Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Опрос: Какую печь-буржуйку выбрать в деревянный дачный домик 30м2

У_дачник

Какую печь буржуйку выбрать в деревянный дачный домик 30м2?  

9 користувачів проголосувало

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.
  • Опитування закрито 07.07.23 в 04:10

Рекомендовані повідомлення

Хочу для прояснения вопроса добавить к своей теме опрос по материалу буржуйки, которую я хочу поставить в маленький деревянный домик-вагончик общей площадью 30м2 и высотой потолка 2м с целью проживания нем  длительное время. Просьба ответить, кто какую печку предпочёл и какие на это были причины и какие последствия эксплуатации? 

Имеется ввиду примерно одинаковый ценовой диапазон при оптимальной мощности и ограниченном весе

Змінено користувачем У_дачник
дополнения
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • У_дачник змінив заголовок на Опрос: Какую печь-буржуйку выбрать в деревянный дачный домик 30м2

Або чугунну, або стальну з футируванням. Читав вашу тему. Знаєте чому так мало порад? Бо ваше питання, то якийсь сюрреалізм. Вам буде дешевше придбати бензо генератор і пару конвекторів. Бо мій досвід каже, що з вогнем не варто економити, особливо якщо хочеться бачити і вогонь, і отримувати теплогенерацію в адекваті. Ви не зможете підтримувати мегакомфортну температуру з дешевою хернею. В мене, під час будівництва, стояла совдепівстка буржуйка. І одного разу, коли майстер закінчив робочий день по штукатурці, закинув дрова і пішов до дому. Добре, що я заїхав на об’єкт, повертаючись з роботи: буржуйка була червона…

тому моя суб’єктивна порада: взяти козу або (краще) нордпейса, і не забути, що ціну пічки потрібно помножити мінімум на 2 (димар, захист горючих поверхонь), щоб будиночок не згорів(і не дай б-же, Люди). Бо вогонь - то не жарт. З вогнем не можна економити. 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, МакДо сказав:

Або чугунну, або стальну з футируванням. Читав вашу тему. Знаєте чому так мало порад? Бо ваше питання, то якийсь сюрреалізм. Вам буде дешевше придбати бензо генератор і пару конвекторів. Бо мій досвід каже, що з вогнем не варто економити, особливо якщо хочеться бачити і вогонь, і отримувати теплогенерацію в адекваті. Ви не зможете підтримувати мегакомфортну температуру з дешевою хернею. В мене, під час будівництва, стояла совдепівстка буржуйка. І одного разу, коли майстер закінчив робочий день по штукатурці, закинув дрова і пішов до дому. Добре, що я заїхав на об’єкт, повертаючись з роботи: буржуйка була червона…

тому моя суб’єктивна порада: взяти козу або (краще) нордпейса, і не забути, що ціну пічки потрібно помножити мінімум на 2 (димар, захист горючих поверхонь), щоб будиночок не згорів(і не дай б-же, Люди). Бо вогонь - то не жарт. З вогнем не можна економити. 

Або попрохати Гаврилових запустит у виробництво якісну пічку, дивлячись на переживання українців переживати війну без звичних енергоресурсів. 😉

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

43 минуты назад, МакДо сказал:

Або чугунну, або стальну з футируванням. Читав вашу тему. Знаєте чому так мало порад? Бо ваше питання, то якийсь сюрреалізм. Вам буде дешевше придбати бензо генератор і пару конвекторів. Бо мій досвід каже, що з вогнем не варто економити, особливо якщо хочеться бачити і вогонь, і отримувати теплогенерацію в адекваті. Ви не зможете підтримувати мегакомфортну температуру з дешевою хернею. В мене, під час будівництва, стояла совдепівстка буржуйка. І одного разу, коли майстер закінчив робочий день по штукатурці, закинув дрова і пішов до дому. Добре, що я заїхав на об’єкт, повертаючись з роботи: буржуйка була червона…

тому моя суб’єктивна порада: взяти козу або (краще) нордпейса, і не забути, що ціну пічки потрібно помножити мінімум на 2 (димар, захист горючих поверхонь), щоб будиночок не згорів(і не дай б-же, Люди). Бо вогонь - то не жарт. З вогнем не можна економити.

Ні, я не виключаю ні бентонітового картону, не заліза для захисту, ні правильного димоходу від загоряння. А бюджет обмежений, тож шукаю оптимального у ПЕВНІЙ ціновій ктегорії. Я не збираюсь лишати буржуйку без догляду, накаляти її докрасна, тож і обираю потрібне, питаючи у людей....А я, доречі.

бачив відео, як розкалялась комбінована бюджетна буржуйка, де сталь 2мм...

Змінено користувачем У_дачник
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

43 минуты назад, МакДо сказал:

Або попрохати Гаврилових запустит у виробництво якісну пічку, дивлячись на переживання українців переживати війну без звичних енергоресурсів. 😉

От-от, є досвід спілкування із перебувавшими в окупації і вважаю, що прості рішення без електрики і газу можуть врятувати життя, як від холоду, так і від посягань мародерів, яких приваблюють наворочені димоходи, будинки тощо

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 хвилини тому, У_дачник сказав:

Ні, я не виключаю ні бентонітового картону, не заліза для захисту, ні правильного димоходу від загоряння. А бюджет обмежений, тож шукаю оптимального у ПЕВНІЙ ціновій ктегорії. Я не збираюсь лишати буржуйку без догляду, накаляти її докрасна, тож і обираю потрібне, питаючи у людей....А я, доречі.

бачив відео, як розкалялась комбінована бюджетна буржуйка, де сталь 2мм...

Розумієте, в мене теж бюджет був обмежений, коли вдома стояла топка за 40к грн. Але коли я второпав, що ця топка занадто потужна для мого будинку(дякуючи всім коментарям моєї теми), я взяв нову, якісну, українського виробництва, меншої потужності. І я думав, що замінивши топку, вийде позбутися всіх проблеми. Але як виявилось, щоб якісно позбутися проблеми, протрібно якісно здійснити проект. Тому я, харкнувши на цінник, вирішив переробити все, не думаючи, бо бачив згорівший будинки. І навіть став свідком палаючого димаря. Гасили його разом з сусідом. Дякую цьому форуму за те, що знав, чому воно горить і як то зупинити. Тому ліпше придбати якісну пічку, димар і не паритись. Бо бурятна котлета не буде розбиратися чи то нордпейс, чи йотул, чи коза. Воно дике, братиме все, чого його тупі очі ні разу не бачили в житті. Тому забийте цвях на вагу, купуйте пічку за вашим вподобанням, хай то буде димар відразу в стіну, чи вверх (а там більше тепла, якщо хочете) і через 1м виперти його в стіну і догори. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, МакДо сказал:

Розумієте, в мене теж бюджет був обмежений, коли вдома стояла топка за 40к грн. Але коли я второпав, що ця топка занадто потужна для мого будинку(дякуючи всім коментарям моєї теми), я взяв нову, якісну, українського виробництва, меншої потужності. І я думав, що замінивши топку, вийде позбутися всіх проблеми. Але як виявилось, щоб якісно позбутися проблеми, протрібно якісно здійснити проект. Тому я, харкнувши на цінник, вирішив переробити все, не думаючи, бо бачив згорівший будинки. І навіть став свідком палаючого димаря. Гасили його разом з сусідом. Дякую цьому форуму за те, що знав, чому воно горить і як то зупинити. Тому ліпше придбати якісну пічку, димар і не паритись. Бо бурятна котлета не буде розбиратися чи то нордпейс, чи йотул, чи коза. Воно дике, братиме все, чого його тупі очі ні разу не бачили в житті. Тому забийте цвях на вагу, купуйте пічку за вашим вподобанням, хай то буде димар відразу в стіну, чи вверх (а там більше тепла, якщо хочете) і через 1м виперти його в стіну і догори. 

Я не відкинув Нодпейс, якщо він коштуватиме 250 баксів, а не 400...а починав з розгляду дачно-гаражних)сталевих за 100-150 баксів, та хочу вкластися у захист і димохід, а це - ще стільки ж. ненапасесся). А що з нашою буржуйкою виявилося не так?

А крім бурятів мародерами стають і деякі "сусіди", що не поцуплять буряти винесуть вони, нажаль....тому не хочеться сильно вкладатися, поки є певні воєнні загрози. краще ті гроші у тривожну валізку покласти)

Змінено користувачем У_дачник
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, У_дачник сказав:

Я не відкинув Нодпейс, якщо він коштуватиме 250 баксів, а не 400...а починав з розгляду дачно-гаражних)сталевих за 100-150 баксів, та хочу вкластися у захист і димохід, а це - ще стільки ж. ненапасесся).

А крім бурятів мародерами стають і деякі "сусіди", що не поцуплять буряти винесуть вони, нажаль....

Тоді в чому проблема від’єднати 70ти кілограмову якісну топку, що гріє, від димара і закинути її в багажник авто на час довгої відсутності? Та ж проблема вас спіткає навіть з 40кг топкою. Метал на прийомі - він всюди пляшка горілки.

Змінено користувачем МакДо
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, МакДо сказал:

Тоді в чому проблема під’єднати 70ти кілограмову якісну топку, що гріє, ві димара і закинути її в багажник авто на час довгої відсутності? Теж проблема вас спіткає навіть з 40кг топкою. Метал на прийомі - він всюди пляшка горілки.

Ну, 70 кг одному пенсіонеру) не потягнути далеко, є досвід. А там м ені ніхто не допоможе.А от 40 кг неважко підняти, хоча знати б куди везти у випадку форс-мажору...Доречі, для пересувних умов потрібен інший формат пічки,більш легкий. А зараз, мабуть, краще мати такий варіант, який не шкода й лишити?

 

Змінено користувачем У_дачник
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Саме час створити окремий 4 пост, в якому обговорити, яка потрібна бути вага пічки, щоб її міг покласти в багажник пенсіонер.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, BugS сказал:

Саме час створити окремий 4 пост, в якому обговорити, яка потрібна бути вага пічки, щоб її міг покласти в багажник пенсіонер.

Це ясно і без новоі теми....Але це важливо, бо якщо в молодості тягаєш штанги по 150 кг, то зараз і піднімаючи 20 кг ваги, думаєш, чи не зірвеш спину, або вивихнеш колінку...тож приходиться зважати...

 

Змінено користувачем У_дачник
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

48 минут назад, BugS сказал:

На олх є б/в пічки. Бачив тисяч за 12. Koza k7 Вам підійде.

Коза к7 важить 75 кг і вартує новою 21 тис., для мене це - оверпрайс...А на ОЛХ пок не можу авторизуватися, щоб бачити контакти продавця...Габарити нормальні 5 квт потужності, але немає варильної поверхні, хоч і підключення верхнє, тож дешевше... 

image.png.15e687f2ef652fb427b1b42a0a680bd6.png

Змінено користувачем У_дачник
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

52 минуты назад, BugS сказал:

На олх є б/в пічки. Бачив тисяч за 12. Koza k7 Вам підійде.

Я навіть розглядаю більш компактний варіант, ту ж польську, з тією ж потужністю у 5 квт, але компактнішу - Nordflam Ermis, але боюся, чи вистачить її на 3 кімнатки 3х3, чи одну прийдеться закривати?

 

2080767320_w640_h640_pich-nordflam-ermis.webp

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Enot123h сказал:

А таку як в мене не розглядали? Мені сподобалась і ціна гарна

 

Розглядав і розглядаю все..., Але боюся, що вона спалить мені вагончик та дров на неї буде треба багато і місця займатиме більше, ніж чавунна, але дешевша...І для постійного проживання в дачному будиночку вона занадто сушитиме повітря...Але це мої забобони, може, це не так, розкажіть, як власник?

Доречі, ці пропозиції зараз не зустрінеш в продажу, швидко розбирають....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Розпалював один раз зимою на вулиці, коли заводську фарбу оппалював. Конвекційний потік гарачого воздуху від ребер сильний, поддувалом та шибером нормально регулюеться. По єксплутатації у приміщені данних нема, на жаль

IMG_20220206_153529.thumb.jpg.ef13b50d701116cc1a91050787809925.jpg

Змінено користувачем Enot123h
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Enot123h сказал:

Розпалював один раз зимою на вулиці, коли заводську фарбу оппалював. Конвекційний потік гарачого воздуху від ребер сильний, поддувалом та шибером нормально регулюеться. По єксплутатації у приміщені данних нема, на жаль

IMG_20220206_153529.thumb.jpg.ef13b50d701116cc1a91050787809925.jpg

Дививсь на таку, на вулиці себе по іншому веде...сталеві, кажуть, більше пожежонебезпечні? А що в основу і на стіни клали?

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, У_дачник сказал:

А що в основу і на стіни клали?

пол на кухні плитка, стіни та стол оцинковкою відгородити планував

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Enot123h сказал:

пол на кухні плитка, стіни та стол оцинковкою відгородити планував

Хочу полегше на стіни, бо боюся, що плитка на вагонку на брусах 5х5 наклеїти буде заважко, коли на ній ше вагонка і блок-хаус з двох сторін набитий..Може, є якась легенька плитка, щоб легше бентонітового картону

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 07.08.2022 в 10:52, У_дачник сказал:

потужністю у 5 квт, але компактнішу - Nordflam Ermis, але боюся, чи вистачить її на 3 кімнатки 3х3, чи одну прийдеться закривати?

в помещении, где будет стоять, будет сауна. В остальных - норм. У Вас же 30 метров? Считайте грубо 1 квт -на 10 квадратов. 

У меня камин 12 квт отлично отапливает 110 метров дома

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 минут назад, sly сказал:

в помещении, где будет стоять, будет сауна. В остальных - норм. У Вас же 30 метров? Считайте грубо 1 квт -на 10 квадратов. 

У меня камин 12 квт отлично отапливает 110 метров дома

Дякую за орієнтир, щось подібне і в моїй голові вимальовується....

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 06.08.2022 в 23:33, МакДо сказал:

Або попрохати Гаврилових запустит у виробництво якісну пічку, дивлячись на переживання українців переживати війну без звичних енергоресурсів. 😉

Запущено, водяна піч на основі повноцінного каміну навіть вже продається.  Ось піч.

ws60x42-700x700.jpg

image_2022-08-04_15-58-57.png

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...