Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Підкажіть як застосовуються пільги для багатодітних сімей при перевищенні лімітів

sashaMO

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня! Перепрошую можливо моє запитаня не стосуєтсья цього форуму але все ж таки задам.

 

У мене багатодітна сім’я. Чи розповсюджуються пільги (50 відостків) при сплаті послуг за газопостачання будинку при перелімінтуванні обсягів газу. Якщо є такі пільки то як вони застосовуються при первищенні 2600 куб. метрів газу.

 

І ще питання. Ми підключились до газу в серпні цього року. Як ведеться обрахунок обсягів споживання газу в даному випадку? Чи в межах календарного року (тобто від 1.01. і по 31.12) чи в межах року від дня початку користування газом (у моєму випадку 1.08 і по 31.07)?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Невже так ніхто і не знає з якого по яке число підраховується обсяг використаного газу?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У мене багатодітна сім’я. Чи розповсюджуються пільги (50 відостків) при сплаті послуг за газопостачання будинку при перелімінтуванні обсягів газу. Якщо є такі пільки то як вони застосовуються при первищенні 2600 куб. метрів газу.

добридень!

так, пільга продовжується до ліміту газу для Вашої сім'ї, який розраховується відповідно до Постанови КМУ zakon4.rada.gov.ua/laws/show/879-96-%D0%BF, а там виходить багато :))

у нас на 4 прописаних в будинку осіб багатодітної сім'ї виходить взимку можна використовувати 980 пільгових кубів газу на місяць, хоча ми за рік вкладаємося в 2500 :)) І пільга 50% діє якраз в межах даного обсягу

але якщо Ви в межах свого індивідуального пільгового обсягу газу виходите за ліміт 2500, то Вам увесь об'єм спожитого за відповідний рік газу перераховують за вищою ціною і від неї вже мінусують 50%

 

Добавлено через 1 минуту

І ще питання. Ми підключились до газу в серпні цього року. Як ведеться обрахунок обсягів споживання газу в даному випадку? Чи в межах календарного року (тобто від 1.01. і по 31.12) чи в межах року від дня початку користування газом (у моєму випадку 1.08 і по 31.07)?

тут не впевнена, але, скоріш за все, в межах календарного року, подзвоніть в газову службу - там точно скажуть

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А як визначити ліміт для індивідуально для моєї сім’ї?

в постанові є:

у розмірі 21 кв. метр опалювальної площі на кожну особу, яка

постійно проживає у житловому приміщенні (будинку) і має право на

знижку плати, і додатково 10,5 кв. метра на сім'ю - 11 куб. метрів

природного газу на 1 кв. метр площі на місяць в опалювальний

період; ( Підпункт "б" пункту 1 доповнено абзацом третім згідно з

Постановою КМ N 1964 ( 1964-2003-п ) від 17.12.2003 )

плюс якщо у вас нема централізованої гарячої води і Ви грієте воду газом, там є ще якісь додаткові куби :)

 

про літо:

у разі користування газовою плитою за наявності

централізованого гарячого водопостачання - 9,8 куб. метра на одну

особу на місяць;

у разі користування газовою плитою за відсутності

централізованого гарячого водопостачання та газового водонагрівача

- 18,3 куб. метра на одну особу на місяць;

у разі користування газовою плитою та водонагрівачем -

23,6 куб. метра на одну особу на місяць;

 

і це не Ви робите, це газконтора Вам усе сама порахує - просто запитайте в людини, яка знімає показники, чи подзвоніть до них :))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні був в газкоторі то меі сказали що на літо у мене 91 куб пілгових а на зимові місяці 1362 м кубічних. Обсяг використаного газу рахуєтсья з початку календарного року до кінця (тобто з січня по грудень). Тобто якшо я тількив серпні підключившся до газу то я спокійно можу не економлячи опалювати будинок до нового року бо я не використаю 2500 кубі. А от з січня треба буде шось думати або алетрнативне опалення якесь підключати або платити по більшому тарифу
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...