Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Легальные пути выезда из Украины мужчин в возрасте 18-60

Krokovod

Рекомендовані повідомлення

40 хвилин тому, irina1969 сказав:

Щоб не вичищати все те лайно, що понаписував кирил днепр я своїм особистим рішення позначила його спамером...так, те що він пише на українськом форумі в період війни, тягне не на спам  на статтю, але то не моя робота...всі повідомлення збережені ... ДУЖЕ сподіваюсь ніхто його не розбанить і на форумі стане легше дихати

Яскравий приклад "модерації"!

Цитата з вікіпедії: Спам — масове розсилання кореспонденції рекламного чи іншого характеру людям, які не висловили бажання її одержувати. Передусім термін «спам» стосується рекламних електронних листів. 

Але є в правилах цього ресурсу пункт:

2. Ругательства, нецензурные выражения (скрытый мат, в том числе - с заменой букв всевозможными значками или целых созвучных слов), оскорбления, хамство, провоцирования конфликтов и другие сообщения, нарушающие данные Правила, удаляются без комментариев. Инициаторы наказываются. (нажаль на українському ресурсі правила написані каціпськоє, мабуть для кацапомовних патрійотів). згідно якого треба було звернути увагу на  outdoor24 який спровокувап іншу особу порушивши також пункт 3.

Обращения Пользователей форума друг к другу, допускается только по его нику или имени, если оно известно, без оскорбляющих передергиваний и уничижительных местоимений. Запрещено искажения в Темах и/или Сообщениях ника (никнейма) и/или имени (фамилии, отчества) Пользователя без его согласия (особенно в оскорбительной форме). (знов кацапською)

Але з 2014 року серед модераторів не прийнято користуватися правилами, бо є "революційна доцільність". От і блокують дописувачів за спам, якого нема та за використання української мови на українському ресурсі. 

мова.jpg

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Humanite сказав:

Але з 2014 року серед модераторів не прийнято користуватися правилами, бо є "революційна доцільність"

 

Вчіться поважати Кримінальний Кодекс України.

Кримінальний кодекс України
Стаття 109. Дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади

1. Дії, вчинені з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, а також змова про вчинення таких дій, -

караються позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років з конфіскацією майна або без такої.

2. Публічні заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади, а також розповсюдження матеріалів із закликами до вчинення таких дій, -

караються обмеженням волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк з конфіскацією майна або без такої.

3....

{Стаття 109 із змінами, внесеними згідно із Законом № 721-VII від 16.01.2014 - втратив чинність на підставі Закону № 732-VII від 28.01.2014; із змінами, внесеними згідно із Законами № 767-VII від 23.02.2014, № 1689-VII від 07.10.2014}
Докладніше: https://kodeksy.com.ua/kriminal_nij_kodeks_ukraini/statja-109.htm

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

але ж цікаво, що йдеться про захоплення влади. а якщо просто обісрати, то не рахується :ROFL:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, US7IGN сказав:

але ж цікаво, що йдеться про захоплення влади. а якщо просто обісрати, то не рахується :ROFL:

Публічні заклики. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, outdoor24 сказал:

нікого я не провокував, Кірюша сам напросився:

Не звертайте уваги. Цей дописувач (Humanite) змінив і нік, і мову спілкування . Його добре знають на форумі, як модератора з ніком Прохожий. І великого поціновувача руzzЬкого миру. Він достоменно знає, що підстав для бану було більш ніж достатньо. З самого ранку в темах, від забаненого було стільки матів і переходів на особистості інших  форумчан, що немає особливого значення по якому пункту Правил він відправився на почесний відпочинок.

В даному випадку, коли в Україні війна, правило для бана одне-  за відверту пропаганду руzzЬкого миру . Ще більш цинічно, коли  агітуюь за мордор українською мовою, сидячі далеко від України. Таких  треба банити навічно.

Це як про мову. Коли чую, що питання не на часі, завжди хочу запитати  про те, чому тоді орки відразу спалюють книжки українською, знишують всі назви українською та завозять підручники на собачьем язЫке .  Чомусь никто не згадуе, як  в храмі, оздобленому петриківською розписью, орки спалили унікальну  бібліотеку книг з украінської культури та історії. 

Набридло вже,  що в своїй країні,  ми повинні виправдовуватися перед усілякими покидьками, відкрито агітуючими за мордор.  В мирний час можна було до цього ставитись поблажливо, що ми і робили. Но не зараз.

Іра, велике тобі спасибі  за твою громадянську позицію. Бо відкривати форум і читати все те лайно,  що лилось по сторінкам форума  було тяжко. 

 

 

 

 

Змінено користувачем allanek
  • Лайк 11
  • Дякую 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, irina1969 сказал:

Щоб не вичищати все те лайно, що понаписував кирил днепр я своїм особистим рішення позначила його спамером...так, те що він пише на українськом форумі в період війни, тягне не на спам  на статтю, але то не моя робота...всі повідомлення збережені ... ДУЖЕ сподіваюсь ніхто його не розбанить і на форумі стане легше дихати

Ірина! Чудово розумію Ваше ставлення до всього цього Кирилового ниття під час війни - все пропало, ми всі помремо(( Та, коли вже цих двох старих москальских пропаГандонів відправите доганяти кирила?

В 17.07.2022 в 23:16, Vinsol2009 сказал:

от интересно, а хто ж их туда назначил? эт тебе не на Пороха заказняки шить...

В 17.07.2022 в 23:35, Vinsol2009 сказал:

а че эт зелебобики притихли, им шо методички не разослали?

 

8 часов назад, Canton сказал:

Сука, я вас просто ненавижу, скотов...

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Serg_Nikol сказал:

Ірина! Чудово розумію Ваше ставлення до всього цього Кирилового ниття під час війни - все пропало, ми всі помремо(( Та, коли вже цих двох старих москальских пропаГандонів відправите доганяти кирила?

 

Шо ж такое? Как же так?

Имею право на собственное мнение...

Так вы, хомяки пересичные, любите кукарекать?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Припиняємо срач...я свою позицию виклала тому що поважаю форум і людей( не всіх) форуму, але по замовленню нікого прибирати не буду і маю надію що я це зробила в перший та останній раз

  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Canton сказал:

Шо ж такое? Как же так?

Имею право на собственное мнение...

Смішно) Ото б ще салав'єв із скабєєвою розказали б комусь про своє "право на собствєнноє мнєніє"...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22.07.2022 в 17:54, US7IGN сказав:

зробити маленький експеримент - залишити свою домівку та поїхати хоча б в сусідню область, забравши сім'ю та речей щоб в машину тільки влізло та пожити на новому місці хоча б з півроку

15 серпня якраз півроку буде...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Serg_Nikol сказав:

Ірина! Чудово розумію Ваше ставлення до всього цього Кирилового ниття під час війни - все пропало, ми всі помремо(( Та, коли вже цих двох старих москальских пропаГандонів відправите доганяти кирила?

 

Зелені жабошкреки призначили у СБУ "своíх", які потім віддали москалям карти мінних полів і здали південь, закрили Марчело, який відстояв Микилаíв, котрого викупляли з полону зеленоí плісняви справа громад і п´ятий. Я може щось пропустив?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, Vinsol2009 сказал:

Зелені жабошкреки призначили у СБУ "своíх", які потім віддали москалям карти мінних полів і здали південь, закрили Марчело, який відстояв Микилаíв, котрого викупляли з полону зеленоí плісняви справа громад і п´ятий. Я може щось пропустив?

Нажаль, ти пропустив найголовніше, а саме те, що вся історія твого існування на цьому форумі - це дещо жалюгідне. Глянь таки на свою аватарку. Для Україньского форуму твоя V це ж якийсь пиZдець! А звідки в тебе оці "ет" та "че"? Ти точно з Харкова, а не з казані транзитом? Твоя історія втечі з України з голою жопою... Ти не хочеш собі зізнатися, та маєш бути вдячним мені за пропозицію забанити тебе на цьому форумі. Це дасть тобі того самого чарівного пенделя в пошуках нормальної роботи і вивчення чеської замість оцієї копійчаної писанини.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, Serg_Nikol сказав:

Нажаль, ти пропустив найголовніше, а саме те, що вся історія твого існування на цьому форумі - це дещо жалюгідне. Глянь таки на свою аватарку. Для Україньского форуму твоя V це ж якийсь пиZдець! А звідки в тебе оці "ет" та "че"? Ти точно з Харкова, а не з казані транзитом? Твоя історія втечі з України з голою жопою... Ти не хочеш собі зізнатися, та маєш бути вдячним мені за пропозицію забанити тебе на цьому форумі. Це дасть тобі того самого чарівного пенделя в пошуках нормальної роботи і вивчення чеської замість оцієї копійчаної писанини.

Тобто відповісти жабенятам нічого. Я задоволений.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, vadimv сказал:

15 серпня якраз півроку буде...

В мене  в Славському більше трьох днів ні як не получалось протриматися. 

Пи. Си. Після того, як мариноване м'ясо закінчувалось. 

Змінено користувачем sergio
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, sergio сказав:

В мене  в Славському більше трьох днів ні як не получалось протриматися. 

А ми раз на тиждень-два кудись їздимо.

От на тому тижні змоталися в Тернопіль (майстерня шоколаду, парк Шевченка, Дальній пляж).

Але після трьоїх днів там погягнуло назад у гори.

Ідеально було б влітку - гори, взимку - море (Південно-китайське або Аравійське).

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, vadimv сказал:

А ми раз на тиждень-два кудись їздимо.

От на тому тижні змоталися в Тернопіль (майстерня шоколаду, парк Шевченка, Дальній пляж).

Але після трьоїх днів там погягнуло назад у гори.

Ідеально було б влітку - гори, взимку - море (Південно-китайське або Аравійське).

В тих краях гірськолижний курорт мали будувати:

www.ukr.net/news/details/economics/82509182.html

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 часов назад, US7IGN сказал:

бгг. десь заплакала одна Оленка...

А чому "десь"? Пам'ятаю, на початку війни ви казали, що спілкуєтесь з вашою подружкою. І раптом таке зневажливе ставлення до тих, з ким ви були , можна сказати, одним цілим на форумі. Якось можна зрозуміти ваше " между каплями дождя" в спілкуванні забаненного друга, бо там клінічний випадок відношення представника "арійської раси" до нас, українських "рагулей", але ж ваша подружка була затятою "рагулею". І зненацька "десь"? Але пам'ятаю, Чортпобери ( вибачте , якщо не так написала нік) писав, що від напрямку ракет над Мар'їнкою вона з Оленки перетворювалась на АлЁнку. Скидаєте баласт незручного товариства?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Черкащанам, які возвеличували окупантів та підтримували дії росії, загрожує до 8 років тюрми

Прокурорами Черкаської обласної прокуратури скеровано до суду обвинувальні акти за обвинуваченням 2 жителів Черкаського району та жителя м. Жашкова у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 436-2 КК України.
У ході слідства з’ясовано, що зазначені громадяни України, упродовж квітня-червня 2022 року під час телефонних розмов між собою виправдовували збройну агресію російської федерації проти України, розпочату у 2014 році.
У свою чергу жашківчанин поширював в одній із соціальних мереж матеріали, в яких міститься глорифікація (вихваляння, звеличення) представників російської федерації, які беруть участь у збройній агресії проти України, а також виправдовування дій ворога в Україні.
Під час досудового розслідування  обвинувачені визнали свою вину у вчиненні злочинів, запевнили правоохоронні органи, що усвідомлюють ганебність своїх вчинків, а також добровільно перерахували на потреби Збройних Сил України грошові кошти в загальній сумі 70 тис. грн.
Досудове розслідування в указаному кримінальному провадженні здійснювалося слідчими УСБУ в Черкаській області.
Довідково: санкцією ч. 3 ст. 436-2 КК України передбачено покарання до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

джерело chk.gp.gov.ua/ua/news.html?_m=publications&_c=view&_t=rec&id=316735

 дуже раджу всім дописувачам вивчити статтю 436. "Пропаганда війни" КК, дуже багато можна для себе нового знайти

 спецом для прохожего

2. Виготовлення, поширення матеріалів, у яких міститься виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії Російської Федерації проти України, розпочатої у 2014 році, у тому числі шляхом представлення збройної агресії Російської Федерації проти України як внутрішнього громадянського конфлікту 

  • Лайк 4
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 годину тому, irina1969 сказав:

Щоб не вичищати все те лайно, що понаписував кирил днепр я своїм особистим рішення позначила його спамером...так, те що він пише на українськом форумі в період війни, тягне не на спам  на статтю, але то не моя робота...всі повідомлення збережені ... ДУЖЕ сподіваюсь ніхто його не розбанить і на форумі стане легше дихати

А шо, так можна було?😱

Так деж ви вибули, голуба?

Так нашо ж було себе так мучити, читаючи ті тони  лайна на Україну?

Змінено користувачем ozor
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 годин тому, allanek сказав:

В мирний час можна було до цього ставитись поблажливо, що ми і робили. 

Цитата

То, шо я тада по пьяному дєлу зробила – била ошибка!"

І вона зараз дуже дорого коштує.

Змінено користувачем ozor
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нічого не зрозуміла. Кому належить цитата і до чого вона?

 

7 минут назад, ozor сказал:
Цитата

То, шо я тада по пьяному дєлу зробила – била ошибка!"

І вона зараз дуже дорого коштує.

 

 

Змінено користувачем allanek
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цитата

А понімай як хочеш, лисий гандон. То шо я тагда по п'яному дєлу зробила, била ошибка. Валер'ян Валер'янович сидить долі, слухає ці неприємні для себе вєщі ...

Як би кірю банили до війни, то і війни би не було.

Змінено користувачем ozor
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...