Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Такий от комплект для СЕС придивився. Варто?

Вомбат

Рекомендовані повідомлення

snrg.com.ua/p1402549136-avtonomnyj-solnechnyj-komplekt.html
   Составляющие проекта: 
1. Инвертор Axioma 7200, 48V BFP
2. Солнечные панели Risen RSM-505Wp
Чомусь здогадуюся,що туди ще щось треба буде? Все це цікавить виключно для власних потреб, без ЗТ, який вже на ладан дихає.
Чи може хтось з форумчан щось краще запропонує на ті ж гроші?

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, Вомбат сказал:

Чи може хтось з форумчан щось краще запропонує на ті ж гроші?

я можу спробувати, от тільки може не дешевше, але я можу гарантувати що не закрию контору свою через пів року.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, Вомбат сказал:

2. Солнечные панели Risen RSM-505Wp

там їх 15шт в комплект, якось дивно. ну 16 було б краще та і правдиво б звучало 8кВт

Змінено користувачем Dalet
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Вомбат сказал:

Спробуйте, буду вдячним. Завжди краще купувати у своїх :)
 

Risen RSM150-8-505M 505W, 150cels, 9BB, HC, 2220x1102x40 по 175,70дол
Q-Power MAX 7200-48 / Off-Grid / 7200W / 48VDC / Imppt=80A / Umppt=90-450(500)VDC / Ppv.max-8000W / Ipv.max=2x18A / (может работать без АКБ) / WiFi. Подмес энергии солнца в режиме реально времени к потреблению. Работа без аккумулятора и без сети. Чистый синус в режиме АКБ - 1120дол

ну а думаю комплект просуммируете себе. 16 панелей лучше чем 15.

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви через Черкаси не плануєте найближчим часом їхати? Ну, десь би пересіклися, я би ото всьо забрав, гроші віддав.
Там до цього всього якась інструкція по монтажу є? Конектори якісь треба докуповувати чи там воно в комплекті йде? Вибачайте за ламерські питання, це мій перший досвід.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поки в сторону Черкас нема поїздок. Склад в Борисполі.

По додатковому, ну залежить як робити, можна і на скрутках))  А так треба і конектори, кількість від розкладки панелей, мінімум 2 пари. Треба обв'язку інвертора по АС, по DC.....

Інструкція по монтажу, боюсь що такого як ви забажаєте не буде. На інвертор мануал є. А от далі .... Треба мати якісь базові знання, і відрізняти плюс від фази

Якось так

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Cумно. Якщо сам не зможу замонтажити, то не буду і намагатися, значить ідею з СЕС відкидаємо. Ну, може коли з"являться комплекти, що поставив і не паришся,а як воно там геморне - то значить воно і не треба.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

38 минут назад, Вомбат сказал:

Cумно. Якщо сам не зможу замонтажити, то не буду і намагатися, значить ідею з СЕС відкидаємо. Ну, може коли з"являться комплекти, що поставив і не паришся,а як воно там геморне - то значить воно і не треба

як телевізор?

От скажіть, той же бойлер, от він в комплекті продається з трубами, фітингами? Сонячна станція це інженерна споруда. Так, я можу свормувати компоект, це не проблема, я так роблю практично кожен раз, але є одне АЛЕ. Всі обєкти різні, і неможна примінтити єтиний стандарт, буте не то не сьо. Я працюю інакше, отримую необхідну мені інформацію і роблю конкретний комплект саме під конкретні потреби. Так це працює. Але навіть при цьому я не можу гарантувати що у покупця хватить розуму то зібрати. Нажаль. Бо зннання треба мати. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ок, які параметри мені треба вказати для максимально точного комплектування?
Бойлер мені поставити ващє не проблема, що його там ставити? Руки наче не з дупи виросли... Але бойлер ставити, мені здається, в рази простіше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 часов назад, Вомбат сказал:

Ок, які параметри мені треба вказати для максимально точного комплектування?

місце встановлення панелей? длі від того будуть залежати інші питання.

дистанція по прокладці кабелю від панелей до інвертора

місце встановлення інвертора.

 

 

14 часов назад, Вомбат сказал:

Бойлер мені поставити ващє не проблема, що його там ставити?

от саме це початок проблем. Ну, для початку почитати мануал на предмет гарантійних відносин. І знайти там пунк про зняття з гарантії у разі встановлення не специалістом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Dalet сказав:

місце встановлення панелей?

Земля.

 

1 година тому, Dalet сказав:

дистанція по прокладці кабелю від панелей до інвертора

44-46 метрів.

1 година тому, Dalet сказав:

місце встановлення інвертора.

Біля лічильника в приміщенні.

 

1 година тому, Dalet сказав:

І знайти там пунк про зняття з гарантії у разі встановлення не специалістом.

До речі, так, яка гарантія на обладнання?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 часов назад, Вомбат сказал:

Земля.

на землю ставиться консрукція, на консрукцію кріпляться панелі, і от там можуть виникнути потреби в кріплені панелі, а можуть і ні, все залежить від конструктивного рішення.

 

 

18 часов назад, Вомбат сказал:

44-46 метрів.

тобто не менш 200м кабеля сонячного треба , це +200дол , а також мінімум 2пари конекторів що + 2дол

 

18 часов назад, Вомбат сказал:

Біля лічильника в приміщенні.

даний інвертор добре шумить, тому чкщо приміщення житлове, це треба враховувати
даний інвертор має ступінь захисту IP22, це теж треба враховувати при виборі місця встаровлення, приміщення не повинно мати температуру нижче 0.

 

 

18 часов назад, Вомбат сказал:

До речі, так, яка гарантія на обладнання?

о, це саме цікаве. Там є пункт, до якого ніхто не дочитуе - обладнання може бути зняте з гарантійного обслуговування у разі встановлення його не специалістом.

тобто, у разі якщо Ви самі встановили інвертор, сонячні панелі, то сервісний центр в праві Вам відмовити якщо буде хоч маленький натяк що проблема могла виникнути у разі не компетентних дій з боку інсталятора.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

51 хвилину тому, Dalet сказав:

от там можуть виникнути потреби в кріплені панелі, а можуть і ні, все залежить від конструктивного рішення.

Ну так для спрощення підкажіть варіант, щоб не було потреби в кріпленнях, я зроблю.

 

54 хвилини тому, Dalet сказав:

даний інвертор добре шумить, тому чкщо приміщення житлове, це треба враховувати
даний інвертор має ступінь захисту IP22, це теж треба враховувати при виборі місця встаровлення, приміщення не повинно мати температуру нижче 0.

Тобто, краще поставити в прихожій? Бо біля лічильника може бути 0.

 

55 хвилин тому, Dalet сказав:

тобто, у разі якщо Ви самі встановили інвертор, сонячні панелі, то сервісний центр в праві Вам відмовити якщо буде хоч маленький натяк що проблема могла виникнути у разі не компетентних дій з боку інсталятора

А чи можливий якийсь варіант шеф-монтажу, тобто, щоб я все підготував, а Ви тільки приїхали, потицяли пальцем шо робити,попідключали і всьо? І скільки то буде коштувати?

 

57 хвилин тому, Dalet сказав:

тобто не менш 200м кабеля сонячного треба

Я так розумію, що він йде, грубо кажучи, 2 квт на 1 кабель, тобто треба їх паралельно 4 шт пускати до інвертора? Може є сенс взагалі вхєрячити цей інвертор у великій кімнаті, а від нього до щитка кинути силовий кабель?
 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Вомбат сказал:

Ну так для спрощення підкажіть варіант, щоб не було потреби в кріпленнях.

569-ses-na-dereve-ecotechnicacomua.jpg

Ось так. 😉

Якщо серйозно, то я, наприклад, не використовував фірмові кріплення. Звичайні металеві кути 40х40 виявилися досить надійними. І без рейок взагалі. Але такий варіант годиться тільки у випадку "на землі", як я розумію.

Змінено користувачем n0mad
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Вомбат сказал:

Ну так для спрощення підкажіть варіант, щоб не було потреби в кріпленнях, я зроблю.

на рамі панелі є базові отвори для кріплення, якщо якісно зварити каркас то до них кріпитися можна

 

 

1 час назад, Вомбат сказал:

Тобто, краще поставити в прихожій? Бо біля лічильника може бути 0.

може буди, але з оглядом на те що шумить, ну десь як системний блок компа 

 

 

1 час назад, Вомбат сказал:

А чи можливий якийсь варіант шеф-монтажу, тобто, щоб я все підготував, а Ви тільки приїхали, потицяли пальцем шо робити,попідключали і всьо? І скільки то буде коштувати?

так, електрик десь в 150дол обійдеться + транспорт 10грн*км в одну сторну від Києва

Для його роботи достатньо навісити обладнання та прокинути кабель від панелей до інвертора. Обвязку інвертора та панелей він виконає сам.

 

 

1 час назад, Вомбат сказал:

Я так розумію, що він йде, грубо кажучи, 2 квт на 1 кабель, тобто треба їх паралельно 4 шт пускати до інвертора?

так, 4 жили буде

 

 

1 час назад, Вомбат сказал:

Може є сенс взагалі вхєрячити цей інвертор у великій кімнаті, а від нього до щитка кинути силовий кабель?

ну то я не знаю, але ж все ж таки - шум


 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, n0mad сказал:

Якщо серйозно, то я, наприклад, не використовував фірмові кріплення. Звичайні металеві кути 40х40 виявилися досить надійними. І без рейок взагалі. Але такий варіант годиться тільки у випадку "на землі", як я розумію

та і на дахах ліплять. голь на видумки хитра (с)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

43 хвилини тому, Dalet сказав:

Для його роботи достатньо навісити обладнання та прокинути кабель від панелей до інвертора.

Ну, це я зможу.

 

44 хвилини тому, Dalet сказав:

так, 4 жили буде

Їх варто ховати в якусь трубу чи гофру? Під землю вкопати? Через горище кинути? Чи то я вже занадто перестраховуюся? Кажіть як краще, буду планувати.

 

45 хвилин тому, Dalet сказав:

електрик десь в 150дол обійдеться + транспорт 10грн*км в одну сторну від Києва

До мене десь 208 км через Борисполь, 217 через Корсунь, але там трошки срака з дорогою. Тобто, по ціні 150 доларів + 2100 гривень?

 

48 хвилин тому, Dalet сказав:

шумить, ну десь як системний блок компа 

Та, взагалі фігня, може дійсно вчепити у великій кімнаті, але ще залежить від способу прокладки сонячних кабелів.

 

50 хвилин тому, Dalet сказав:

на рамі панелі є базові отвори для кріплення, якщо якісно зварити каркас то до них кріпитися можна

Якісно зварити - це про мене, я ж не тільки достобіса розумний, в мене ще іноді і руки випрямляються. Пишіть необхідні розміри, я почну замовляти метал та потихеньку виварювати все.
 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, n0mad сказав:

Ось так. 😉

З нинішніми цінами на метал дійсно іноді з"являється думка поїхати в закинуте село і нарізати там акації під СЕС😃

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Вомбат сказал:

Їх варто ховати в якусь трубу чи гофру? Під землю вкопати? Через горище кинути? Чи то я вже занадто перестраховуюся? Кажіть як краще, буду планувати.

сам по собі кабель не боїться погодніх умов, тому по повітрю в гофрі лиш для дизайну натягнути на тросу, або в землю в трубу. А от по горищу в край не бажано, бо у випадку пошкодження то дуже гарно горить.

 

 

4 часа назад, Вомбат сказал:

До мене десь 208 км через Борисполь, 217 через Корсунь, але там трошки срака з дорогою. Тобто, по ціні 150 доларів + 2100 гривень?

150+ по спідометру, то все просто. я думаю круги наматувати не буде))))

 

 

4 часа назад, Вомбат сказал:

Якісно зварити - це про мене, я ж не тільки достобіса розумний, в мене ще іноді і руки випрямляються. Пишіть необхідні розміри, я почну замовляти метал та потихеньку виварювати все.

image.png.9cdb3a868939025ad859cf182698c52f.png

ось розміри, по кріпленю теж є там.

1600 між несучими норм.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Dalet сказав:

150+ по спідометру, то все просто. я думаю круги наматувати не буде))))

До речі, в мене знайомий підшукує зараз варіанти СЕС. Йому треба на електроопалення будинку. Є підведена потужність у 8 квт три фази, хоче зробити зелений тариф. Але там момент, що батьки живуть старенькі, тому самі не зможуть намонтажити, скоріш за все. І розміщення станції на даху. Вам же буде цікаво? Заодно і я може трохи зекономлю на доставках-приїздах.
Але питання в тому, що можна зробити на 8 квт, не підвищуючи її, щоб і на ЗТ вистачало, і на опалення взимку?

 

Тільки що, Dalet сказав:

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, Dalet сказав:

ось розміри, по кріпленю теж є там.

1600 між несучими норм.

Якщо зробити окрему раму під кожну панель (ну типу по контурупанелі, грубо кажучи), а потім їх зварити між собою з якоюсь дистанцією, це буде краще, ніж 6 паралельних землі труб і зварити їх між собою?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Вомбат сказал:

Але питання в тому, що можна зробити на 8 квт, не підвищуючи її, щоб і на ЗТ вистачало, і на опалення взимку?

є пропозиція, на дві дії 

1. згадати зиму, порахувати сонячні дні.
2. подумати над тим що сонячна станція має в своїй назві слово -  сонце, тобто вона використовує енергію сонця. 

І тепер співвіднести перше з другим, та дати собі відповідь чи воно дасть хоть щось в зимку.

То все лірика. А практика така - не працює сонячна станція в зимку. Ну, не зовсім щоб, а десь на 90% меньше ніж літом. Тому треба міркувати.

З іншого боку, зелений тариф спасе, бо така СЕС може накопити грошей на опалення зимою, і ось так воно працює тоді.

8кВт це десь 9000-10000кВт*год в рік. Ну а далі віднімати власне споживання і рахувати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...