Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Фильтр для септика (фильтр защиты дренажной системы)

Ded_M03ay

Рекомендовані повідомлення

при самом неблагоприятном стечении обстоятельств...

под этим имелось ввиду, что зазоры по трубе максимальные и вторая камера септика - аэрируемая, где взвесь бурлит до уровня перелива.

А началось с того, что я не заметил "На правах рекламы" , думал просто обсуждаем конструкцию и полез с советами, потом только доглядел, но было уже поздно :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 6 місяців потому...
В 27.01.2021 в 18:00, ihnetunas сказал:

 

аа, блин, точно - забыл написать, это будет в третьем колодце-отстойнике-успокоителе.Дренажный будет четвертым. На второй такое ставить, понятное дело, нельзя.

4 колодца?? Участки у многих то не резиновые...да и дорого это

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 23.08.2021 в 09:36, sidus сказал:

4 колодца?? Участки у многих то не резиновые...да и дорого это

Хотя у меня было 2 и я все-таки решился забетонировать 2ой и добавить еще один...но это связано только с тем, что когда зарывали 1 и 2ой, никто особо нормально щебня не бросил вокруг фильтрующего...в итоге он на земле стоит и скорее всего быстро заилиться, поэтому прийдется рыть яму, 5-6т щебня и ставить на него еще одно колечько - фильтрующую камеру, а дно 2го бетонировать

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Спрашивали насчет фоток рабочего образца + насколько легко моется. Попросили клиента снять видео:

https://www.youtube.com/watch?v=wFQjw_zMqn0

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Є питання щодо фільтра між першою і другою камерами.

Кострукція септика 2 камери герметицні 5кубів + дренаж (Ось такий).

На виході кожної камери стоїть "Йоршик" в 110ій трубі

в другій камері працює аератор + аерліфт в першу (при цьому в першій камері аерліфт спричиняє досить відчутний рух навіть на мінімумі)

кожен тиждень доводиться мити "Йоршик" між першою і другою камерою. Чи че нормальна поведінка септика? Адже через трійник тверді частки не малиб попадати в перелив з першої камери, чи я помиляюсь?

На фільрі з виходу другої камери майже нічого не збирається, що напевно показник того що в бругій камері бактеріі роблять своє діло

 

Змінено користувачем vladimir_vro
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 часов назад, vladimir_vro сказал:

Є питання щодо фільтра між першою і другою камерами.

Кострукція септика 2 камери герметицні 5кубів + дренаж (Ось такий).

На виході кожної камери стоїть "Йоршик" в 110ій трубі

в другій камері працює аератор + аерліфт в першу (при цьому в першій камері аерліфт спричиняє досить відчутний рух навіть на мінімумі)

кожен тиждень доводиться мити "Йоршик" між першою і другою камерою. Чи че нормальна поведінка септика? Адже через трійник тверді частки не малиб попадати в перелив з першої камери, чи я помиляюсь?

На фільрі з виходу другої камери майже нічого не збирається, що напевно показник того що в бругій камері бактеріі роблять своє діло

 

Я думаю що найбільш правильно буде звернутися до виробника вашої очисної станції. Так як у вас не класичний септик - тому сказати чи це нормальна поведінка чи ні складно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 8 місяців потому...
01.11.2021 в 14:11, vladimir_vro сказав:

Кострукція септика 2 камери герметицні 5кубів + дренаж (Ось такий).

Це нерпавильна конструкція септика, бо після аерації має бути камера відстою і аероліфт, який повертах звідти мул назад в камеру аерації. Тоді між камерами не потрібен ніякий йоржик, але в другій камері може накопичувачить жирова плівка і бажано туди поставити розщеплювач біоплівки.

01.11.2021 в 14:11, vladimir_vro сказав:

кожен тиждень доводиться мити "Йоршик" між першою і другою камерою. Чи че нормальна поведінка септика? Адже через трійник тверді частки не малиб попадати в перелив з першої камери, чи я помиляюсь?

Помились проектувальники септика, які чомусь туди втулили анаеробну очистку, яка з часом заб'ється мулом і не буде працювати зовсім. Мул зі всіх камер має аероліфтами зливатись на біозагрузку аератора, бо тільки тоді мул розчиниться на неогранічні речовини. Анаеробним спобом мул не розчиняється, хто б там що не говорив.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 5 тижнів потому...
В 03.07.2022 в 18:44, volomoto сказал:

Анаеробним спобом мул не розчиняється, хто б там що не говорив.

Вперше побачив тут на форумі констатацію давно доведеного факту. Золоті слова. Дякую, колега. Коли вже дійде це до, так званих, фахівців, що будують або конструюють септики.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 03.08.2022 в 11:27, копай сказал:

Вперше побачив тут на форумі констатацію давно доведеного факту. Золоті слова. Дякую, колега. Коли вже дійде це до, так званих, фахівців, що будують або конструюють септики.

Навіщо змішувати всі поняття в одну кучу. 

По перше активний мул до септика ніякого відношення не має. Розпад сухої речовини осаду в септику складає близько 30%.

По друге не вірно писати що "Анаеробним спобом мул не розчиняється, хто б там що не говорив". Метантенки є саме спорудами анаеробного зброджування осаду.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

48 хвилин тому, Ded_M03ay сказав:

По друге не вірно писати що "Анаеробним спобом мул не розчиняється, хто б там що не говорив". Метантенки є саме спорудами анаеробного зброджування осаду.

Це стосувалося саме побутових септиків, в яких нібито є "анаеробна" камера, і якій нібито йде процес анаеробного "очищення" стоків. Я не сперечаюся, що анаеробний процес існує, в всього лише хочу сказати, що ним в побутовому септику можна знехтувати, бо для хорошого очищення стоків в тому самому об'ємі ніщо не зрівняється з ареацією і біозавантаженням.

Ферментація ефектино відбувається тільки в контрольованих умовах, зокрема температури і рН. Але найцікавіше, що фермантацію не роблять для очищення стоків, а для отримання продуктів неповного окислення, які потім можна доокислити і отримати енергію або ж використовувати як добрива. В домашніх умовах навпаки краще мати продукти повного окислення (воду, двоокис, вуглецю, "комплексні" сполуки сірки і азоту), бо зайвий метан і сірководень тільки шкодить атмосфері і клімату загалом.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 часа назад, Ded_M03ay сказал:

По друге не вірно писати що "Анаеробним спобом мул не розчиняється, хто б там що не говорив". Метантенки є саме спорудами анаеробного зброджування осаду.

Метатенки ніякого відношення не мають до септиків. Анаеробні гнильні кішкові бактерії у складі гною, посліду і екскрементів людини використовують для отримання газу. Там анаеробні процеси відзначаяються неперевершеною фефктивністю і користю. 

Змінено користувачем копай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Септик: три перші камери з дном, остання 4-та камера дренаж.
І щось я заплутався, де саме потрібно ставити цей або подібні фільтра в 2-й чи 3-й камері?
Чи в обох?! :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, m1sha_ сказал:

Септик: три перші камери з дном, остання 4-та камера дренаж.
І щось я заплутався, де саме потрібно ставити цей або подібні фільтра в 2-й чи 3-й камері?
Чи в обох?! :)

в останній перед дренажем.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...