Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Чергова перевірка газового лічильника

Вячеслав_В

Рекомендовані повідомлення

Всім добра.

Прошу поради, шановне товариство.

Звернув увагу, що пропущений термін чергової перевірки газового лічильника.

Взагалі, які мої дії, коли прийшов час чергової перевірки?

Кудись писати, телефонувати, чи *-гази самі повинні призначити дату перевірки?

Лічильник під пломбою, я навіть пиляку з нього не стираю - сам зняти не можу (тобто можу, але не стану).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По воде- автоматом после окончания срока поверки стали слать объемы по среднему показателю потребления. Без какого-либо уведомления. По газу не так?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не партеся, облгаз приїде і сам зніме на повірку. Аби тільки потім не збільшився об"єм порахованого газу...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не партеся, облгаз приїде і сам зніме на повірку. Аби тільки потім не збільшився об"єм порахованого газу...

 

Так вони ж раніше самі пропонували за 50 відсотків газ скручувати.

Правда це було іще в часи ступінчастої оплати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всім дуже вдячний за відповіді. Заспокоївся.

... Аби тільки потім не збільшився об"єм порахованого газу...

Так про оце саме і почав сам себе "накручувати": ага, скажуть, лічильник неповірений, тому не повинен був використовуватись. А в цьому разі - будемо нараховувати по пропускній спроможності лічильника...

Точно пам'ятаю, в 19 році приходили дві жіночки від *газу, підписували договір про розподіл відповідальності (ага, прямо до мене додому прийшли - я навіть документи в них перевірив, чи може шахраї).

І куди я його засунув? Хотів переглянути - хто і до звідки відповідальний (лічильник в чій зоні відповідальності?)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"У разі, якщо термін повірки закінчився, а лічильник газу не повірений з вини споживача (наприклад відмова споживача у доступі до своїх приміщень, де розташовані лічильники газу, для їх демонтажу або монтажу), споживачу змінюється режим нарахування. Відповідно до Кодексу газорозподільних систем визначення об’єму спожитого газу здійснюється за граничними об’ємами споживання з дня останнього контрольного зняття показань лічильника до дня надання споживачем вільного доступу до лічильника." dp.104.ua/ua/services/gas-equipment/meter-check/id/povirka-lichilnika-4403#sub4411

 

Якщо я правильно зрозумів місце вашого знаходження. Це сайт Дніпропетровськгаз

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо я правильно зрозумів місце вашого знаходження.

Так, Ви абсолютно правильно визначили - Кам'янcьке, Дніпропетровської обл.

Перешкод для доступу до лічильника я не створював, ми навіть знайомі з контролером (вона не винувата в тому, що вбрикують *гази, вона просто робить свою роботу). Але контрольних перевірок показань - вже не було ... ну, десь, півроку.

 

Дякую Вам за посилання, буду читати

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@Вячеслав_В, Так повідомте газконтору про факт необхідності повірки рекомендованим листом з підтвердженням про вручення а далі не ваша проблема.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

повідомте газконтору про факт необхідності повірки рекомендованим листом з підтвердженням про вручення а далі не ваша проблема.

Хм... як би його так правильно сказати. Ініціатива любить ініціатора...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@Вячеслав_В, Так повідомте газконтору про факт необхідності повірки рекомендованим листом з підтвердженням про вручення ....

Та як би воно сказати.... я через кабінет тільки вводив показання лічильника - все решта, що там написано, мене мало турбувало.

 

А тут (чого мене смикнуло? :fool:) глянув нижче по тексту, нижче, ще нижче - а там: дата чергової перевірки 01.01.2017 р.

Сімнадцятого року, Карл! Як я досі живий?

 

Добавлено через 59 секунд

Ініціатива любить ініціатора...

А от тут, як кажуть: "...у самісеньку дірочку..."

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Відповідно до Кодексу газорозподільних систем

Відповідно до цьго ж документу,температура повітря у липні-серпні,ЛИШЕ на територрії Тернопільської області вище за 20 градусів...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не надо никаких движений...Это не Ваш косяк и никакой ответственности Вы не несете...лениво рыться в документах, но это ТОЧНО, я разбирался - у меня было просрочено на 7 лет. В этом году прошел поверку - никто даже не вякнул про просрочку...
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всім добра.

 

Звернув увагу, що пропущений термін чергової перевірки газового лічильника.

 

Мне за месяц прислали уведомление, но через две недели бабахнул дом на Поздняках, где счетчики поверяли. Не пришли, ну или не дошли, кто то раньше прикопал.

 

Добавлено через 13 минут

По воде- автоматом после окончания срока поверки стали слать объемы по среднему показателю потребления. Без какого-либо уведомления. По газу не так?

 

Водяной счетчик можно самому снять. Максимум это соседей зальет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

А где смотреть , эту - дату чергової перевірки ??

В кабінеті чи договорі ??

В мене з 2001 року стоїть без жодної перевірки.....а в паспорті читав, що - срок

службы счетчика 20 лет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А где смотреть , эту - дату чергової перевірки ??

на 104.уа в особистому кабінеті в розділі "обладнання", вказано під лічильником.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене з 2001 року стоїть без жодної перевірки.....а в паспорті читав, що - срок службы счетчика 20 лет.

 

Термін служби та міжповірочний інтервал - це різні поняття.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

 

Водяной счетчик можно самому снять. Максимум это соседей зальет.

 

Если перед этим вызвать водоканал для снятия контрольных показателей и оформить акт распломбировки

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я вчера переоформлял договор на поставку газа, в связи со сменой владельца, так девушка меня убеждала, что я должен написать заявление с просьбой на поверку газ счетчика, на что была культурно послана. мне счетчик поверять не надо, если вам надо вы должны попросить у меня разрешения зайти в мой дом, и попросить разрешения снять мой счетчик. После чего был ответ - ну не хотите не надо. Счетчик стоит с 2008 года роторный и обычно эта поверка заканчивается заменой на их мембранный со всеми вытекающими. Так что так. В тырнете полно роликов на эту тему.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

... мне счетчик поверять не надо, если вам надо вы должны попросить у меня разрешения зайти в мой дом, и попросить разрешения снять мой счетчик. После чего был ответ - ну не хотите не надо. Счетчик стоит с 2008 года ...

 

Просрочена очередная поверка. Могут быть санкции (в частности, начисления по нормативу). Кто виноват, можно будет узнать из решения суда.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Санкции могут быть к облгазу, который просрочил поверку, сэкономив на ней денег.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Санкции могут быть к облгазу, который просрочил поверку, сэкономив на ней денег.

 

Не путайте человека. Напишут акт о недопуске\неисправности\чтоприйдетвголову и начнут считать по нормативу. А это совсем другие деньги и газовщики суд выиграют. Итог- отключат абонента или в многоквартирном доме всех. И включение после допуска ко всем приборам. Соседи, особенно у кого газовая автономка, могут возмущаться.

А роторный не отдавайте на поверку без установки подменного или нового за счет газовщиков. Я проходил. Еле отплевался от норматива 11 кубов\м.кв. за отопление в месяц.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Санкции могут быть к облгазу, который просрочил поверку, сэкономив на ней денег.

 

Я всё покупал и ставил за свои кровные и на баланс никому не передавал.

К кому будут претензии?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...