Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

конфігурація стулок широких вікон

x_y_z_

Рекомендовані повідомлення

Добридень шановним форумчанам!

До зими плануємо закрити коробку, отже нам потрібні вікна.

Щодо параметрів профіля та склопакета визначилися (5-камерний профіль, найімовірніше Корса 70 та двокамерний склопакет з аргоном та і-склом), а от запитання щодо конфігурації ще відкриті...

Більшість вікон (6 штук із 10) наразі мають проріз 1700 мм шириною та 1300 мм висотою. Хочемо їх зробити двостулковими - чи не завеликі розміри стулки, провисати не буде з часом? Потім хочеться, щоб вікно було симетричним, значить, обидві стулки мають відкриватися, а одна з них - ще й відкидатися й мати режим мікропровітрювання. Тоді як бути із протимоскітними сітками? Якщо закрити ними обидві стулки - буде темно й негарно, а одну - теж далеко від симетрії...

Ще під два малих вікна (в двох ванних кімнатах) залишено прорізи 900 мм шириною й 1300 мм висотою. Там планується одна суцільна поворотно відкидна стулка - не завелика вона? А дробити не хочеться...

 

По концепції будинку, у вікнах мали б бути шпроси, але по них теж якось мало інформації... А по ціні - так взагалі нема, принаймні в Корсі інтернет-менеджери назвати ціну не можуть...

 

Допоможіть, будь ласка, доброю порадою, щоб потім не було прикро в експлуатації і естетиці. Дякуємо!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ширина стулок нормальна, провисань не буде.

 

Якщо буде одна відкриватися та одна глуха, їх можна підрівняти за шириною скла.

 

Якщо обидві будуть відчинятися, ставте сітки на обидві, в мене, наприклад, усі стулки відкриваються та на всіх встановлені сітки.

Тут або естетика, або комарі.

 

Шпроси можуть бути різні, які саме Ви бажаєте?

 

По цінах можу приблизно зорієнтувати, але визначіться з конфігурацією вікон.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

визначіться з конфігурацією вікон

Дякуємо за такку оперативну відповідь!

Якщо чесно, то саме від Вас її й хотіли почути :)

Глянула ще раз на сайті Корси таблицю коефіцієнтів опору теплопередачі склопакетів та конструкцій - Корса дизайн 70 з однокамерним 4-16Аr-4і нас влаштовує і стулка буде ще легшою, ніж з двокамерним склопакетом :)

Всі вікна білі з двох боків, ущільнюючі гумки - сірі, фурнітура - яка краща? Корса пропонує GU.

6 штук: проріз ширина 1700, висота 1300. Розміри ввкна визначте самі - які оптимальні для такого прорізу, чвертей нема.

Поділені навпіл, одна частина глуха, інша поворотно-відкидна з мікропровітрюванням (ще пишуть мікроліфт - що це за звір?), але вирівняні по склу, щоб виглядали симетричними плюс протимоскітна сітка плюс монтаж.

2 штуки: проріз ширина 900, висота 1300

Суцільна стулка поворотно відкидна із мікропровітрюванням плюс протимоскітка плюс монтаж.

2 штуки: проріз ширина 1300, висота 1800

Глухе, в нижній частині імпост.

1 штука двері на веранду: проріз ширина 900, висота 2250

Не балконні, а нормальні двері (в старезній пропозиції корси написано отаке: REHAU. T-94 Цвет: белый. открывание наружу дверные петли. "Нажимна ручка замок 3-т петли КТН") :)

Теж з фрамугою, але зверху і знизу склопакет, а не пластикова панель :)

Останні 2 вікна і двері - всі поруч на одній стіні у вітальні, вже замірник має визначити, де там точно будуть імпости, щоб всі три були на одному рівні і створювали цілісний ансамбль.

Дякую!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в мене, наприклад, усі стулки відкриваються та на всіх встановлені сітки.

И как оказалось еще и солнцезащита дополнительно.:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шпроси можуть бути різні, які саме Ви бажаєте?

а я знаю, які я бажаю?

гарненькі біленькі, не товсті - а де їх можна побачити, щоб прикинути, які мені хочеться?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думаю, 8 мм шпрос буде трохи затоненький, краще 18 мм, але це справа смаку. Вибирайте. Також можливі різні декоративні елементи.

 

Хм... не вставляються малюнки чомусь. Подивіться у мене в альбомі (в профілі) є фото об'єктів з 18-мм білими шпросами.

 

А пакети я би радив таки двокамерні, тим більше, якщо плануються шпроси.

 

Добавлено через 40 секунд

И как оказалось еще и солнцезащита дополнительно.:)
Кстати, да! :)
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думаю, 8 мм шпрос буде трохи затоненький, краще 18 мм, але це справа смаку. Вибирайте. Також можливі різні декоративні елементи.

 

Хм... не вставляються малюнки чомусь. Подивіться у мене в альбомі (в профілі) є фото об'єктів з 18-мм білими шпросами.

 

А пакети я би радив таки двокамерні, тим більше, якщо плануються шпроси.

Глянула - таки треба 18-мм шпроси, 8 мм - сильно тоненькі :)

Ок, прикиньте по вартості, будь ласка, обидва варіанти склопакетів :))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не знаю, яка цінова політика в житомирських партнерів Корси, але в мене виходить тисяч 20 все разом (зі шпросами). Це в такій конфігурації, яку Ви написали + шпроси.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З двокамерними з аргоном приблизно плюс 1500.

 

Добавлено через 4 минуты

Тезка! А какое решение предлагаете по москитке на штульповое окно?

У меня стоит одна широкая сетка из "дверного" профиля на обе створки.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не знаю, яка цінова політика в житомирських партнерів Корси, але в мене виходить тисяч 20 все разом (зі шпросами). Це в такій конфігурації, яку Ви написали + шпроси.

А вікна ж можна замовити через інтернет напряму, не конче ж прямо в житомирських партнерів Корси? :))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Інтернет-замовлення зазвичай передаються місцевому партнеру Корси.

Ви можете замовити і в мене, але потрібно буде вирішити деякі нюанси.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви можете замовити і в мене, але потрібно буде вирішити деякі нюанси.

ок, нюанси будемо вирішувати вже в приватних повідомленнях :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...