Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Автомат ввода резерва

sigma_shig

Рекомендовані повідомлення

@sigma_shigвсе имхо

но в идеале генератор все же должен запускаться по требованию, в первую очередь смысл ему тарахтеть когда никого нет дома, можно вернуться и получить пустой бак

для облегчения жизни что бы руками не переключать на алишке есть автоматический ввод резерва такого плана 

но генератор я бы все же дергал руками (повернуть ключик или дергалкой не важно) 

Заметных потребителей посадил бы на ибп как правило это освещение, начосы твердотопа/газового котла, телик ну и usb розетки зарядки гаджетов

дальше по разряду батарей, или по необходимости заводим генератор, он же заряжает батареи ибп, надобность отпала, глушим и сидим дальше на ибп

себе еще добавил солнечную панель на 600 ват днем она перекрывает всю резервируемую нагрузку, ночью работа от аккумуляторов, при отсутствии солнца уже генератор 

 

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Именно так и собираюсь делать - генератор запускается руками. Не нужен мне автозапуск совсем. Но и посадить все на батареи и генератор только для подзарядки - не выйдет. У меня основной потребитель - тепловой насос, а это 4кВт со всеми циркуляционниками. Такое на ИБП не посадишь. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

56 минут назад, sigma_shig сказал:

Именно так и собираюсь делать - генератор запускается руками. Не нужен мне автозапуск совсем. Но и посадить все на батареи и генератор только для подзарядки - не выйдет. У меня основной потребитель - тепловой насос, а это 4кВт со всеми циркуляционниками. Такое на ИБП не посадишь. 

Посадишь но дорого, мой ТН на 1,6 кВт это дешевле но в любом случае дорого

я когда говорил про по требованию, то имел ввиду что пропал свет, до суток в отоплении нет нужды, готовим на газе, освещение интернет и другая мелочевка от ИБП, автомат ввода резерва завис в воздухе, заводим генератор получаем сеть запускается ТН и в это время заряжается ИБП в моем случае это около 8 часов и дальше дом прогрет, батареи заряжены выключаем генератор и сидим на ИБП либо батареи раньше сядут либо похолодает в доме

в вашем случае наверно еще вода, тут есть смысл увеличить гидроаккумулятор

но с другой стороны вопрос конечно к чему мы готовимся

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 часов назад, sigma_shig сказал:

Якщо подивитесь мій перший пост, то я про такій же перемикач і запрашивал. І я вдячний Vladdi за пораду. А на рахунок бісера... Я вже п'ять років мешкаю у будинку, який я збудувал сам всупереч от таким радникам, в мене є "розумний будинок", який "працювати не може в принципі". А зараз я переробляю електрощит, що мені зробили діпломовани електріки з проектом "з чертежними рамкамі" та іншими прибамбасамі. Тому добре, впарівайте ваши "супер АВРи", я просто піду далі... 

Хіба я вам щось намагався "впаріти"?

Можливо ваш будинок працював би, якби ви прислухались до порад таких як я. А так, самі проект замовляли, самі будували, самі і перероблюєте. Так вам і треба. Може хоч зараз задумаєтесь над своєю нікчемністтю як замовника, фінансиста  і виконавця робіт. 

Змінено користувачем igorjk
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 часов назад, sigma_shig сказал:

Именно так и собираюсь делать - генератор запускается руками. Не нужен мне автозапуск совсем.

Так в этом случае (запуск вручную) достаточно и простейшего ATS. Единственное, что нужно сделать, это продумать и использовать цепи пуска/останова генератора для того, чтобы АВР мог своим реле его остановить при появлении внешней сети. Тогда алгоритм будет простейший - если ввод пропал - ну и ладно, ничего не происходит. Ждем. Свет появился - хорошо, ничего и не происходило (генератор не стартовал). Если сеть полегла надолго и нужно дать электричество в дом, пойдем и ручками запустим гену. АВР сразу переключит питание на резерв. Если потом свет появится - АВР переключится на сеть и сам остановит генератор. Точка. 

Возможно, придется что-то несложное подшаманить в генераторе для пуска-останова, но это не такая большая проблема.

Змінено користувачем Vladdi
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Vladdi сказал:

Возможно, придется что-то несложное подшаманить в генераторе для пуска-останова, но это не такая большая проблема.

Більшість моделей генераторів уже адаптовані під автозапуск ( читаїм і під зупинку роботи). Але ж є одне "але" -  для довговічної роботи альтернатора необхідно включати навантаження вже при розігнаному гені, а глушити гену при знятому навантаженні. А от ті всі сервоприводи цього не дають. Просто подивіться де вони використовуються - в потужних  генераторах з контроллерами, які навіть глушать двигун при його охолодженні. А в цій темі намагаються впихнути круіз-контроль в жигуля капєйку, з упевненністтю що "за три рубля і з начесом" це буде круто. 

Змінено користувачем igorjk
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, igorjk сказал:

Більшість моделей генераторів уже адаптовані під автозапуск ( читаїм і під зупинку роботи). Але ж є одне "але" -  для довговічної роботи альтернатора необхідно включати навантаження вже при розігнаному гені, а глушити гену при знятому навантаженні. А от ті всі сервоприводи цього не дають. Просто подивіться де вони використовуються - в потужних  генераторах з контроллерами. А в цій темі намагаються впихнути круіз-контроль в жигуля капєйку, з упевненністтю що "за три рубля і з начесом" це буде круто. 

Вроде же реле напряжения решает эту проблему точнее настройка на нем задержки, ну как минимум на старте

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, mib сказал:

Вроде же реле напряжения решает эту проблему точнее настройка на нем задержки, ну как минимум на старте

Ні, не вирішує. В РН є нижня межа напруги яку налаштовують під 180В, чи під самий нижній поріг, для того щоб не було дискотеки 80-х.

Змінено користувачем igorjk
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, igorjk сказал:

Ні, не вирішує. В РН є нижня межа напруги яку налаштовують під 180В, чи під самий нижній поріг, для того щоб не було дискотеки 80-х.

Так же там есть отсрочка на включение, можно поставить минуту 

когда заведется генератор РНК включится и только через минуту подаст питание на автоматику резерва, она переключится на генератор и подключит нагрузку

можно и просто реле задержки поставить но рек более функциональным получается

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

52 минуты назад, igorjk сказал:

Більшість моделей генераторів уже адаптовані під автозапуск

Хм... А як то виглядає? Яки ознаки більшості?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, mib сказал:

Так же там есть отсрочка на включение, можно поставить минуту 

когда заведется генератор РНК включится и только через минуту подаст питание на автоматику резерва, она переключится на генератор и подключит нагрузку

можно и просто реле задержки поставить но рек более функциональным получается

А вимикаєм як? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, igorjk сказал:

А вимикаєм як? 

Яж сразу написал что с отключением есть проблема РНК только на включение

на выключение колхозить реле задержки, появилась сеть реле включилось отсчитало уставку и заглушило генератор

но имхо половина владельцев даже с ручным стартом глушат не задумываясь сразу, и через одного дают прогреться

да и учитывая что каждый второй покупает генератор на 7 кВт при нагрузке дайбог в КВт то он и так на грани холостых работает

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Dalet сказал:

Хм... А як то виглядає? Яки ознаки більшості?

Дуже прост, і це коли клієнт ставить генератор не в городі, і хоче ним користуватись не просто щоб при світлі  сходити попісяти. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, mib сказал:

Яж сразу написал что с отключением есть проблема РНК только на включение

на выключение колхозить реле задержки, появилась сеть реле включилось отсчитало уставку и заглушило генератор

но имхо половина владельцев даже с ручным стартом глушат не задумываясь сразу, и через одного дают прогреться

да и учитывая что каждый второй покупает генератор на 7 кВт при нагрузке дайбог в КВт то он и так на грани холостых работает

Хіба хтось обіцяв що бензинова/дизельна генерації будуть дешевими?  Якщо ви вже вирішили встановити генератор, будьте готові витрачати на його роботу кошти. 30грн кВт/год це комфорт а не вимушена міра. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, igorjk сказал:

Хіба хтось обіцяв що бензинова/дизельна генерації будуть дешевими?  Якщо ви вже вирішили встановити генератор, будьте готові витрачати на його роботу кошти. 30грн кВт/год це комфорт а не вимушена міра. 

Вы случаем в прошлой жизни не были парт работником? Сказали красиво но не понятно к чему ?

 

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 минут назад, mib сказал:

Вы случаем в прошлой жизни не были парт работником? Сказали красиво но не понятно к чему ?

 

Як не зрозуміло? Все до того, що згодні купити не дешевий генератор, згодні платити по тридцятці за кіло електрики, але на нормальній роботі генератора будемо економити копійки. Це приблизно виглядатиме так, якщо на мерседеса встановлювати газову установку і резину від Росави. Або купити порш кайєн в кредит, і таксувати щоб оплатити той кредит. 

Змінено користувачем igorjk
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, igorjk сказал:

Дуже прост, і це коли клієнт ставить генератор не в городі, і хоче ним користуватись не просто щоб при світлі  сходити попісяти. 

Я питав як виглядає та та підготовка під автоматику на генераторі

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, igorjk сказал:

Як не зрозуміло? Все до того, що згодні купити не дешевий генератор, згодні платити по тридцятці за кіло електрики, але на нормальній роботі генератора будемо економити копійки. Це приблизно виглядатиме так, якщо на мерседеса встановлювати газову установку і резину від Росави. 

Ну з першим я б не погодився. Мало хто згоден купити не дешевий, а шукають найдешевший . 

В мене сьогодні спитали європейця 4квт, я аж втратив на мить краснорєчіє

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Dalet сказал:

Я питав як виглядає та та підготовка під автоматику на генераторі

Ну ви ж знаєте. Віщуально це п'ятипіновий роз'єм на панелі керування. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, igorjk сказал:

Ну ви ж знаєте. Віщуально це п'ятипіновий роз'єм на панелі керування. 

От не повірите. Не знаю. Бо не зтикався з таким дивом. Тільки у Хонд раз бачив.

Ну і як там з заслінкою, все реалізовано файно?

 

Змінено користувачем Dalet
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До речі, дякую за пораду "підключати навантаження через декілька секунд після старту генератора". Краще це дійсно зробити автоматикою.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, Dalet сказал:

От не повірите. Не знаю. Бо не зтикався з таким дивом. Тільки у Хонд раз бачив.

Ну і як там з заслінкою, все реалізовано файно?

 

Ну хіба ви не стикались з генераторами матарі, з індексом "EA", чи вас цікавлять дізєля, з потужністтю 18+ кВт? 

Змінено користувачем igorjk
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, igorjk сказал:

Ну хіба ви не стикались з генераторами матарі, з індексом "EA", чи вас цікавлять дізєля, з потужністтю 18+ кВт? 

Матарі, да Боже збав щоб я на те дивився. Не стикався і стикатися не буду.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 минуту назад, sigma_shig сказал:

До речі, дякую за пораду "підключати навантаження через декілька секунд після старту генератора". Краще це дійсно зробити автоматикою.

Можливо навіть після хвилини. Це нескладно реалізувати навіть з сервоприводом, використовуючи реле затримки.  Складніше заглушити генератор через хвилину після зняття навантаження. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...