Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Підкажіть з вибором профілю в будинок

ANDRULIK

Рекомендовані повідомлення

Доброго здоров'я, допоможіть вибрати бо вагаюсь між двома профілями Salamander Streamline76 Siegenia Titan TAF (пакет 4CIGDSol-14A-4-14A-4Low ) та Veka Termo SL 70, Siegenia TAF, (пакет 4i-14Ar-4shlif-14ar-4i II).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пропозиції практично рівноцінні. В першій склопакет має кращі сонцезахисні характеристики і ширший на 6 мм профіль має невеличку перевагу по теплоізоляції. Але однозначної переваги перша пропозиція немає. Треба порівнювати виробників.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Алік сказал:

Пропозиції практично рівноцінні. В першій склопакет має кращі сонцезахисні характеристики і ширший на 6 мм профіль має невеличку перевагу по теплоізоляції. Але однозначної переваги перша пропозиція немає. Треба порівнювати виробників.

А аналоги є у Rehau?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, ANDRULIK сказав:

глассо і канталь

І виробники, наскільки мені відомо, однаково добросовісні.  

3 години тому, ANDRULIK сказав:

А аналоги є у Rehau?

Рехау Євро70 і Рехау Брільянт. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
В 14.06.2022 в 10:34, Алік сказал:

В першій склопакет має кращі сонцезахисні характеристики і ширший на 6 мм профіль має невеличку перевагу по теплоізоляції. 

Насправді - ні. опір теплопровідності у Саламандер = 0,77м2С/Ват. Такий самий, як і у більшості профілів 70-ї серії

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Яло сказав:

Такий самий, як і у більшості профілів 70-ї серії

Цілком згідний, хоча різницю все ж таки можна знайти десь на рівні тисячних, практичної навіть мінімальної переваги це не дає.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Алік сказал:

Цілком згідний, хоча різницю все ж таки можна знайти десь на рівні тисячних, практичної навіть мінімальної переваги це не дає.

У КВЕ 70 -  0,78м2С/Ват

Так шо - різниця таки є, але не на користь Саламандру...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Різницю в одну десяту може забезпечити одна тисячна при округлюванні. Тобто теж не надто вагома перевага. ІМХО.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 10 місяців потому...

Хочу поменять штульповые двери, что посоветуете?
Имею ввиду профиль Веко, Саламандер, Рехаю сильно хаю и даром не хочу.

А шо? :unknown:

и еще советуют не ставить штульп, а делать глухое.

Проем шириной почти 1500мм

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, навіть не знаю, що Вам порадити. :)

Штульп більш функційний, але не всі виробники в нього вміють.  

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, але чомусь Саламандра стала дорожче за Веко :unknown:

і на штульп ніхто не дає гарантію. Розумію чому, у самого не одні вже двері помінялись,

але хоч і за 9 років лише раз штульп відкрив все одно боюсь ставити глуху  шириною 90 см.

1 час назад, Алік сказал:

Штульп більш функційний, але не всі виробники в нього вміють.  

Та про це взнаєш лише після встановлення або після якогось терміну експлуатації.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Напевно тому, що весь Саламандер імпортний, а Века частково екструдується в Україні.

Але знову за рибу гроші :), Вам же потрібен готовий виріб, а не скількісь-там метрів профілю. Хтось має цей профіль порізати, заармувати, встановити фурнітуру і заповнення. А у випадку штульпових дверей армування і фурнітура мають значення більше, ніж ПВХ профіль. Звичайно, профільні системи мають свої особливості і найкращими ІМХО є старі відомі європейські бренди, але радив би шукати виробника, а не профіль.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, мені потрібен готовий виріб, але ж питання з якого профілю шукати?

от на рехау обпікався неодноразово починаючи з 90-х то і дарма більш не хочу, а що века?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, профільну систему я би радив ту, що в мене в підпису вказана... blush2.gif

тому лишається алюміній. :)

Не буде проблем з температурними деформаціями.

З заповненням типу Маско виглядатиме подібно до Хьормана, але буде значно дешевше.

Змінено користувачем Алік
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 17.05.2023 в 21:31, Фрай сказал:

Хочу поменять штульповые двери, что посоветуете?
Имею ввиду профиль Веко, Саламандер, Рехаю сильно хаю и даром не хочу.

 

В 18.05.2023 в 10:37, Фрай сказал:

Так, але чомусь Саламандра стала дорожче за Веко :unknown:

По Саламандер могу подсказать, там где я знаю. А в какую цену "Века"вам предложили?

Ну,так Саламандер - там вся немецкая фурнитура и по моему гарантия 5лет.(SIEGENIA TITAN AF) а на фото - это особенная Саламандра )..

И еще вопрос - вам нужна качественная дверь или не дорогая? 

Salamander.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 03.07.2022 в 12:57, Яло сказал:

Насправді - ні. опір теплопровідності у Саламандер = 0,77м2С/Ват. Такий самий, як і у більшості профілів 70-ї серії

Обратив на ваше пiдозрiле зрiвняня по теплопровiдностi на Саламандер. Так от, запросив по пакету Саламандер з усiма характеристиками.

Salamander 

Streamline 76, 5kom obly
Rám: Rám okenný 68 mm
Farba výrobku: Biela obojstranne
Typ zasklenia:
CLIMATOP XN 4-14-4-14-4 U=0,6
(trojsklo) (A1,A2)
Rámik SWISSPACER(A1,A2)
CLIMATOP XN 6-12-4-12-6 U=0,6
(trojsklo) (B1)
Rámik SWISSPACER(A1,A2,B1)
Kovanie: SIEGENIA TITAN AF 

Це може в наших(Саламандра в Украiнi) така телопровiднiсть на вiкнах(0,77), а у Европейських така (0,6-0,70)

З переводом по новiй системi з деяким уточненям;

"Благодаря своей вариативности новая система Salamander greenEvolution flex = 0,70 (W/m2K) предлагает множество вариантов. Заказчик может выбрать 5 или 6-камерную систему и два или три уплотнения. С армированием створок 2,5 мм сталью можно реализовать окна высотой до 2,6 м."

"Новый профиль Salamander greenEvolution Box = 0,65 (W/m2K) имеет стильный угловой дизайн, напоминающий алюминиевое окно. Большим преимуществом 7-камерной створки является также максимально возможное остекление 56 мм. Такая комбинация позволяет добиться отличных звуко - и теплоизоляционных свойств."

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, volkoff сказав:

запросив по пакету Саламандер з усiма характеристиками

І що Ви маєте на увазі під словосполученням "пакет Саламандер"?

Саламандер - це виробник профільних систем з яких виготовляються такі елементи вікна, як рама, стулка, імпост і ще деякі додаткові елементи. Виробник відомий і добросовісний, без сумнівів. Має у своїй виробничій лінійці декілька систем, які умовно групуються по камерності і монтажній ширині. Відповідно, система має свої характеристики по теплопровідності (або опору теплопередачі - це зворотня їй характеристика).  Переважно, якщо не застосовуються додаткові термомодулі, теплотехнічні характеристики профільних систем однієї або близької монтажної ширини нічим кардинально не відрізняються, про що і було вище написано.

Також важливим елементом вікна є склопакет, але він не має жодного відношенні ні до Саламандер, ні до любої іншої системи. Але саме він грає головну роль у визначенні теплотехнічних характеристик вікна. 

Одиницею виміру теплопровідності є Вт/(м·К). Якщо Ви помітили, вище застосовується Вт/м2К, тобто має значення площа. І левову частку площі вікна займає склопакет. 

Ви купляєте не окремо профіль і не окремо склопакет, Вам потрібен готовий виріб певних розмірів і для кожного окремого виробу рахується приведене значення опору теплопередачі.

Можливо Ви хотіли взнати характеристики вікна, яке купуєте, але у вище викладеному Вами тексті бачу лише набір маркетингових кліше.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, volkoff сказал:

Обратив на ваше пiдозрiле зрiвняня по теплопровiдностi на Саламандер. Так от, запросив по пакету Саламандер з усiма характеристиками.

Salamander 

Streamline 76, 5kom obly
Rám: Rám okenný 68 mm
Farba výrobku: Biela obojstranne
Typ zasklenia:
CLIMATOP XN 4-14-4-14-4 U=0,6
(trojsklo) (A1,A2)
Rámik SWISSPACER(A1,A2)
CLIMATOP XN 6-12-4-12-6 U=0,6
(trojsklo) (B1)
Rámik SWISSPACER(A1,A2,B1)
Kovanie: SIEGENIA TITAN AF 

Це може в наших(Саламандра в Украiнi) така телопровiднiсть на вiкнах(0,77), а у Европейських така (0,6-0,70)

 

А вас не засмучує, що річ йде про різні одиниці виміру?
W/m2K і м2С/Вт

І до чого тут теплоопір склопакета? Та ще й такого холодного?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
В 14.06.2022 в 10:01, ANDRULIK сказал:

Доброго здоров'я, допоможіть вибрати бо вагаюсь між двома профілями Salamander Streamline76 Siegenia Titan TAF (пакет 4CIGDSol-14A-4-14A-4Low ) та Veka Termo SL 70, Siegenia TAF, (пакет 4i-14Ar-4shlif-14ar-4i II).

Советую Саламандр с мультифункциональным напылением. Ставим в новые котеджи. Зимой тепло, конденсата нет, а летом солнце не шкварит через окно, и в доме прохладно без кондиционера.

Если надо, могу предоставить свою скидку, договор заключаете напрямую с производителем. 

Змінено користувачем AlexRengen
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 03.07.2023 в 11:39, AlexRengen сказал:

Советую Саламандр с мультифункциональным напылением. Ставим в новые котеджи. Зимой тепло, конденсата нет, а летом солнце не шкварит через окно, и в доме прохладно без кондиционера.

Если надо, могу предоставить свою скидку, договор заключаете напрямую с производителем. 

Так от що означає: "Нативна реклама"! 😂

Змінено користувачем Яло
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Яло сказал:

Так що означає: "Нативна реклама"! 😂

Мда, выглядит как реклама. Я застройщик, я не продаю окна. Просто хотел помочь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 20.05.2023 в 00:04, Фрай сказал:

от на рехау обпікався неодноразово починаючи з 90-х то і дарма більш не хочу

Чим саме не сподобались? Я поставив теж рех генео весною,зараз задоволений ,побачим ,як зимою буде ..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, Asot сказал:

Чим саме не сподобались? Я поставив теж рех генео весною,зараз задоволений ,побачим ,як зимою буде ..

Біда у тому, що коли у людей проблеми з вікнами - вони бідкаються на профіль цього вікна.
Але ж профіль - то не вікно.
І проблема може бути, як у самому виробникові вікна, так і в якості монтажу.
А винуватий профіль....

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...