Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Чи варто на осінь робити газон?

gothic3men

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня. Суть питання.

Біля будинку 4 роки ріс перій і буряни.

В цьому році орієнтовно 20 липня перший раз скропили раундапом - все посохло

далі 6 серпня скропили другий раз - знову посохло

далі 20 серпня дернували-дискували і ось що вийшло, зараз загрібають перій . Далі "майтри" кажуть ще раз дернувати дисками і знову загрібати. І тоді вже сіяти газон. З фото видно що того перія там сила силенна ще в землі сидить. Мене беруть сумніви щодо його видалення..

Підкажіть як правильно зробити?

Чи варто сіяти газон на вересень?

Чи залишити все на весну (весною ще раз скропити)

Чи дуже шкодить землі це кропіння ? теж не хочеться щоб було багато гадості у грунті під ногами, коли діти будуть бігати по ньому...

А ще потрібно мабуть камаз землі привезти і все вирівняти, хочу щоб рівень землі був -5см від рівня відмостки-бруківки...

gaz_4_800.jpgi.gif

 

gaz3_800.jpgi.gif

gazon_800.jpgi.gif

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Лично я не сильно разбираюсь в газонах но точно знаю, что необходимо заложить полив, просто на фото я не увидел ни одной форсунки.

Не будет полива не будет газона...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Лично я не сильно разбираюсь в газонах но точно знаю, что необходимо заложить полив, просто на фото я не увидел ни одной форсунки.

Не будет полива не будет газона...

 

Полив буде однозначно. Зараз виводимо перій, слідуючий етап полив та посів трави

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Полив буде однозначно. Зараз виводимо перій, слідуючий етап полив та посів трави

 

делайте полив, потом сейте хоть зимой.

если привозите землю, не страдайте больше пиреем. газон его выведет сам

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

делайте полив, потом сейте хоть зимой.

если привозите землю, не страдайте больше пиреем. газон его выведет сам

 

землі буде не багато привозитись, орієнтовно камаз на 4 сотки газону. лише щоб вирівняти нерівності.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Краще рулонний газон в вересні постелити. На початку наступного літа раз покропити від бурьянів, в середині літа раз скарифікацію, і все за сезон.

 

А от Якщо і посієте в вересні газон, потім ще восени нада буде підсіяти , постійно полоти від бурьяну вручну, раза 2-3 нада буде кропити,як газон виросте, а потім на кінець літа отримаєте більш менш нормальний газон. І то ще нада буде підправляти постійно.

 

По фінансам не думаю, що в цілому вигідніше посіяти чим стелити рулонний, особливо, якщо часу бракує.

Пишу з особистого досвіду, маю і рулонний і сіяний газон.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Краще рулонний газон в вересні постелити. На початку наступного літа раз покропити від бурьянів, в середині літа раз скарифікацію, і все за сезон.

 

А от Якщо і посієте в вересні газон, потім ще восени нада буде підсіяти , постійно полоти від бурьяну вручну, раза 2-3 нада буде кропити,як газон виросте, а потім на кінець літа отримаєте більш менш нормальний газон. І то ще нада буде підправляти постійно.

 

По фінансам не думаю, що в цілому вигідніше посіяти чим стелити рулонний, особливо, якщо часу бракує.

Пишу з особистого досвіду, маю і рулонний і сіяний газон.

рулонний по бютжету дорого....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...

Подскажите пожалуйста, стоит ли делать перед зимой полив и высаживать газон, или уже по весне?

Сейчас делаю засыпку черноземом около 30-40 см.

Если сейчас не делать газон, то стоит ли чем-то обработать грунт на зиму?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Газон уже поздно, грунт ничем не дополнять, только хорошо утрамбовать катком...за зиму он еще осядет и весной уже по всем правилам посадите газон

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...