Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Проектировка участка 8 соток?

Abat14

Рекомендовані повідомлення

Начните с дома

Сначала планировка - а значит размер (все с учетом сторон света, фасада и тп)

А газон и гаражиг после того как дом посадите на участок.

Ну и в ютубе куча роликов толковых как посадить дом на участок.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Смотря что Вы там хотите разместить...

 

1) Дом 2х этажный 180-200 кв (с гаражом на 2 машины + терасса под накрытием с видом на бассейн)

2) Бассейн.

3) Забор

4) Газон.

 

Добавлено через 41 секунду

Начните с дома

Сначала планировка - а значит размер (все с учетом сторон света, фасада и тп)

А газон и гаражиг после того как дом посадите на участок.

Ну и в ютубе куча роликов толковых как посадить дом на участок.

 

Я так понимаю сначала нужно купить проект ?

А кто может помочь проект посадить на участок?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1) Дом 2х этажный 180-200 кв (с гаражом на 2 машины + терасса под накрытием с видом на бассейн)

2) Бассейн.

3) Забор

4) Газон.

 

Добавлено через 41 секунду

 

 

Я так понимаю сначала нужно купить проект ?

А кто может помочь проект посадить на участок?

 

Купуючи типовий проект ви можете замовити його посадку. Але треба дивитись на ділянку, не кожен проект підійде для конкретної ділянки. Також, купити проект ви можете тільки якщо ви у ньому нічого не будете змінювати. Якщо захочете щось змінити - краще одразу замовляйте індивідуальний проект. Зекономите багато часу та грошей.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1) Дом 2х этажный 180-200 кв (с гаражом на 2 машины + терасса под накрытием с видом на бассейн)

2) Бассейн.

3) Забор

4) Газон.

 

Добавлено через 41 секунду

 

 

Я так понимаю сначала нужно купить проект ?

А кто может помочь проект посадить на участок?

 

обычно вопрос звучит так - вокруг столько домов у кого-то есть, почему такого не может быть у меня?

что для этого нужно?

правильный ответ - узнать сколько это реально стоит и кто сможет гарантировано за эти деньги построить такое же? Или, возможно, что-то в ранее построенном не так, и ни в коем случае это не надо повторять.

 

но в 90% случаев люди считают, что дом построить - раз плюнуть, коробка 180-200 м2 может стоить 60 000 у.е.. под ключ и теперь задача только купить готовый проект подешевле и начать строить. Все.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Делать индивидуальный проект без четкого понимания своих потребностей и видения может быть долго и дорого. Готовые проекты помогут либо сделать выбор либо понять что вам однозначно нужен индивидуальный.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

обычно вопрос звучит так - вокруг столько домов у кого-то есть, почему такого не может быть у меня?

что для этого нужно?

правильный ответ - узнать сколько это реально стоит и кто сможет гарантировано за эти деньги построить такое же? Или, возможно, что-то в ранее построенном не так, и ни в коем случае это не надо повторять.

 

но в 90% случаев люди считают, что дом построить - раз плюнуть, коробка 180-200 м2 может стоить 60 000 у.е.. под ключ и теперь задача только купить готовый проект подешевле и начать строить. Все.

 

Да, 60 это мечта, а по факту 100-150

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Делать индивидуальный проект без четкого понимания своих потребностей и видения может быть долго и дорого. Готовые проекты помогут либо сделать выбор либо понять что вам однозначно нужен индивидуальный.

 

готовый проект, как правило, бьет по эмоциям. Типа посмотрите, я уже готов, лежу жду, берите меня! По этому проекту "построились" сотни счастливых обладателей ключей от домов, проверили все ошибки и исправили все косяки :-) Но на самом деле это миф. Готовый проект не расскажет сколько стоит его построить качественно и красиво.

 

Если же показывать изначально в проекте честный вид за минимальные деньги на строительство - будет не так эффектно, не так много площади, не так качественно.

 

А так - работает реклама - красивая обертка, "зробымо их разом", а потом суровая правда жизни

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

готовый проект, как правило, бьет по эмоциям. Типа посмотрите, я уже готов, лежу жду, берите меня! По этому проекту "построились" сотни счастливых обладателей ключей от домов, проверили все ошибки и исправили все косяки :-) Но на самом деле это миф. Готовый проект не расскажет сколько стоит его построить качественно и красиво.

 

Если же показывать изначально в проекте честный вид за минимальные деньги на строительство - будет не так эффектно, не так много площади, не так качественно.

 

А так - работает реклама - красивая обертка, "зробымо их разом", а потом суровая правда жизни

Так люди и покупают мечту и красивую обертку.

Второе - готовый проект - дает визуализацию что может быть, и если встречаешь в готовых проектах часто кладовку, задумываешься, а может и мне она нужна?

Индивидуальный проект - не означает что вы получите то что вам надо, а гарантирует что вам нарисуют то что вы в тот момент захотели иметь.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Индивидуальный проект - не означает что вы получите то что вам надо, а гарантирует что вам нарисуют то что вы в тот момент захотели иметь.

Очень знакомая ситуация. Прошло время, изучил опыт других, больше вник в проект, захотелось чуть или кардинально по-другому. Тут или смиряться со своими хотелками или нанимать архитектора на почасовку или самому осваивать архикад.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Делать индивидуальный проект без четкого понимания своих потребностей и видения может быть долго и дорого. Готовые проекты помогут либо сделать выбор либо понять что вам однозначно нужен индивидуальный.

 

Тобто будувати по готовому проекту, змирившись з компромісами, та не відступаючи ні на крок від нього - це швидко і дешево? Це якщо ви купили повний проект (а не скачали план і картинку з фасадом), вас у ньому влаштовує все повністю (повністю - це жодних змін, нема "тут я стінку посуну, а тут кімнату розширю), у вас рівна ділянка (як на сайті).

 

А то часто буває так - купується проект, деколи перекуповується. Потім щось там хочеться змінити. Розширити на півметра, кухню перемістити, дах підняти, форму трохи змінити. Йдуть до архітектора. "та там тільки трохи змінити", і поясни ж що весь конструктив заново треба робити, а півметра додаткових можуть всю планувальну схему змінити. Деколи навіть вже фундамент заливають, стіни вимурують, а потім починається. "Ой, монолітне перекриття дороге, давайте панелі". "Як це так - на картинці на сайті вихід на терасу прямо з вітальні, а у мене виходять сходи на висоту 1.5 метра?"

 

Готові проекти мають зміст при будівництві по типу "Fertighaus", як в Німеччині. Приїжджаєте, дивитесь каталог, на вибір 3-4 будинки вибраної вами площі, можете вибрати там колір стін, колір кухонного фасаду, підписуєте договір, оплачуєте, вам привозять будинок на ділянку і монтують.

 

Добавлено через 2 минуты

Так люди и покупают мечту и красивую обертку.

Второе - готовый проект - дает визуализацию что может быть, и если встречаешь в готовых проектах часто кладовку, задумываешься, а может и мне она нужна?

Индивидуальный проект - не означает что вы получите то что вам надо, а гарантирует что вам нарисуют то что вы в тот момент захотели иметь.

 

Готовий проект - це масмаркет, якщо вам не потрібна індивідуалізація, це ваш вибір.

 

Індивідуальний проект робиться під вас, під ваші вимоги. Якщо ви не знаєте чого хочете - знайдіть фахового архітектора, він вас направить і пояснить на що варто звернути увагу.

 

Добавлено через 1 минуту

Очень знакомая ситуация. Прошло время, изучил опыт других, больше вник в проект, захотелось чуть или кардинально по-другому. Тут или смиряться со своими хотелками или нанимать архитектора на почасовку или самому осваивать архикад.

 

А також варто вивчити заодно ергономіку, планування, хоча би базові конструкції, треба орієнтуватись в бюджеті. У архітектора на це йде 5-6 років навчання, та мінімум 5 років практики.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тобто будувати по готовому проекту, змирившись з компромісами, та не відступаючи ні на крок від нього - це швидко і дешево? Це якщо ви купили повний проект (а не скачали план і картинку з фасадом), вас у ньому влаштовує все повністю (повністю - це жодних змін, нема "тут я стінку посуну, а тут кімнату розширю), у вас рівна ділянка (як на сайті).

 

А то часто буває так - купується проект, деколи перекуповується. Потім щось там хочеться змінити. Розширити на півметра, кухню перемістити, дах підняти, форму трохи змінити. Йдуть до архітектора. "та там тільки трохи змінити", і поясни ж що весь конструктив заново треба робити, а півметра додаткових можуть всю планувальну схему змінити. Деколи навіть вже фундамент заливають, стіни вимурують, а потім починається. "Ой, монолітне перекриття дороге, давайте панелі". "Як це так - на картинці на сайті вихід на терасу прямо з вітальні, а у мене виходять сходи на висоту 1.5 метра?"

 

Готові проекти мають зміст при будівництві по типу "Fertighaus", як в Німеччині. Приїжджаєте, дивитесь каталог, на вибір 3-4 будинки вибраної вами площі, можете вибрати там колір стін, колір кухонного фасаду, підписуєте договір, оплачуєте, вам привозять будинок на ділянку і монтують.

 

Добавлено через 2 минуты

 

 

Готовий проект - це масмаркет, якщо вам не потрібна індивідуалізація, це ваш вибір.

 

Індивідуальний проект робиться під вас, під ваші вимоги. Якщо ви не знаєте чого хочете - знайдіть фахового архітектора, він вас направить і пояснить на що варто звернути увагу.

 

Добавлено через 1 минуту

 

 

А також варто вивчити заодно ергономіку, планування, хоча би базові конструкції, треба орієнтуватись в бюджеті. У архітектора на це йде 5-6 років навчання, та мінімум 5 років практики.

Знаете, автомобиль я беру в массмаркете и мирюсь с его прелестями и недостатками.

Массмаркет это не плохо, просто индивидуально это эксклюзив.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Знаете, автомобиль я беру в массмаркете и мирюсь с его прелестями и недостатками.

Массмаркет это не плохо, просто индивидуально это эксклюзив.

 

Тим не менше навіть автомобіль має різні опції, різні комплектації, ви можете його кастомізувати під себе.

 

Я не маю нічого проти масмаркету. Це можливість за помірну ціну отримати хороший результат. Шкода що у нас цей напрям в будівництві не розвинений. Адже більшість покупців тих же типових проектів - люди що будують в бюджетному сегменті. Відповідно їм можна запропонувати хай типовий, хай з невеликими варіаціями, але якісний продукт, ціну якого можна дещо знизити за рахунок оптимізації та типових рішень. Але у мене деколи складається враження що людям важливий процес, а не результат. Доречі, щодо індивідуального проектування, та того що проектує архітектор. Дуже часто, коли люди будують свій перший дім, вони переносять досвід життя у квартирі на дім. Там і балкон їм треба, і кухні достатньо малої, бо в квартирі така. У цих випадках я пояснюю, що балкон не потрібен, бо є ділянка, кухню варто зробити зручною, що площа кімнати у квартирі в місті одна, а в будинку треба трохи більша, щоб було зручно. Або обов'язково підвал на рівній як стіл ділянці, бо в діда в селі був льох, куди ж без нього, де ж картоплю і буряки тримати? Не треба будувати ту саму квартиру, але окремостоячу. Пояснюю що якщо люди хочуть будинок на 500 кв.м., бо в них там буде сімейне гніздо, і діти будуть жити своєю сім'єю з батьками - я пропоную одразу забути про це, і краще побудувати 200-250 кв.м., а на заощаджені гроші дітям квартиру взяти. Це мої знання, здобуті десятиліттями, тому люди купують не тільки пачку паперу та картинки, а мій досвід та рішення, які дозволять їм отримати хороший будинок за адекватний бюджет.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не спорю об этом, но эти же тезисы говорят 90 % учасников форума, но это не делает их архитекторами.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

запропонувати хай типовий, хай з невеликими варіаціями, але якісний продукт, ціну якого можна дещо знизити за рахунок оптимізації та типових рішень. Але у мене деколи складається враження що людям важливий процес, а не результат.
А у мене склалося враження, що проектувальники спеціально роблять типові проекти абсолютно непридатними, щоб замовник звертався до них по індивідуальний. :) Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А у мене склалося враження, що проектувальники спеціально роблять типові проекти абсолютно непридатними, щоб замовник звертався до них по індивідуальний. :)

 

Хто на чому спеціалізується. Типовий проект це завжди компроміси. Не може ж він влаштовувати всіх. Ви собі уявляєте капіталовкладення, для того щоб зробити ідеальний будинок для будь-якої людини та будь-яких умов? Провести опитування, дослідження потреб, фокус-групи, розробити рішення, побудувати кілька будинків, щоб відпрацювати технологію, кілька років щоб його протестити. І це все щоб потім продавати цей проект за 500-600$. А таких проектів треба не один, і навіть не десять. Яка окупність такої затії? Тому й показують гарну картинку, яка приманює людей, а потім вже починають заробляти на опціях.

 

Щодо непридатності типових проектів. Неможливо в принципі всім вгодити, особливо в будівництві. Елементарно — конкретна ділянка має свій розмір, орієнтацію, ухил, певні планувальні обмеження. Це настільки індивідуальні фактори, що спробуй піджени під них ідеально свій проект. Також у нас люди хочуть все максимально під себе робити. Деколи я цього не розумію, але такі реалії, що ж, треба це прийняти.

 

До мене постійно звертаються з типовими проектами, особливо двох найбільших гравців нашого ринку. Я дивлюсь на схеми, там ніби все логічно, зручно, стильно. Але коли починаєш вникати глибше — вилазять нюанси.

 

Добавлено через 5 минут

Я не спорю об этом, но эти же тезисы говорят 90 % учасников форума, но это не делает их архитекторами.

 

Зазвичай це кажуть люди, що вже побудували будинок, зрозуміли певні переваги та недоліки, деколи трохи ґуль набили. Тобто вони отримали цей досвід, вклавши гроші та час. І другий будинок вони вже будують використовуючи досвід.

Першопрохідці ж мають можливість цей досвід отримати з самого початку.

 

І ще — досвід однієї людини, що побудувалась вже, не завжди є релевантним досвіду іншої людини. Тобто заявляти, наприклад, "будувати можна тільки двоповерховий будинок" не є вірним для всіх. А може людина все життя мріяла про одноповерховий, розуміє всі переваги та недоліки,та усвідомлює ситуацію?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну да. Это как костюм или купить в магазине или пошить в ателье. Кто-то радуется фабричному и не понимает зачем идти в ателье, а кто-то обшивается только у модельеров, причем иногда вынуждено.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1) Дом 2х этажный 180-200 кв (с гаражом на 2 машины + терасса под накрытием с видом на бассейн)

2) Бассейн.

3) Забор

4) Газон.

 

Посадку делали в арх бюро, где покупали проект, а все остальное Планировали и разрабатывали с ланд дизайнером

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1) Дом 2х этажный 180-200 кв (с гаражом на 2 машины + терасса под накрытием с видом на бассейн)

2) Бассейн.

3) Забор

4) Газон.

 

Ещё надо как-то расположить источник воды и септик. Но в общем ничего сложного.

 

 

В случае с плоским участком и нормальными грунтами – произвольно, по вкусовым соображениям, соблюдая стр нормы и ограничения местного отдела архитектуры (расстояния до границ плюс между домом, водозабором и септиком). Ограничения можно получить в виде стройпаспорта, подав для начала «Ескіз намірів забудови» – т. е. свое видение планировки участка. Архитектор отдела из вредности что-нибудь обязательно изменит, но зато вы получите перечень ограничений в текстовом виде (иначе не дают – коммерческая тайна).

 

Другое дело, если есть существенный уклон (под пятном здания 2 – 3 метра разницы в отметках высоты), тут уже вступают в игру другие факторы, которые не расскажешь в двух словах. Ещё сложнее, если при этом ещё и просадочные грунты. Тут не рискну давать рецепты, есть риски удорожания или разрушения при ошибках с расположением.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...