Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Як найкраще зробити шпатлювання?

Oce@n

Рекомендовані повідомлення

Порадьте, будь ласка. Є зроблена штукатурка в будинку (гіпсова). Хочемо фінально пофарбування. Який найдешевший спосіб? Пропонують шпатлювання з:

1) додаванням фасадної сітки

2) поклейкою склохолста

3) поклейкою шпалер підфарбування.

підкажіть, будь ласка, на чому можна зекономити. Дякую!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 12.02.2022 в 23:57, andrey_ka сказал:

Цементно-вапн'яна.

Природній антисептик , на ній не живе пліснява , можливість нанесення одним шаром.

 Нанести гііпсову штукатурку шаром в 5см. ще треба вміти, і якщо ви вирішете все ж таки на гіпсову , то обов'язково контролюйте процес , а то штукатурам як би швидше.

 

5 часов назад, Oce@n сказал:

Порадьте, будь ласка. Є зроблена штукатурка в будинку (гіпсова). Хочемо фінально пофарбування. Який найдешевший спосіб? Пропонують шпатлювання з:

1) додаванням фасадної сітки

2) поклейкою склохолста

3) поклейкою шпалер підфарбування.

підкажіть, будь ласка, на чому можна зекономити. Дякую!

Напевне найдорожчий, але саме найкращій варіант це 2.

Якщо бажаєте отримати гарний результат, то великої економії не вийде. Інакше шпалери та покрасити.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Oce@n сказал:

Дякую! А шпалери і фарбування вийдуть дешевше ніж склохолст і фарбування?

Так. Склохолст перед фарбуванням шпаклюють - а це не дешеве задоволення.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 часов назад, Oce@n сказал:

Дякую! А шпалери і фарбування вийдуть дешевше ніж склохолст і фарбування?

Перед поклійкою склахолста треба один раз пошпаклювати (досить гарно), звичайною шпаклівкою. Потім під чистити. 

Поклеяти скло холст. 

Потім  в два шари відшпаклювати склохолст акрилових шпаклівкою. 

Де хто перший шар по склозолсту робить теж звичайною шпаклівкою і це напевно єдина економія яку можливо зробити. Хоча ми так робили олин раз. А в масі своєї два шари готовою акриоовою шпаклівкою. 

Потім зачистка під ліхтар, грунтування, прибирання якихось недоліків (маленькі ямочки, цятки різні) 

І тільки потім покраска. 

Для шпалер по гарній штукатурці - один слой шпаклівки фінішної з мішка, зачистка під шпалери. Грунтування, шпалери, покоаска. 

Тобто навіть кількість процесів різна. Важкість та вимоги до професіоналізму майстра різні. 

Ну і кількість матеріалів та їх ціна. 

Але і результат на тактильність - різна. На зовнішній вигляд також. 

Якщо для вас це важливо, то знайдіть серед знайомих у кого покраска стін, та обої. Подивіться та оберіть, що вам приємніше. 

Скорочення витрат, може привести до того, що кінцевий результат, навіть гарно зроблений - не дасть вам задоволення. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, Oce@n сказал:

Які краще обрати?

Очевидно же)

11 часов назад, Oce@n сказал:

шпалери під фарбування.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую, звичайно. Дозвольте адресую питання детальніше - шпалер під фарбування є кілька варіантів. Я розумію, що Раш по 900 грн топ, але може є варіанти економніші?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 часов назад, Oce@n сказал:

Дякую, звичайно. Дозвольте адресую питання детальніше - шпалер під фарбування є кілька варіантів. Я розумію, що Раш по 900 грн топ, але може є варіанти економніші?

Ось тут ви нарваться на вже особисті вподобання. Тобто майстри вам по рекомендують те, з чим працювати легше))) а саме це буде більш якісне ну і найдорожче. 

Раш - гарна річ. 

До речі, 10м2- 900 начебто і багато, але якщо перерахувати на квадрат то це 90 грн/м2, ви вже економити від ціни шпатлювання під покраску. 

Та і ці шпалери можно потім не один раз перефарбувати без зайвих затрат. 

Більш дешеві варіанти це - важче в роботі, менше гарантії що нічого не зміниться на 3-4 фарбуванні. 

Але дуже рідко, щоб один майстер перефарбовував за 10-20 років ті шпалери, які сам клеїв. Тому знов таки, треба питати хазяйвів будинків кому які шпалери клялися і як вони себе ведуть з роками. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 часов назад, Oce@n сказал:

але може є варіанти економніші?

Ну зайдите в ближайший вам "эпицентр" и посмотрите-пощупайте разные варианты.

раш за 900 гривен всегда успеете.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

рекомендую шпаклівку д60 ельф, сітка не потрібна. 2 шари, почухать і можна фарбувати. собі так робив. шпалери теж не потрібні

Змінено користувачем newbee2020
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, newbee2020 сказал:

рекомендую шпаклівку д60 ельф, сітка не потрібна. 2 шари, почухать і можна фарбувати. собі так робив. шпалери теж не потрібні

А штукатур или чим? Яка товщина шару штукатурки? Сітка в штукатурці є? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 минуты назад, ngstil сказал:

А штукатур или чим? Яка товщина шару штукатурки? Сітка в штукатурці є? 

ротбанд (ручний), маяки 6мм, шар десь 8-11 мм, без сітки

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, newbee2020 сказал:

ротбанд (ручний), маяки 6мм, шар десь 8-11 мм, без сітки

Ну я вперше таке чую. Робили неодноразово від штукатурки до фарбування. Було декілька разів, що клієнт відмовлявся від сітки та с/х. Завжди "паутінка". Ельіом користувалися теж неодноразово. Непогана шпаклівки, але не рятує від  паутінки. 

Дивно. Але може і бути. Вам видніше, Ви це бачите. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, ngstil сказал:

Ну я вперше таке чую. Робили неодноразово від штукатурки до фарбування. Було декілька разів, що клієнт відмовлявся від сітки та с/х. Завжди "паутінка". Ельіом користувалися теж неодноразово. Непогана шпаклівки, але не рятує від  паутінки. 

Дивно. Але може і бути. Вам видніше, Ви це бачите. 

а коли та павутинка вилазить зазвичай? то штукатурка тріщить чи шпаклівка? про сітку в гіпсовій штукатурці я теж не чув, щоб це була необхідність. в інструкції до ротбанда нічого не було. ну а стеклохолст теж не розумію нашо, якщо поверхня нормально виготовлена. шпаклівки йде тоненький дуже шар. склохолст імхо то лишнє, але життя покаже. поки що результатом задоволений. до речі фарбував в один шар, нормулик все.

IMG_20220729_122732.jpg

Змінено користувачем newbee2020
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, newbee2020 сказал:

а коли та павутинка вилазить зазвичай? то штукатурка тріщить чи шпаклівка? про сітку в гіпсовій штукатурці я теж не чув, щоб це була необхідність. в інструкції до ротбанда нічого не було. ну а стеклохолст теж не розумію нашо, якщо поверхня нормально виготовлена. шпаклівки йде тоненький дуже шар. склохолст імхо то лишнє, але життя покаже. поки що результатом задоволений. до речі фарбував в один шар, нормулик все.

IMG_20220729_122732.jpg

При грунтуванні. 

Сама проста перевірка, це валиком гарно зробити водою і побачите Путіну миттєво. Це мікротріщини штукатурки. Ще не бачив об'єктів де б штукатурка при смочуванні не виявила паутинки. Інколи, коли є сітка в шарі штукптурки та не довжина товсті слоя. Паутина не з'являється. 

Саме проти цієї паутинки і працює скло холст. Бо цю паутинку можно не побачити на шпаклівці, але після покраски вона випливає і ії чітко видно. 

До речі зустрічав пару разів замовлення, тільки покрасили стіни. Мовляв майстри все відшпаклювали, за терли, а красити не вміють. 🤣🤣🤣

Ну ось на таких об'єктах і бачив як на шпаклівки на носиш грунт і миттєво проявляється паутинка.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну мене оминуло значить :) ні грунт, ні покраска нічого такого не виявили. ротбандом вцілому задоволений- міцний, гладкий. правда не я штукатурив

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 минут назад, newbee2020 сказал:

ну мене оминуло значить :) ні грунт, ні покраска нічого такого не виявили. ротбандом вцілому задоволений- міцний, гладкий. правда не я штукатурив

чудес не буває. от наступить опалювальний сезон, ще раз відпишитесь в цій темі

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 минуту назад, shneider_vova сказал:

чудес не буває. от наступить опалювальний сезон, ще раз відпишитесь в цій темі

домовились :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, shneider_vova сказал:

чудес не буває. от наступить опалювальний сезон, ще раз відпишитесь в цій темі

Перша ж моя думка. Ви озвучили. Дякую. 

Тобто я не даремно піддаються сумніву властивості Д-60. 

Ще раз дякую. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, ngstil сказал:

Перша ж моя думка. Ви озвучили. Дякую. 

Тобто я не даремно піддаються сумніву властивості Д-60. 

Ще раз дякую. 

в мене малий особистий досвід, в якому взагалі гипсові штукатурки та шпакльовки відсутні, але газобетоні стіни є, і як вони поводять себе в опалювальний сезон, я вже знаю. тож у пірогу оздоблення газобетона, в якому немає матеріалів, що працюють на розтяг - тріщини будуть, як не крути. принаймні я не зустрічав такого на форумі

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, Oce@n сказал:

А в кого якийпиріг від штукатурки до фіналу?

Штукатурка

Шпаклівка суха (тільки не мультіфініш) 

Скло холст

Два шари акрилової (готової шпаклівки) 

Або якщо ідеальна штукатурка (один раз так робили) 

Відразу скло холст та два шари шпаклівки акрилової. 

Але чесно, мали проблеми с взуттям склохолста. Не масові, але і не мало було. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Добрий вечір! Ми все ще шукаємо варіанти економії. Штукатурка ніби непогана, а що якщо її не шпаклювати, а одразу поклеїти малярний флізелін і його пофарбувати? Ще як варіант замість флізеліну дивимося на склошпалери, але дуже не хочемо ніяких малюнків, тому фоіщелін пріоритетніше. Може хто так робив?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я понял - сами все будете делать?

Да пройдитесь самой обычной шпатлевкой гипсовой. Будет намного лучше, чем сразу на штукатурку клеить. Мешка хватит на комнату. Может даже не одну. 

Я два слоя шпатлёвки делал и затирал наждачной. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...