Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Чи варто брати ділянку

sv_vs

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт, шукаю собі ділянку і натрапив на ніби-то хороший варіант, але не зовсім впевнений що це саме та), зараз спробую пояснити.

 

Я шукав ділянку яка межує з лісом, недалеко від міста і щоб з комунікаціями, за пів року пошуків знайшов буквально 3 варіанти до яких хоч якось можна доїхати на легковій машині і щоб не за мільйон грошей, але в кожної з них якісь свої проблеми, тому вирішив вибрати з них ту у якої на мій погляд більше переваг і запитати тут чи варто брати чи ще шукати, можливо хтось щось порадить.

 

Отже ділянка, 15 сотих або 30 (можна купити дві) з асфальтовим доїздом і метрів 50 грунтова дорога, на ділянці дуби і сосни, через дорогу великий заповідник і сосновий ліс.

 

Тепер про проблеми, по боках будуть сусіди, з іншої сторони ділянки через лісопосадку метрів за 60 від межі - загружена автотраса і чути постійний шум автомобілів, не знаю наскільки це веклика проблема і напевно в будинку його не буде чути, але у квартирі зараз живу біля самої дороги і в ній ще більший шум, особливо вночі не дуже приємно, може у когось є подібна ситуація де ділянка не далеко від загруженої траси, можна з цим миритися?

 

Комунікації, біля ділянки і вздовж всієї вулиці є лінія електропередач, чи можна від них тягнути собі не знаю, але виглядає що для цього вона там і задумана. Газ далеко, метрів 100. Центральна вода теж далеко, треба свердловину.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви маєте взнати як, за скільки грн і якої потужності можете провести собі електрику. Стовпи по вулиці ні про що не говорять. Так як газ дуже далеко для вас електрика архіважлива. І не просто електрика, а потрібна кількість кіловат, вам же опалювати будинок треба буде. Ну і траса яку чути це таки проблема. І шум це одне, ще з дороги багато пилу, сажі, газів і т.д. що й ліс не врятує.
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Написано багато, суті мало

Вода - да тільки своя скважина! Ніяких водопроводів...

Ліс - добре

Шум від трасси - в мене будинок 3 км від житомирки, вдень не чутно, вночі на дворі чути...

Головне - це село чи садовий?

Чия електрика? Які є потужності?

 

Добавлено через 1 минуту

:lol: лінія передач - десятка чи 0,4?

 

Добавлено через 3 минуты

Що означає - проблеми, бо по брках будуть сусіди?:shock:

Та сусід то ліпший друг...

Звичайно бувають відморозки

А так сусід - то хоч якась допомога, консультація, пасивна охорона і тому подібне...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це село, призначення Для будівництва і обслуговування житлового будинку

Чия електрика і яка потужність я не вкурсі, куди звертатись щоб це вияснити? Власник каже що 10кВт

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 без газу буде трохи замало...

Треба ТТ котел ставити мабудь

 

Знаходите нпйближчу до вас ТП, записуєте номер і в РЕС з питанням чия? І тут же усі нюанси про підключення, тобто до воасника...

 

Добавлено через 4 минуты

Раз это село, то сельрада многое вам подскажет

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікаве питання, але потрібно самому розуміти критичність шуму. І при цьому розуміти що якщо вже купив і побудував, то будеш з цим жити до кінця.

Для мене шум дуже критичний, жив у будинку біля дороги (150 метрів від траси Київ-Чернігів), це було дискомфортно. Не критично, але не приємно. Тому для мене тиша це розкіш.

І от знайшов ділянку і буду будуватись, з наступними параметрами: 5,5 км від траси Київ-Чернігів (не чутно зовсім)), 650 метрів від міжсільської дороги (зовсім трохи чутно і 3 км від залізної дороги (іноді чутно в дуже тиху погоду, але поїзди ходять не так часто). Але, 95 гектарів соснового лісу прямо на межі дільниці, навіть без дороги, тому всі шуми заглушає щебет та шум лісу. І це просто неабиякий кайф. Тому раджу подумати над пріорітетами, я готовий 15 км проїхати з роботи ради цього місця.

А гарні сусіди це добре, аби тільки вони були гарні. Але схоже в мене будуть такі.

І якщо цікавий цей напрям, то біля мене продається ще кілька аналогічних ділянок і наче не дорого.

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І якщо цікавий цей напрям, то біля мене продається ще кілька аналогічних ділянок і наче не дорого.

Дякую, але я шукаю біля Львова, в радіусі десь до 25км, тут такі місця щоб з лісом та ще й сосновим можна перерахувати на пальцях однієї руки :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всім привіт, шукаю собі ділянку і натрапив на ніби-то хороший варіант, але не зовсім впевнений що це саме та), зараз спробую пояснити.

 

Я шукав ділянку яка межує з лісом, недалеко від міста і щоб з комунікаціями, за пів року пошуків знайшов буквально 3 варіанти до яких хоч якось можна доїхати на легковій машині і щоб не за мільйон грошей, але в кожної з них якісь свої проблеми, тому вирішив вибрати з них ту у якої на мій погляд більше переваг і запитати тут чи варто брати чи ще шукати, можливо хтось щось порадить.

 

Отже ділянка, 15 сотих або 30 (можна купити дві) з асфальтовим доїздом і метрів 50 грунтова дорога, на ділянці дуби і сосни, через дорогу великий заповідник і сосновий ліс.

 

Тепер про проблеми, по боках будуть сусіди, з іншої сторони ділянки через лісопосадку метрів за 60 від межі - загружена автотраса і чути постійний шум автомобілів, не знаю наскільки це веклика проблема і напевно в будинку його не буде чути, але у квартирі зараз живу біля самої дороги і в ній ще більший шум, особливо вночі не дуже приємно, може у когось є подібна ситуація де ділянка не далеко від загруженої траси, можна з цим миритися?

 

Комунікації, біля ділянки і вздовж всієї вулиці є лінія електропередач, чи можна від них тягнути собі не знаю, але виглядає що для цього вона там і задумана. Газ далеко, метрів 100. Центральна вода теж далеко, треба свердловину.

Когда искал себе участок, то мне понравилось место между Киевом и с. Погребы, там есть массив "Высока" так я смотрел участки около 400 метров от дороги и там шумно было и постоянно пыль от дороги (с соседом разговаривал, так говорит что если окно не закрыть, то через пару дней сантиметр пыли на подоконнике). Хоть там с электричеством все хорошо, но я отказался и купил в более тихом месте, хоть 500 метров от дороги, но по которой не ездят грузовики.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Всем привет. Случайно попал на этот форум, и похоже останусь на нем на долго.

Также накопил денег (и возраст), готов покупать участок, и строить дом.

Сейчас как - раз в активном поиске участка по направлению Одесской трасы, с доступностью +- 25 км от Киева, возможно есть у кого-нибудь хорошие варианты. Возможно соседи продаются и тд

Может кто-то посоветует хорошие темы для просмотра новичку (раздел для новичков после регистрации пересмотрел, ничего ценного)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікаве питання, але потрібно самому розуміти критичність шуму. І при цьому розуміти що якщо вже купив і побудував, то будеш з цим жити до кінця.

Для мене шум дуже критичний, жив у будинку біля дороги (150 метрів від траси Київ-Чернігів), ....

 

Але, 95 гектарів сосно я готовий 15 км проїхати з роботи ради цього місця.

А гарні сусіди це добре, аби тільки вони були гарні. Але схоже в мене будуть такі.

І якщо цікавий цей напрям, то біля мене продається ще кілька аналогічних ділянок і наче не дорого.

 

Цікавить ваш напрямок, якщо можно трохи ширше де це... І 15 км це звідки...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Также накопил денег (и возраст), готов покупать участок, и строить дом.

Сейчас как - раз в активном поиске участка по направлению Одесской трасы, с доступностью +- 25 км от Киева, возможно есть у кого-нибудь хорошие варианты.

 

OLX в помощь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всем привет. Случайно попал на этот форум, и похоже останусь на нем на долго.

Также накопил денег (и возраст), готов покупать участок, и строить дом.

Сейчас как - раз в активном поиске участка по направлению Одесской трасы, с доступностью +- 25 км от Киева, возможно есть у кого-нибудь хорошие варианты. Возможно соседи продаются и тд

Может кто-то посоветует хорошие темы для просмотра новичку (раздел для новичков после регистрации пересмотрел, ничего ценного)

 

Вам краще особисто проїхати та обрати місцевість де плануєте будівництво, проаналізувати ринок вартості ділянок з оголошень, логістичну вигоду та можливість приєднання коммунікацій.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую, але я шукаю біля Львова, в радіусі десь до 25км, тут такі місця щоб з лісом та ще й сосновим можна перерахувати на пальцях однієї руки :(

 

Майже всі села в Яворівському напрямку з сосновими лісами

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

там і купив ;)

 

А де саме, якщо не секрет?

Ми з жінкою щось подібне дивимось, але всюди забагато але. Може ще не дозріли до покупки і будівництва.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А де саме, якщо не секрет?

Ми з жінкою щось подібне дивимось, але всюди забагато але. Може ще не дозріли до покупки і будівництва.

 

Село Ямельня, зі сторони заповідника

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
10 без газу буде трохи замало...

Треба ТТ котел ставити мабудь

Это Вы как посчитали, если неизвестна ни площадь отапливаемая, ни конструкция здания?

Что если я Вам скажу, что есть жилые дома площадью 120-140 м.кв, у которых потребление систем ОВК меньше 3,5 кВт?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это Вы как посчитали, если неизвестна ни площадь отапливаемая, ни конструкция здания?

Что если я Вам скажу, что есть жилые дома площадью 120-140 м.кв, у которых потребление систем ОВК меньше 3,5 кВт?

Дайте угадаю, СИП? :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дайте угадаю, СИП? :)

 

В основе - да, СИП. Но от СИП там будет название и сами панели ))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
[QUOTE=Zurbagan;5331800]Это зачем?[/QUOTE] а як без валянок прожити,якщо газу немає і 3,5 квт?)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...