Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Система отопления с канальным кондиционером

Bookmaker

Рекомендовані повідомлення

Очень хочется понять хотя бы приблизительный порядок цифр при обустройстве такой системы, чтобы понимать ее конкурентоспособность по сравнению с другими системами отопления. Для обычного дома одноэтажного площадью 130 кв м какой будет стандартный бюджет при установке под ключ? Хотя бы порядок цифр, или среднее грн/кв м. План, если нужно, нарисую.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Очень хочется понять хотя бы приблизительный порядок цифр при обустройстве такой системы, чтобы понимать ее конкурентоспособность по сравнению с другими системами отопления. Для обычного дома одноэтажного площадью 130 кв м какой будет стандартный бюджет при установке под ключ? Хотя бы порядок цифр, или среднее грн/кв м. План, если нужно, нарисую.

 

Для приблизного розуміння треба приблизно взяти і порахувати тепловтрати.

А так, краще теплу підлогу, наколхозити контроллер до зовнішнього блока кондиціонера + купити теплообмінник. І не мати проблем повітряного опалення

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А так, краще теплу підлогу

 

Якщо ліпити теплу підлогу, то вже й газ можна підключити, або пелетний котел, або тепловий насос, нашо вже той кондиціонер.

 

Добавлено через 4 минуты

Може хоча б порадите перевірених монтажників, які й проектувати вміють, буду з ними домовлятися.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Надо понимать теплопотери, обьем комнат, какие адаптера, до каких минусов, с подсосом или без. Слишком много переменных чтобы дать хотя бы примерные цифры
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Надо понимать теплопотери, обьем комнат, какие адаптера, до каких минусов, с подсосом или без. Слишком много переменных чтобы дать хотя бы примерные цифры

 

Теплопотери не подскажу, это дом в полтора кирпича и утепление 10 см ППС, обьем комнат завтра посчитаю, по поводу адаптеров ничего не скажу, с подсосом, если я правильно понял, что это такое, до стандартных минусов для Киевской области. Интересует канальный кондиционер Мицубиши с монтажем, и возможно тепловой насос воздух-воздух Мицубиши с монтажем, зависит от цены.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Теплопотери не подскажу, это дом в полтора кирпича и утепление 10 см ППС, обьем комнат завтра посчитаю, по поводу адаптеров ничего не скажу, с подсосом, если я правильно понял, что это такое, до стандартных минусов для Киевской области. Интересует канальный кондиционер Мицубиши с монтажем, и возможно тепловой насос воздух-воздух Мицубиши с монтажем, зависит от цены.

Пишите в личку или на номер в подписи. Подскажем, поможем

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

обычного дома одноэтажного площадью 130 кв м какой будет стандартный бюджет при установке под ключ?

40000 грн повітропроводи з установкою, решта кондюк, мітсубіші не обовязково.

 

Добавлено через 3 минуты

Добавлено через 4 минуты

Може хоча б порадите перевірених монтажників, які й проектувати вміють, буду з ними домовлятися.

нема таких в Україні... я довго шукав, не знайшов.

 

Добавлено через 7 минут

кондиціонерщики у нас при слові "канальний кондиціонер" у 99% відчувають тихий жах, і одразу спробують запропонувати вам звичайний спліт настінних, чи мультиспліт дорогий, а як чують що всеж тре канальник, то просто відмовляються, бо не вміють розрахувати щось складніше площі кімнати для настінного спліта

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

40000 грн повітропроводи з установкою, решта кондюк, мітсубіші не обовязково.

 

Добавлено через 3 минуты

 

нема таких в Україні... я довго шукав, не знайшов.

 

Добавлено через 7 минут

кондиціонерщики у нас при слові "канальний кондиціонер" у 99% відчувають тихий жах, і одразу спробують запропонувати вам звичайний спліт настінних, чи мультиспліт дорогий, а як чують що всеж тре канальник, то просто відмовляються, бо не вміють розрахувати щось складніше площі кімнати для настінного спліта

 

Та не вопрос, посчитаем, смонтируем)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для приблизного розуміння треба приблизно взяти і порахувати тепловтрати.

 

) ok

 

 

А так, краще теплу підлогу

Опа, а це як так а може там будинок зовсім не утеплений)

 

 

 

наколхозити контроллер до зовнішнього блока кондиціонера

І хто його буде колхозити ну і одразу ж гарантія прощавай. та?

 

 

 

 

 

І не мати проблем повітряного опалення

Проблем повітряного опалення (@ontoshko озвучте які конкретно) не повинно бути у випадку правильності його розрахунку і монтажу.

З таким успіхом можна і 50 градусів зробити теплу підлогу - ніхто ж так не робить. є певні правила.

 

 

Повітряне опалення кондиціонером (канальним) це найдешевший варіант отримати одночасно опалення і охолодження без шуму.

Є люди які жаліються що опалення сушить повітря і т.д. - так от - тільки в канальній системі можливо додати централізоване зволоження до скількох там потрібно кому відсотків. Тільки до канальної системи можна підлючити справжню вентиляцію (не оту "природню" яка не працює в одноповерховому будинку навіть зимою я мовчу вже за літо) і рекуперацію.

 

Якщо ж говорити про теплу підлогу - то там ситуація така: потрібний газ (якщо він є - проблем нема). інакше дорого за ее. платити.

можна платити менше за ее. (використавши тепловий насос) але зновуж тепловий насос (повітря-вода) в 2-3 рази дорожчий канальника (повітря-повітря). (тому люди от "колхозять") )

Ну і тепла підлога - це тільки опалення, є люди які роблять теплу стелю (і заявляють що буде вона літом і холодна і норм буде охолоджувати) - можливо і варіант але полюбе дорожче в 2 рази.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

нема таких в Україні... я довго шукав, не знайшов

А на чому тоді зупинилися? Мені подобається, що і нагрів і охолодження 2 в 1, і ще й можливість рекуперації, основне питання - хто зможе)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А на чому тоді зупинилися?

Я на тому і зупинився. У мене немає газу і я його не хочу проводити (не хочеться мати вдома джерело чадного газу і т.д. речі типу всякі там узгодження з газовою службою.).

 

 

Єдине ще не інсталював - зараз займаюся утепленням будинку. А це дорого тому на все зразу не хватає.

 

 

основне питання - хто зможе)

тут основне питання хто зможе саме спроектувати. бо змонтувати багато охочих (зазвичай люди які займаються промисловою вентиляцією). ну а кондюк монтаж це 3000грн (ну добре 4000грн, а то зараз мене заклюють).

 

 

я сам проектував і навіть робив симуляцію руху повітря.

 

я вірю що схема буде робоча і комфортна. Я бував в декількох будинках з такою системою (ну не прям кондиціонером а газом нагрів повітря (такі системи роблять у нас також - але це варіант США/Канади - бо там газ суттєво дешевше е.е.)) і готелях - намагався визначити чи комфортно це. На відчуття якогось дискомфорту не відчував. Так само перепитував з десяток людей які живуть у США у каркасниках з таким опаленням але не змалку а переїхали туда саме з СНД де традиційно водяне опалення - вони ні на що не жалілися.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

бо змонтувати багато охочих (зазвичай люди які займаються промисловою вентиляцією)

А хто проектує для монтажників промислових вентиляцій?) Ну якось же воно в тих самих АТБ працює, а в мене ж те саме, ну втричі менше, то й що)

Проект в такій справі - це серйозно, ніхто не знайдеться - буду дивитися на мультиспліти, мені їх потрібно два. Їх точно встановлять. Люди користуються, і задоволені. І резервний ТП котел можна встановити, підтоплювати час від часу, і на випадок аварій.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А хто проектує для монтажників промислових вентиляцій?) Ну якось же воно в тих самих АТБ працює, а в мене ж те саме, ну втричі менше, то й що)

Так, але от наприклад за шум там ніхто не згадує - на нього всім пофігу. І от ти їм задаєш питання - як розрахувати щоб було тихо - і все - у них розрив шаблонів.

 

буду дивитися на мультиспліти

 

Люди користуються, і задоволені.

 

Мультиспліт це коли до одного зовн блоку підлючають 2 і більше внутрішніх - ви дійсно це мали на увазі? і якщо навіть не так - то справді люди вдома користуються звичайними сплітами для опалення і там живуть і задоволені? Бо я от зимою поставив собі б/у настінний спліт чисто для перевірки роботоздатності при мінусових температурах - він працював так як я очікував (при -14 cop 2.4). Але по конфорту він шумний.

 

І резервний ТП котел можна встановити, підтоплювати час від часу, і на випадок аварій.

Що саме будете ним гріти? У нас люди часто ставлять собі ТП котел чи камін і палять його тільки 1 раз в житті...) а потім аж доганяють, що вигрібати попіл і підкидати дрова - це робота, напряжна робота кочегара).

 

Добавлено через 11 минут

також треба пам'ятати що при опаленні/охолодженні будь-яким повітря-вода чи повітря-повітря тепловим насосом є шум зовнішнього блоку (той що на вулиці) - і він може заважати наприклад сусідам.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мультиспліт це коли до одного зовн блоку підлючають 2 і більше внутрішніх - ви дійсно це мали на увазі?

Так, у мене шість приміщень, два блоки на дві сторони будинку, по три внутрішніх блоки на кожну сторону. Є досвід користування спліт-системою (не мульти) в минулому сезоні (товариш поставив) - він дуже задоволений, про шум запитаю, він нічого про це не згадував. Але в нього кімната-студія, йому простіше.

Дровами топимо вже років 14, але при цьому був газ, газовий котел догрівав приміщенні вночі, вдень, коли нікого немає вдома, і в любий час, коли ліньки підкидати дрова. Зараз це будуть робити кондиціонери. Або альтернатива - газ (ну дуууже не хочеться) і теплі поли. От думаємо поки що. Сердитий план Б - пелетний котел і батареї з ППР трубами.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, у мене шість приміщень, два блоки на дві сторони будинку, по три внутрішніх блоки на кожну сторону.

 

Який бюджет?

 

(товариш поставив) - він дуже задоволений, про шум запитаю,

 

він нічого про це не згадував.

Та просто побудьте в нього в тій студії нехай включить його подивитеся які відчуття на різних відстанях до нього.

А ще приведіть туда жінку і їй то покажіть - жінки якось дуже критично реагують на ті кондиціонери...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Очень хочется понять хотя бы приблизительный порядок цифр при обустройстве такой системы, чтобы понимать ее конкурентоспособность по сравнению с другими системами отопления. Для обычного дома одноэтажного площадью 130 кв м какой будет стандартный бюджет при установке под ключ? Хотя бы порядок цифр, или среднее грн/кв м. План, если нужно, нарисую.

 

Для охлаждения - канальный кондиционер имеет место быть, хотя нюансов очень много.

Для отопления - вариант не самый лучший.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для охлаждения - канальный кондиционер имеет место быть, хотя нюансов очень много.

Називайте нюанси

 

Для отопления - вариант не самый лучший.

А чого?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для охлаждения - канальный кондиционер имеет место быть, хотя нюансов очень много.

Для отопления - вариант не самый лучший.

 

У меня в доме с 2008 года работает канальное воздушное отопление и кондиционирование. Отапливаться кондиционером я бы не хотела, так как подачи свежего воздуха с улицы при таком обогреве в доме нет, в отличии от воздушного отопления. Жарким летом, когда включаю кондиционер на охлаждение, с нетерпением жду вечера, чтобы скорее открыть окна и нагнать свежего воздуха в дом, а зимой в дом постоянно поступает уличный воздух в систему воздушного отопления.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Називайте нюанси

 

 

 

Нюансы финансовые, строительные, дизайнерские, монтажные и т.д.

 

Добавлено через 3 минуты

А чого?

 

А почему именно канальный кондиционер, а не настенные тепловые насосы до -30*С?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нюансы финансовые

 

Розглянемо gree

 

Мультиспліт GWHD(24)NK6LO 39000грн + GWH07QB-K6DNB6A/I 4шт по 12000грн = 87000

 

Канальник GUD71W/NhA-T + GUD71PS/A-T = 65000грн

 

 

, строительные, дизайнерские, монтажные и т.д.

Такі нюанси є у спліта і мультиспліта так само же)

 

 

Добавлено через 3 минуты

 

 

 

 

 

А почему именно канальный кондиционер, а не настенные тепловые насосы до -30*С?

Тому що та сама технологія і так само до -30 але комфортніше. і можна підлючити вентиляцію і центральне зволоження зробити і рекуперацію. А настінний що? тільки охолодження/обігрів - все.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Розглянемо gree

 

Мультиспліт GWHD(24)NK6LO 39000грн + GWH07QB-K6DNB6A/I 4шт по 12000грн = 87000

 

Канальник GUD71W/NhA-T + GUD71PS/A-T = 65000грн

 

 

Не понимаю, что вы сравниваете)...

24-й мультик - это 3-х портовая машина. Чтобы сравнивать по ценам оборудование, надо брать сопоставимые по производительности аппараты:

Мультик

GWHD(28)NK6LO - 41450 + GWH07QB-K6DNB6A/I 4шт по 6750 = 68450 (2535$)

Канальник

GUD85PS/A-T / GUD85W/NhA-T - 60350 (2235$)

 

Разница по оборудованию - 300$ в пользу канальника. Но теперь начинается самое интересное - монтажные работы и материалы.

По мультисплиту работы с материалами, ориентировочно, 800$.

По канальнику - 2000$.

 

Итого:

2535 + 800 = 3335$ (мультик)

2235 + 2000 - 4235$ (канальник)

 

Расчёт очень приблизительный, но для понимания порядка цен, думаю, подойдёт.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А почему именно канальный кондиционер, а не настенные тепловые насосы до -30*С?

 

Чем отличается инвертор от теплового насоса?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чем отличается инвертор от теплового насоса?

Если досконально разобрать эти понятия, то это как сравнивать оранжевое с прямоугольным.

Если разбирать понятия, которыми наделили климатическую технику продавцы и потребители, то "инвертор" - это кондиционер, который работает тише, потребляет меньше и работает на обогрев до (в среднем) -15*С. При этом нужно учесть, что с падением температуры на улице у "инвертора" будет падать производительность. Например, если в спецификации написано, что мощность "на обогрев" = 3,0 кВт, то это значит, что 3,0 кВт машина выдаст при +7*С. В точке -15*С производительность будет где-то около 50% =1,5 кВт. Инвертор нельзя использовать, как полноценный отопительный прибор без специального расчета и установки доп. оборудования.

"Тепловой насос" отличается тем, что при падении температуры у него не падает производительность и его можно использовать, как полноценный отопительный прибор без дополнительной математики и установки дополнительного оборудования (подогрев поддона, например).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...