Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Колхозим ТН воздух-вода из воздух-воздух!

tansss

Рекомендовані повідомлення

6 минут назад, mib сказал:

он же у вас по идее подключен и крутится в холостую?

Ну да.... "свадебный генерал" !

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Может кому то нужен набор для творчества из ВТН зубадан. Проблема с электроникой (инверторная плата). Чинито не стали, демонтирован целиком. Отдадут за 1000$, забирать на нивках. Двухвентиляторный. Дам контакт, общайтесь на прямую

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...
В 21.02.2022 в 17:52, кефирчик сказал:

Может кому то нужен набор для творчества из ВТН зубадан. Проблема с электроникой (инверторная плата). Чинито не стали, демонтирован целиком. Отдадут за 1000$, забирать на нивках. Двухвентиляторный. Дам контакт, общайтесь на прямую

На зараз ще актуально?

Дякую!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приветствую, друзья!

Чуть с запозданием отчитаюсь... С ноября по середину мая средний расход ээ составил 1кВт/ч, при том что в доме держал +23.

п.с. На днях перепаял угандошеный в прошлый раз вентиль и щас всё опять заработало на холод. Вовремя! :)

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, tansss сказав:

С ноября по середину мая средний расход ээ составил 1кВт/ч, при том что в доме держал +23.

Щось торможу зранку... розшифруйте що значить показує "средний расход ээ составил 1кВт/ч".

Бо якось не налазить на "С ноября по середину мая". Чи то середній за годину і тре порагувати к-сть годин в "С ноября по середину мая"?

Якось воно дивно сформульовано, чи то я таки торможу?

Ну і окремо за "кВт/ч" що це за одиниця вимірювання така? Що вона показує?

 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, porterlv сказал:

Щось торможу зранку... розшифруйте що значить показує "средний расход ээ составил 1кВт/ч".

за один час система потребила 1 квт.ч, за сутки - 24 и так далее за 100 суток 2400 квт.ч

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тема очень интересная, но нифига не понятно. потому вопрос- почему до сих пор знающие люди (а таких я вижу есть) не наладили массовую переделку бу  воздух воздух на воду ?  это ж золотое дно. даже если эффективность будет хуже заводских изделий, спрос найдется. яб и сам купил.

Ттанс, сколько вам обошлась матчасть?

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, newbee2020 сказал:

Ттанс, сколько вам обошлась матчасть?

Хм! Много лишнего было куплено, ошибки и тд... Если это всё откинуть - машинка - 500 долл ( :) там спец цена була) , клон внутр блока 150, ПТО - 400, фитинги и прочая мелочь - примерно 200.

Осложнения - потому шо инвертор! и потому шо и летом работает как обычный кондей!

Если тупенько купить ККБ и не сложную математику, отказаться от идеи работы на холод! думаю можно значно удешевить!

Змінено користувачем tansss
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, newbee2020 сказав:

не наладили массовую переделку бу  воздух воздух на воду ?

Тому, що нема "вихлопу". Для цього погано підходять дешеві кондюки а промка чи напівпромка коштують і під ногами не валяються. Далі тре не дешевий ППТО, насос, контролер, купу роботи. А якщо то все ще й в корпус гарно запхати... Виходить майже ціна готового китайського ТН 😉 А як з гарантією? А як з заробити? От тому і переробляють кулібіни а не масово.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 часа назад, newbee2020 сказал:

тема очень интересная, но нифига не понятно. потому вопрос- почему до сих пор знающие люди (а таких я вижу есть) не наладили массовую переделку бу  воздух воздух на воду ?  это ж золотое дно. даже если эффективность будет хуже заводских изделий, спрос найдется. яб и сам купил.

Ттанс, сколько вам обошлась матчасть?

 

То что сделал tansss - это что то типо на велик Украина поставить двигатель от бензопилы.

Но Вам ведь нужен спорт-байк 😉

Готовый ТН Мидея 12квт стоит 3.5$

Чтобы делать самому 

ККБ-12квт 1.2$

Контроллер400$

ПТО-300$

Циркуль-100$

Комплект с тенами-(эл.котел)...

И этому всему надо придать внешний вид и дать гарантию и ещё что-то заработать.

 

ЗЫ: заплатить налоги и получить лицензии.

Змінено користувачем Dem@
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Dem@ сказал:

И в результате получите СОР 2 при -15.

Средний за год СОР 3.5

а в мидее за 3500 какой коп будет при -15?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, newbee2020 сказал:

а в мидее за 3500 какой коп будет при -15?

Да и будет ли это работать летом на холод? :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 25.06.2022 в 14:27, tansss сказал:

Да и будет ли это работать летом на холод? :)

Конечно будет 

СОР при -15 не тестили 

При -8 получили честный СОР по теплосчетчику 2,75

 

 

 

 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И не стройте иллюзий, 

ВТН - что бы назвать тепловым насосом, 

Должен иметь пятиряжный или 7рядный испаритель 😉

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Dem@ сказал:

И не стройте иллюзий, 

Шановний, я строю совсем другие весчи далёкие от иллюзий  (если Вы интересовались кто я и что делаю в строительстве) :) Пока что собранный колхоз полностью отвечает ожиданиям... И пока не встретил профи ЗАДУМАВШЕГО зимой работать на воздух вода а летом воздух воздух! Все пока только рты открывали "а что, можно было!"

Кстати... по какому принципу предложенный вами ТН мидея летом работает на холод... воздух-воздух или воздух-вода?

 

Змінено користувачем tansss
  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25.06.2022 в 12:36, Dem@ сказав:

Контроллер400$

ПТО-300$

Циркуль-100$

Китайський контролер 100 уо. або холодильний чуть дешевше, або рідний кондиціонера з сексом по розміщенню датчиків.

ППТО БУ 100 уо. + промити, опресувати.

Що за циркуль? А, циркуляційний насос. :) Саме його ще не купив... Курча, два роки гниє залізо, ніяк руки не дійдуть...

* я не заперечую Вашу думку, у мене теж така, якщо ліпити з нуля. Якщо ж щось попало на халяву чи ліплячий у темі добре петрає - буде халява.

Але то для себе а не на продаж! Звичайно, краще купити готове.

Змінено користувачем porterlv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, tansss сказав:

о какому принципу предложенный вами ТН мидея летом работает на холод...

Традиційно, мабуть, по воді на фанкоіли. Ну або хто має теплі стіни...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

простіше і дешевше для холоду літом зібрати окрему машину, з нарівом бойлера від конденсації.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22.06.2022 в 23:42, tansss сказав:

Приветствую, друзья!

Чуть с запозданием отчитаюсь... С ноября по середину мая средний расход ээ составил 1кВт/ч, при том что в доме держал +23.

п.с. На днях перепаял угандошеный в прошлый раз вентиль и щас всё опять заработало на холод. Вовремя! :)

Ви єдиний ( принаймні з того що я знайшов) хто це пройшов і нормально описав.Але питань залишається не мало.Якщо Ви не проти буду їх задавати в Вашій темі ,щоб не плодити таку ж саму.Якщо проти - напишіть я зроблю окрему.Тож буду вдячний за поради і відповіді.

Хочу у батьків зробити щось подібне як у Вас.Тобто літом кондиціонер, зимою резервна( або основна, або паралельна) система опалення.

Що маємо - будинок 180м2 з конденсаційним котлом і теплими полами по всій площі.

Ще є два кондиціонери в спальнях ,інвертори.Поки що на обігрів не пробував.

Що хочу: взяти хороший інвертор 24 , внутрішній блок встановити в вітальні 60м2 і ПАРАЛЕЛЬНО підключити на кухню маленький 7 , ще один внутрішній блок.

Підключити його не просто паралельно а через регулюючий вентиль і електроклапан.

Потім це все звести до теплообмінника і через крани переключати літо-зиму.

Плату о рідного внутрішнього блока використовувати як управління.

Можна звичайно купити повноцінний тепловий насос але тоді за чутливо більші гроші не буде кондиціювання.Охолоджувати підлогу- мабуть ідея так собі.

Перші питання: внутрішній блок 7 від старт стоп.Я правильно розумію що він зв'язується з наружним блоком всього лише однією жилою ( помимо живлення і землі) на якій з'являється сигнал при не достатній температурі?Яка форма цього сигналу ? Можна на цю жилу навісити котушку електроклапана? 

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, ЧортПобьєрі сказав:

Ви єдиний ( принаймні з того що я знайшов) хто це пройшов і нормально описав.Але питань залишається не мало.Якщо Ви не проти буду їх задавати в Вашій темі ,щоб не плодити таку ж саму.Якщо проти - напишіть я зроблю окрему.Тож буду вдячний за поради і відповіді.

Це щоб вас шпійоном не вважали?😉

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, ЧортПобьєрі сказал:

Але питань залишається не мало.Якщо Ви не проти буду їх задавати в Вашій темі ,щоб не плодити таку ж саму.

Канечно вэлкам!

 

2 часа назад, ЧортПобьєрі сказал:

Перші питання: внутрішній блок 7 від старт стоп.Я правильно розумію що він зв'язується з наружним блоком всього лише однією жилою ( помимо живлення і землі) на якій з'являється сигнал при не достатній температурі?Яка форма цього сигналу ? Можна на цю жилу навісити котушку електроклапана? 

Вопросы управления точно - не моё! Не знаю как оно там всё организовано... но в инверторе - те же 4 жилки... фаза, ноль, земля и сигнальный!

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, tansss сказав:

Канечно вэлкам!

 

 

Дякую.Ви мабуть перебрали купу моделей претендентів.На що звернули б увагу зараз.При умові що буду купувати нове.Я поки що на 1 місце поставив idea-air.com.ua/idea-ipa-24hr-fn8-pro-sardius-inverter 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 минуты назад, ЧортПобьєрі сказал:

Дякую.Ви мабуть перебрали купу моделей претендентів.На що звернули б увагу зараз.При умові що буду купувати нове.Я поки що на 1 місце поставив idea-air.com.ua/idea-ipa-24hr-fn8-pro-sardius-inverter 

Чесно! Ничегошеньки не перебирал... Была возможность купить машинку с приличной скидкой - купил! Хоть это и самый заблудший брэнд... но оказалось что там реально клёвый компрессор и это - реально копия разных там раздрюченных брэндов... ТСЛ и тд. :)

Потом выяснилось, что мне повезло с тем, что был склад запчастей и можно было купить всё что нужно для симуляции внутреннего блока!

Сегодня бы обратил внимание именно на это! Если это он-офчик  - наверное не заморачивался бы вааще!

Я нырял в эту историю бЭз малейшего понятия, всё пришло по ходу дела!

Всё пришло экспериментальным путём + было время и надхнэння разобраться!

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Что пондравилось... инвертор - красунчик!!! как он классно переходит на работу на пониженной/повышенной мощности... что на тепло что на холод!

На сколько смотрел ютубы ни у кого пока не встречал колхоз на базе инвертора!!!:rolleyes:

Змінено користувачем tansss
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...