Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Печь-буржуйка в деревянный дачный домик

У_дачник

Рекомендовані повідомлення

Возникла необходимость продлить дачный сезон до глубокой осени или даже зимы. В наличии есть деревянный дачный домик, типа вагончик, площадью 3х9м (три комнатушки), высота потолка - 2м. Домик стоит на цементных сваях, без монолитного фундамента, стена - брус 5х5см утеплена Изовером, обита блокхаусом извне и изнутри - вагонкой. Пол - деревянные лаги, доски и ОСБ сверху. Крыша плоская, без чердака

Хочу поставить в него небольшую нетяжёлую (пол на сваях, без фундамента) печку-буржуйку, чтобы она могла нагревать домик до приемлемой температуры, чтобы в долгое отсутствие света ( есть разные обогреватели) там можно было находиться круглосуточно спать и жить в холодное время.

Рассматриваю бюджетные варианты в бюджете 150-250 баксов, но вот вопрос, какую брать - стальную или чугунную, в какой весовой категории (чтобы не провалить пол). с верхним или задним выходом на дымоход, на каком расстоянии от стены и чем её предохранить от жара, на какие примочки обязательны, какие нет...Перелопатил весь интернет, много всего, но в основном всё или для более-менее стационарных домиков "побогаче" или для нежилых СТО-гаражей.

Поэтому прошу помочь опытных или бывалых с выбором оптимального варианта буржуйки для такого дачного домика-вагончика, чтобы и не замёрзнуть, и не сгореть.

Заранее спасибо за комментарии и советы!

IMG_20160514_144605.jpg

Змінено користувачем У_дачник
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

За печкой, над печкой, под печкой нужно или каким-то металлом зашить (только не оцинковка). Под печкой и за печкой можно кафель положить/приклеить. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Dendnepr сказал:

За печкой, над печкой, под печкой нужно или каким-то металлом зашить (только не оцинковка). Под печкой и за печкой можно кафель положить/приклеить. 

Боюсь, если на вагонку клеить плитку, то вряд ли она,тяжёлая продержится долго - хлипкие тонкие стенки из бруса может "повести". Пока планирую бентонитовый картон 2-3см, а сверху - лист нержавейки, на полу - железа 2-3 мм...Ну и буржуйку на ножках, чтобы максимально удалить от деревянного пола 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, У_дачник сказав:

Боюсь, если на вагонку клеить плитку, то вряд ли она,тяжёлая продержится долго - хлипкие тонкие стенки из бруса может "повести". Пока планирую бентонитовый картон 2-3см, а сверху - лист нержавейки, на полу - железа 2-3 мм...Ну и буржуйку на ножках, чтобы максимально удалить от деревянного пола 

ми у дерев"яному домі так зробили, але замість бентонітового картону, якась вата вогнестійка ( вже не пам"ятаю)..за 5 років все норм 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, У_дачник сказал:

Боюсь, если на вагонку клеить плитку, то вряд ли она,тяжёлая продержится долго - хлипкие тонкие стенки из бруса может "повести". Пока планирую бентонитовый картон 2-3см, а сверху - лист нержавейки, на полу - железа 2-3 мм...Ну и буржуйку на ножках, чтобы максимально удалить от деревянного пола 

так не на вагонку. закрепить лист гипсокартона (заодно и фату какую под него запхать), а к нему плитку. И красиво и защита от огня. 

Можно просто огнестойкий гипсокартон и покрасить.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, irina1969 сказал:

ми у дерев"яному домі так зробили, але замість бентонітового картону, якась вата вогнестійка ( вже не пам"ятаю)..за 5 років все норм 

Ага, вчора про неї відео дивився, називається "термостійка ковдра",щось таке...навіть із газової пьєзо-лампи прямим полум'ям не пропалює...Теж розглядаю цей варіант....

А яку піч ставили, якщо не секрет?, чи же була?

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Dendnepr сказал:

так не на вагонку. закрепить лист гипсокартона (заодно и фату какую под него запхать), а к нему плитку. И красиво и защита от огня. 

Можно просто огнестойкий гипсокартон и покрасить.

Вот-вот, рассматриваю как раз асбестовый или бентонитовый картон, а на него - лист тонкой нержавейки. Но всё это всё равно к вагонке крепится - и картон, и железо?На пол - то же, но с железом 2-3мм...И то думаю, не упадёт ли стенка под тяжестью? И красота плитки на дереве как то, как для меня, сомнительная эстетика...

Но сейчас пока подбираю непосредственно буржуйку для 3-х комнатушек (фото), примерно 3х3м каждая, чтобы она и удобная для проживания была и грела и не спалила и не удушила  нас с женой )😁

 

Змінено користувачем У_дачник
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, У_дачник сказав:

Ага, вчора про неї відео дивився, називається "термостійка ковдра",щось таке...навіть із газової пьєзо-лампи прямим полум'ям не пропалює...Теж розглядаю цей варіант....

А яку піч ставили, якщо не секрет?, чи же була?

 

Коза 9 була у нас з самого початку, але для вас вона завелика..просто у нас дерев"яний дім і ми довго думали що таке зробити, бо  плитку   не хотіли з самого початку

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, irina1969 сказал:

Коза 9 була у нас з самого початку, але для вас вона завелика..просто у нас дерев"яний дім і ми довго думали що таке зробити, бо  плитку   не хотіли з самого початку

так от у мене також, як бачите, деревяний будиночок-вагончик, ще й на свях, важке і габаритне не поставиш, а разом з тим хочеться, щоб і обігрівала...до того ж теплозбереження в цьому вагончику не дуже, тож хочеться не помилитися із вибором...

Доречі, а ця Коза 9 не випалює повітря в будиночку, сухість і спрага не мучить після сну поряд із нею?

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

pich-kamin-termo-sistem-klasik-lux-bordo.htmlpich-kamin-termo-sistem-klasik-lux-bordo.htmlИзначально рассматривал сербские печки BLIST Economic Lux и TERMO Classic, в диапазоне 190-230Є, размере 30х30 см и весе - до 50 кг. Но посмотрел видеообзор о том же Блисте и понял, что она мало того, что весьма убогого качества сборки, но требуют постоянного подбрасывания дров быстрого остывания. И я так понял, они не рассчитаны на постоянное использование и греют весьма посредственно. Зато раскаляются докрасна и быстро остывают....И уже рассматриваю и небольшие чугунные буржуйки, и стальные печи"длительного горения" в том же ценовом диапазоне...

Змінено користувачем У_дачник
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, У_дачник сказав:

так от у мене також, як бачите, деревяний будиночок-вагончик, ще й на свях, важке і габаритне не поставиш, а разом з тим хочеться, щоб і обігрівала...до того ж теплозбереження в цьому вагончику не дуже, тож хочеться не помилитися із вибором...

Доречі, а ця Коза 9 не випалює повітря в будиночку, сухість і спрага не мучить після сну поряд із нею?

 

поряд з нею спрага не мучить, але коли вмикаеться опалення в будинку в спальнях стоять зволожувачі повітря, нам так комфортніше... чи випалює вона повітря не відповім, у нас там дуже висока стеля, друге світло так що повятря нам вистачає...може подивіться на б/в буржуйки, там в принципі нема чому ломатись і всі косяки можна візуально побачити...на тому ж ОЛХ їх повно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, irina1969 сказал:

поряд з нею спрага не мучить, але коли вмикаеться опалення в будинку в спальнях стоять зволожувачі повітря, нам так комфортніше... чи випалює вона повітря не відповім, у нас там дуже висока стеля, друге світло так що повятря нам вистачає...подивіться на б/в буржуйки, там в принципі нема чому ломатись і всі косяки можна візуально побачити...на тому ж ОЛХ їх повно

ну, так, а в мене стеля 2м і кімнатки 3х3+, тому й стережуся так...в ОЛХ дивився бу, на фотках багато чого, але в наявності багато чого немає, принаймі, в нижньому ціновому сегменті...кажуть, європейці менше стали твердотопливне продавати, відчувають тяжку ситуацію з іншими енергоносіями...

Дякую за інфу про зволожувач, буту мати на увазі...а просто відкрите відро з водою не буде працювати?

 

 

 

Змінено користувачем У_дачник
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 часов назад, Gonchik сказал:

Відповів в особисті.

Дякую, відповім публічно для інформації на загал....Подивився параметри nordpeis orion - вид достойний, параметри - гідні...

А що таке пристінне встановлення?

І вага - 72кг, а в мене будинок не сваях і дерев'яних балках, що лежать на цих сваях нещільно, щоб не провалила підлогу (фото в старттопі)

...Да і тягати її в тій глушині нікому, тому й шукаю до 50кг.

 

Змінено користувачем У_дачник
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • У_дачник змінив заголовок на Печь-буржуйка в деревянный дачный домик

Я шукаю таку буржуйку, яка б могла автономно гріти мій дерев'яний будиночок-вагончик і тримала б температуру 22-24 при - на вулиці. При тому, що стінки вагончика розраховані скоріше на літньо-осіннє перебування і утеплені лише умовно.

Тож тепер думаю, чи взяти комбінований чавуно-сталевий імпортний гібрид, чи невеличку чавунну буржуйку (30х30х40 см десь) чи бу з Європи, вони десь в одну ціну.

Чисто сталеву, відчизняну, попри нижчу ціну чогось не хочеться, бо по-перше вона жере занадто багато дров (часте підкидання); по-друге, вона сильно нагрівається, а я боюся це ставити в жилу кімнатку 3х3м, де сплять 2 людини) та й боюся, що вона буде випалювати там повітря. Вони скоріше для технічних приміщень, ніж для проживання?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На таке мале примішення я б поставив шахтного котла на дворі і зробив гравітаційну систему з чавунними батареями на антифризі,

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, Inauri сказал:

На таке мале примішення я б поставив шахтного котла на дворі і зробив гравітаційну систему з чавунними батареями на антифризі,

 

Цікава пропозиція, думав про щось ззовні...але я б не хотів щось ставити на вулиці, бо наше садове товариство в глухому місці, сусідів часто не буває, боюся, щоб ніхто його не вкрав дороговартісне, як буде стояти зовні...

 

 

Змінено користувачем У_дачник
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поки від сталевих буржуйок схиляюся до невеликої чавунної вітчизняної, 75х30х40 на ніжках, із заднім підключенням. Вага 60 кг, боюся, щоб не провалила будиночок....

image.thumb.png.080ae0a6362bd11b7c0efafdf53b6cf4.png

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, У_дачник сказав:

Поки від сталевих буржуйок схиляюся до невеликої чавунної вітчизняної, 75х30х40 на ніжках, із заднім підключенням. Вага 60 кг, боюся, щоб не провалила будиночок....

image.thumb.png.080ae0a6362bd11b7c0efafdf53b6cf4.png

 

Чому ви так боїтесь ваги? Нордпейс ви злякались бо 72кг. Невже при вашій вазі, припустимо у 70кг, ви не провалюєтесь у вашому дачному будинку кожного кроку. You have to change your mind.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, МакДо сказал:

Чому ви так боїтесь ваги? Нордпейс ви злякались бо 72кг. Невже при вашій вазі, припустимо у 70кг, ви не провалюєтесь у вашому дачному будинку кожного кроку. You have to change your mind.

Тому що я бачу, як поводить себе будиночок, коли туди стала кухня і він трохи просів....того і боюся, бо ми там переміщуємося, а піч стане намертво. на одне місце...

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...

 

Вітаю! Виникла потреба, я сказала термінова купити піч Краткі коза к9. Покопавшись в інтернеті-виявили що печки є тобто на сайті, але в наявності немає, термін поставки 90-120 днів. Розумію що сезон, але раптом... Може є контакти там, де є такі грубки ( і не посилайте мене в магазин-була-не має) ,всім дякую!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Мальчуковая мама сказал:

 

Вітаю! Виникла потреба, я сказала термінова купити піч Краткі коза к9. Покопавшись в інтернеті-виявили що печки є тобто на сайті, але в наявності немає, термін поставки 90-120 днів. Розумію що сезон, але раптом... Може є контакти там, де є такі грубки ( і не посилайте мене в магазин-була-не має) ,всім дякую!

Може тут найдете - https://www.facebook.com/groups/2816646888549108/

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Мальчуковая мама сказав:

Може є контакти там, де є такі грубки

www.olx.ua/d/list/q-kratki-koza-k9/

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Ура!

Нарешті отримав через 2 місяці замовлений димар і власноруч встановив...Бо знайти зараз якісних і недорогих майстрів на такий невеликий об'єкт - проблема. Встановив за 3 дні неспішної праці на холоді, фахівець встановиви би за день

Протестував, ніби гріє, все нормально, тяга середня, бо димар недовгий, трохи травить...але те пусте, буду доробляти в теплий час. Головне, що з теплом в будиночку жити - інша справа. 

Попри побоювання, ця маленька буржуєчка прогріває будиночок майже весь, кімнатку і кухоньку, принаймі, добре, навіть вікна привідкриваю, бо жарко, коли на вулиці - -1, -6. І добре комбінується з електрообігрівачами - 4 години гріє піч, 4 - - вмикається електрообігрівачі і підтримують задану піччю температуру - +19,- +25. Але єдина проблема поки що - це те, що треба часто підкидати дрова, бо коли заклажааєш повну піч то вона небезпечно розігрівається, а заслінка ззаду розжарюється докрасна, страшно. Отже, потрібно шукати вугілля, а так - політ нормальний 

20221210_133058[1].jpg

Змінено користувачем У_дачник
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зовні димохід виглядає так!

Єдине "але", що димохід - закороткий, на форумах радили мінімум 5м, а в мене - 3м вверх, тому що побоявся робити вищий, щоб не завалило. Бо не зміг з'ясувати, як його закріпити, щоб парусність не впливала, може, хто що порадить? Навіть одну сендвіч-трубу замінив на звичайну одношарову, щоб полегшити "верхній" ярус". Бо будиночок із брусу 5х6, не вельми міцний.....

20221210_134829[1].jpg

Змінено користувачем У_дачник
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...