Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

вапняна штукатурка(штук)???

Roman-sv

Рекомендовані повідомлення

Цитата:

спецом из Винницы

если не затруднит, прошу контакты. ???

Сейчас решаю кто будет делать мне такую штукатурку, я из Винницы.

Осторожно !!! "спецы из Винницы" - Халтура полноая!!!

Сайт шпаклевка - штук . ком. уа там такой Александр есть,

который принимает заказы на работы. предоплату на карточку просит скинуть.

Потом приезжает ЕГО бригада - шпаклюют (срали, мазали , лепили) и говорят:

- подсохнет, мы приедем поправим подчистим и покрасим.

 

"Спецы из Винницы" уехали- вот тут все и началось ...

Трещины на стенах вокруг окон ... откосы сыпятся..

фото прилагается: goo.gl/photos/KQRCSVgp5ujZWCvS9

Звоню Александру с сайта - куда предоплату слал ( скидывает, прячется..) Звоню бригадиру ВАЛЕРЕ , скидываю фотографии - итог (телефон не берет ... прячется)..

 

Итог: Я с дырявыми стенами - они с моими деньгами.

А главное, спецов ,желающих исправить такую халтуру в Киеве нет!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 місяці потому...
В каких киевских магазинах можно пощупать/посмотреть известковые линейки Ферозит, БудМикс (стартовая, финишная шпаклевки, грунт, краска) а также краски Primalex? В гиперах есть?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
В каких киевских магазинах можно пощупать/посмотреть известковые линейки Ферозит, БудМикс (стартовая, финишная шпаклевки, грунт, краска) а также краски Primalex? В гиперах есть?

 

Епицентр - линейка Ферозит

На Оболони склад Primalex (нашел через оф.сайт)

БудМикс - пересылали из ровенской области службой доставки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В каких киевских магазинах можно пощупать/посмотреть известковые линейки Ферозит, БудМикс (стартовая, финишная шпаклевки, грунт, краска) а также краски Primalex? В гиперах есть?

 

У Ферозита есть фирменный магазин-склад в Киеве. Там почти весь ассортимент представлен. Находятся в р-не Выдубичей (ул. Будиндустрии, 7 кажется)

 

П.С. Дорога там адская.....ехать желательно внедорожнком

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да, с доступностью у них туго. :(

Представительство Ферозит я видел, но оно далеко. В Эпицентре не вся известковая линейка представлена: есть 235, 240 и 17, нет 340 и 15. Продавцы вместо 15 грунтовки говорят брать любую акриловую глубокого проникновения, но я им не верю. :)

БудМикс, похоже, действительно не представлен в Киеве.

Нашел несколько магазинов продающих Ферозит с доставкой, посмотрим что выйдет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

БудМикс - пересылали из ровенской области службой доставки.

 

Откуда именно если не секрет?Я из Ровно,как раз ищу себе штук 3 гладь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Откуда именно если не секрет?Я из Ровно,как раз ищу себе штук 3 гладь.

 

Очень секретная информация находится здесь bud-mix.ua/ru/kontakty/

1. Нашел на сайте телефон

2. Позвонил, там мне дали ближайшего менеджера..

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Какая грунтовка предпочтительнее перед нанесением данной штукатурки: Грунт 1 (акриловая) или Грунт 15 (силикатная)? В описании указаны обе, в мануале Грунт 15. Судя по описанию 15-го, он больше подходит для известковых "штуков".
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я робив так

1. стіна газобетон

2. грунт - ферозіт 15

3. штукатурка тепловер лайт - 3 см

4. шпаклівка тепловер + штукатурна сітка (брав найдорожчу)

 

так зробив всі спальні і зал. все стояло більше року (пройшло через зиму).

як тільки з,явилися чатли - продовжив

 

5. грунт - ферозіт 15

6. штук 2

7. штук3 (вапняна шпаклівка)

8. ферозіт 37 (вапняна фарба) - покищо все біле, після закінчення всіх брудних робіт, кімнати по бажанню будуть змінювати кольори (в цю фарбу є кілька кольорових добавок)

 

на кухні плитка і по цементно-вапняній штукатурці гіпсова шпаклівка і буде фарбуватися білою фарбою (там на банці якесь зелене яблуко )

 

ванна - повністю плитка по цементній стяжці, але під плиткою пройшовся гідроізоляцією по підлозі і стінам (душ ванна вмивальник) хоча беруть сумніви щодо цієї гідроізоляції

 

вітальня

1. цементно - вапняна штукаткрка

2. штук 2

3. штук3 (ферозіт 340)

 

залишилося пофарбувати.

 

Добавлено через 9 минут

до речі, штукатури до цього працювали з гіпсом , і грунт 15 їм не сподобався, я також почав сумніватися. допоки один не вляпався в цей грунт кросівком - відмити неможливо (після висихання).

 

я думаю він не робить на стіні плівки (на зразок мильної), а покриває лише

сам матеріаз ,не закриваючи пори.

 

щось таке :)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 6 місяців потому...
Порадьте, будь ласка! в кватрирі штукатурка середньої-нижчої якості (сипиться). Хочемо вапняну шпаклівку, так як вона екологічніша. Чи варто грунтувати силікатним грунтом??? Дякую!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Порадьте, будь ласка! в кватрирі штукатурка середньої-нижчої якості (сипиться). Хочемо вапняну шпаклівку, так як вона екологічніша. Чи варто грунтувати силікатним грунтом??? Дякую!

Я б робив згідно мануалу. От, наприклад, що пише Ферозіт:

Слабкі основи укріпити ґрунтовкою глибокого проникнення Ферозіт Грунт 15
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
В мене така ситуація, зовнішні стіни з газоблоку, внутрішні,перестінки з цегли, чи давати по кутах стику газоблоку і цегли кутники і які ? Хочу штукатурити вапняно-цементною штукатуркою + штук на наступний рік. Скільки цементу додається на 1 м3 привозної вапняної штукатурки?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Знающие люди, подскажите, пожалуйста, можно ли поверх гипсовой шпаклевки использовать ШТУК. И, если да, то как?

 

Если такой вариант, как вы пишете, то только с предварительной поклейкой сетки. Вариант без Штука - закрыть гипс хорошей акриловой шпаклевкой.:) У штука по гипсу будет не лучшая в данном варианте адгезия.

 

Добавлено через 5 минут

Чи варто грунтувати силікатним грунтом??? Дякую!

 

Хороший силікатний грунт позакриває всі пори в поверхні стіни, його ще називають рідким склом:)

 

"Слабкі основи укріпити ґрунтовкою глибокого проникнення Ферозіт Грунт 15" - це напевно новітня українська технологія - навіщо придумувать те що не треба

 

Добавлено через 11 минут

Я б робив згідно мануалу. От, наприклад, що пише Ферозіт:

 

Ніколи цього не робіть... В Європі давно вже працюють по перевіреній роками технології, у нас ще шось придумують своє, вводячи клієнта в о...ну й майстра в поп...во.

 

Добавлено через 23 минуты

Перед тим, як робити ШТУК, варто визначитись, що ви від нього хочете. Фішка цього матеріалу не в дешевій ціні, наприклад чеський Штук фірми КВК - 160 грн/30кг + доставка. ШТУК не варто робити в санвузлах, коридорах, камінних залах, на стелі, сходових маршах, на фасаді. Потім знайти майстрів та поїхати, якщо це можливо, на попередній обєкт, подивитись стіну після фарбування та попитати враження власників. Штук - це суперматеріал, після професійного фарбування він просто чудовий. Робити його фізично трохи складніше від гіпсової та акрилової шпаклівки, тому й ціна роботи майстра має буть дещо більша. Мої найкращі побажання всім :)

 

Добавлено через 28 минут

Займаємось штуком в Рівному й на Волині. Напрямок наших ремонтів - екологічні покриття для стін. Для внутрішньо кімнатних стін це штук. Для коридорів, прихожих, сходових клітин, камінних залів, де присутні механічні впливи, пил, є потреба вологого прибирання - декоративні покриття акрилові або на основі високоякісного вапна та мармурової муки/це недорогі натуральні італійські декоративні покриття типу марморіна, травертина й венеціанки/. Якщо екологічність квартири для вас на першому місті - звертайтесь, раді допомогти.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
Для коридорів, прихожих, сходових клітин, камінних залів, де присутні механічні впливи, пил, є потреба вологого прибирання -

декоративні покриття акрилові або на основі високоякісного вапна та мармурової муки/це недорогі натуральні італійські декоративні покриття типу марморіна, травертина й венеціанки/.

 

1. Яки материали(виробники назви и.т.д) порадите з того що э на нашому ринку?

2. Що скажете на рахунок Vetonit, пид що воно пасуе найкраще?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чому штук не підходить в коридорі і сходовій? Який пиріг під штук- цегла(газоблок),вапняно-цементна штукатурка і що дальше? Чи є необхідність сітки по всій площі стін?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хочу запитати чи можна наносити "штук" на скловолокно ("павутинку")?

 

Ми в основному так і радимо замовнику

 

Добавлено через 12 минут

Чому штук не підходить в коридорі і сходовій? Який пиріг під штук-

1. Це зони максимальної запиленості, забрудненості та механічних впливів на поверхню стіни, фарбована поверхня штуку не терпить вологого прибирання, вапняна фарба покриття має 1 ступінь стирання на суху, акрилові покриття більш стійкіші, хоча менш екологічніші. Тут вибирати треба із двох - практичність чи екологічність.

2. Це все індівідуально і залежить від стану поштукатуренної поверхні та фінансових приоритетів замовника.

 

Добавлено через 7 минут

1. Яки материали(виробники назви и.т.д) порадите з того що э на нашому ринку?

2. Що скажете на рахунок Vetonit, пид що воно пасуе найкраще?

 

Матеріали стандарту ELF

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо чеський штук то якого виробника?

Фірми KVK , але не всім українським замовникам він підходить, в нього дуже велика зернистість - просто дуже, виходить трохи шорсткувата поверхня стіни, в роботі він більш тяжчий на руки - кажу як є. Наші люди люблять більшу гладь, за кордоном більш природнішу поверхню. Але у нас був замовник із Луцька, то йому треба був тільки закордонний матеріал який ми дістали, і поверхня стіни як в Європі. Там до речі фарбують без піскування, хто в цій темі той мене зрозумів. Пишу для того, щоб не мали ілюзій стосовно європейського штуку - не всім замовникам він підходить.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Знайомий брав чеський іншого виробника, мішок вишнвого кольору, не пам'ятаю назви.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Хороший силікатний грунт позакриває всі пори в поверхні стіни, його ще називають рідким склом

Виробники кажуть, що пори силікатним ґрунтом не закриваються!

Закриваються лише якщо є калюжі з цього ґрунту.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите, а как вы определяете моменты когда можно (нужно?) пройтись по штуку ворсистой теркой и губчатой теркой?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...