Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 минуту назад, Корнил сказал:

ну ок, война войной, а срач по расписанию.. нахожусь сегодня в легкой продрочке, поэтому могу себе это позволить

1. не правда, сильно заметно, иначе б промолчал

2. по каким критериям вы определяете количество пунктов ответа?

3. согласен, статистику скурпулезно ведете вы, благодаря телеге, а я в основном тут народ веселю, бо считаю это более полезным в данной ситуации

4. а вот пролетариев не обижайте, сейчас каждый второй их представитель на передовой нас с вами защищает, а не структурирует  

По поводу продрочки. Посидите на левой руке до онемения последней. И потом к делу этой левой рокой.. Вариант называется "Свидание с незнакомкой". Вариант рабочий, если вы не левша. Сразу на ваше замечание : сейчас этим не практикую. Воспоминания... 

1. пропущу

2. по своим. Лень детализировать.

3. я же написал выше "Вперед!" Но тут надо быть уверенным в чувстве собственного юмора (порядок слов верный).

4.

а) я их не обижал. я просто сказал, что умею в контактах с этим типом людей не допускать конфликтов, которые заставлют меня потом жалеть "оппонента". 

б) я из них. давно вылечился от этого недуга. пролетарий - не человек физического труда. это мировоззрение. вот Украина сейчас воюет именно с пролетариатом русской маркировки. 

 

 

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 хвилини тому, Propeller сказав:

Досвід КНДР, де північні корейці переконані, що вони живуть у наймогутнішій і найрозвиненішій країні світу, яка досі воює зі США, а прості американці живуть у бідності та злиднях, буде переосмислено, взято на озброєння та втілено у значно сучасніших та масштабніших формах.

Росія остаточно закрившись «залізною завісою» від усього світу, житиме у своєму власному віртуальному світі.

Цитата

В 79 лет Салазар перенес тяжелый инсульт, соратники отстранили его от власти. Но самому диктатору об этом не сказали — в его больничной палате собирались с докладом министры, для него печатали специальную газету с «правильными» новостями.

 

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, gidron69 сказал:

Мне вот интересно,откуда в Белгороде нашлось в 5.30 столько операторов с телефонами,находящихся в нужном месте и снимающих в нужном ракурсе?

Т.е. намекаете, что наши военные не способны на поступок? Это уже антипропаганда,- чревато в военное время...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, gidron69 сказал:

Мне вот интересно,откуда в Белгороде нашлось в 5.30 столько операторов с телефонами,находящихся в нужном месте и снимающих в нужном ракурсе?

Вы еще спросите: откуда оператор знал, что сейчас должны зайти кадыровцы в поселок, сто бы снять, как их встречают в деревне?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, igor_d70 сказал:

Бред

Они сами написали что отводят войска от Киева поэтому в Киеве никакого "парада победы" быть не может

Время покаже :) Представляете?..... вдруг такая медийная спецоперация. Стоимость её будет копеечно в сравнение с военной со

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Propeller сказал:

Время покаже :) Представляете?..... вдруг такая медийная спецоперация. Стоимость её будет копеечно в сравнение с военной со

На 1 Апреля придумали "сюжет"... но не учли, что в Украине с юмором сейчас не особо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Hordi сказал:

Кстати, а ИЗОМАТ к России имеет какое-либо отношение?

Конечно!!!!!!!!!!!!

Там у них филиал.

Это раз.

С августа 2021 я и моя организация не имеют никакого отношения к Изомат.

Это два.

Если вы об ЭТОМ. 
 

Змінено користувачем Propeller
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Propeller сказал:

По поводу продрочки. Посидите на левой руке до онемения последней. И потом к делу этой левой рокой.. Вариант называется "Свидание с незнакомкой". Вариант рабочий, если вы не левша. Сразу на ваше замечание : сейчас этим не практикую. Воспоминания... 

1. пропущу

2. по своим. Лень детализировать.

3. я же написал выше "Вперед!" Но тут надо быть уверенным в чувстве собственного юмора (порядок слов верный).

4.

а) я их не обижал. я просто сказал, что умею в контактах с этим типом людей не допускать конфликтов, которые заставлют меня потом жалеть "оппонента". 

б) я из них. давно вылечился от этого недуга. пролетарий - не человек физического труда. это мировоззрение. вот Украина сейчас воюет именно с пролетариатом русской маркировки. 

 

 

с вами сраться не интересно, Пропеллер, бо вы сильно серьезный..ладно, будем считать срач на этом оконченным еще не начавшись, т.к. я добро помню ( когда то вы меня сильно выручили с одним стройматериалом)..но нахера мне надо было сидеть на левой руке, я так и не понял..это вы так хотели меня обидеть? 

  • Лайк 2
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Корнил сказал:

с вами сраться не интересно, Пропеллер, бо вы сильно серьезный..ладно, будем считать срач на этом оконченным еще не начавшись, т.к. я добро помню ( когда то вы меня сильно выручили с одним стройматериалом)..но нахера мне надо было сидеть на левой руке, я так и не понял..это вы так хотели меня обидеть? 

И в мыслях!

Ладно проехали.

Плывем параллельно на спинке, глядя в небо. А да! По течению, без напряга. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Hordi сказал:

На 1 Апреля придумали "сюжет"... но не учли, что в Украине с юмором сейчас не особо.

в каждой шутке есть доля шутки

не я сказал

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Соломія Бобровська FB

55 мин.  · 

Сьогодні знов працювали у Раді

Кілька ініціатив, які ми сьогодні прийняли:

Збільшили податки для компаній, які продовжують працювати на ринку рф, таких як Metro, Auchan, Leroy Merlin та інші. Податки для них зростають в 1,5 рази.

Заборонили пропаганду російського тоталітарного режиму і використання символіки вторгнення, оскільки за ціль цей режим має знищення українського народу.

Дозволили вивезення поранених військовослужбовців на лікування за кордоном

Прийняли законопроект, який допомагатиме таким сім'ям, як сім'я Ярина Чорногуз, де мати дитини є військовослужбовицею

Запровадили процедуру компенсації за пошкодження та знищення нерухомого майна внаслідок бойових дій

Працюємо для України і для наших громадян.

Молодці!

 

Змінено користувачем Propeller
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Телефонують ждулє:
- Алло, це жена русского танкіста ванькі?
- Да, а што?
- Доброго вечора, ми з України. У нас для вас є дві новини - хороша і погана. З якої почнемо?
- Давайтє с плахой.
- Ваш ванька втопився разом з танком.
- Какой ужас! І какая же тагда харошая новасть?!
- Ми з нього відро раків наловили!

IMG_20220401_185629_371.jpg

  • Лайк 8
  • Хаха 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Propeller сказал:

в каждой шутке есть доля шутки

не я сказал

треба було з цього починати. в Болівуді би за два танкери з нафтою і війну би зняли і перемогу і парад одразу...

  • Лайк 1
  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Русские своих не бросают? Сеть насмешило видео, как оккупанты "забыли" солдат во время бегства от беспилотника ВСУ
telegraf.com.ua/ukraina/2022-03-29/5700927-rosiyani-svoikh-ne-kidayut-merezhu-nasmishilo-video-yak-okupanti-zabuli-soldativ-pid-chas-vtechi-vid-bezpilotnika-zsu

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Yull сказал:

Пишуть що Бучу звільнили. Надіюся що правда.

кацапи самі відійшли ))) ще б мацкву від них звільнити пофігу в який спосіб...

  • Лайк 1
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, Yull сказав:

Пишуть що Бучу звільнили. Надіюся що правда.

І Бородянку, все що до Іванкова. Є надія що багато кого зажали тут 

 

  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як гадаєте, що Сірко робив у Франції, чекаючи оплати від Мазáріні?

От як гадаєте?

Пиячив?

Гульдебасив?

І отут я був шокований відкриттям.

Іван Сірко читає в Сорбоні лекції латиною з історії Польщі та Руси-України.

Лекції!! Латиною!! В Сорбоні!! Вчить французьких студентів.

Сірко (Серко) Іван Дмитрович (1610-1680). Найславетніший кошовий отаман Запорізької Січі родом з м. Мерефи сучасної Харківської області (за іншою версією - з Поділля), національний герой Франції, який не програв жодної з 244 битв, у яких брав участь.

Кошовий отаман Іван Сірко – унікальна видатна особистість.

Талановитий полководець лускав неприступні фортеці, як насіння.

Обирався козаками (а козакам, точно як нам, спробуй догодити) 12 разів !! кошовим отаманом.

Перший політичний в’язень (якого запроторили в тюрму в Сибір), якого на вимогу європейських країн російський цар повернув із Сибіру на Січ.

Турецький султан так боявся Сірка і його походів, що видав указ у всіх мечетях молитися про смерть українця… Сірко з українським козацьким військом допоміг завершити в Європі 30-літню війну.

5-ть років французи не могли повернути собі фортецю Дюнкерк. Найняли Сірка з козаками за високу плату, з умовою Сірка, що французи не будуть вмішуватися. Два дні козаки ходили навколо фортеці, вивчали місцевість і розробляли план. На третій день козаки взяли фортецю за кілька годин без єдиного пострілу і повернули її французам.

Мушкетери вигукували «віват» козакам і підкидали свої капелюхи.

Сірко поселився в Парижі і сказав, нікуди не поїду, поки не заплатите.

Французькі гвардійці дорікнули Сірку, що вони воюють за честь і славу, а козаки - за гроші. Відповідь прозвучала миттево - кожен воює за те, чого йому бракує.

Через 132 роки після смерті Сірка його мощі використовував фельдмаршал Кутузов перед Бородинською битвою 1812 р., щоб надихнути російську армію, а у 1966 р. президент Франції генерал Шарль де Голль поклав квіти до пам'ятника великому українському козаку в Києві, який у 1646 р. допоміг французам зробити те, що було не під силу "чотирьом мушкетерам короля" з роману Олександра Дюма.

- Німецькі джерела називали його “Цирка";

-росіяни - "Сєрко";

-французи - "Сіро";

-турки і татари - "Урусшайтан" (“руський чорт”), а туркені-матері лякали своїх дітей його ім'ям.

Насправді, Сірко - це козацький псевдонім, що означає "вовк".

Коли ж ми вже почнемо вчити свою Історію? Свою!!!

277573255_133329409257209_7505679049605126255_n.jpg

  • Лайк 11
  • Дякую 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Том Купер (первоапрельское)

Спойлер

Rostyslav Semkiv

13 мин.  · 

Сьогодні огляду Тома Купера не повинно було бути, адже обіцяв раз на два дні. Проте він вирішив у день Сміху поміркувати над пропагандою, поговорити про маріонеткові республіки, вигаданих і справжніх найманців і т.д.

Тримайте його "проміжний звіт".

Ми переклали удвох з Микола Ковальчук

.

"Видається, що цей «день дурнів» у квітні 2022 року позначений винятковими пропагандистськими зусиллями. Навіть можна говорити про певну «путінську контратаку» в цій сфері – росіянам це вкрай потрібно, бо вони не просто програли перші п’ять тижнів війни, яку почали в Україні, але й, водночас, зазнали поразки на інформаційному фронті.

Як правило, я утримуюсь від подібних коментарів: якщо тема напряму не стосується воєнних дій, то дискутувати для мене тут зайве – за кількома винятками.

.

ПРАВИЛО №1

Загалом і ще раз: тепер багато хайпу довкола відведення військ РФ із районів на північ від Києва та з північно-східної України, розмов про «гуманітарні коридори» і т. д.

Звісно, згідно повідомлень, окремі військові підрозділи РФ й справді відходять. Але, наприклад, батальйонна група, що втримувала Чорнобиль, просто мусила відійти, бо її частини добряче нахапалися радіації, доки копали там траншеї (це місцевість, де під «добрим ґрунтом» залягає радіоактивний… російське супермудре командування наказало окопуватися саме там…). Тим часом, і як завжди, виступи путіна/шойґу в телевізорі це одне, а їхні дії – щось зовсім інше. Це і є Правило №1 російського життя останнього десятиріччя. Просто пам’ятайте це й заодно засвоюйте Правило №2: сумніваєтесь, то див. Правило №1.

Іншими словами: нема ніякого загального відступу. Більше того, майже всі райони, нещодавно звільнені українськими військами – особливо на північний захід від Києва – густо заміновані й рясніють пастками. А потім по них ще й працює артилерія, щойно українці зайдуть туди.

З тих самих причин, зовсім не дивує, що жоден із «гуманітарних коридорів» – наприклад, той, яким мали сьогодні евакуювати цивільних із Маріуполя – фактично, «не працює»…

.

ТРИВАЮТЬ ДЕПОРТАЦІЇ ЦИВІЛЬНИХ З УКРАЇНИ В РОСІЮ

Правило №1 справджується стосовно кількох інших подій цих днів. Скажімо, минулого тижня «вишестоящі органи» в москві заявили, що від 24 лютого з до росії «евакуйовано» вже 420.000 українських громадян. Український уряд називає цифру 500.000. Майже напевне, більшість тих цивільних із окупованого росармією/сепаратистами Донбасу. Попри те, серед них також від 20.000 до 45.000 (згідно різних джерел) мешканців Маріуполя та довколишніх сіл. Як я вже писав, росгвардія просто бреше людям за лінією фронту, що крім евакуації в росію, жодного іншого виходу немає. До цього додайте, що люди в Маріуполі вже 4-5 тижнів без електрики, опалення, води та їжі: вони просто не знають, що відбувається поза районом, де вони сиділи у сховищах. Не дивно, що багато з них приймають цю пропозицію.

А потім відбувається не що інше як депортація: чоловікам наказують залишитися, жінок та дітей забирають до «фільтраційного табору» (величезного військового табору), в селі, пророче названому Безіменним, в районі Новоазовська [Донецька область, майже на кордоні з Росією – перекл.]. Там їх фотографують, беруть в них відбитки пальців, забирають документи та телефони, а потім допитують. Із Безіменного людей везуть в інший табір біля Таганрога, який вже на російській території, де їх допитує ФСБ. Врешті, заставляють підписати папери, що «надають» їм «статус біженця».

.

ГОТУЙТЕСЯ ДО ПОЯВИ (ЩЕ ОДНОГО) РОСІЙСЬКОГО МАРІОНЕТКОВОГО УТВОРЕННЯ НА УКРАЇНСЬКІЙ ТЕРИТОРІЇ

Зараз уже зрозуміло, що ФСБ і росгвардія докладають зусиль, щоб установити маріонетковий уряд у Херсоні, де проведуть ще один шоу-референдум і проголосять незалежність – тобто асиміляцію з росією. В наступні кілька днів побачимо деталі цього плану.

.

ПУТІНСЬКИЙ ГАЗОНАФТОВИЙ БЛЕФ

Як всі й думали ще тиждень тому, путінські погрози зупинити постачання нафти й газу до «недружніх країн» (тобто більшості країн ЄС, як наклали на режим санкції через агресію в Україні) виявилися фактичним блефом. Вчора, 31 березня, путін «офіційно» оголосив з телевізора, що за всі експортовані ресурси треба платити в рублях газпромбанку, а інакше будь-які поставки будуть припинені. Ця заява спершу спричинила паніку в Австрії та Німеччині, ще може в Чехії, Словаччині та Угорщині.

…але, знову ж: див. Правило №2. Наявні контракти (багато з яких діють до 2025 року!) не містять чітких вказівок, як їх оплачувати (в євро чи в доларах), газпромбанк виявився поза санкційними списками ЄС (та й США), а кремль, звісно ж, не завдав собі клопоту що-небудь роз’яснювати західним урядам чи партнерським корпораціям. Ну і що? Сьогодні вранці газ і нафта продовжують текти по трубах. Все як завжди.

Тобто все, що відбулося, є ще однією типовою появою кремлівського дурня на телебаченні, призначеною для споживання російською публікою (див. Правило № 1).

Чому? Найперше, бо росія просто не може дозволити собі перервати поставки нафти та газу. Й не лише тому, що в путіна так закінчаться гроші на війну, але й тому що тоді він (тобто росія) змушені будуть платити величезні компенсації – передбачені тими ж самими контрактами. Звісно, судові процеси в такому випадку тривали б роки проте, тим не менше, врешті то були б колосальні суми, що завдали б ще більшої шкоди росії.

По-друге, зупинка нафтогазових поставок наперекір чинним контрактам знищила б репутацію путіна за кордоном – безповоротно й остаточно. З ним би більше ніхто нічого не міг підписати, адже всі би мали виразне підтвердження його ненадійності.

[Можливо, Купер і правий, вказуючи, що Захід з останніх сил намагається зберегти віру в підписані договори, але ми такі твердження точно сприймаємо скептично: папір ВЖЕ ніщо – тільки конкретні дії – ред.]

.

ПОВІТРЯНИЙ УДАР ПО СКЛАДУ ПАЛИВНО-МАСТИЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ ПІД БЄЛҐОРОДОМ

Як на мене, нічим не кращі сюжети на російському телебаченні, що повідомили про «два українських штурмових гвинтокрили Мі-24», які залетіли в російський повітряний простір на 27 км, щоб завдати удару по складу паливно-мастильних матеріалів під бєлґородом.

…«цілком випадково», певна річ, було знято відеозаписи цих атак, видно навіть, як гвинтокрили стріляють некерованими ракетами зі зручної відстані…

«Дивовижно», але постраждалих немає…

Якщо хтось вирішить «повірити» путіну, що ж, вірте на здоровʼя. Але прошу таких осіб зразу писати мені: я маю на продаж три піраміди (трохи старі й запилюжені, тобто «вживані»), оперний театр (у чудовому стані), кілька гарних мостів і дві «Феррарі» (оце все — «як нове»).

Ціна?

Така нагода трапляється раз у житті. Повірте мені. [Це Купер жартує – ред.]

Або ж усе значно простіше, і все це — якась піар-контратака від того телеведучого в кремлі… Даруйте: в підземному бункері серед уральських гір. [А це вже не жартує – ред.]

.

ІНОЗЕМНІ ВІЙСЬКОВІ

До інших новин… Спроба Повітряних сил ЗСУ евакуювати важкопоранених вояків із Маріуполя (почасти) зазнала невдачі. Принаймні один із чотирьох задіяних гвинтокрилів Мі-8 було збито, загинули понад десять людей — екіпаж та поранені, яких він транспортував. Двоє вижили і втрапили у полон до росіян.

Певна річ, наліпку з уніформи із кількома прапорами країн Африки, яку знайшли серед уламків гвинтокрила, одразу заходилася розкручувати російська пропаганда: «Україна використовує закордонних найманців із різних країн!»… Ого, оце так новина!

[Підписи до вміщених внизу фото в описі до кожного фото – ред.]

Для загальної інформації: Збройні Сили України наразі включають чималий «Іноземний легіон», який складається з таких підрозділів:

— Батальйон «Омега»: до нього належать громадяни США (багато ветеранів з Афганістану та Іраку) і навіть колишній спецназівець із Південної Кореї.

— Канадська бригада: три батальйони громадян Канади та Великої Британії (знов-таки, багато ветеранів з Афганістану та Іраку).

— Є також (принаймні) один батальйон, до якого належать громадяни Бразилії, Португалії, Іспанії, Італії, Франції…

— Полк «Пагоня»: два батальйони білоруських військовослужбовців (всі вони кинули офіційну службу протягом останнього місяця чи «десь так»).

А також серед них є:

— Кримський батальйон: підрозділ, до якого належать тільки мусульмани, зокрема «Абу ТОВ» — сирійський стрілець протитанковими керованими ракетами [ПТКР — англійською TOW (Tube-launched Optically-tracked Wire-guided)], на рахунку якого — понад 140 підтверджених знищень асадівців, росіян та бойовиків корпусу вартових ісламської революції у Сирії протягом 2015–2017 років.

Разом з тим, наліпки із того фото доводять тільки те, що один із українців, який був на борту збитого гвинтокрила, служив миротворцем ООН. Зрештою, за минулі 20 років Україна надала чимало контингентів «блакитних шоломів» (наприклад: Хорватія, Конго, Косово, Малі, Кіпр, Судан…).

З іншого боку, путін уже залучив до війни в Україні:

— кадировців;

— сепаратистів із так званих «днр» та «лнр» (а їх задіяно під Сумами та біля Маріуполя, тобто досить далеко від «меж» ОРДЛО);

— ПВК «ваґнер» (уже підтверджено загибель кількох із них за жетонами; ще двох ви можете побачити на світлинах нижче (обидві були на смартфоні, знайденому під час обшуку одного з них після ліквідації)… Слухайте, я анти-расист, тож буквально не розрізняю кольорів, коли мова заходить про те, що інші називають «расами». А проте… ну, я не знаю… нема на те ради: у мене так свербить мізинчик, наче вони не дуже схожі на «типових росіян»…);

— корпус вартових ісламської революції / «хезболла» (їх близько 500; як виявилося, асад не спромігся надіслати більше ніж 200-300 бойовиків, тож заяви шойгу про «16.000», як завжди, були вигадкою);

— 2.100 вірменських солдатів тощо, тощо, тощо;

— і навіть у новій російській уніформі їхні офіцери дуже нагадують «Waffen SS»… [«Збройні СС», поліетнічні й багатонаціональні військові підрозділи нацистської Німеччини — перекл.]

(…Ні, я навіть не збирався обговорювати той факт, що путінські медіа без упину верещать про «українських нацистів», хоча сам керівник ПВК «вагнер» є неонацистом — це видно з фото нижче…).

(…чи ту суміш путлерюґенду/есесівців/ґестапо та ісламістів/вартових/басіджі, яку називають «росґвардія»…)

Словом, хто б казав… принаймні не росіянам нарікати.

Нарешті, щосили намагаючись (і здається, успішно) спростувати чутки щодо відправлення літаків Су-30СМ до росії, де їх буде залучено до війни з Україною, міністерство оборони Вірменії запросило військових аташе з кількох країн-членів НАТО, щоб «перевірити» свої «Сушки» на авіабазі в Ґюмрі — точніше, «упевнитися, що всі вони у Вірменії».

Вибачте: не вірю. І не тільки тому, що єреванський уряд постійно ведеться навіть на власну пропаганду — завжди переповнену нестямним шовінізмом (аж настільки, що через неї вони програли війну з Азербайджаном у 2020 році). Але також тому, що ніхто не може сказати напевно, де ці літаки були за 30 хвилин перед та/чи будуть за 30 хвилин після тієї «перевірки».

.

Оригінал тут: medium.com/.../ukraine-war-interim-report-1-april...

Том Купер австрійський военний аналітик, автор більш як 20 книг про війни в ХХІ ст., зокрема про Сирійську війну 2015-2017 рр.

 

  • Лайк 5
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, МаТраС сказал:

Не обзивайтесь, афроамериканець)

Я теж обміркував цю ситуацію. Ну, так от, як ввімкнути логіку - "афро" - зрозуміло, а при чому тут "американець"? Чи всі темношкірі з Америки? Мабуть правильно буде "афроукраїнець". Але якщо він не громадянин України, то просто "темношкірий". 

Змінено користувачем Вячеслав63
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, миг сказал:

Як гадаєте, що Сірко робив у Франції, чекаючи оплати від Мазáріні?

От як гадаєте?

Пане Безхатько, перелогінтеся будь ласка )))

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Вячеслав63 сказал:

Я теж обміркував цю ситуацію. Ну, так от, як ввімкнути логіку - "афро" - зрозуміло, а при чому тут "американець"? Чи всі темношкірі з Америки?

афроафриканець?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, US7IGN сказал:

Пане Безхатько, перелогінтеся будь ласка )))

На кого? Или на что? Или вообще? Или..........

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...