Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Активність

Ця стрічка оновлюється автоматично

  1. Остання година
  2. Ті інженери, яких я захищав(і не тільки вони, а і сотні інших), яких ви хотіли б в дЕсанти , не дрочили три роки війни, а робили різні штуки, які захищають українських бійців і дуже засмучують кацапів. Вони теж на "фронті" були, хоч і не 24/7, але були часи торік, коли вйобували без вихідних, бо тре було, і основною мотівацією їм були не гроші, а "треба" і подяка бійців. Я ні разу не чув від військових, що до нас заїжджали (у різних званнях) про те, що тре взяти наших інженерів у військо, чи збірників ... навіть навпаки було "тут від них більше користі"... Тримати інженерів(любого спеціаліста) там де потрібно: то грамотне використання ресурсу. А умовний Акінео то про "справедливість", але з цією химерою то не до мене. В нормальної держави є пропаганда, закони тощо, оце все і повинно пояснити умовному Акінео про захист держави, і пояснити так, щоб він сам за бусіком з ТЦК бігав... як наше форумне чучело) Війна на виживання, а це все як не працювало, так і не працює ... тільки примусом намагаються, ненавчаємі ... в України нема вже ані пропаганди, ані законів ... інженери виїжджають, я не буду їх судити ... їм не дали змоги захисту країни тим ресурсом, що вони мають: розумом. Не ви персонально винні, але ви намагаєтесь виправдати військово-політичне керівництво, яке усе проєбало, а зараз чіпляється за ілюзію влади, вони й жінок та дітей готові забрати в армію й там повбивати ... і навіть, якщо завтра їх вивісять на каштанах на Хрещатику, то це ніщо, нажаль, вже не змінить, робити все тре вчасно ... Нема вже минулого ... ота торгівля "хто був цяця, а хто кака", то вже для жертв, най торгуються, чіпляються за минуле хоч до смерті, їх право. Ми в місці "тут і зараз", попереду ще дохуя крові та піздеця, так як було вже не буде ... Тож бігти або дратися, кожному своє ... але хто не подумав, до війни, як та куди вивозити жінок та дітей, то вже давно тре подумати.
  3. Кацапи захопили ділянку траси між Юнаківкою і кордоном
  4. вы с бурьяном боролись? а с различными болячками сада? так вот, это похоже на борьбу с терроризмом...так что все логично🤣
  5. Ви я так зрозумів практик - то поясніть, чому спрацьовує ПЗВ ?
  6. Я зараз все пишу на JS. Пітон то ще половина біди, а от сраний yaml, в який намагаються засовувати логіку - то якась концентрована дичина. Ще меня в OH подобається більш стройна концепція (заслуга eclipse iot фреймворка). Але шось і OH йде до ямла, в 5 наче ще більше буде (
  7. подвал больше для консервации + убежище + может и овощи, но в районе пару мешков картошки (сейчас так думаю, планирую сделать отдельную комнатенку на пару квадратов, изолированную, пол земля). Под нормальной лестницей подразумеваю не люк, а лестница по которой можно спуститься шагом, пусть и не полным, даже держась за поручень. Посещение по мере необходимости, но не каждый день.
  8. Потрібно таке реле часу .РВЦ 6 - 50 М1.Застосовувалось в пральних машинах "Мокша ","фея"...Можливо у когось "завалялось"..Можна б/в.
  9. Сьогодні
  10. Уряд Західноукраїнської Народної Республіки в екзилі "Це ж було вже!" ©
  11. лестница планируется в техпомещении, размер которого 360 на 280
  12. Талеб называет это явление асимметрией ) Существует ) Смотря где и у кого )) Но у людей жеж не так ))) У них мошенники зарабатывают денежки на манипуляциях-махинациях, а разгребать последствия их манипуляций-махинаций должны кто-то другие...
  13. це мабуть був наймасованіша атака на Київ по шахедам
  14. Да хоть по Збручу . Главное- суверенитет.с. Существуют ли такие линии - границы , после которых уже оправдано будет( перед кем, кому ?) отказываться от суверенитета или от его части, или таких линий не существует ?
  15. А что же тогда существует , то , что можно назвать несправедливостью ? Но если есть несправедливость , то существует и справедливость.
  16. Тож чекаємо коли кількість бусифікованих у військах досягне критичної межі. Одним Азовом не вдасця заткнути.
  17. локалізація виробництва шахедів в КНДР ну всьо
  18. Ха. за 10 місяців стало не 200, а майже 500! отака хуня рєбята.
  19. Пару лет себе клеил. В одной комнате импортные плотные так ничего не просвечивалось. А в другу взял наши. Вроде как и такие же по плотности но светятся плюс еще и клеились как то хуже.
  20. У відео від Енді (там програма моніторингу версії 2.4) є приклад використання паралельної роботи БМС та можна перемикатися між ними і входити в налаштування кожної. А як самому зайти - так і не зрозумів. Може хто підкаже?
  21. є фільм доречі hromadske.ua/posts/na-netflix-upershe-vijshov-film-iz-ukrayinskim-dublyazhem-i-vin-pro-ukrayinu-ale-yak-same-vona-tam-podayetsya вже варто radiotrek.rv.ua/articles/zruynovana_ukraina_u_novomu_filmi_vid_netflix_vede_gromadyansku_viynu_v_interesah_ssha_fotovideo_263170.html
  22. Та ні, тут бага саме тут і нарешті я її пофіксив та змерждив :) Саме тому я обрав багато років тому OH замість HA бо не подобається мені той пітон, на джаві хоч щось написати можна поки не дізнаєшся за OSGi
  23. Всьо идъйот по оманському зеплану : мінімум по Дніпру...
  1. Завантажити більше активності
×
×
  • Створити...