Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Активність

Ця стрічка оновлюється автоматично

 1. Остання година
 2. Ну загалом підігнав під розміри газобетону (щоб менше різати) і можна сказати що рішення майже прийняте. Тепер діло за малим-то вибрати зовнішній вигляд (фасад широкий, тому мені шось не легко то). А далі розрахунки і думки по конструктиву. П.С.: колір рандомний-головне концепція фасаду, може ще хтось що підскаже.
 3. В моїх батьків колись плата управління газовим котлом згоріла через стрибок напруги і вимкнутий стабілізатор напруги. Для цього в мене буде йти окрема лінія від лічильника і в гаражі також буде встановлюватись окремий щит.
 4. А он давно у вас? Вы его чистили сетки моете? Но и возможно то что он не инверторный и вжаривает как ветродуйка всмысле из него всегда очень горячий воздух идет
 5. А он то каким боком? Он был а том кабинете вместе в попу раненым самозванцем? Может он писал а Фейсбуке,,памагите,,?
 6. Це ж дискрімінація по кольору кабелів. Як ти можеш Скоро виробникам доведеться робити червоний квадратний та чорний трикутник 😂😂😂
 7. українцям надрочувати на сересер , це приблизно те саме , як євреям надрочувати на Холокост . Те , що деякі євреї у концтаборах смерті були на посадах капо , ще не повод надрочувати на концтабори .
 8. і в серисері справа також . не просто "м'ясом" - люди "на м'со" відбиралися ретельно - лояльно налаштовані до імперії кацапи , вірмени , грузини , євреї - у заградзагони , а , не лояльні , або запідозрених у нелояльності до імперії народи - у чорну піхоту . "національна політика імперії" . жодна імперія не воювала інакше . жуков - видатний полководець імперії зла . "сіпайський генерал" ."китайський генерал". як цвяхи не роблять з кращого заліза , так солдат не роблять з кращіх людей (с) китайське прислів'я
 9. Уже разобрались в Иловайске...Муженко кто только не обсирал...особенно Бутусов со страху, что придется отвечать
 10. Справа не в серисери, а в міфі щодо Жукова, начебто він великий стратег та полководець. Насправді він звичайний шахрай, який привласнював собі чужі успіхи, а свої провали спихував на інших. Весь його "стратегічний талант" полягав в тому, щоб тупо м'ясом закидати ворога, і навіть з нескінченним м'ясом він всеодно обсирався і не досягав мети.
 11. Для понимания, кто недоработал, политики, или военные. espreso.tv/eksochilnik-tsru-poyasniv-chomu-zsu-ne-dosyagli-prorivu-pid-chas-litnogo-kontrnastupu И ещё предстоит разобраться, кто дал приказ на штурм Клещеевки в политических целях, так как военного смысла в этом не было никакого. Вместо того, чтобы усилить южное направление, где намечался прорыв и резервы источили, чтобы обеспечить фланги .
 12. Потрібно подовжити кабель 3х2.5 мідний, який буде утоплено в базальтову вату при фасадних роботах. І також потрібно подовжити такий самий кабель в підрозетниках (при встановленні розеток не залишили запас довжини для утеплення фасаду). Яким чином краще це робити, клемними колодками, паяти чи якось по іншому? Самозажимні колодки це гарний варіант?
 13. Сьогодні
 14. Після утеплення будинку потрібно насверлити отвори і змонтувати установочні коробки (підрозетники) в базальтову вату. Наростити провода на 10 см (їх було вкорочено для встановлення розеток без утеплювача стін), підключити розетки та вимикачі. Загалом 24 точки на фасаді будинку. На фото видно як це виглядало перед утепленням і зараз (провода потрібно спаювати в зоні утеплювача). Також, потрібно змонтувати і підключити ліхтарі фасадного освітлення, 9 точок, але це не в приоритеті. Територіально смт Чабани (5 км від м. Теремки). Можу забрати від метро. Ціна обговорюється.
 15. Весь наш сесесер поганий приклад! Але як без минулого,? Ще раз. Залужний не є Верховним. Це хоч зрозуміло? Особливо, для недальоких))))
 16. Я казав, що для будинку мені достатньо 24 модулі і без ЗУБРів за все життя нічого не зламалось, але ж мова йшла тільки про будинок... А куди ви будете в майбутньому підключати гараж, підвал, хозблок, бесідку, баню з електрокаменкою? В мене для того є ще один щит на 24 у гаражі, і на мансарді окремий на 12, а якщо все пихати в один...
 1. Завантажити більше активності
×
×
 • Створити...