Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Припинити газопостачання як правильно

Дощ

Рекомендовані повідомлення

До 10к було ще 5 років назад, треба новий техпаспорт на будинок, новий проект, новий лічильник, все відрізати, купа бумажок зібрати\проплатити, потім новий монтаж, нові труби, крани... А чому відмовились від котла? Заради тільки плити може того і не вартувати...

Змінено користувачем normal
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 хвилини тому, normal сказав:

До 10к було ще 5 років назад, треба новий техпаспорт на будинок, новий проект, новий лічильник, все відрізати, купа бумажок зібрати\проплатити, потім новий монтаж, нові труби, крани... А чому відмовились від котла? Заради тільки плити може того і не вартувати...

Дякую. Отже не намахують. Десь так і буде 25-30к. Від котла відмовились бо будинок тимчасового проживання. Покищо електричний котел з бойлером непрямого нагріву. Планується в майбутньому (можливо) перехід на сонячні панелі і тепловий насос (або можливо ще щось придумають). Я б і від газу відмовився. Розглядав варіант балону чисто під газову плиту....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, or4ik сказав:

Доброго дня. Вибачте, можливо трохи не по темі. Чи може хтось підказати або можливо хто стикався зі схожою ситуацією.
Ситуація така: В себе на ділянці будую новий будинок біля старого. Газ заведений в старий будинок і лічильник всередині (газова плита + котел).
В новому будинку має бути тільки газова плита, без котла.
Старий будинок треба зносити в "0".
Приїхав представник газової служби. Сказав писати заяву на припинення газопостачання (на час поки буде зноситись старий будинок) і робити проект з переносу лічильника (назовні на огорожу і менший) та підключення до нового будинку (тільки газова плита). По ціні озвучили що це обійдеться 25-30к грн.
Так от питання чи дійсно зараз це десь так коштує +/-?

У меня была старая хата с газом, ее снёс и на этом месте новый дом 

Отключить газ обошлось что-то около 5.

После постройки - все ещё подключаюсь) вынос счетчика к дороге и заново укладка труб - 15к (до 20м), сейчас идёт документальная переделка проекта - уже около 10. Дальше будет врезка и пуск и ещё что то. Пока не знаю сколько озвучат. 

Ну и я пользуюсь услугой компании, которая всем занимается - им еще тоже надо будет за работу 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И еще - для нового проекта мне надо был новый ТП. Потом в проекте там указывается где было и куда перенесли

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, ЯД сказав:

И еще - для нового проекта мне надо был новый ТП. Потом в проекте там указывается где было и куда перенесли

Мені сказали що достатньо плану з будівельного паспорта так як будова не закінчена і в експлуатацію не здана.

Я сам (архітектором працюю) робив проект, тому то не просто схемка🙂.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...