Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Одноповерховий будинок,20тис$

Serhii Riabuy

Рекомендовані повідомлення

18 часов назад, ozor сказал:

воно? лiбiдо?

внизу сайту. я б ніколи і не дізнався, якби з телефона не зайшов )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@US7IGN цікаво, а я можу наприклад побудувати 30-40 квадратів як гостьовий і потім добудувати другу частину?

Змінено користувачем Serhii Riabuy
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24.07.2022 в 02:49, Serhii Riabuy сказав:

@MAESTRO DNEPRа просто коробку(крівля+вікна) за такі кошти зараз взагалі можна побудувати?

Имхо фундамент и стены может быть, но на крышу не хватит. Хотя смотря какие размеры дома и на сколько он простой и как близко материалы

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@ЯД10-20 км все від мене,де що є у мене в місті,наприклад:пісок,бетон

Змінено користувачем Serhii Riabuy
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Serhii Riabuy сказав:

@ЯД10-20 км все від мене,де що є у мене в місті,наприклад пісок,бетон

Ну я вот совсем недавно заказывал бетон с завода. До меня 10км. Это почти 300 грн за куб бетона за доставку+ 2к ща сам куб бетона. (Киевская обл), на мой ушло 33 куба

Арматура - та же тема. А если ещё и надо будут 12м - то там ещё и смотреть на подъезды

Всякие сыпучки - та же тема. 

Но тут всегда лучше иметь запас капусты..

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

37 хвилин тому, Serhii Riabuy сказав:

@ЯДпідскажіть будь-ласка,якої марки бетон замовляли?м250 чи 300?

В25 , он кажись м350

Но это от проекта зависит

Змінено користувачем ЯД
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 24.07.2022 в 01:47, Serhii Riabuy сказал:

Чи зможу я на ці кошти побудувати коробку будинку(крівля+вікна також),

Сможете из расчета 500-600 уе за м^2 (при условии максимального вовлечения в стройку) построить 20к/~550=35м^2. Можно мини смарт хоум построить на 35 кв.м. Можно и больше, но при условии, что вообще все будете делать сами.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви це маєте на увазі?

коли пишете,

Цитата

 что вообще все будете делать сами.

 

Змінено користувачем ozor
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@apereverzev подивіться на дату відео)просто у всіх якось дуже ціни відрізняються,мені више писали що треба зрівнювати з квартирой трьохкмінтаною наприклад,але у якомусь маленькому містечку 3х кімнатну квартиру можно купити за 15-20тис долларів)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Serhii Riabuy сказал:

@apereverzev подивіться на дату відео)просто у всіх якось дуже ціни відрізняються,мені више писали що треба зрівнювати з квартирой трьохкмінтаною наприклад,але у якомусь маленькому містечку 3х кімнатну квартиру можно купити за 15-20тис долларів)))

А ціни на матеріали в нашій країні у різних областях майже однакові

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На рахунок опалення тут теж писали,типу на 10кв м потрібен 1кв світла,сьогдні дивився на ютубі пару обзорів,на дім до 70 кв треба електронний  котел з потужністю 3 кв

Змінено користувачем Serhii Riabuy
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Serhii Riabuy сказал:

На рахунок опалення тут теж писали,типу на 10кв м потрібен 1кв світла,сьогдні дивився на ютубі пару обзорів,на дім до 70 кв треба електронний  котел з потужністю 3 кв

в різних будинків - різні тепловтрати

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

когда-то тоже начинал стройку прочитав тему "Я построил дом за 10тыс." на строимдом, ну думаю, если автор построил за 10, то я построю за 8. Но жизнь ставит всё на место, можно строить дёшево, но для этого надо не работать и иметь доступ к дармовым стройматериалам. А так по факту хоз.блок 6*4 в полтора этажа и погребом обошёлся в 8тыс. уе. без отделки.
Из своего опыта, если бы строил имея 20тыс в кармане, то построил бы здание 6 на 4 одноэтажное (можно с погребом) из шлакоблока+ навес, и постепенно строи бы дом мечты. Мы с семьёй жили в вагончике 6*3, нормально все помещались. В здании 6*4 спокойно можно разместить кухоньку, санузел и спальные места. После постройки дома здание переоборудовать под хоз.блок (мастерскую) или под баню. Поверьте в частном доме мало сараев не бывает.

  • Лайк 6
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 часов назад, apereverzev сказал:

нет. вот это 

 

всі ці мотиваційні відео дуже небезпечна штука. монтаж не показує проблеми, а реальних витрат, які ніхто не рахує (по ходу заїхали дрібничку докупити) набагато вище. без навичок можна зіпсувати матеріал та залишитись і без грошей і без результату.

а ті, хто думають що будувати своїми руками легко мають пригадати коли вони хоча б капітальний ремонт в квартирі самі робили )

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Bags сказал:

А так по факту хоз.блок 6*4 в полтора этажа и погребом обошёлся в 8тыс. уе. без отделки

Мне гараж в прошлом году 4*8 примерно в такую же сумму обошелся (со штукатуркой внутри, снаружи, дверью, воротами и 2 окна + крыша с подшивкой. (фундамент был сделан за 2 года до этого)

Имея 20 однозначно надо строить что то небольшое, типа летней кухни.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

если есть мечта, надо к ней идти.  я, например, строил дом 10лет, но это с нуля, сначала свет, скважина, забор, бытовка с беседкой. после того как появилась возможность жить на участке начал строить хоз.блок, и только потом септик и дом. начинал почти без денег, но с постоянным доходом. строительство дома с небольшими деньгами это интересная лотерея, вроде кидаешь вызов судьбе

  • Лайк 4
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Некоторым "строителям" посвящается...

Ноябрьским утром 1917 года большевики постучали в дверь к зажиточному еврею.

- Здравствуйте Моисей Абрамович.

-Здравствуйте, а вы кто?

-Мы большевики, мы сделали революцию и собираемся строить новое государство... но у нас не хватает денег. Помогите, чем можете.

-Я не против, но мне нужно посоветоваться с женой. Ее сейчас нет, так что приходите завтра, я дам вам ответ.

На следующий день...

-Ну что, Моисей Абрамович, вы посоветовались с женой?

-Да.

-И что сказала ваша жена?

-Сарочка сказала: нету денег - не..уй строить!

  • Лайк 4
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 24.07.2022 в 01:47, Serhii Riabuy сказал:

Всім привіт.
Є ділянка біля Києву 4сотки+6квт світло.Хотілось би побудувати будинок по проекту z78 на 70 квадратів,на данний момент бюджет 20тис$.
Чи зможу я на ці кошти побудувати коробку будинку(крівля+вікна також),фундамент стрічковий(геодезія вже зроблена) та зробити в одній кімнаті мінімальний ремонт щоб  хоч якось існувати перший час+робити паралельно ремонт в іншій частині будинку.Дякую

Привіт. 

Щоб почати проживати навіть в одній кімнаті, ви повинні розуміти що її потрібно чимось опалювати. Навіть електрообігрівачі...

Тепло буде дуже швидко виходити коли не буде дверей і пройом буде завішаний покривалами. 

Також потрібно (як на мене) мати можливість десь вмитись/помитись. Тобто це вода і бажано гаряча вода. Тобто часто це потрібна розводка води (щоб не переробляти по 2 рази)  Тут же звичайно туалет і каналізація... 

Звичайно це все дуже затратно, але якщо сьогодні є сума і постійний (на скільки сьогодні це можливо) заробіток - я б починав би! 

Ціни на роботу стали трішки меньшими ніж восени минулого року. Не критично але меньші. І це також стимул скористатись цим. 

Звичайно сам метеріал здорожчав, але якщо у вас валюта - то самі розумієте. Десь ви навіть виграєте.  

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, Bags сказав:

если есть мечта, надо к ней идти.  я, например, строил дом 10лет, но это с нуля, сначала свет, скважина, забор, бытовка с беседкой. после того как появилась возможность жить на участке начал строить хоз.блок, и только потом септик и дом. начинал почти без денег, но с постоянным доходом. строительство дома с небольшими деньгами это интересная лотерея, вроде кидаешь вызов судьбе

Мене завжди бентежили словосполучння:

10 лет

интересная лотерея

кидаешь вызов судьбе 

почти без денег 

Чимось схоже на почти без мозгов.

  • Дякую 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, ozor сказал:

Мене завжди бентежили словосполучння:

10 лет

интересная лотерея

кидаешь вызов судьбе 

почти без денег 

Чимось схоже на почти без мозгов.

та більшість країни так живе і ще на айфони вистачає :ROFL:

  • Лайк 2
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, ozor сказал:

Мене завжди бентежили словосполучння:

10 лет

интересная лотерея

кидаешь вызов судьбе 

почти без денег 

Чимось схоже на почти без мозгов.

Ты бы контролировал свой базар, каждый человек на форуме имеет право выразить свою точку зрения,  но всегда найдётся какое то безмозглое существо, считающие,  що воно саме вумне

  • Лайк 4
  • Дізлайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...