Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Видно шви пінопласту на промокшому чорновому фасаді

Yura Hrysyuk

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня,

 

Зроблений чорновий фасад з пінопласту, клей ніво фікс від бауміту, армуючий клей бау контакт віт того ж виробника, деякі шви пропінювались клей піною сіка (синій флакон), використовувалась фасадна лугостійка сітка бауміт, фасаду 10 днів, почались дощі і ті стіни на які був боковий дощ почали просвічувати шви між пінопластом. Чи продовжувати декор такого будинку (чорний баранчик 2мм) чи треба щось переробляти? чи буде видно ці ж шви після декорування (наприклад при перепаді температур, вологості і тд) ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чёрный баранчик требует просто феноменальной выготовки стены. И все равно под боковым солнцем, падло, тени есть :-). Все огрехи видно будет.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня,

 

Зроблений чорновий фасад з пінопласту, клей ніво фікс від бауміту, армуючий клей бау контакт віт того ж виробника, деякі шви пропінювались клей піною сіка (синій флакон), використовувалась фасадна лугостійка сітка бауміт, фасаду 10 днів, почались дощі і ті стіни на які був боковий дощ почали просвічувати шви між пінопластом. Чи продовжувати декор такого будинку (чорний баранчик 2мм) чи треба щось переробляти? чи буде видно ці ж шви після декорування (наприклад при перепаді температур, вологості і тд) ?

Після нанесення декору, швів між блоками утеплювача Ви вже не побачите . Усю вологу на себе буде брати оздоблювальний шар , а він якраз предназначений для того , щоб захистити утеплювач + армуючий шар від атмосферних впливів. Зараз шви проявляються тому що , на стиках між блоками утеплювач дещо більший шар клею , і під час зволоження там помаліше висихає. Якщо зволожити будь-який фасад на стадії чорнової штукатурки , буде такий еффект.

 

Добавлено через 1 минуту

Чёрный баранчик требует просто феноменальной выготовки стены. И все равно под боковым солнцем, падло, тени есть :-). Все огрехи видно будет.

Щоб цього не було , при армуванні бажано використовувати маяки.

Змінено користувачем andrey_ka
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щоб цього не було , при армуванні бажано викоритсовувати маяки.

 

Армировка суммарно 3,4 мм, какие маяки? :-)))

ПравИло

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Армировка суммарно 3,4 мм, какие маяки? :-)))

ПравИло

Ось тут я описував , як це робиться. Пост - 632.

https://www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=234551&page=32

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ось тут я описував , як це робиться. Пост - 632.

https://www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=234551&page=32

 

Даже комментировать не буду этот новый вид велосипеда

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Даже комментировать не буду этот новый вид велосипеда

Це не обовязково , Ви краще покажіть це тим людям , які реально тримають шпателя в руках , і виготовляють стіни.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це не обовязково , Ви краще покажіть це тим людям , які реально тримають шпателя в руках , і виготовляють стіни.

 

показала

спросили чем Вас правИло не устроило? просто новое, а не старое

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

показала

спросили чем Вас правИло не устроило? просто новое, а не старое

Цілком влаштовує , я робив і шпателями , і правилом. Для правила потрібна опора , що і дає маяк. Так набагато швидше , і що головне рівніше. Після висихання не потрібно перетирати теркою напливи та нерівності , достатньо просто нв сдир пройти рідким розчином . Ви ж в середині приміщень не намагаєтесь штукатурити просто правилом без маяків , тут теж саме.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви ж в середині приміщень не намагаєтесь штукатурити просто правилом без маяків , тут теж саме.

там маяк 8 мм, это абсолютно другое

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цілком влаштовує , я робив і шпателями , і правилом. Для правила потрібна опора , що і дає маяк. Так набагато швидше , і що головне рівніше. Після висихання не потрібно перетирати теркою напливи та нерівності , достатньо просто нв сдир пройти рідким розчином . Ви ж в середині приміщень не намагаєтесь штукатурити просто правилом без маяків , тут теж саме.

А как вы маяк выставляете? Он же плоский без ребра жесткости.

Значит банально повторяет форму стены?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так стіна рівна.

По ходу маяки треба щоб був однаковий шар клею 2мм

 

А коли маяки виймати і заробляти їх місця - все норм стає? По сирому ж не заробиш, а по сухому клею теркою і потім клеєм? Смуг не видно?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А коли маяки виймати і заробляти їх місця - все норм стає?

Там маяки, клею взагалі не торкаються , на кожну наступну полосу вони переставляються.

 

Добавлено через 3 минуты

А как вы маяк выставляете? Он же плоский без ребра жесткости.

Значит банально повторяет форму стены?

Як маяки виставляю я описував . Стіна ж з утепленням , а утеплювач апріорі виставляється рівно . А у випадку з аерок енерджи , стіну можна зробити трохи більше ніж ідеальною.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Там маяки, клею взагалі не торкаються , на кожну наступну полосу вони переставляються.

Хм, почитав ще раз тему за посиланням. Це реально лайфхак :hlop:

Спецам воно не підійде бо займає час висихання попередньої смуги від 3,5 год, але якщо не поспішати і потрібна якість - цілком можна брати на озброєння :good:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хм, почитав ще раз тему за посиланням. Це реально лайфхак :hlop:

Спецам воно не підійде бо займає час висихання попередньої смуги від 3,5 год, але якщо не поспішати і потрібна якість - цілком можна брати на озброєння :good:

Цей спосіб підійде будь-кому , особливо тим , хто не має досвіду в шпатлювані . Щоб шпатлювати без переривання процесу , я спочатку наносив полосу з однієї сторони , потім з протилежної . Поки підсихали ці полоси , переходив на сусідню стіну. Можна ще ставлячи маяки з двох сторін пошптлювати полосу посередині стіни , потім пошпатлювати дві крайні , якраз підсохне центральа. І тоді від неї йти вправо - вліво. Таким чином процес буде безперервним.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Маяки? По утеплителю? Это же надо так уметь усложнять себе рабочий процесс. Плоскости делаются правилом и точка. Всё остальное дурная трата времени и сил.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@andrey_ka, Ви вводите в оману не дуже ретельних читачів.

(І мене спочтатку також).

Читаючи слово "маяк" уявив собі звичайний штукатурний маяк, а потім шар клею товщиною 6-10мм і бажання читати далі пропадає.

Тільки фото допомогли.

Пропоную писати "тонкий маяк 2 мм".

Технологія дійсно гідна.

І можливо швидке нанесення з двома маяками.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@andrey_ka, Ви вводите в оману не дуже ретельних читачів.

(І мене спочтатку також).

Читаючи слово "маяк" уявив собі звичайний штукатурний маяк, а потім шар клею товщиною 6-10мм і бажання читати далі пропадає.

Тільки фото допомогли.

Пропоную писати "тонкий маяк 2 мм".

Технологія дійсно гідна.

І можливо швидке нанесення з двома маяками.

Дякую , і особливо за УКРАЇНСЬКУ МОВУ на українському форумі.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...