Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

УБД

US7IGN

Рекомендовані повідомлення

Для програми єПідтримка визначені території адміністративно-територіальної одиниці, де проводяться бойові дії. Це наступні регіони:

Волинська область

Дніпропетровська область

Донецька область

Житомирська область

Запорізька область

Київська область

м. Київ

Луганська область

Миколаївська область

Одеська область

Сумська область

Харківська область

Херсонська область

Чернігівська область

Цікаво, чи будуть визнані УБД та отримувати відповідні пільги всі хто перебував у цих регіонах під час бойових дій, чи тільки ті хто мав ізоленту відповідного кольору на одязі? якої фірми ізолента буде визнана належною?

  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, US7IGN сказав:

Цікаво, чи будуть визнані УБД та отримувати відповідні пільги всі хто перебував у цих регіонах під час бойових дій, чи тільки ті хто мав ізоленту відповідного кольору на одязі?

Думаю хто мав ізолєнту. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, MaksymS сказал:

Думаю хто мав ізолєнту. 

а сміття прибирати та ями закопувати будуть комунальники чи ті хто їх копав?

все ж таки гарно що русанівку відстояли!

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, US7IGN сказав:

а сміття прибирати та ями закопувати будуть комунальники чи ті хто їх копав?

Комунальники :) .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, US7IGN сказал:

 

Цікаво, чи будуть визнані УБД та отримувати відповідні пільги всі хто перебував у цих регіонах під час бойових дій, чи тільки ті хто мав ізоленту відповідного кольору на одязі? якої фірми ізолента буде визнана належною?

Так розумію, що попервах, коли роздавали ізоленту з вантажівок, то все навколо так гриміло і стрекотало, що було дуже ссошно за тою ізолентою іти. А зараз, коли все притихло, і ізоленту перестали роздавати. Та, вже жаба піддушує до тих, хто ізоленту не побоявся отримати.

  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

С тем количеством УБД, которые в итоге получат (ил не получат) всякие ТРО, которые пытались отжать гостинницу в Киеве, под шумок подмяли добычу янтаря и т.д., не удивлюсь если льготы процентов на 80-90 порежут и сделают новую категорию УБД конкретно под тех, кто был на передке, которые реально заслужили это.

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підскажіть.

Згідно закону 2121-IX, (що регулюе питання визначення категорій осіб, які визнаються ветеранами війни) від 15.03.2022 ,  всі учасники тероборони мають пільги при виході на пенсію, чи лише ті особи , які були в теробороні в місцях бойових дій Луганської, та донецької області ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, ANZ сказав:

всі учасники тероборони мають пільги при виході на пенсію, чи лише ті особи , які були в теробороні в місцях бойових дій Луганської, та донецької області ?

Закон визначає можливість отримання статусу учасника бойових дій добровольцям Сил територіальної оборони і добровольцям сил місцевих територіальних громад. Це означає, що люди, які долучилися до оборони України, у майбутньому можуть звернутися до Комісії, яка діє при Міністерстві у справах ветеранів України, та отримати статус учасника бойових дій. Звісно, для цього буде необхідно подати пакет необхідних документів включно з бойовим наказом», – пояснила Ю.Лапутіна.

«Статус має надаватися тим, хто перебуває на передовій. Ми розуміємо, що сьогодні це Гостомель, Ірпінь, Бородянка, Харків, Київська область та інші ділянки, де розгорнулися активні бої, – підкреслила Юлія Лапутіна. – Відповідно до бойових наказів Генштабу ми будемо диференціювати це і визначати, хто саме має право отримати статус УБД. Але зараз, коли вся країна надає відсіч агресору, держава має гарантувати таке усім право, бо ми не знаємо куди далі повернеться театр воєнних дій. Сьогодні у суспільства великий запит на справедливість. Я сама бачила «військових туристів», які на три дні приїжджали до зони бойових дій, фотографувалися, а потім отримували статус УБД. Такого більше не буде».

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут все сложно. ТРО это де юро только подразделения при военкоматах. Так, как ТРО во время войны это уже часть ВСУ, то они действуют на основании конкретных БР командования. Никто ТРО на передовую не пускал. ТРО это легкая пехота. У них иные задачи. Но некоторые ТРО вступали в бои с ДРГ, было дело.

Все остальные отряды называются тоже ТРО, но по факту это добровольческие отряды. На момент начало войны например в Киевской области их официально в большинстве своем не было и бойцы в них оформлены не были. Они принимали решения самостоятельно и как подтвердить их участие в боевых действиях не знаю. Я вот с первого дня "прибился" к спецуре и был с ними все первые 35 дней. Но ничего не подписывал. Кто я, не знаю. Мой друг также прибился к ребятам из Альфы. И таких, как мы, было валом.

Были еще добробаты, которые участвовали в боевых действиях, но без координации со штабами ВСУ. Кого я только не видел в лесах киевщины. От негров до дедов Карпат.

Так, как районы Киевской области в марте были районами с боевыми действиями, то ТРО и менты получили доплаты за это. Хотя в 99% участие в боях не принимали. Неоформленные добровольцы не получили ничего, хотя многие реально участвовали в боях.

  • Лайк 7
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, FLASH сказал:

Кто я, не знаю.

ти по-перше, живий та здоровий, а по-друге, зробив більше інших. видихай та насолоджуйся життям...

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 хвилин тому, FLASH сказав:

 как подтвердить их участие в боевых действиях не знаю

Так як у 2014 підтверджували участь в бд бійці добробатів. Наразі процедура простіша бо визначатиме спеціаліз комісія, але те саме - бойовий наказ, свідки, докази і т.п. 

46 хвилин тому, FLASH сказав:

бойцы в них оформлены не были. Они принимали решения самостоятельно

Через це в зсу недолюблюють таких архаровців, а зараз у них вимагають здати зброю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 часов назад, US7IGN сказал:

 видихай та насолоджуйся життям...

Влад много есть, что рассказать по впечатлениям. В этой войне люди в окопах с автоматами никому не нужны. Воюет артиллерия в первую очередь, потом техника. Спецура тоже воюет по точечным задачам, но все парни молодые и здоровые 21-31 и там без многолетней подготовки и опыта делать нечего.
Все добробаты не имеют тяжелой техники и арты, поэтому их участие это больше выглядит, как покусывание противника. Вся нагрузка идет на ВСУ.
Весь этот месяц я делал связь уже местным военным по области. От аналога до цифры. 4 репитера поднял. Только вот первые дни отхожу от темпа.

А вообще пользы в войне от многих гражданских не меньше, а часто в разы больше. Армия без народа ничего не стоит. Ко мне, в первую неделю войны подошел парень и говорит: простите меня, я не умею воевать, я пеку военным хлеб. Пеку буквально сутками рядом с фронтом. Я его обнял и сказал, что он него пользы в сотни раз больше, чем от его потенциального сидения в окопе.

  • Лайк 19
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 часов назад, Дощ сказал:

Через це в зсу недолюблюють таких архаровців, а зараз у них вимагають здати зброю.

Как только их не называют военные в шутку и ОПГ и махновцы. Есть АТО шные ребята конечно и с опытом и организацией. Хорошо помогали в охране военных объектов например. А в основном по селам это махновщина. Они убили много ВСУ шников в первую неделю войны. Не буду называть цифры. И по нам было дело палили, мешали перемещаться через свои сельские блок посты. Сейчас их активно разоружают (тех, кто вообще без юр статуса).

  • Лайк 2
  • Сумно 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 минут назад, FLASH сказал:

Влад много есть, что рассказать по впечатлениям. В этой войне люди в окопах с автоматами никому не нужны. Воюет артиллерия в первую очередь, потом техника. Спецура тоже воюет по точечным задачам, но все парни молодые и здоровые 21-31 и там без многолетней подготовки и опыта делать нечего.
Все добробаты не имеют тяжелой техники и арты, поэтому их участие это больше выглядит, как покусывание противника. Вся нагрузка идет на ВСУ.
Весь этот месяц я делал связь уже местным военным по области. От аналога до цифры. 4 репитера поднял. Только вот первые дни отхожу от темпа.

А вообще пользы в войне от многих гражданских не меньше, а часто в разы больше. Армия без народа ничего не стоит. Ко мне, в первую неделю войны подошел парень и говорит: простите меня, я не умею воевать, я пеку военным хлеб. Пеку буквально сутками рядом с фронтом. Я его обнял и сказал, что он него пользы в сотни раз больше, чем от его потенциального сидения в окопе.

ти повністю підтверджуєш мої висновки. після війни буде про що поговорити...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...