швидкість будування коробки (все останне майже як завжди)

2. не потребує великих затрат на фундамент.

3. гарна геометрія (розміри)

4. достатньо висока енергоефективність

5. низька енергоємнисть конструкції

6. низька капітальність будівлі (легко демонтувати)

7. висока сейсмічна стійкість

8. важко вкрасти матеріали при будівництві коробки

 

 

Що ще?

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"-"

 

1. низька капітальність будівлі

2. невеликий строк експлуатації (низька остаточна вартість)

3. екологічність бажає кращого

4. комфорт акустичний - що в середині так і зовнішні шуми; відчуття життя в "барабані" (додаткові вкладення).

5. низька енергоємнисть конструкції

6. потрібно заздалегідь знати де буде що висіти.

7. додаткові затрати по протипожарній безпеці (додатк вкладення)

8. потрібна приточно витяжна вентиляція (додаткові вкладення)

 

 

"+"

1. швидкість будування коробки (все останне майже як завжди)

2. не потребує великих затрат на фундамент.

3. гарна геометрія (розміри)

4. достатньо висока енергоефективність

5. низька енергоємнисть конструкції

6. низька капітальність будівлі (легко демонтувати)

7. висока сейсмічна стійкість

8. важко вкрасти матеріали при будівництві коробки

 

 

Що ще?

 

ви особисто маєте досвід життя в такому будинку? якщо так, то які саме панелі використовувались при будівництві та який час мешкали?

дякую

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ви особисто маєте досвід життя в такому будинку? якщо так, то які саме панелі використовувались при будівництві та який час мешкали?

дякую

Слава Богу не довелося...

 

Був декілька разів в будинках СІП та каркасниках. "Приміряв" на себе... Також як Ви вже вибирав хто буде підрядником. Але я схилявся до каркасника...

 

 

 

Яка Ваша мотивація? можете сказати, що важливо для вас в будинку?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мені здається, що пан-ТС молодий айтішник. :lol:

Любопытно, по какому критерию. Твердолобость? или хамовитость?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ИМХО тема себя исчерпала. Вопрос ТС решил, подрядчика выбрал. А смысл махать руками после драки? Может действительно айтишник - тогда при релокейшене разберет дом и заберет с собой в Польшу. С газобетонным так не получится.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Любопытно, по какому критерию. Твердолобость? или хамовитость?

 

По стилистике подачи информации :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Слава Богу не довелося...

 

Був декілька разів в будинках СІП та каркасниках. "Приміряв" на себе... Також як Ви вже вибирав хто буде підрядником. Але я схилявся до каркасника...

 

 

 

Яка Ваша мотивація? можете сказати, що важливо для вас в будинку?

 

це по нашому! давати поради не маючи навіть уявлення про предмет! :Bravo:

 

мені в будинку важливі комфорт, енергоефективність, екологічність, адекватність вартості спорудження, надійність

 

Добавлено через 4 минуты

Мені здається, що пан-ТС молодий айтішник. :lol:

 

вам не вірно здається, взагалі в молоко :D

 

Добавлено через 1 минуту

Любопытно, по какому критерию. Твердолобость? или хамовитость?

 

не треба проектувати власні якості на оточуючих та давати людям, яких ви не знаєте, оцінки

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

не треба проектувати власні якості на оточуючих та давати людям, яких ви не знаєте, оцінки

 

Датышо :lol:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а чому ви мінусуєте сіп?

 

Основний плюс(на мою думку і єдиний) Сіп панелей, через що вони і використовуються на Алясці та Юконі - швидко отримуєте ізольоване утеплене приміщення. Встановили тимчасові нагрівальні пристрої і вже не залежно від погоди закінчуєте внутрішні роботи.

 

з.і. будували по обох технологіях.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...