Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Насосная станция с частотным преобразователем

Shadons

Рекомендовані повідомлення

Выбираю насосную станцию. Дом 100м2, 4-5 человек, скважина 67м 53 трубой вроде, зеркало 7м, приямок 2м. сильно поливать огород не планирую. Наткнулся на новую (для меня) технологию. Выбор бюджетных решений не очень но чуть есть. Самая недорогая польская заявлено 3 куба и высота подьема 30м.

В гугле отзывов нет вообще. Установка частотника на обычный двигатель не в счет. Есть кто эксплуатирует данную технологию? Интересуют ральные отзывы.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@Shadons, сама мелка, то 370 ?

Я тестую 550, купив за 5200. Працює тихо, як вентилятор. По суті там крильчатка двигуна і шумить більше всього. Всередині невеликий мотор, ще менший насосний блок і електроніка. Надуває 3,5 атм, досить важко. Базові 2 атм ідуть легше.

Через завужений мною до 1/2 вихід, поток складає близько 3,6 м.куб що досить добре. Ставив 1 атм і підключав стару душову лійку, розірвало її, отже в моєму водопроводі тиск менший 1 атм.

В мене планується криниця 15 м, до води 11 м. Замовив ежектор, з ним тягне до 40 м за рахунок зниження продуктивності. В криниці електрики не буде, станція буде стояти в котельні. В станції ресивер 0,6 л, треба ставити додатковий, хоча б на 50 л, є провал в потокові.

Для скважини тільки погружні насоси.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@yur43, так, взяв 370

Там по характеристиках на 0.5 куба менше і 30 напору.

А можна більш детально про провал на потокові? (При яких умовах/споживачах), бо брав саме для рівного тиску в душі.

Вцілому задоволені покупкою чи гроші на вітер?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@Shadons, установка з заводу 2 атм. Відкриваю кран, насос вмикається і відновлює тиск, але то все плавно і з затримкою пару секунд . В якийсь момент тиск взагалі нуль.

Так можна користуватися, але мабуть комфортніше буде з більшим ресивером, тоді насосу буде більше часу на запуск і розгон.

Датчик протоку тут теж програмний, при низькій витраті насос раз на кілька секунд прощупує зміни тиску і тільки потім вимикається. Воно все працює, але виглядає трохи дивно збоку.

Я свій сьогодні перший раз тільки включив, так що все субєктивно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@Shadons, криниці ще немає. Але, думаю, з ежектором з 15 метрів буде тягнути запросто. Без єжектора максимум сім метрів і то з бульбашками.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@Shadons, з 0,5 м , з тазіка. Качає мощно, думаю потужності вистачить. Чим далі, тим більше подобається.

Про ежектори

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

скважина 67м 53 трубой вроде

 

produto.mercadolivre.com.br/MLB-866028514-injetor-poco-2-polegadas-serve-em-tubo-de-50mm-_JM

заводський ежектор для вузьких труб, в Португалії.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@yur43,

Localização Jaraguá Do Sul, Santa Catarina

Бразилія) доставка та і ціна на фініші...

Починаю жалкувати що не взяв більш продуктивнішу модель(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@Shadons, думаю, вистачить і цих насосів. Ежектор купувати не обов'язково, саморобні теж працюють. Я в магазині зібрав з заліза на 300 грн нормальний ежектор, просто в інтернеті знайшов деталі фабричного за 400 грн. Тобі заводський і не влізе в скважину, треба робити свій. Плюс ежектора, що вся система переходить з розрідження на нормальний тиск. Води буде норм. В твоєму випадку тільки ежектор і поверхнева станція. Станція ця мені подобається, залишилось тільки пошаманити з ежектором.

Дивись на ютубі маса відео, там 30 метрів завиграшки тягнуть люди. І ежектори саморобні.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если брать ради того чтобы избавится от гидроаккумулятора то смысла нет, неравномерность потока будет ощутима. Если гидроаккумулятор есть то нет смысла , лучше взять плавный пуск. Поставить недорогой частотник на обычный насос не получится, конденсатор греется, а если убрать конденсатор то не работает, пробовал, мотор 2-х фазный.

Себе поставил гидроаккумулятор на 80 л и сравнительно тихий поверхностный насос 220volt.com.ua/nasos-poverhnostnij-ultropump-pluri-pro-10-4//

и купил контроллер с плавным пуском за 1400 грн

bosnalg.com.ua/p599116070-kontroller-nasosa-avtomatika.html

Получил запас воды на случай пропадания электричества и относительную простоту.

 

это уже второй их контроллер, первый проработал лет 5 и вышел из строя , правда у меня напруга под 240 вольт обычно. Есть видео 13 года на более старой модели

тут работа от реле

 

 

 

тут работа от плавного пуска

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@yur43,

Починаю жалкувати що не взяв більш продуктивнішу модель(

Бачив відео індусів, де 300W насос на асинхроннику з ежектором качає з 22 метрів воду і біжить гарно.

В нас двигуни на постійних магнітах, вони ще потужніші.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Забрав, підключив на скору руку в бочці. Качає гарно, трохи бульбашок спочатку гнало, потім стабільно. Можливо наступного тижня змонтую. Враження якісь нейтральні, маленька тихенька бздюлька з дюймовим патрубком:unknown:
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@yur43, ще не користувався, місяць тому тільки пробурили, я тільки фундамент починаю, зі слів сусідів зеркало десь 7-7.5 метрів, ну ще плюс приямок зробив 2м
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@Shadons, з 5 метрів станція буде гарно тягнути. Але при інтенсивному розборі води і невеликій швидкості поповнення, рівень зеркала буде падати. Максимальний теоретичний перепад рівня забору становить 10 метрів. Далі розрив потоку, нестабільна робота насосу.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вчора підключили світло, можливо до кінця тижня спробую змонтувати без ежектора щоб випробувати в робочих умовах
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вчора підключили світло, можливо до кінця тижня спробую змонтувати без ежектора щоб випробувати в робочих умовах

Змонтував, прокачую. Шланг 3/4 на 20 метрів, продуктивність поки не міряв.

Не замітив різниці напору при установці 2атм і 3 атм.

Яка довжина труби оптимальна для водозабору? Кинув 14м.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@Shadons, установка фіксується довгим натисканням плюса або мінуса.

В мене вся розводка 1/2.

Продуктивність залежить від різниці тиску вхід-вихід.

З якої глибини качає?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...