Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Будинок з мансардою

MM

Рекомендовані повідомлення

Привіт! Планую будувати будинок 🙂 Придбали ділянку з залитим бутовим фундаментом до рівня землі. Звісно що краще б його там не було але є як є. Сам фундамент залитий нижче рівня промерзання і бетону не жаліли здається. Отож хочемо використати цей фундамент під наш будинок. Планую залити стрічковий монолітний поверх бутового на 50 см в висоту. Зовнішні стіни з газоблоку Д 400 а внутрішні стіни з цегли. Перекриття жб плити. Дах 40°, металочерепиця. Накреслив план першого і мансардного поверхів. І хочу почути відгуки і конструктивну критику. До професійних проектувальників ще не звертався. 

 

1 поверх.pdf 2 поверх.pdf

Змінено користувачем MM
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

де південь-північ?
вхідна зона - сумбур ...
котельня замала ...
на 4-ри спальні кімнати 1,5-ри санвузла замало ...
кабінет 10м2 на двох - важко буде дихати ...
гардеробна окрема не заважатиме для зручності ...
сходи не зрозуміли, здається будуть крутуваті ... 
вентиляційні та димохідні шахти краще розташовувати по внутрішнім стінам ...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гараж шириной 3,25 это очень мало..

Будет не комфортно!

Цоколь и отмостку нужно утеплять!

Какая глубина терассы?

На втором этаже нет внутренних несущих стен.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, ДОКС сказал:

де південь-північ?
вхідна зона - сумбур ...
котельня замала ...
на 4-ри спальні кімнати 1,5-ри санвузла замало ...
кабінет 10м2 на двох - важко буде дихати ...
гардеробна окрема не заважатиме для зручності ...
сходи не зрозуміли, здається будуть крутуваті ... 
вентиляційні та димохідні шахти краще розташовувати по внутрішнім стінам ...

Тераса з південної сторони. Дякую за поради! 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, ПГС-Проект сказал:

Гараж шириной 3,25 это очень мало..

Будет не комфортно!

Цоколь и отмостку нужно утеплять!

Какая глубина терассы?

На втором этаже нет внутренних несущих стен.

Терасу планую окремо від будинку будувати. З деревини. З розмірами ще не визначився. Також думаю що гараж 3.25 завузький але так як вже є фундамент саме на таку ширину то хочеться використати його... 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, MM сказал:

Отож хочемо використати цей фундамент під наш будинок. Планую залити стрічковий монолітний поверх бутового на 50 см в висоту. Зовнішні стіни з газоблоку Д 400 а внутрішні стіни з цегли. Перекриття жб плити. Дах 40°, металочерепиця. Накреслив план першого і мансардного поверхів. І хочу почути відгуки і конструктивну критику. До професійних проектувальників ще не звертався. 

Я б демонтував все  це не глобальні затрати низькокваліф.,
адже ви хочете стати - заручником чужих рішень і невідомо яких,чи було попереднім власником зроблено геологію, чи вірно обрано несучий грунт,

чи влаштована гідроізоляція, таких питань 100500. 
 Зараз ви по факту розраховуєте на "удачу", а якщо її немає ), і щось піде не так з тим фундаментом, які ваші подальші кроки після того, як вкладете в будинок тисяч так 30 баксів ?)))
тож першим рішенням, бажано не планування будинку , а технічне обстеження існуючого нульового циклу і кілька шурфів геологічних, ціна помилки в сотню разів вища ж за ці роботи, ні ?))

Окрім того, ви там собі щось вже плануєте, плани різні розробляєте , але це ж "мартишкін труд" може буде, адже ви нам не показали вашу ділянку, ваших сусідів, відстаней від дороги та комунікацій, може у вашому випадку там через обмеження по новим нормативам 2019 року, взагалі будувати там не можна, хоча кожна людина має навчитись на власних помилках я думаю ), але якщо ви читаєте і вмієте слухати спеців, то почали ви явно не з того, з чого б мали

Змінено користувачем apxitektop.s
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 годин тому, MM сказав:

мансардного поверхів

З вікнами на північ у двох спальнях?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 минуту назад, apxitektop.s сказал:

Я б демонтував все  це не глобальні затрати низькокваліф.,
адже ви хочете стати - заручником чужих рішень і невідомо яких,чи було попереднім власником зроблено геологію, чи вірно обрано несучий грунт,

чи влаштована гідроізоляція, таких питань 100500. 
 Зараз ви по факту розраховуєте на "удачу", а якщо її немає ), і щось піде не так з тим фундаментом, які ваші подальші кроки після того, як вкладете в будинок тисяч так 30 баксів ?)))
тож першим рішенням, бажано не планування будинку , а технічне обстеження існуючого нульового циклу і кілька шурфів геологічних, ціна помилки в сотню разів вища ж за ці роботи, ні ?))

Окрім того, ви там собі щось вже плануєте, плани різні розробляєте , але це ж "мартишкін труд" може буде, адже ви нам не показали вашу ділянку, ваших сусідів, відстаней від дороги та комунікацій, може у вашому випадку там через обмеження по новим нормативам 2019 року, взагалі будувати там не можна, хоча кожна людина має навчитись на власних помилках я думаю ), але якщо ви читаєте і вмієте слухати спеців, то почали ви явно не з того, з чого б мали

Дякую за конструктивну критику. Згідний на рахунок фундаменту. Закажу геологію і після висновку вирішу що з ним робити. 

На рахунок плану, все прораховано, і відстані і комунікації. Все з запасом. Більше цікавить думка про саме планування... 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, vadimv сказал:

З вікнами на північ у двох спальнях?

Одна спальня а друга кімната скоріше за все щось інше. Ще не визначився. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

47 хвилин тому, Dendnepr сказав:

Это лучше, чем на юг :)

Здесь оба замечательных варианта - и на север и на юг.

Причем конек крыши поперек несущих стен первого этажа.

Короче, все сделано наоборот.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, vadimv сказал:

Здесь оба замечательных варианта - и на север и на юг.

Причем конек крыши поперек несущих стен первого этажа.

Короче, все сделано наоборот.

Підкажіть як правильно на вашу думку. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, MM сказав:

Підкажіть як правильно на вашу думку. 

Я не знаю, як "правильно".

Але особисто я:

1. Не будував би на старому фундаменті (принаймні до того, як його буде визнано повністю придатним).

2. Будував би два повноцінних поверхи (а не мансарду).

3. Не робив би вікон на північ в житлових приміщеннях.

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

А для какого количества (и каких возрастных категорий) людей, изначально планируется дом? 

По планировке, ИМХО - на первом этаже, слишком щедрая квадратура отведена коридору, возможно (если отказаться от камина) обыграть это как то более практично.

Гараж узкий - 100% и "расширить" его в текущих габаритах задача сложная. Потому как что то придется "сузить", а что? 😉

Полностью согласен с мнениями, относительно того, что существующий фундамент - это гемор. 

П.С. Я любитель-теоретик, но уже давненько визуализирую свой домик. Могу сказать, что его площадь от изначальных 135, сейчас снижена до 100. Конечно же все это - очень индивидуально, но я к тому, что я не зря задал свой самый первый вопрос. Именно на него нужно себе ответить и плясать уже дальше по количеству и назначению помещений. Ибо да - красиво жить не запретишь, кабинеты-библиотеки, гостевые спальни и побольше и т.п. это здорово. Но мыслите реалистичнее, возможно что то вам совершенно не нужно, а что то наоборот, нужно расширить. Визуализируйте свой домик и то, как там все будет использоваться. Несущие стены, типы кровель, инсоляция, утепление и теплопотери... теорию тоже нужно плотно изучать, а если не заходит, то лучше изначально искать того, кто это все знает и практикует и договариваться.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
В 16.10.2021 в 09:43, _zedd_ сказал:

А для какого количества (и каких возрастных категорий) людей, изначально планируется дом? 

По планировке, ИМХО - на первом этаже, слишком щедрая квадратура отведена коридору, возможно (если отказаться от камина) обыграть это как то более практично.

Гараж узкий - 100% и "расширить" его в текущих габаритах задача сложная. Потому как что то придется "сузить", а что? 😉

Полностью согласен с мнениями, относительно того, что существующий фундамент - это гемор. 

П.С. Я любитель-теоретик, но уже давненько визуализирую свой домик. Могу сказать, что его площадь от изначальных 135, сейчас снижена до 100. Конечно же все это - очень индивидуально, но я к тому, что я не зря задал свой самый первый вопрос. Именно на него нужно себе ответить и плясать уже дальше по количеству и назначению помещений. Ибо да - красиво жить не запретишь, кабинеты-библиотеки, гостевые спальни и побольше и т.п. это здорово. Но мыслите реалистичнее, возможно что то вам совершенно не нужно, а что то наоборот, нужно расширить. Визуализируйте свой домик и то, как там все будет использоваться. Несущие стены, типы кровель, инсоляция, утепление и теплопотери... теорию тоже нужно плотно изучать, а если не заходит, то лучше изначально искать того, кто это все знает и практикует и договариваться.

Дякую за конструктив! Стіну з коридору заберу а камін перенесу на кут. Справді буде більше місця в залі. Вікова категорія +/-40 років ну і діти звісно. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 5 тижнів потому...

Враховуючи прив‘язку до існуючого фундамента, планування дуже вдале.

Досвід показує, що гараж перетворюється в хламовник. В кращому разі ставлять авто кілька раз на рік. Чи варто переробляти фудамент заради того, щоб кілька раз відчинити дверці на повну? Я думаю, не варто. 

Окремий вхід на кухню з передпокою зайвий. Не ті масштаби будинку, щоб жертвувати корисною площею. Я би подовжила передпокій, віддавши місце під шафи під верхнього одягу. 
Сподіваюся, Ви не плануєте виділяти тамбур дверима.

На другому поверсі санвузол розділити на ванну кімнату та туалетну кімнату, інакше шкодуватимете про таке планування.

Тераса на південь це найгірший варіант. До того ж, у Вас проситься чудове рішення використати площадку на вході як велику терасу, що прив‘язана до кухні і зробити спільну з будинком покрівлю.

Змінено користувачем Музей
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
В 01.12.2021 в 10:07, Музей сказал:

Враховуючи прив‘язку до існуючого фундамента, планування дуже вдале.

Досвід показує, що гараж перетворюється в хламовник. В кращому разі ставлять авто кілька раз на рік. Чи варто переробляти фудамент заради того, щоб кілька раз відчинити дверці на повну? Я думаю, не варто. 

Окремий вхід на кухню з передпокою зайвий. Не ті масштаби будинку, щоб жертвувати корисною площею. Я би подовжила передпокій, віддавши місце під шафи під верхнього одягу. 
Сподіваюся, Ви не плануєте виділяти тамбур дверима.

На другому поверсі санвузол розділити на ванну кімнату та туалетну кімнату, інакше шкодуватимете про таке планування.

Тераса на південь це найгірший варіант. До того ж, у Вас проситься чудове рішення використати площадку на вході як велику терасу, що прив‘язана до кухні і зробити спільну з будинком покрівлю.

Дякую за коментар! Прислухаюсь до ваших порад і обдумаю запропоноване. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поспілкуйтесь з сусідами вони підкажуть що де і як будувався фундамент . Потім зробіть декілька пробних шурфів поблизу фундамента побачите реальну глибину . Якщо забудова на місці знесеного будинку це одне , а якщо в полі це зовсім інше . Щоб вибити старий фундамент потрібен екскаватор з гідромолотом після якого ваша ділянка буде схожа на окопи . І по цім окопам Вам прийдеться заново будувати фундамент хоч Ви їх і засипите . Але траншея буде осипатися . А це все гроші..гроші ..гроші . Але як слушно тут підмітили , спочатку владнайте дозвіл на будівнитво .

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, kipa192 сказал:

Поспілкуйтесь з сусідами вони підкажуть що де і як будувався фундамент . Потім зробіть декілька пробних шурфів поблизу фундамента побачите реальну глибину . Якщо забудова на місці знесеного будинку це одне , а якщо в полі це зовсім інше . Щоб вибити старий фундамент потрібен екскаватор з гідромолотом після якого ваша ділянка буде схожа на окопи . І по цім окопам Вам прийдеться заново будувати фундамент хоч Ви їх і засипите . Але траншея буде осипатися . А це все гроші..гроші ..гроші . Але як слушно тут підмітили , спочатку владнайте дозвіл на будівнитво .

Привіт! Так, вже все взнали, розкопали в різних кутах до глибини закладання і навіть попробували на міцність. Місяць назад, зверху залили стрічковий фундамент. Зробили ескізний проект, оформили всі документи і "ломаю" голову з чого краще стіни зводити. Будинок буде не мансардим а повноцінний другий поверх. 🙂

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...