Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Удалите, плз, профиль

diablocrp

Рекомендовані повідомлення

Вот мой основной акк.

 

Зы

Как сменить Diablopc на DiabloPC?

Змінено користувачем Diablopc
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

и мой, вот этот профиль с которого пишу данное сообщение, снесите, пожалуйста. Я его зарегал, так как забыл пароль от старого, а сейчас вроде вспомнил. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Вот, что просишь - не удаляют, а что не просишь - удаляют без объяснения причин и пойди знай, кто удалил....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
1 година тому, ANZ сказав:

Удалите пожалуйста мой аккаунт

Беріть за компанію невдоволених якістю аудиторії форуму - гуртом дешевше 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, ANZ сказал:

Просьба.

Удалите пожалуйста мой аккаунт, с которого я пишу. 

 

забанено :-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
  • 1 рік потому...

standov, то місцевий опущений, просто не реагуйте на нього. У нього шпаківня протікає.

 Мене він (ще з двома колєгами) не тільки на тому форумі переслідує :)

Змінено користувачем porterlv
  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, porterlv сказал:

standov, то місцевий опущений, просто не реагуйте на нього. У нього шпаківня протікає.

 Мене він (ще з двома колєгами) не тільки на тому форумі переслідує :)

та я в курсі, але може треба вже прибрати його, засирає жеж

  • Лайк 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, standov сказав:

та я в курсі, але може треба вже прибрати його, засирає жеж

Терпіть. Собака гавкає караван іде далі. :) Флеш (адмін) робить маскалів хорошими, а модератори не мають повноважень.

Помагайте ЗСУ, щоб Флеш скоріше повернувся :)

  • Лайк 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, porterlv сказал:

Флеш (адмін) робить маскалів хорошими

оу, не знав. тоді затикаю рота до перемоги )

  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, standov сказал:

оу, не знав. тоді затикаю рота до перемоги )

Свой ТГ канал есть у него. про связь и РЭБ и беспилотники

Змінено користувачем Dendnepr
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
В 24.12.2023 в 10:08, radyjnaya сказал:

Доброго дня!Будь-ласка,видаліть цей профіль! Бо маю вже тут інший.

..я ж не знала,що як що пошти більше немає ,то реестрація залишається дійсною. Тому зарееструвала тут новий профіль

Дякую!💐

Всіх Вітаю з Новим Роком!💐:flag2:Пробачте ,але нема більше сил((щось не так сприймати /розуміти!!!!!

Я не троль і не бот ,якийсь!!!!! Я проста ,звичайна людина!!! Я не Елена!!! І я досі не розумію,чому все у мене так странно склалося ,на цьому форумі ???!!!

Але вже нема сил!!! Таке враження ,наче я постійно повинна комусь ,щось доказувати ,чи оправдовуватися - НІ ЗА ЩО !!!!

Я багато разів ,пробувала повертатися і простоооо спілкуватися з людьми - з вами - форумчани!💐

Та певно,вже не вийде ...ну раз не вийшло,то й не вийде(((Всі мої дописи ,були ЩИРИМИ!!!Я просто спілкувалася! - ну принаймні намагалася.І ніколи нікому в свому житті ,не хтіла нічого поганого !!!!

Ось мої два профілі на цьому форумі !

radyjnaya

пароль: видалено модератором

Harmonia

пароль: видалено модератором

Ну тепер ,на цьому все.

Я більше не несу ніякої відповідальності ,за ці профілі ! Як доказ - я не троль ,не бот і не елена.

Всім ,всього доброго!

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, Harmonia сказав:

Всіх Вітаю з Новим Роком!💐:flag2:Пробачте ,але нема більше сил((щось не так сприймати /розуміти!!!!!

Я не троль і не бот ,якийсь!!!!! Я проста ,звичайна людина!!! Я не Елена!!! І я досі не розумію,чому все у мене так странно склалося ,на цьому форумі ???!!!

Але вже нема сил!!! Таке враження ,наче я постійно повинна комусь ,щось доказувати ,чи оправдовуватися - НІ ЗА ЩО !!!!

Я багато разів ,пробувала повертатися і простоооо спілкуватися з людьми - з вами - форумчани!💐

Та певно,вже не вийде ...ну раз не вийшло,то й не вийде(((Всі мої дописи ,були ЩИРИМИ!!!Я просто спілкувалася! - ну принаймні намагалася.І ніколи нікому в свому житті ,не хтіла нічого поганого !!!!

Ось мої два профілі на цьому форумі !

radyjnaya

пароль: 27w475sf23

Harmonia

пароль: 274fw483s23

Ну тепер ,на цьому все.

Я більше не несу ніякої відповідальності ,за ці профілі ! Як доказ - я не троль ,не бот і не елена.

Всім ,всього доброго!

Я не можу видалити Ваші профілі , а можу заблокувати  і тоді всі Ваші пости стануть невидимими, і писати Ви не зножете ....який блокувати? Чи обидва?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, irina1969 сказав:

Я не можу видалити Ваші профілі , а можу заблокувати  і тоді всі Ваші пости стануть невидимими, і писати Ви не зножете ....який блокувати? Чи обидва?

Доброго ранку! Обидва профілі видаліть будь-ласка! Тому я і написала публічно ,свої логіни і паролі. Дякую!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

38 минут назад, Harmonia сказал:

Обидва профілі видаліть будь-ласка!

Профілі користувачів не видаляються. Повідомлення користувачів - не видаляються (щоб не порушити логічні ланцюжки відповідей).

Якщо Ви бажаєте залишити форум - просто його залиште.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, irina1969 сказав:

 а можу заблокувати  і тоді всі Ваші пости стануть невидимими, і писати Ви не зножете 

То ж Іра ,написала ,що можна так зробити! То хай і буде так!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 минут назад, Harmonia сказал:

То ж Іра ,написала ,що можна так зробити! То хай і буде так!

так не буде - Іра помилилася: при блокуванні пости не стають невидимі. Лише вмикається режим "read only".

Ваші пости ніхто видаляти чи робити невидимими не буде - бо на них існують відповіді.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, Harmonia сказал:

Я більше не несу ніякої відповідальності ,за ці профілі !

Від того, що Ви комусь передали свої реєстраційні дані, Ви не припиняєте нести відповідальність за дописи, які створили.

Це як із кредитною картою: поділились з кимось пін-кодом - проблеми користувача а не банку.

 

PS: Ви виявили бажання покинути форум. То ж чому не покидаєте, а продовжуєте тут щось писати?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, InSAn сказав:

Від того, що Ви комусь передали свої реєстраційні дані, Ви не припиняєте нести відповідальність за дописи, які створили.

Це як із кредитною картою: поділились з кимось пін-кодом - проблеми користувача а не банку.

 

PS: Ви виявили бажання покинути форум. То ж чому не покидаєте, а продовжуєте тут щось писати?

Доброго дня ! Вибачте, Ви пишете мені ,чому ж я не покидаю форум ,раз так захтіла?! І перед цим ,Ви написали ,що я все ж несу за профілі відповідальність!!! То як же тепер мені спокійно покинути форум ????

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Harmonia сказал:

Ви пишете мені

Я пишу не Вам, а невідомо кому - після того, як Ви публічно розмістили свій логін/пароль до профілю.

Тому я вимушений забанити цей профіль (без видалення повідомлень).

 

13 минут назад, Harmonia сказал:

То як же тепер мені спокійно покинути форум ?

Просто перестати писати на форумі. Це - Ваше бажання, а не модераторів. І Вам його виконувати.

 

13 минут назад, Harmonia сказал:

Ви написали ,що я все ж несу за профілі відповідальність!

PS: У зв'язку із тим, що користувач розмістив публічно свої реєстраційні дані (логін/пароль), я вимушений заблокувати даний профіль навічно. За всі свої повідомлення, написані до публікації своїх реєстраційних даних, користувач несе повну відповідальність згідно Правил форуму та Законодавства України.

Якщо у користувача Harmonia виникне бажання повернутись на форум - профіль буде розблокований для зміни користувачем паролю. Якщо користувач повернеться на форум під іншим ніком - новий нік буде забанено за створення клонів.

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

А забанить наблюдателя никак? Уведомления разрывает от его дизлайков. Выше читал по поводу удаления, но неужели ничего сделать нельзя.

Змінено користувачем KakTuz
  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...