Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Protherm СКАТ-v.14

Dendnepr

Рекомендовані повідомлення

23 минуты назад, Марк Власенко сказал:

А чим погане таке рішення?

Ну вы выше прочитайте, оно не будет работать так вы себе представляете.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здравствуйте, подскажите пожалуйста, можно ли подключить дополнительный циркуляционный насос grundfos upm3 flex as к котлу Protherm СКАТ чтобы котёл управлял его работой?
У меня котёл работает только ночью, получается днём насос работает в пустую

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, Lipus сказав:

Здравствуйте, подскажите пожалуйста, можно ли подключить дополнительный циркуляционный насос grundfos upm3 flex as к котлу Protherm СКАТ чтобы котёл управлял его работой?

А як саме ви хочете підключити додатковий насос до котла? Я маю на увазі гідравлчну частину

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 минут назад, volomoto сказал:

А як саме ви хочете підключити додатковий насос до котла? Я маю на увазі гідравлчну частину

Стоїть гребінка Groos ( прикріпив фото)

циркуляційний насос в розриві з лівої сторони, вхід гв з ліва внизу, вихід - з правої сторони внизу

 

BD1C2E9C-DD6B-4B15-8CD9-FF0DD986C288.webp

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 хвилин тому, Lipus сказав:

Стоїть гребінка Groos ( прикріпив фото)

циркуляційний насос в розриві з лівої сторони, вхід гв з ліва внизу, вихід - з правої сторони внизу

 

BD1C2E9C-DD6B-4B15-8CD9-FF0DD986C288.webp

Картинка не відображається

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 годин тому, Lipus сказав:

 

Screenshot 2021-12-07 at 00.32.43.png

А крім гребінки ще є радіатори? Якщо нема, то нема змісту гогодити насосно-змішувальний вузол, бо можна напряму від котла заживити теплу підлогу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

радіаторів не має
 

1 час назад, volomoto сказал:

нема змісту гогодити насосно-змішувальний вузол

так вже встановленно (

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Lipus сказав:

радіаторів не має

У вас тоді не зовсім правильна схема виходить з точки зору гідравліки, бо двохходовий кран з термоголовкою може бути повністю закритий і котел буде працювати в тупік. Щоб такого не було, термоголовку треба викрутити зовсім, а температурою носія нехай керує котел. Насос гребінки можна залишити постійно включеним, але якщо хочеться економії, то можна поставити накладний трубний термостат перед термоголовкою і налаштувати його не температуру трохи меншу, ніж типова тепмпература подачі.

Сам котел не має спеціального виходу для додаткового насоса, але якщо котел працює тільки вночі, то значить у вас є якийсь таймер або програмований термостат, який по сухому контакту запускає котел. Цей самий термостати чи таймер можна використати і для запуску насоса ТП, але прийдеться додати проміжне реле на дві групи контактів. Це вже трохи складніше, тому я б рекомендував використати трубний термостат.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, volomoto сказал:

У вас тоді не зовсім правильна схема виходить з точки зору гідравліки

а якщо забрати насос, і заглушити підмішування холодної води, насос Протрерма потягне 11 контурів (5 контурів в середньому 37м, 6 контурів - 65м)?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Lipus сказал:

насос Протрерма потягне 11 контурів

у меня 12 контуров, Протерм скат, есть внешний насос. Если насос отключить - катастрофически падает скорость потока.

 

Кстати, буду скоро ставить сервоприводы с коммутатором, в коммутаторе есть контакт для подключения насоса. Когда контуры все закрыты - насос будет отключаться. При получении с одного из термостатов сигнала на включение, будет срабатывать сервопривод (у него время срабатывания полторы-две минуты), а затем запускаться насос и котел.

 

Т.е. не котел управляет насосом, а термостаты управляют и сервоприводами, и насосом, и котлом.

Я вот пока только коммутатор поставлю, добавлю два термостата и поиграюсь - возможно даже, и до сервоприводов не дойдет.

Цена вопроса смешная - коммутатор 1000 грн, термостаты с вайфаем по 600 (алиэкспресс, у нас эти же модели в разы дороже)

Змінено користувачем sly
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 07.12.2021 в 14:43, Lipus сказал:

Протрерма потягне 11 контурів (5 контурів в середньому 37м, 6 контурів - 65м)?

11 контуров по 70-80 метров все, нормально работало когда включал

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 07.12.2021 в 14:43, Lipus сказал:

а якщо забрати насос, і заглушити підмішування холодної води, насос Протрерма потягне 11 контурів (5 контурів в середньому 37м, 6 контурів - 65м)?

16 контуров, 1320 м трубы.

Работает.

Если нет заужений трубы от котла к гребенке.

20200513_145130.jpg

20200513_145312-2.jpg

viber_image_2020-12-14_19-47-02.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
Только что, Artemi сказал:

Кто подскажет, потянет ли насос протерма два этажа теплого пола 152кв.м?

В этой таблице ответ на Ваш вопрос. Вот только цифры (152кв.м) для ответа мало.Skat-RAY-instrukciya-_page-0032.thumb.jpg.a5c39ceed0a2ce438ea85626f92a38dc.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 годин тому, Artemi сказав:

Будет около 1500м 16-ой трубы

Ви плануєте мотати з кроком 10 см? Бо якщо 15 см, то буде приблизно кілометр.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на около 160 квадратов куплено 1100 метров трубы. осталось пару кусков по 10-12 метров. шаг везде 15 см

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, volomoto сказал:

Ви плануєте мотати з кроком 10 см? Бо якщо 15 см, то буде приблизно кілометр.

Місцями 10 місцями 15, один колектор в незручному місі, додалось кілька кв.м. Порахували точніше вийшли на 1250-1300 метрів труби.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 08.12.2021 в 18:00, B.S.V. сказал:

16 контуров, 1320 м трубы.

Работает.

Если нет заужений трубы от котла к гребенке.

20200513_145130.jpg

20200513_145312-2.jpg

viber_image_2020-12-14_19-47-02.jpg

А якщо буде два колектори, зєднані паралельно 1 поверх 8 контурів, 2-й 10 контурів, працюватиме?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, Artemi сказал:

А якщо буде два колектори, зєднані паралельно 1 поверх 8 контурів, 2-й 10 контурів, працюватиме?

У мене один такий будинок на 160 м працює.

Правда там колектори 2х9 і труба 17.

А як буде у Вас, звідки я знаю.

Пора***те діаметри і розходи теплоносія.

Змінено користувачем B.S.V.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 місяці потому...

Термін гарантії на такий котел добігає кінця, а сервіс хоче 2к грн, щоб продовжити гарантію ще на рік, з яких 1.6к це власне саме обслуговування. Не те шоб сума захмарна, але почистити косий фільтр, накачати бак і протягнути клеми в мене 20хв знайдеться (враховуючи що я не знаю як котел спустити і набрати заново), чи може там якісь більш складні маніпуляції треба робити, і варто розкошелитися?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я тоже не понимаю за что 1,6 обслуживание электрокотла. Газовый - ещё модно понять. Жиклёры, датчики проверить, нагар почистить. А тут не понимаю. 

Единственное - 5сли котел используется также прямотоком для ГВС - может стоить котел и надо и почистить от муляки, накипи. А если только отопление и вода не меняется пять раз в сезон, то что там обслуживать?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...